Leden 2010

Loučení

17. ledna 2010 v 21:14 | Savanah |  Blog
mno jak začít....myslím že už jste si všichni co sem chodíte všimli že to tady poslední dny/týdny hodně upadá a já musim příznat že už to tady nedokážu zvládat, před Vánocema sem si ještě naivně myslela že budu mít po novém roce víc času, ale mám pocit že ho mám ještě míň.
Skoro přesně před rokem sem na tenhle blog přišla a musim se přiznat že sem si mysela že to vydržím déle ale je toho na mě moc, v první řadě škola i když to tak občas nevypadá, v druhé řadě jsou kamarádi, ted bylo hodně akcí a ze mě se stala taky akčnější holka takže sem si získala nové kamarády. A v neposlední řadě taky zdraví, mám v jednom kuse stresy z toho že nic nestíhám.
Je mi to moc líto že tenhle blog chci opustit ale jinak to nejde, získala sem tady hodně zkušeností, zlepšila sem se v angličtině, v informovanosti v určitých věcech, upevnila některé přátelství......bude mi chybět

ještě bych chtěla dodat že v čechách existuje pár skvělých blogu okolo TH
....a není to seřazeno podle mojí oblíbenosti ;-)

Na úplný závěr bych všem kteří si tohle přečtou ať na tenhle blog přišli jednou nebo i víckrát ať se vám daří, pokud jdete na konz tak ať si ho užijete a věřte v sami sebe! :-*
Savana


Jenom ještě dodám pokud by měl někdo zájem tenhle blog převzít tak at se mi ozve na mejla savanah232@yahoo.com ;-)

David Jost - Hamburkský hitmaker

4. ledna 2010 v 9:10 | Savanah |  Články a rozhovory
Každý ví že německá neúspěšnější kapela je Tokio Hotel - jejich textař a manažer David Jost je neméně známý.

V současné době Habmurkský neúspěšnější hudební producent rád zůstává v pozadí, nemluví před kamerami a málokdy dává rozhovory: David Jost (37) producent, textař a manažer Tokio Hotel je workoholik. Muž který stojí v pozadí mezinárodně super úspěšné kapely. Napsal všechny velké hity spolu si Billem Kaulitzem pro Tokio Hotel. V současné době je aktuální písen I Like kterou nepsal s Robinem Grubertem a zpívá ji Keri Hilson a je v USA na prvním místě hitparád. Jost v MOPO také mluvil o své přáci a životem mezi Hollywoodem a Habmurkem.


MOPO: Co jste si myslel, když jste se seznámil s kluky z Tokio Hotel před sedmi lety?

Jost: V té době jsem neměl v plánu pracovat výhradně s jednou kapelou. Ale potom, co jsem je spolu s mými producentskými partnery viděl a slyšel , byl jsem paralyzován. Emocionální potenciál Billa, který měl v té době 13 byl už v té době neuvěřitelné. Dokonce i když byl ještě malý chlapec, byl výjimečný, velmi melancholický a také měl obrovské vůli bojovat. Pracovali jsme s jeho nápady na písně ve studiu společně. Mnoho lidí tehdy řeklo, že s nimi nemůže pracovat, a že název Tokio Hotel je příliš podivný. Zavázal jsem se že kapela bude mít hit číslo jedna v hitparádách, pokud by to tak nebylo, tak bych vypadal dost hloupě.


MOPO: Co je tak zvláštního na Tokio Hotel?
....dopřekládám odpoledne ;-)