Prosinec 2009

Šťastný Nový rok 2010!

31. prosince 2009 v 20:39 | Savanah, L ů l a* |  Blog
Tak za náš blog a za nás osobně by jsme Vám chtěli popřát jen to nejlepší do nového roku 2010. Ať vám všechno výjde tak jak si přejete, to špatné ať rychle přejde nebo vůbec nechodí ;-)
Zajisté vás toho hodně čeká v tohle roce který odstartuje za pár hodin začínaje lednem- pro ty kteří ještě chodí do školy uzavírání pololetí, taky fotky twins s Malediv (musí být fotky!), únor- příprava na konz, březen- dlouho očekávaný konz a Georgovi 23 narozky a duben - pro některé období stresu u maturit a taky přijímačky (mě se netýká ani jedno..zatím)....červen- konec školního roku, červenec, srpen- prázniny (na které se nehorázně těšim) zaří- naše dvojčátka budou mít 21! a Gustav 22 (dost neuvěřitelný číslo když si vemu to že je ´´znám´´ od 16-ti)

Tomovy články (Sporty!)

30. prosince 2009 v 12:03 | Savanah |  Tomovy články
Býval jsem profesionální basketbalový hráč, ale TENHLE pohyb jsem zvládnul jenom jednou za celou moji kariéru! Bohužel jsme po ruce neměl kameru, abych to zachytil, takže se musíte podívat na Guy Dupuy jak dělá můj speciální pohyb.....;-)

Tomovy články (...the new Tokio Hotel keyboarder!)

30. prosince 2009 v 11:11 | Savanah |  Tomovy články
...nový klávesista Tokio Hotel!

Určitě jste už slyšeli, že jsme vyzkoušeli pár nových věcí se zvukem na našem novém albu.....syntetyzátory a podobně. Tenhle chlap sám sebe doporučuje díky svojí dovednosti s keyboardem! No Georg taky není tak špatný se svými údery....;-)

Ten chlap je drsnej a jak ke konci ještě zrychluje...

Tomovy články (This is torture!)

30. prosince 2009 v 10:41 | Savanah |  Tomovy články
Tohle je týrání!
Naprosto těmhle dětem rozumím....Taky se nemůžu dočkat když něco opravdu moc chci! Moje oblíbené dítě je to, které se samo plácá :D
moje oblíbená je ta holka co si odrýpne kousek xD nebo ten kluk 2:39 xd nebo ta holka 2:44 xD ta už to má totálně ožužlaný xd nebo ta 3:09 ta ženská jí řiká zkus to nesníst než se vrátim a ona to už jí ještě než ta ženská odešla xD

Tomovy články (Georg?)

30. prosince 2009 v 10:30 | Savanah |  Tomovy články
Georg?
Ne lidi tohle není Georg a nejspíš taky nikdy nebude jako on ;-) Tenhle chlap má úžasné schopnosti!

Vánoční přání od Tokio Hotel

26. prosince 2009 v 23:14 | Savanah |  Videjka
English

German

Bill nosí čím dál horší brýle...


Veselé Vánoce!

24. prosince 2009 v 14:54 | Savanah, L ů l a* |  Blog
Vím že posledních pár dní tu nic nepřibylo, ale mám toho vážně moc- omlouvám se doufám že se mi to podaří zlepšit.Klip WBMW

15. prosince 2009 v 17:55 | Savanah |  - World Behind My Wall
Včera měl být na officiálních webovkách uveřejněný klip, ale jako obvykle zase jim to spadlo. Takže většina lidí se na to mohla podívat až později večer, nebo až dneska.

Nejdřív sem si myslela jak sem poprvé viděla ruce ž to jsou od Toma a pak se ukázal Gee, byla sem trošku v šoku, protože to se jako oba dva učili hrát na piáno?
Pak se tam vynoří Bill a jeho umělý řasy xD
Pak je tam strašně pěkněj záběr na to jak Tom udeří do strun a rozjede se tam ten oheň
a naprosto ale naprosto miluju ty záběry do zákulisí, na nervozního Toma kterej jde na stage, na Billa kterej sedí v prázdné hale, na žonglujícího Gustava, na Georga kterej se pere s Gustavem. Na klimbajícího nenamalovanýho, nenačesanýho Billa, na tu užasnou rvačku jak všichni vystartovali po Billovi, Gustava jak hladí Toma po rameni, Georga jak dostane přesně mířenou ránu od Gustava, jak jdou po chodbě a smějou se, okamžik vítezstí Gustava na Tomem xD. Miluju ty scény když jsou twins v autě, jak Tom ukazuje prostředníček na svého milovaného brášku xD a pak tam hodí 5 a předjede ho, záběr na smějícího se Billa nad tím že Tom si pořád musí dokazovat že když má sportáka tak že na něho nikdo nemá, na toho jejich pejska. Jak Bill ve vzteku kopne do toho mini-monster trucku že nechce jet xD a Tom se mu směje. Jak ten pes málem vleze do objektivu, Tom jak venčí(neumim si ho představit jak sbírá hovínka xD) užasnej záběr je jak se objímají Georg a Gustav, Gustav a Tom a pak dá Tom Billovi ránu do ramene...i když si myslim že to nebyla rána jako rána. Gustav jak se pokouší hrát na kytaru a pak Bill xD - vedle něho Tom kouří. Gee jak nakukuje do trouby, Gustav krájející pizzu (btw to krájetko bych potřebovala) Gee jak něco olízne a pak to mrskne po Tomovi xD....bych po něm mrskala něco v jednom kuse. Bill s Georgem bojující spolu vidličkama nebo čím, záběr na Billa jak mu tak divně stojí vlasy xD Gustava odpočívajícího ve dvou spojených křesílkách i s paličkama <3 xD namalovanýho ale ještě neučesanýho Billa (v jednom záběru šilhá xD) nervozního Toma chodícího po backstage, ospalého Georga po prohýřené noci jak nechce aby měl někdo důkaz o tom že moc toho nenaspal (haha já mám co mluvit), jak jsou jedna parta v zákulisí. A poslední záběr na Billa přivírajícího oči.....

....krásný videoklip, možná trošku podobný na Ich Bin Da

Óčko - Tokio Hotel speciál

14. prosince 2009 v 21:31 | Savanah |  → INFORMACE
Dneska na Óčku od 21:30 začíná speciál Tokio Hotel! Nezapomente se dívat, kdo nemá Óčko tv tak se může koukat na netu ocko.tv !

TH tv2 episode 13 Sexy Pool Talk in Mexico

11. prosince 2009 v 23:44 | Savanah |  TH tv
Tom jak sedí vedle Billa (1:40) tak vypadá jako kdyby měl astmatický záchvat a má i opuchlé oči a taky zhluboka a těžce dýchá a Bill se od něho snaží odvézt pozornost
jak vystupují na tom konzertě tak to vypadá velmi dobře, už se na 15.3.10 strašně těšim ♥
Bill u bazénu jak má ty vlasy dolů, to vypadá divně ještě víc jak baba a nejvíc jak si prohrábne vlasy 4:57 a jak pak dá ty ruce dolů no OUMÁJGÁD!!!
a ke konci jak má tu džínovou vestičku tak ta se mi vůbec nelíbí
a řekla bych že Humanoid tour bude začínat Noise....tu mám hodně ráda!

Ich bin an deiner Seite

7. prosince 2009 v 9:11 | Savanah |  -* Ich bin an deiner Seite
,,A co se stalo??" řeknu vyděšeně ale mám pocit že mě jen chce napálit. Vždyť je dnes Apríl.
,,Nic. Zlomil se mi nehet. Ne ale teď fakt. No chci to přesunout. Nechceš na tu večeři přijít už dnes večer?" ptá se mě s prosíkem v hlase.
,,Tak dobře. V osm tedy přijdu bereš?"
,,Tak jo. Já všechno připravím. Myslím tím úplně všechno."
,,Supr. Tak večer lásko." Jen mi to vrtá hlavou. Jak všechno?

,,Tanzie. Nevadí ti že jdu dneska ke gynekologovi? Půjdeš prosím se mnou?? Já se trochu bojím. Víš spala jsem se svým novým klukem Danem a.." říká mi Lindsay u nich doma.
,,Cože? Ty s ním chodíš? Blahopřeju." Usměju se na ni. Dan je fakt nejhezčí kluk z celé školy. Není ale děvkař což každá holka asi ocení když je tak pěkný. Ale já mám Billa.
,,Díky moc. Ale víš bojím se že jsem těhotná. Měla jsem to včera dostat a furt nic.",,Třeba si děláš jen zbytečný obavy. Třeba se ti to opozdilo. A kdy tam jdeš?"
,,Asi tak za půl hodiny. A půjdeš tedy se mnou? Teda pokud ti to nevadí."
,,Ne nevadí. Moc ráda s tebou půjdu. Ale doufám že tam nebude fronta. To bysme tam byly do večera ale co s tím že?" Lindsay mě obejme.
,,Děkuju moc. Jsi supr kámoška!" děkuje mi.

Celou půl hodinu jsme se malovaly. Teda já jsem namalovala Lindsay. Jde mi to docela dobře. Možná že budu kosmetička ale to zatím nevím. Tak jsme šli teda k temu gynekologovi. No já je nemám moc ráda. Pořád mají různé otázky a horší je vyšetřování. Jako pro někoho je to v klidu ale pro mě ne. V čekárně naštěstí moc lidí nebylo takže to bylo v pohodě. Hned Lindsay přijali, ale trvalo to moc dlouho. Tak jsem vytáhla mobil a jen tak jsem si pročítala smsky.

Připadá mi že je Bill trošku čas od času nadrženější. Pořád se mě ptá na to, jestli si někdy neuděláme fajn noc. Odpovídám mu na to: ,,No můžeme." Ale to je asi tak všechno. Mám ho moc ráda a chtěla bych s ním se někdy vyspat ale furt a vždycky se mi zobrazují vzpomínky z minulosti. Jo jeden by řekl co se stalo, stalo se ale pro mě je to horor. Ví o tom jen Lindsay. Nikdo jiný.Billovi se mi to moc říkat nechce..při té představě je mi úzko. A zrovna teď mi píše sms.
,,Ahoj zlatko. Už se těším na večer. Doufám že přijdeš. Mám pro tebe překvápko ale to už víš. MTM Bill."
Jasně že to vím. Ale to je už jedno protože právě přichází Lindsay.
,,Nejsem těhotná!" řekne mi a obejme mě.
,,Jsem tak ráda příště si radši dám větší pozor."

Ajk už se blíží večer a já stojím před Billovými dveřmi. Otevře mi Bill. Vypadá moc krásně. Vlasy mu dnes netrčí na všechny strany ale já me připláclé k obličeji.
,,Zlato!" obejme mě Bill a hned na to mě začne líbat.
,,Ahoj. Moc jsem se na tebe těšil." Znovu mě zdraví.
,,Já na tebe taky." Usměji se na něj a Bill mě vede dovnitř. Pomůže mi sundat bundu a já si sundám boty a zavede me do kuchyně. Je to tu moc pěkný. Všude samé svíčky a lístky růží. Nj pravý romantik. Udělal k večeři moje oblíbené jídlo. Špagety. Ty miluju.

Po večeři, mě Bill zanese k sobě do pokoje. Je supr že má volný byt. Jeho rodiče nejsou doma. Kamsi odjeli a Tom je venku do rána. Hned jak se za námi zavřou dveře mě Bill položí jemně k němu na postel a opět mě začne líbat. Sundá mi triko a líbá mě na dekoltu. Je mi to moc příjemné. Něco tak krásného jsem nikdy nezažila.

Když už máme oba jen spodní část oblečení, mi Bill chce sundat tanga. Nevím proč ale najednou se mi zase před očima zobrazí všechno. Minulost. Znásilnění. Bojím se, že bude hrubý. Že to neustojím. Naprosto se mě zmocní panika. Nemůžu dál. Prostě nemůžu.
,,Ne." Řeknu mu a odělám mu jeho ruce z mého pasu.
,,Copak se děje?" zeptá se mě Bill. Podívám se na něj naprosto zoufalým pohledem.
,,Promiň ale já..nechci.." špitnu a Bill se naštve.
,,Aha tak ty takhle. Já se snažím a ty mi pak řekneš že nechceš? Co je to s tebou?"
,,Promiň to ti nemůžu říct."
,,Proč ne? Mě můžeš říct všechno. Nebo snad.."
,,Tohle nejde.." sklopím oči.
,,Aha takže máš asi někoho jiného." Urazí se Bill a ani se na mě nepodívá. Je zklamaný.
,,Ne tak to není!"
,,Ale je. Nemáš mě ráda a jen mě využíváš."
,,To ne! Já jen.."
,,Prosím odejdi." Řekne Bill a jde pryč. Zůstanu v jeho pokoji sama. Obleču se tedy a jdu odsud pryč.

Konec 6.dílu..
P.S.: promiňte že mi to tak trvalo..nebyl čas navíc jsem dostala potkanici Easy takže jsem se musela postarat aby si na mě zvykla. Ale slibuju vám že ode mě můžete čekat speciální díly na Vánoce.
Barča

Tomovy články (Please, this needs to become reality! Please, please...)

7. prosince 2009 v 9:07 | Savanah |  Tomovy články
Prosím, tohle se musí stát realitou! Prosím, prosím....

Těsně před zahájením autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu, se objevvily první fotky nového Lamborghini. Tohle auto by pasovalo k batmanovi (a ke mě taky) ;-)

imagebam.com imagebam.com

Tomovy články (Having fun without getting dirty!)

7. prosince 2009 v 8:59 | Savanah |  Tomovy články
Bavte se, aniž byste se ušpinili!

...tohle bych hrozně rád zkusil.

video mi sem nejde vložit sem ve škole a tu to nefakčí, hodím to sem odpoledne ;-)


Tomovy články (Happy Birthday!)

7. prosince 2009 v 8:53 | Savanah |  Tomovy články
Všechno nejlepší k narozeninám!

Tento týden nemá narozeniny jenom Gustav, ale taky německý VOGUE. Stejně jako Gustav, tak i časopis už má 30let ;-) a samozřejmně že musí být mega oslava kvůli takové události. Proto si Karl Lagernfeld vzal na starost skoro celé zpracování nadcházejícího čísla. Jsou tam fotky Claudie Schiffer, Diane Krüger a...ano, dokonce si můj malý bráška vzal na sebe kvůli tomuhle focení jeho oblečení. Vážně, má na sobě černý outfit a něco, co by nejspíš měl být klobouk ;-) Ale podívejte se na to sami....nové číslo je na stáncích už tento čtvrtek
(v anglickém překladu je překlep, je tam KrüBer)
imagebam.com

Tomovy články (God is a DJ)

4. prosince 2009 v 22:11 | Savanah |  Tomovy články
Bůh je DJ

Tady je další ukázka z mojí nové série ´´Když máš koule tak to prostě ukaž!´´ :-D