Srpen 2009

Tomovy články (OMG!)

30. srpna 2009 v 23:30 | Savanah |  Tomovy články
O Můj Bože!

Tohle je pravděpodobně to, jak v 90% v 80.letech Německé narozeninové párty vypadali. Ano, já vím, že tento klip koluje na webu už nějakou dobu a němečtí fanoušci to zřejmě znají. Ale tohle je prostě klasika - tak si nestěžujte, pokud jste to už viděli ....
Tomovy články (My future dog walking plan!!)

30. srpna 2009 v 23:24 | Savanah |  Tomovy články
Moje budoucí plány pro venčení psa!
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Hvězda mého oznamovacího videa někdy postřebuje vykonat své venkovní potřeby .... víte co myslím. Protože se nemám rád, když jdu sám, budu sebou brát neustálý doprovod, aby byl se mnou na procházkách se psem: D

Nenapadlo by mě, že s tímhle příjde zrovna Tom, no asi fakt změnil pohled na lásku
a taky si myslim že je to vymyšlený spíš pro ženský, Tome nic proti xD

Tomovy články (This Will Be Mandatory For Our Tokio Hotel TV Team!)

30. srpna 2009 v 23:07 | Savanah |  Tomovy články
Tohle mít bude povinné pro náš Tokio Hotel TV Team!
imagebam.comimagebam.com
Je mi jedno, jestli se jim to líbí nebo ne, ale tohle bude jedinná kamera, která bude používána naším týmem TH TV v budoucnosti. "Zbraň- kamera" od Franziska Dierschke, je dokonalá pomůcka k zbláznění naší ochranky :-)


No jo, dneska už se dá dát kamera do všeho, kámoška má webku v čumáčku od takovýho růžovýho medvídka

RTL Punkt12 (21.8.2009)

30. srpna 2009 v 22:21 | Savanah |  Rozhovory s celou bandou

Moderátorka: A teď přichází jeden z ojedinělých rozhovorů s kluky z Tokio Hotel. Náš reportér David Mocharad ho udělal v Hamburgu s nejúspěšnější Německou kapelou- po roce přestávky exkluzivní rozhovor. Bylo to samozřejmě o novém singlu "Automatisch", kluci ale také mluvili hlavně o tématu které zajímá fanoušky: lásce! A především Tom Kaulitz úplně jiným způsobem.
Kráké čekání na hotelovém pokoji. Už jsou tady.
Reportér: Ahoj, jak se máte? Dobře?
Bill: Velmi dobře! Ano.
Tom: Mocharad - tohle je možnost!

Bill, Tom, Georg a Gustav jsou po roce zpátky. Opticky tam nejsou tak velké změny. Bill je stále extravagantní - teď mají stejnou barvu jeho nehty, ale také jeho vlasy. Gustav je má teď trochu delší vlasy a nosí brýle. A co se týče jejich hudby, kluci trochu vyrostli.
"Automatisch" - nový singl. Song pojednává o studeném, necitlivém člověku. A kdo to podle nich je?
Bill se směje
Tom na reportéra: o tobě!
Bill: Ne, v byznyse se setkáváme s hodně lidmi, kteří jsou velmi necitliví, automatičtí a povrchní. Podle toho je to trochu naše vlastní zkušenost.
A v posledních měsících jsme získaly dost zkušeností.
Bohužel i těch negativních. Gustav byl zapojen do rvačky a celá kapela byla pronásledována hysterickými stalkers. Být slavnými není vždycky příjemné.
Bill: To vás někdy trochu děsí. Pokoušeli jsme se na rok být mimo veřejnost a opravdu to nešlo. Znovu a znovu tady byly věci, které šly na veřejnost a potom víte: Ok, i když to zkusíte, nefunguje to.
A v nadcházejících měsících to bude jistě extrém, protože Tokio Hotel jsou zpátky se svým novým albem "Humanoid". Hodně stresu, hodně promo akcí - vztah s dívkou by byl náhrazením toho všeho, především pro dosud tak zaneprázdněného Toma.
Tom: Dá se říct, že můj postoj se trochu změnil - doufám, že se jednoho dne zamiluju. Přesto stále nevěřím, že se mi to stane. Ale alespoň v tom doufám.
Bill: Věřím, že se mu to přihodí, ale v minulosti nás ujišťoval, že se mu to nestane. Tom: … ale teď by to mohlo přijít. Bill: …. Jo, teď to k němu může přijít.
Tom: Teď to může začít.
Bill: Teď to může začít.

Začátek je správné heslo. "Automatisch" bude vydán 18. září
a kluci nemůžou začít lépe!

Sem na sebe hodně naštvaná že sem nebyla schopná to přeložit, ale ani sem nenašla anglickej překlad, ted na to prostě nemám moc čas. Tenhle překlad udělala Evule z blogu tokio-hotel-de.blog.cz děkuju za něj, ale trošku sem ho opravila, snad se na mě nikdo nebude zlobit

Videa z Kolína (27.8.09) (by Nik)

30. srpna 2009 v 0:05 | Savanah |  Videjka
Ježiš já jim tak zááávidim ;-( xD

Kolín session (27.8.09)

29. srpna 2009 v 23:35 | Savanah
Ve čtvrtek 27.8.09 se konal v Kolíně akustický konzert Tokio Hotel pod společností Nokia.
Vstupenky jste mohly pouze vyhrát na německém FC, na facebooku Nokie, tokiohotel.com
A tady je ta O2 arena kde vystupovali
Bylo asi pro 1000 lidí a byly tam fans z Mexika, Česka, Belgie, Itálie,...
Tokio Hotel na tomto akustickém setu zahráli 6 písní začaly s Übers Ende Der Welt, Durch Den Monsun, Ich Brech Aus, Schwarz a pokračovaly s novým singlem Automatisch a skončily s In Die Nacht.
imagebam.comimagebam.com
Vstupenka a podpisová karta od ~Nik~

TH TV Trailer 09/10

28. srpna 2009 v 22:49 | Savanah |  Videjka

Už se zase strašně těšim až budu ráno vstávat do školy a uvidim nový záběry <3
budu sice ráno, velmi brzo ráno sotva vidět ale neva xD

Svět je velký, ale ne dost 16.díl KONEC

27. srpna 2009 v 22:05 | Savanah |  -*Svět je velký,ale né dost
,,Už jsme skoro doma" opře se Monča vedle mě o okno a tiše pozoruje míjející stromy a domy,které jsou nám dobře známé. ,,Hmm" souhlasím a jedním okem sleduju Billa, který nás celou dobu sleduje. ,,Je to divný co?" řeknu Monče česky, aby nám nerozuměl. ,,Ještě před třemi dny bych poslala do blázince každého, kdo mi někdo řekl, že budu znát Billa a ostatní osobně a teď nás vezou domu." ,,Ale musíš uznat, že jsou vážně skoro normální." ,,No to jo..jedí, pijí a pozor…dokonce spí s méďou :D" pokouším se odlehčit to napětí co tu panuje celou cestu. Bohužel bezvýsledně. Monča se zvedne a odejde za Maky, která se vybavuje s Gustou a Georgem.

Svět je velký, ale ne dost 15.díl

27. srpna 2009 v 22:00 | Savanah |  -*Svět je velký,ale né dost
,,Blbci, blbci…a já sem naivní koza," nadávám si, pobíhám po hotelovém pokoji sem a tam a hážu do kufru všechno, co mi přijde pod ruku, takže si přivezu domů asi i spoustu věcí mých kámošek. Zrovna když se pokouším zaklapnout víko, rozletí se dveře a se slovy: ,,Já se omlouvám!" vletí dovnitř udýchaný Bill se zlatou soškou v ruce. ,,Á takže jste vyhráli." ukážu na ní pokračuji v balení. Bill hodí soušku na postel, přidupe ke mně a začne věci kufru zase vyhazovat: ,,Povídám, že se omlouvám." vytahuje moje oblečení a nosí ho do skříně. ,,A co je mi po tom?" vytrhnu mu štůsek triček z ruky a vrátím ho do kufru. ,,Sakra nech toho!" vytáhne ho Bill zase ven, ,,snažím se ti tu omluvit, promiň že jsme vás tam tak nechali." nahodí smutný kukuč a dál vykládá věci z kufru. ,,A já ti říkám, že je mi fuk, že se omlouváš na to je trošku pozdě." obejdu Billa a vytáhnu všechno oblečení ze skříně zase ven, ten si to ovšem nenechá líbit a vrací ho zpátky. A tak tam tak chodíme kolem sebe, jako rozzuření krocani a přendáváme moje věci z kufru do skříně a zase zpátky.

Svět je velký, ale ne dost 14.díl

27. srpna 2009 v 21:52 | Savanah |  -*Svět je velký,ale né dost
,,Proč si tu připadám jako bezdomovec." Sykne směrem ke mně Monča a nervózně se tahá za pramínek vlasů. Aby jste rozuměli Tom si usmyslel, že musíme na předávání cen s nimi, ale už se nějak nezmínil, že je to tak trošku snobská akce. A tak jsme všechny naklusaly do velikého divadla, plného lidí ve společenských šatech a kvádrech, oblečené jako na koncert a připravené na to, že se budeme mačkat pod pódiem s hromadou dalších lidí. A tak tu teď už hodiny stojíme vyjeveně v koutku jako zvířátka n výstavě a kluci z kapely si nás vůbec nevšimají. Vlastně ani nevíme, kde jsou.
Strnule přikývnu a snažím se nevnímat přísné pohledy dámy v upnutých zelených šatech. ,,Ale tak zase jednu výhodu to má. Alespoň všichni ví,, ke komu patříme." ukážu na Toma, který se v jeho mega oblečení proplétá mezi lidmi a klestí cestu Maky, která cupitá za ním v mini kraťáskách a něco mu šeptem vykládá. Tom se jen přihlouple culí a míří přímo k nám.
,,Vypadáte jako opuštěná štěňata." prohlásí, když se k nám konečně dostane a tváří se jako Santa. ,,My si tu totiž připadáme tak trošku jako idioti." zabručí Monča a já se přidám. ,,Příště raději upřesni, na jakou akci nás to táhneš jo?" Tom se jen zubí a ani nestihne odpovědět, když se k nám přitočí holka připomínající panenku od Matela navlečená do upnutých růžových šatiček a pověsí se Tomovi kolem ramen. ,,Ahoj Tomí," zavrní a pocuchá mu dredy a se slovy: ,,Dlouho jsme se neviděli zlato, že ne?" ho táhne pryč. Paní v zeleném přísně přimhouří oči, ale není sama. Monče se v očích mihne podezřívavý pohled a celá se napřímí. ,,No tohle!" zafuní vztekle ,,co si myslí koza jedna růžová!" Maky už jí chce připomenout, že ona má na sebe taky růžové tričko, ale naštěstí jí zarazím dřív, než otevře pusu. Hádky je poslední, co tady potřebuji.
,,A kde je vlastně Bill?" pokusím se odvést pozornost jinam.
,,No ten je s nějakou Kendrou, prý je to návrhářka. Klábosí spolu už asi půl hodiny a nevypadá to, že by jim něco chybělo." vysvětlí Maky. ,,Aha,…ehm takže nás sem odvedli a teď nás tu nechali?" zvýším hlas tak, že skoro křičím i já a zelená paní zkřivý ústa a zasyčí :,,Psssst! Naštvaně se po ní ohlédnu. ,,Tak najdem Gustu a Georga ne?" navrhne Maky nervózně. ,,A ani nemusíme hledat dlouho." zabručím a ukážu ke stolku s ruletou. Paní v zeleném mi okamžitě naznačí, že ukazovat není slušné. A to už je pro mě poslední kapka. ,,Holky kdyby mě někdo ,,náhodou hledal" tak sem šla do hotelu balit a pak na vlak do Prahy." naposledy se zamračím na zelenou chodící encyklopedii slušného chování a s překvapenými pohledy svých kamarádek mizím venku tak rychle, že mi ani vrátný nestihne popřát hezký večer.

Svět je velký, ale ne dost 13.díl

27. srpna 2009 v 21:51 | Savanah |  -*Svět je velký,ale né dost
Na Berlín se už začala snášet tma, když jsme vjeli do jeho rušných ulic. Tom se mi stále snaží vyhýbat, což se mu vzhledem k omezenému prostoru nedaří, a tak se alespoň pokaždé, když se k němu přiblížím, snaží opět neúspěšně splynout s okolím.
,,Jste si jistí, že vám nebudeme překážet?" ujišťuje se každou chvíli Monča a pokukuje po Gustavovi.,,Vážně ne." Zabručí netrpělivě Gusta, protože na tuhle otázku se ho ptá už posté. ,,No, já s raději ptám," hupsne Monča na sedačku, ale okamžitě uskočí pryč, protože dopadla přímo na Toma, který se snažil přesvědčit své okolí, že je neviditelný a je vlastně součástí pohodlného opěradla.


Humanoid tracklist

27. srpna 2009 v 21:06 | Savanah
Datum vydání
CD single - 18.09.2009
CD single 2 track - 18.09.2009
CD album - 05.10.2009
CD album deluxe - release 07.10.2009 (bonusy a DVD)


Tracklist:
Německé Album
01. Komm
02. Sonnensystem
03. Automatisch
04. Lass uns laufen
05. Humanoid German Version
06. Für immer jetzt
07. Kampf der Liebe
08. Hunde
09. Menschen suchen Menschen
10. Hey du
11. Träumer
12. Zoom


Tracklist: English Album
01. Noise
02. Dark side of the sun
03. Automatic
04. World behind my wall
05. Humanoid English version
06. Forever now
07. Pain of love
08. Dogs unleashed
09. Human connect to human
10. Hey you
11. Love and Death
12. Zoom into me


Tracklist:
Německá Deluxe Edice
01. Komm
02. Sonnensystem
03. Automatisch
04. Lass uns laufen
05. Humanoid German version
06. Für immer jetzt
07. Kampf der Liebe
08. Hunde
09. Menschen suchen Menschen
10. Hey du
11. Träumer
12. Zoom
13. Geisterfahrer
14. That day English Version
15. Alien German Version
16. Automatic
+ DVD
01. 3D Galerie: 24h am Set
02. Galerie: Hinter den Kulissen /
03. Karaoke Area German Version


Tracklist: Anglická Deluxe Edice
01. Noise
02. Dark side of the sun
03. Automatic
04. World behind my wall
05. Humanoid English Version
06. Forever now
07. Pain of love
08. Dogs unleashed
09. Human connect to human
10. Hey you
11. Love and Death
12. Zoom into me
13. Phantomrider
14. That day English Version
15. Alien German Version
16. Automatisch
+ DVD
01. 3D Gallery: 24 Hours on Set
02. Gallery: Behind the Scenes

Svět je velký, ale ne dost 12.díl

26. srpna 2009 v 23:24 | Savanah |  -*Svět je velký,ale né dost
,Tak to jsem ještě neviděl." ,,No tak to já jo, ale stejně je to docela zajímavý, že jo? slyším něčí hlasy. ,,Ale proč brácha no proč, proč ne já?" kňučí další. Pomalu otevřu jedno očko, jen tak nenápadně, aby si mě nevšimli a vidím…Pruhy? Všude kam tím jedním okem dohlédnu všude jen modro-bílé pruhy a něco mě šimrá na břiše.Tak fajn otevřu obě oči a zašilhám na pruhy před sebou ze kterých se nakonec vyklube Georgův noční úbor. Nad mojí půjčenou postelí se sklání Tom, Gustav a Georg a zaujatě si mě prohlíží, i když kdyby se raději podívali do zrcadla zjistili by, že na ně je pohled daleko zajímavější. Tomovi se nějakým způsobem podařilo přeležet si dredy takže vypadá jako by měl na hlavě obrovskou anténu, zatímco na tváři má otlačený polštář. Gustav nejspíš podle toho výrazu v maličkých klížících se očích ještě napůl spí a Georg…no to je kapitola sama o sobě.

Svět je velký, ale ne dost 11.díl

26. srpna 2009 v 23:20 | Savanah
,,Tak dětičky do hajan." Splácne ruce Georg a hned nám jde příkladem. Popadne kartáček, pastu na zuby a nějaký modro bílí balíček hadrů. Za chvíli už vypochoduje z koupelny vymydlený jako miminko. ,,Že by se vykoupal v tom mini umyvadýlku? Zašeptá Monča. A na sobě má námořnické pyžamo s kotvou a velrybou. ,,Já s ním nechci spát zaúpí Bill a vystřídá ho v koupelně.,,Tomééé?" ozve se po chvíli ,,já si zapomněl věci na převlečení." ,,No a?" protáhne škodolibě Tom. ,,No dones mi sem něco." ,,Ale Billí snad by ses před holkama nestyděl."rozesměje se Tom a Bill naštvaně zabuší na dveře: ,,Tomáku koukej padat!" Nakonec se nad Billem slituje Gustav, i když je možné, že ho spíš štvalo, že Bill blokuje kromě koupelny i WC.