Červen 2009

Změna 64.díl

29. června 2009 v 23:19 | Savanah |  -*Změna
..u výlohy obuvnictví. V duchu sem se pousmála a vrátila se k němu. "Co tam je tak zajímavýho??" zeptala sem se. "Koukni na ty červeno-černý boty.." ukázal mi Bill boty, který "nenápadně" připomínaly dámský kozačky =). "Eh..no..jo..ale sou na holky.." upozornila sem ho. "Ale nene..kdyby se trochu poupravili, byly by úplně super..." namítl Bill. "No jak myslíš.." nadzvedla sem obočí a radši šla pryč...

Změna 63.díl

29. června 2009 v 23:18 | Savanah |  -*Změna
"..že můžu jít s tebou do ústavu.." usmál se Bill. "Jak víš, že tam půjdu??" podivila sem se. "Nevím..jenom to zkouším..kdo tam je, že tam deš znova??" smál se Bill mýmu výrazu. "Lidi..ty tam sou, víš?? a sranda.." mrkla sem na něj.
"Na.."podala sem mu mobil. Bill se na něj váhavě podíval.. "prosimtě, dej to sem.." vytrhla sem mu mobil z ruky a vytočila sem číslo Toma..zapla sem znova handsfree.. "No co je Jess??" ozval se otráveně Tom. "Taky ti přeju hezkej den.." popřála sem mu ironicky. "Sorry, jenom sem naštvanej na bráchu.." omluvil se. "No tak to je super..aspoň si to můžeš teďka na něm vylejt..sedí vedle mě.." ušklíbla sem se na Billa. "Fakt jo?? super.." řekl klidně Tom..

Změna 62.díl

29. června 2009 v 23:05 | Savanah |  -*Změna
Milovaný Bille...vážně nechápu, proč si to udělal..vím, že mě miluješ..stejně jako já tebe. Ta nána Nat tě nikdy nemilovala, jen to hrála..ty si ji přece taky nikdy nemiloval..není teda jedno, že už je pryč??Ani nevíš jak sem ráda, že sem ji zabila...nic už nám nebrání ve štěstí..vím, že za mnou stejně přijdeš a odvedeš si mě..a budem sami dva..jen my dva... Nat tě nikdy nemilovala...hrála si s tebou..a to sem nemohla dovolit...nikdo mi tě nebude přebírat...vzpamatuj se Bille... já vím, že přijdeš...tvá láska Andrea...

RedOne ...

29. června 2009 v 23:02 | Savanah
.... spolupracuje s Tokio Hotel. Píše také pro Christina Milian, 3LW, Enrique Iglesias, Pixie Lott, A*Teens, Tiffany Evans a spolupracoval po boku skladatelů a producentů jako Gordon Chambers, Desmond Child, Akon, The Clutch, Bilal Hajji, Lady Gaga, MAkeba, Frankie Storm, TWC /nepředstavujte si nic úchylnýho/ and Sean Kingston. V současné době spolupracuje na albu Adama Lamberta, Alexander Burke, Sugababes, na nadcházejícím albu Tokio Hotel, Usher, Lil Jon, Kee and Mohombi a další

Změna 61.díl

28. června 2009 v 22:56 | Savanah |  -*Změna
..a hrábla po mobilu. Volalo mi neznámý číslo, ale mobil to určitě nebyl. "NO??" zvedla sem to. Chvíli bylo ticho, jako by se ten někdo rozhodoval, jesli se ozve nebo ne... "Ahoj Jess..." ozval se Billův hlas. "Panebože Bille...co to zase provádíš??" vyhrkla sem rozčileně. "Já..mám problém.." řekl potichu Bill. "Jakej??" chtěla sem vědět. "Sem v Berlíně..." řekl mi Bill na rovinu po chvíli...úplně sem zalapala po dechu.. Bože..

Změna 60.díl

28. června 2009 v 22:55 | Savanah |  -*Změna
"..on někam odešel..nikdo neví kam..nechal tu vzkaz..nechce s nikým mluvit.." začal něco plácat Tom. "Bože..to snad ne??" povzdychla sem si. "A má u sebe aspoň něco??" zeptala sem se, chtěla sem si to v hlavě urovnat.. "Jenom svoje doklady a peníze..nechal vzkaz, že ho nemáme hledat a nechce s nikým mluvit..mobil nechal tady..já nevim co dělat.." řekl Tom zoufale. "Klid Tome..to se určitě vyřeší..." uklidňovala sem ho.

Změna 59.díl

28. června 2009 v 22:54 | Savanah |  -*Změna
Kam oni dali Andreu?? že by taky do Berlína?? Nevim no... se na to pak někdy zeptám Niny... Vyšla sem si na balkon a napadlo mě, že bych mohla zavolat Tomovi. Nj, já vím, že sme si volali včera...ale tak to neva =).

Jingleball

28. června 2009 v 22:43 | Savanah |  Fotky Band
California- Anaheim 6.prosince 2008
1. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
2. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
3. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
4. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
5. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
6. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
7. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
8. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
9. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
10. imagebam.comimagebam.comimagebam.com
11. imagebam.com

1.1 omg já z něho tady absolutně chcípám, tady mu tak krásně vlajou ty vlasy *muáááh*


Změna 58.díl

27. června 2009 v 22:48 | Savanah |  -*Změna
..do blázince. Jo, konečně sem to našla.. "Dobrý den, pane řediteli, tady Jess Wolfová.." představila sem se. "Áaaa..jasně slečna Wolfová..copak potřebujete??" ptal se vesele říďa. "Jenom bych potřebovala vědět zítřejší program Nat Bauerový. Chtěla bych ji navštívit.." vyslovila sem svoji prosbu. "Hm..takže slečna Bauerová...moment...ano, už to mám. Zítra má dopoledne terapie a v 8 večer skupinovku.. Od 2 má volno." prozradil mi. "Děkuju, pane řediteli..tak já se zítra ve 2 za Nat stavím..děkuju a nashledanou.." rozloučila sem se. Tak tohle bych měla...

Změna 57.díl

27. června 2009 v 22:46 | Savanah |  -*Změna
Otočila sem se a udiveně čekala na Toma. "Co je??" ptala sem se. "Tě půjdu doprovodit..ať to nemusíš táhnout.." usmál se Tom. "Klidně.." vrazila sem mu svoji tašku do ruky a v duchu sem se smála jeho výrazu..se ani nedivim..když sem ji chtěla zavřít, tak sem si na ni musela sednout.. =). Nicméně, Tom se držel statečně.. Došli sme na zastávku, kde touhle dobou nikdo nebyl.

Změna 56.díl

27. června 2009 v 22:45 | Savanah |  -*Změna
..se koukala dolů. No, moc sem toho stejně neviděla, když byla tma..ale tak to je jedno =)..
"No...co je??" zavolala sem dolů. "Ahoj..sorry za vzbuzení..ale zrovna sem připravenej mluvit o Nat.." poznala sem podle hlasu Billa. "Eh..no tak počkej, já jdu dolů.." zavřela sem okno, hodila na sebe mikinu a potmě a potichu sem se snažila dojít dolů..kupodivu se mi to podařilo..
"Lepší dobu sis vybrat nemohl, viď?" zívla sem si, když sem byla u Billa. "Nj, když já za to nemůžu.." podíval se na mě Bill psíma očima. "No jo, jasně.." zasmála sem se a šli sme do zahrady.. "Tak..co chceš vědět??" zeptal se Bill, když sme si sedli na lavičku.

Nejlepší Německé hity

27. června 2009 v 22:42 | Savanah
1)Roy Black
2)Vicky Leandros
3)Herbert Grönemeyer
4)Tokio Hotel

Změna 55.díl

26. června 2009 v 23:06 | Savanah |  -*Změna
..až sme dojeli..chyběl nám totiž benzín =D. "Budu muset dojít pro benzin.." oznámil nám řidič. "OK. Kdy se vrátíte??" zeptala se Ema, páč dvojčata zrovna nebyli moc klidní =). "Asi tak za hodinu.." řekl a my sme radši drželi dvojčata pevně za ruce, aby se nám nevytrhli...

Změna 54.díl

26. června 2009 v 23:04 | Savanah |  -*Změna
"Můžeš..ale nevim, jesli tě budu poslouchat.." řekla sem chladně. "Chci ti jen poradit..Tom není ten, na koho si hraje..není romantik a holku nemá dýl než tejden..nestačí mu jenom pusa..to si pamatuj.." usmála se na mě. "Díky za radu, budu si ji pamatovat. Ale nemyslíš, že já vím dost dobře, jakej je?? Znám ho z dřívějška i z tý druhý stránky.." řekla sem a přitom sem se podívala na Toma, který uhnul pohledem..

Změna 53.díl

26. června 2009 v 23:03 | Savanah |  -*Změna
"Fajn..chtěla sem tě zabít..a taky to udělám..to, že se mi nepodařily ty předchozí pokusy, nic neznamená.." syčela Andrea a pomalu se ke mě přibližovala. "Sorry kluci, ale já musim..je to pro vaše dobro.." řekla s úsměvem klukům a v ruce se jí znova objevil nůž. "Zbláznila ses??" vyjekl Bil hraně. "Ne Bille..Nat taky překážela.." usmála se Andrea a napřáhla se...