Duben 2009

Afgánky

30. dubna 2009 v 21:45 | Savanah |  NOVINKY

• Pronásledují Toma a Billa Kaulitzovi (19) na každém kroku.
• Jsou zamaskovaní jako zločinci.
• Říkají si: "Les Afghanes on Tour".
• Jsou z Francie, a následují hudebníky již půl roku.
Jmenují se: Perrine (21), Georgina (25), Aurore (21) a Noemai (20). Bild-reportérovi se podařilo vyzpovídat ty holky, které se poprvé ukazují bez svého maskování:
Proč prostě nemůžete nechat kluky z "Tokio Hotel" na pokoji?
"Nejsme stalkers" (*smíchy spadla ze židle*), tvrdí Perrine. "Milujeme jejich hudbu a texty. My je nepronásledujeme, jen chceme vědět jak a kde žijí (no to už jste zjistili tak se můžete zbalit a padat zase zpátky do FR). Zajímají nás. "
Mezi extrémní fanoušky začala soutěž, kdo uvidí kluky nejčastěji v soukromí. Videa z honičky od těch takzvaných fanoušků pak davají na internet.
Perrine: "Zvláštní je, že chceme vidět Tokio hotel vždy a všude (ne tomuhle se opravdu neříká fanatismus) . "Čím více a častěji je vidíte tím jste šťastnější."
S Perrine (to zní jak peřina xD ne nebudu si z ní dělat srandu) to zašlo dokonce tak daleko, že se přestěhovala z Paříže do Hamburku, aby se byla Billovi a Tomovi blíž (Tomovi a Billovi ale hlavně že má ráda jejich texty, to má ráda snad celou skupinu nejenom twins ne). A našla si zde práci (nechce říct jakou) (má svůj důvod, hned by ji vyrazily) a našla si dům poblíž jednoho z dvojčat, a pak začal po nich.
 
 Dne 15. dubna to dokonce zašlo až příliš daleko, když Tom ztratil trpělivost a na Hamburkské benzince udeřil Perrine do tváře. Tato mladá žena pak podala obžalování.
Krátce předtím byla "Afgánkami" napadena matka od Billa a Toma. Holky tvrdí, že to není pravda.
Noemai: "Matka Toma napadla nás - s láheví coly". Incident se stal v přední části domu Twins, kde se "Afgánky" čekaly na dvojčata.
Co chtějí dál? Jejich právník Burkhard Benecken (33) řekl Bildu: "Omluvu a Odškodnění. Chceme alespoň 10.000 euro." (nic bych jim nedala, leda vyhoštění z Německa a minimální částku peněz na cestu zpátky do FR.)

V managment kapely včera nereagoval.
 
 zdroj:Bild.de

Champ Libre! DDM download

29. dubna 2009 v 21:11 | Savanah |  Videjka
Tak slíbila sem download na DDM, tak teď ho taky plním, bohužel je tam copy, později to nahraju znova, rozdělené, v lepší kvalitě a bez copy, ale ted mám málo času na cokoliv. A abych zas nedělala někomu debila, tak je to zaheslované, "jenom" na třetí pokus sem na to přišla jak se to dělá. To vytoupení mám strašně oblíbený, možná dokonce nejoblíbenější.
Je uplně fajné jak Bill povídá o tom, že ted bude poslední písnička pro dnešek a že se loučí a tohle je Durch Den Monsuuun, on to Monsun řekne tak no nevim měkce a to Monsuuun tak protáhne, a jak u toho dýcha, po dvou písničkách už má taky dost, měl by přestat kouřit, light mu moc nepomůžou. To sem tu psát nemusela jen sem chtěla zamaskovat heslo dlouhým textem, pochybuju že se to někomu bude chtít číst, takže to je bytokiohotttelacka .....jak originální co, ale nic jinýho mě rychle nenapadlo *blushing*

Autonehoda 36.díl- KONEC

29. dubna 2009 v 20:16 | Savanah |  -*Autonehoda
,,Buď si už zakroutili krkem.. nebo nevím" přidá se Georg.
,,Ne, šli do hotelu. Prý udělat překvapení," uvádí vše na pravou míru Gusťa.
,,Půjdeme za nimi?" zeptám se.
,,Jsem pro," řekne Georg. Vyrazíme do horkých ulic města. V hotelu nás osvěží příjemná chládek a v pokoji 483 ovane kouř a smrad spáleniny.
,,Ježiš, co tady provádějí?!" ujede Georgovi. Běžíme do kuchyňky.
,,Co vyvádíte?!" vrhne se na ně Georg.
,,Klid, žádná panika. Zdejší prostory se již odvětrávají," řekne Tom svým hlasem, který by pro někoho kdo ho nezná, zněl jako výsměch.

Autonehoda 35.díl

29. dubna 2009 v 20:03 | Savanah |  -*Autonehoda
Odpoledne prožijeme v podobném duchu. V šest hodin jsme znovu u potápěčské základny a čekáme na helikoptéru, kterou se vrátíme na pevninu. Jo, opravdu poletíme helikoptérou. Když jsme se to s Billem dozvěděli, skákali jsme radostí metr vysoko =)
Let je nezapomenutelný. Vidíme celý ostrov pěkně z ptačí perspektivy. Vidíme široširé moře, které se rozlévá daleko k obzoru. Tuhle dovolenou nikdy nezapomenu, napadne mě.
Po příletu jdeme na hotel, kde potkáme kluky. Hned jim musíme vyprávět všechno, co jsme zažili. Tom mi neustále skáče do řeči a Georg vypadá, že ho snad přerazí =)

Tom :-?

28. dubna 2009 v 20:20 | Savanah |  Tom Kaulitz - info
Tuhle fotku nefotily stalkers.
Dokonce bych možná odhadovala že se vyfotil sám. Ne nejsem magor, ale kuknete na to postavení, to je jako kdyby hodil foták na kapotu. A existuje samospoušt, 15vteřin je dost času na to aby vlezl do auta.

Autonehoda 34.díl

27. dubna 2009 v 22:03 | Savanah |  -*Autonehoda
…nalezli jsme vaše prarodiče z otcovy strany, ale bydlí na druhé straně Republiky, než jste bydlela, v Magdeburgu," tato informace je jako zásah bleskem. Nevěřícně na něho hledím. Je to vůbec možné? Do očí se mi derou slzy, tentokrát ale štěstím.
,,Pozítří ve čtrnáct nula, nula na letišti. Poletím s vámi a na letišti v Berlíně na vás budou čekat vaši příbuzní," potom to se rozloučíme a vyjdeme z kanceláře. Stojím na chodbě ambasádní budovy a nevím, co mám dělat.

Autonehoda 33.díl

27. dubna 2009 v 22:02 | Savanah |  -*Autonehoda
Jsou klidné. Klid v Billových očích se přenáší na mě. Tančíme energicky, přece jenom samba se jinak zatančit podle mě nedá….
…dva kroky a konec. První kolo máme za sebou. Uvidíme jak. Já osobně si nejsem vědoma žádné chyby. Podíváme na Billa. Usměje se, úsměv opětuji. Jdeme si chvíli odpočinout na lavičky. Dorazí za námi Andreas.

Buzzworthy- Top 10 (ne 13) favoritů po celou dobu, na hrozný obal alba

27. dubna 2009 v 21:57 | Savanah
Tokio Hotel - Scream: Na co sem sakra mysel - aahhh! Oou! Dělám si srandu! Hey to je žert! Zastavte! Ne! Ty jsi! Ahh pryč s tím! To byl jenom žert! Dejte to pryč! Ne!

Tohle si jenom udělali srandu, kukněte na ty ostatní.

Vydání alba

27. dubna 2009 v 21:16 | Savanah
Vzhedem k tomu že ještě nahrávají, je bezpečné domnívat se že album nevyjde dřív než v srpnu, říkám já.

Holandský Universal a CherrytreeRecords potvrdily že nové album bylo odloženo na září.
ps ty časy neberte vážně ;-)

Autonehoda 32.díl

26. dubna 2009 v 15:12 | Savanah |  -*Autonehoda
,,A co myslíš, že dělám posledních sedm dnů ráno a odpoledne?" zeptá se ho Bill.
,,Já si představoval, že se učíte kroky a podobné nesmysly, ne tohle," řekne popravdě, po chvíli mu dojde nesmyslnost jeho slov. Bill jen mávne rukou na Tomovu adresu a ovine ruku kolem mého pasu.

Autonehoda 31.díl

26. dubna 2009 v 15:11 | Savanah |  -*Autonehoda
Odpolední trénink je asi nejnáročnější. Mona se s námi snaží dohnat vše, co jsme zameškali. Na konci hodiny se mi přímo motají nohy.
Po tréninku jdeme za klukama na pokoj, ale už asi po půl hodině oba s Billem únavou usneme.
Proberu se až v sedm hodin večer. Sedmu si na postel a zamžourám očima, kde vlastně jsem. Aha, sedím v Billově a Tomově pokoji, na vedlejší posteli spí Bill.

Autonehoda 30.díl

26. dubna 2009 v 15:10 | Savanah |  -*Autonehoda
,,Nemáš chuť na ten nanuk? Já bych ho zaplatil," druhou větu rychle přidá =D
,,Celkem aji jo," uznám. Všichni (což je šest lidí) si objednáme zmrzlinové poháry.
,,Jo, já se ještě nepředstavil. Jsem Andreas," představí se mi.
,,Já Alice," oplatím mu to.

Paris (14.7.07)

25. dubna 2009 v 21:27 | Savanah |  Fotky Band
Někde sem psala že si z nich už nesedám na zadek, (normálně to nedělám, ale) odvolávám to. Už ale nesedim na zadku ale ležim na zemi po prodělaném infarktu.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

Omg zak kilometr dlouhý a žádná kritika, jenom moje sladký rozplývání. Jdu se sebou něco dělat xDBillovi (i ostatním) muselo být neuvěřitelné vedro a on si vezme na sebe ještě bundu, no jo image aby ladil s botama. Druhá fotka je velice zajímavá, Tom alias Quasimodo (jak se to píše si nevzpomenu) Bill jak při hodině aerobicku a Gustav jako kdyby tlačil. Na třetí asi poprvé nevypadá jako eifelovka, to bude tím že má za sebou tak vysokou světelnou stěnu. Tom si na té čtvrté musel třít oči, jinak není možný aby měl tak červený víčka a nebo druhá možnost je že měl červený oči a někdo jak mu to v nějakem programu opravoval tak přibral i víčka a tohle je výsledek, nebo ho taky pálí oči z toho slunka, bylo tam vážně ostré. Na té páté kdyby to světlo bylo o trošku výš tak by to působilo zajímavějc. Bill ladí s Gustavovýma bubnama <3
Sedmá no jo Billovi slavný výkopy *závidím mu jeho dlouhý štíhlý nohy*. Osmá bohužel v malé kvalitě. Devátá Tom s Geem tam jsou fajnííí akorát ta ruka tam překáží. Desátá jak Gustav mlátí do bubnu, to je zlaté. Jedenáct jako kdyby zpíval jenom pro jednu osobu. Dvanáct ach já ho žeru, ale ty jeho boty ne, kdyby si vzal jiný boty tak už bych to asi nepřežila. Třináct tady jde vidět jak si to Bill užívá. Čtrnáct jak na sobě může mít jednoduchý černý triko a být přitom tak sexy. Patnáct Quasimodo opět utočí xD. A opět mu ten pásek z boty čouhá, vzít nůžky a šmik! Šestnáct Eh? tohle gesto dělá jen u Ich Brech Aus. Ta hvězda jak mu tam provokativně čouhá. Sedmnáct Tady vypadá jako kdyby už mlel z posledního. Osmnáct Jedna z nejlepších fotek - už sem řikala jak moc žeru ruce od twins? a ty jejich žíly áááh...sem úchyl, vim to. Devatenáct Tom tam vypadá uplně jak z klipu k SN a Bill jako kdyby se právě chystal skočit. Dvacet Božská prdelka ukazuje na druhou prdelku (začátek IBA) Dvacet-jedna Jak já nesnášim ty jeho dlouhý nehtý. Dvacet-dva existuje víc sexy kytarista? Dvacet-tři Už sem řikala jak moc ho žeru?

Tome, miluješ mě?

25. dubna 2009 v 16:46 | Savanah |  JEDNODÍLNÉ -ff
*Tahle ff byla špatně zařazená, nešlo to předělat a proto sem ji zveřejnila znovu. Už tady jednou byla a tak u ní v článku jsou i komentáře *


,,No tak dělej Karol."Tahá mě za ruku Jenny.,,Stejně tě Tom miluje ať vypadáš jak vypadáš…"Hučí pořád do mě, já už to dál nevydržim tak jdeme.
,,Ty Jenn..co je vlastně mezi tebou a Billem?"A kouknu na ní po cestě do baru.,,Víš Karol, já to ani sama nevim…On Bill se někdy chová, že spolu chodíme a někdy že sme jenom kámoši.Prostě tohle chování nechápu." Sice nejsem odbornice přes lásku, ale v tomhle případě bych udělala jediný..,,Tak se ho prostě zeptej, jestli spolu chodíte nebo jste kámoši..Teda aspoň já bych to takhle udělala."A sjedu Jenn rádcovským pohledem.Ta jen pokřčí ramenama jakože neví co bude…

Autonehoda 29.díl

24. dubna 2009 v 22:37 | Savanah |  -*Autonehoda
Po dvou hodinách se konečně trochu seberu. Zajdu se do koupelny podívat do zrcadla jak vypadám. Hrozně! Červené oči, nos. Opláchnu se studenou vodou. No, trochu to pomohlo.
Posbírám si věci na trénink a odvážně vyrazím ke Škole tance. Nevím, jak se mám k Billovi chovat, nevím, jak před ním skryji své pocity.
V šatně se převleču a jdu do tělocvičny.