Únor 2009

HQ Londýn 19.6.07

28. února 2009 v 23:10 | Savanah |  Fotky Band
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

Clermont Ferrand Backstage

27. února 2009 v 21:28 | Savanah |  Fotky Band
*Děkuju Terren*

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.com
Gustík se na té poslední krásně směje <3 (tenhle smajl sem si zamilovala)

Stock Car Challange

26. února 2009 v 22:16 | Savanah |  Fotky Band
Dokonalé fotečky <3
imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.com

imagebam.com

Gustík asi něco nemůže přečíst (v tomhle by si rozuměl s mojí mamkou, ale já mám co řikat)

Dunja

Natálie
A pro zlepšení nálady Billík
<3

Hra na netu

26. února 2009 v 22:08 | Savanah
Tak tady si můžete zahrát hru ve které si můžete namalovat Toma nebo Billa
aneb takhle dopadl Bill po tom co sem se do něho pustila xD

Comet 05 <3

26. února 2009 v 17:13 | Savanah |  Ocenění
1. imagebam.com2. imagebam.com3.imagebam.com


4.imagebam.com5. imagebam.com6. imagebam.com
pro ostatní fotečky Celý článek

Nové auta pro Kaulitz twins

25. února 2009 v 16:22 | Savanah
"Bez ohledu na to, kde se zrovna objeví, tak jsou obvykle rychle obklopeni křikem fanoušků. Nyní to vypadá jinak. Ve středu ve vydávacím centru audi, čekalo na bratry Kaulitzovi sněhobílé Audi Q7 na Billa a šedé (grafitové) Audi R8 na Toma, frontmana a kytaristu slavné německé kapely Tokio Hotel. Identické dvojčata si přijela do Ingolstadtu vyzvednout své nové vozy.
"To je přesně auto pro mě - Neumím si už představit řídit jiné auto," řekl zpěvák Bill a ukazuje na své nové Audi Q7. Speciálním na tomhle modelu audi je jeho sportovní styl a pohodlí.

Pro jeho bratra Toma, který se naproti tomu přiřazuje k "nadšencům do sportovních aut", je Audi R8 pro něho ta správná volba. "Zůstávám u velkých aut, ale chtěl bych si s tímhle někdy zazávodit na trati . "Hans-Joachim Radde, vedoucí marketingu pro Německo, je také rád, že spoluprácuje s bratry Kaulitzovými." Tito mladí, úspěšní Němečtí umělci, dobře zastupují také úspěšnou německou značky Audi. "
Skutečnost, že oba bratři Kaulitzovi mají Audi není jen náhodná. "To je v naší rodině - náš táta byl vždy fanda Audi a my jsme se jimi taky stali" vysvětluje Bill. Kromě toho Audi má extrémně cool auta (souhlasim ;-D). "Jsou to naše snová auta," shodnou se oba. (moje taky, ale narozdíl ode mě, oni už je mají a já je nejspíš nebudu mít nikdy)


Foto: Tom a Bill Kaulitzovi se svými vozy, Hans-Joachim Radde (druhý zleva), vedoucí marketingu pro Německo a Holger Abeln zákaznické služby Audi jim předávájí klíče.Omg miluju Q7 už pěkně dlouho a Bill ji ted bude mít ve svojí garáži *mírná závist*, to auto je snad moje nejoblíbenější a kdybych si měla vybrat svoje snové auto tak je to bud´ Q7 nebo Infinity FX 35 *velká touha*. Ale to že za ně platily minimálně 70% prodejní ceny tak to je k zlosti, ti bohatí dostávají slevu, nespravedlivý *dost naštvaná*. Ale jinak Tomovo autíčko je taky nádherný vždycky když ho vidim tak se znovu a znovu rozplývám, ale jinak větší auta 4-ever.

Přeložila Savanah pro http://tokiohotttelacka.blog.cz/

Tokio Hotel přejí k Valentínu

25. února 2009 v 16:19 | Savanah
Sice opožděně, omlouvám se ale ještě to tu není

Jak Tom dobře říká slovo ´´thanks´´ a zdá se mi to nebo se Gustav usmívá, někdy to vypadá spíš jako křeč, ale pokud je to usměv <3

Novinky kolem alba

24. února 2009 v 21:50 | Savanah |  NOVINKY

Nové album skupiny Tokio Hotel je plné překvapení. Každý den se dozvídáme podrobnosti o novém albu, které bude překvapením pro všechny jejich fanoušky, mělo by vyjít na jaře. Největším překvapením je, že zpěvák Bill Kaulitz bude hrát na housle, na tento nástroj se učil hrát ve škole.

Zpěvák z kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz, bude hrát na housle, v některé z písniček na dalším albu. Jak zveřejnil na internetu web Saratoga.com, Bill řekl: "Ano, učil jsem se hrát na housle ve škole. Nebylo to něco, co jsem chtěl, ale bylo požadováno v průběhu školní docházky. Myslel jsem, že ke smutné písničce, kterou jsem složil, mohl hrát některé části na housle. Ale samozřejmě budu pokračovat ve zpěvu. " Dosud jsme nevybrali první singl, ale neuvidíte mě hrát na housle ve videu, nebo na jevišti. V písni jsem nahrál kousek, ale na podiu budeme mít orchestr, který nás bude doprovázet. A fanoušci se nemusíte bát, budeme mít jen tuto píseň s orchestrem. "Tato skupina nás překvapuje každý den!Tak o tom že Bill hrál někdy na housle silně pochybuju, už si nepamatuju v čem, ale řikal že aby se naučil hrát na nějakej nástroj tak je netrpělivej a taky že uměl hrát jen na klávesy viz. youtube.com a taky tady Billovy ´´fantastické kombinace´´ youtube.com ;-D
BTW drbům ze stagory.com bych moc nevěřila, je to fakt jenom drbárna a ostatní to od nich přebírají jako ´´zaručené informace´´
Přeložila Savanah pro http://tokiohotttelacka.blog.cz/


KIIS Jingle Ball 12.6.08

21. února 2009 v 17:44 | Savanah |  Koncerty
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Tady jim to všem strašně sluší <3 a žeru Tomovu mikinuBerlin (17.1.2007)

18. února 2009 v 20:40 | Savanah |  Photoshootingy
Tak netušim, co před tímhle shootem dělali, ale kukněte se sami jaké mají oděrky, modřiny, u Gustava bych dokonce řekla že to je bud´boule s modřinou nebo popálenina a hned nad tím to má poškrábané, vypadá to sice možná jako sebepoškozování, ale řekla bych spíš že se někde vymlel.
Tom taky nezůstal alespoň bez oděrky.

Celý článek

Vyjádření managmentu

17. února 2009 v 18:14 | Savanah

SaltyWench (z THus.com) kontaktovala managment skupiny kvůli směšným zvěstem, které kolují na francouzských a belgických webových stránkách, a oznámila jim, že už potřebujeme jaké potvrzené informace, protože po internetu koluje hodně nepravdivých zpráv a oni se vyjádřily takto:

"Nezbývá moc času, než se objeví nějaké nové věci. Umíme si představit, že to čekání pro fanoušky není snadné. Všechno co ted´ můžeme říct, je, že všichni čtyři kluci jsou ve vyborném stavu - žádný z nich nemá jakékoliv onemocnění, problém .... vůbec nic. Nahrávají a připravují vše pro nový singl / album. Vydržte ještě chvilku déle a pak budou spousty nových videí "Tak to o tom že Tom má nějákou pohlavní nemoc není pravda, a ani to že se jmenuje Thomas. A taky spousta dalších drbů.
Ale už se těšim na tu spoustu nových videí. :-)


Přeložila Savanah pro http://tokiohotttelacka.blog.cz/

To nejlepší z ECHA

17. února 2009 v 17:48 | Savanah
Ve čtvrtek 19.2. bude na VIVĚ odvysílaný speciál, to nejlepší z odevdávání cen ECHA. Bude to záznam ze 17-ti odevzdávání a budou tam vidět takové hvězdy jako; J-Lo, Kylie, Robbie Williams, Janet Jackson, Tokio Hotel, Xavier Naidoo, Alicia Keys, Avril Lavigne, Mark Medlock, LaFee, Take That, Fettes Brot, Silbermond, Pink, Destiny's Child, Nelly Furtado a mnoho dalších.

Přeložila Savanah pro http://tokiohotttelacka.blog.cz/

New FANSHOP!!

14. února 2009 v 23:35 | TeReSzQ_Qa |  NOVINKY
Ahoj všichni fans Tokio Hotel!

Chtěli bychom Vám popřát krásného Valentýna, plného lásky a příjemně prožitých chvil.
Jako takový malý valentýnský dárek jsme pro Vás dnes otevřeli náš dlouho očekávaný Tokio Hotel Fanshop! Naleznete ho na www.tokiohotel-fanklub.cz/fanshop . Dostanete se na něj i přes banner u místěný v pravé části stránky (www.tokiohotel-fanklub.cz) , v sekci ODKAZY.
Chtěli bychom Vás jen upozornit, abyste si pečlivě přečetli postup jak nakupovat, než si začnete objednávat. NE VŠECHNO ZBOŽÍ JE TOTIŽ DORUČITELNÉ IHNED!
Dále také právoplatní členové fanklubu mohou uplatit slevu na fanklubácké zboží. Postupně se budeme snažit rozšiřovat náš sortiment, podle toho, jaký bude o zboží zájem.
Doufáme, že se Vám náš fanshop líbí!
Ještě jednou přejeme krásného Valentýna!

S pozdravem

Váš Fanclub Team


BTW.: jak sem to tam rpjížděla maj tam soustu dokonalejch věcí xD už vím jak pořádně provětrat mou peněženku xD

BTW2: i my admini Tokiohotttelacky Vám přejeme šťastné prožití tohoto americké svátku

Bravo Girl! 4/09

13. února 2009 v 22:01 | Savanah |  Časopisy - CZ
imagebam.com

Blesk 12.2.09

13. února 2009 v 21:23 | Savanah |  Časopisy - CZ
imagebam.com
a ten kousek vpravo co se mi podařilo tak skvěle useknout je: Ještě dnes a zítra můžete oba medvídky vidět dohromady.V sobotu už poputují do nových domovů...