Leden 2009

Fotky z DLT

29. ledna 2009 v 20:24 | Savanah |  - Der Letzte Tag & Wir Schließen Uns Ein
Našla sem fotky z natáčení DLT, jsou celkem v dobré kvalitě.
tu je naše modelka totálně sladká

Tati prosím...Já chci domů! 95.díl

22. ledna 2009 v 20:48 | AnGell |  -*Tati prosím...Já chci domů!
Ten díl mám napsaný už delší dobu, a já si myslela, že už jsem ho sem dala. Jsem, ale BAKA! Proto mě prosím omluvte! V rychlosti Vám ho sem házím a letím pryč... děkuji za komentáře!
A chci Vás opět upozornit, že se blíží konec povídky! :)

Vypráví Tom
Z hlavy mu spadne i klobouk. "Bille, myslíš, že je mrtvej?"zeptám se bráchy a s vyděšeným výrazem se podívám na bráchu. "Panebože..!"zapiští Bill, když zjistím, že je mrtvej.
"Zavolám policii…!"řeknu a okamžitě vytočím jejich číslo. Vysvětlíme, co se stalo. Na místo ihned vyšlou kriminalisty a po té všichni tři (já, Bill a Morty) odjedeme na stanici sepsat vše, co se dnešní den stalo.

"Nějak se mi nezdá, že by to byl zrovna Kattin otec!"řekne Bill a sklouzne se po židli. "Souhlasím s tebou, ale to vůbec nijak nesouvisí s tím, kde je Elí! Slíbil jsem Katt, že ji přivedu domů a to taky udělám!"řeknu Billovi a ten kývne hlavou. "Takže… to tělo, co jste našli je tělo místního bezdomovce. Jeden zdroj říkal, že se každý den stýkal s jedním chlápkem, kterej mu dával peníze, aby koupil květiny a živil ho. Myslíme si, že ten chlápek je pan Balnave!"řekne vyšetřovatel a má velmi důležitý výraz. "To jsem si už domyslel taky…!"zabrblu a Bill mi kopne do nohy. "A zřejmě Balnave ho také zabil. Tony - místní bezdomovec je právě na pitevně a zjišťují příčinu smrti."řekne vyšetřovatel a já kývám hlavou jakože má mluvit dál. "Pane, můžete na chvilku?"vletí do místnosti jakýsi ucho a hlavní vyšetřovatel se zvedne a okamžitě odejde z místnosti. "Myslíš, že ji našli?"vyjedu na Billa. Bill se na mě podívá se zvláštním výrazem, ale po té dodá. "Určitě…!"

Vypráví Katt
"Trrr…trrr!"ozývá se telefon a já jdu k telefonu s pomalým, ale přitom plynulým krokem. "Ha..Haló?"zeptám se do telefonu a tím, jak jsem napjatá ani nedýchám. "Poslouchej…!"řekne někdo do telefonu a já okamžitě poznám, že je to můj otec. Okamžitě se mi z toho hlasu udělá neskutečně špatně a mám pocit, že se na místě pobliju. "Ty hajzle… dej mi pokoj!"zařvu do telefonu a opřu se o zeď. "Mám na to pár vteřin! Ten dopis, dopis! Je tam všechno…Měj se, dceruško!"řekne můj vlastní otec takovým hnusným úchylným hlasem, že okamžitě začnu zvracet a nestihnu mu nic odpovědět. Po tom, co se vzpamatuji začnu do telefonu řvát všechny možná sprostá slova a vyhrožuji mu, že ho zabiju. Bohužel se ze sluchátka ozývá - tůt - tůt - tůt…
"Katt, otevřete!"zaklepe někdo na dveře. Podívám se kukátkem, kdo to je a poznám tam jednoho z těch agentů, co hlídají náš barák. "Jste v pořádku?"zeptá se mě a já kývnu a po té sklouzne můj pohled ke zvratkům. "Kde je ten dopis?"zeptá se mě agent. "Tady…!"řeknu a dám mu ho do ruky. "Pojďte se posadit!"řekne agent a mně steče slza po tváři.

"Mluvil jenom krátkou chvíli, takže se nám ho nepodařilo zaměřit. Ale můj tým právě zjišťuje z jaké budky volal, jak to zjistí, okamžitě tam pošleme jednotky!"řekne ten agent a já se rozpláču. "Víte, vím proč to dělá. O co mu jde. Je mi z něho neskutečně špatně. Stydím se o tom mluvit, stydím se, že já jsem jeho dcera. Stydím se, že ještě vůbec žije..."řeknu a utřu si slzy. "Pokud o tom nechcete mluvit, nemluvte. Může se vám přitížit. Já se podívám na ten dopis. Šéf by měl každou chvíli dojet!"řekne agent a já se zhluboka nadechnu. "Mohla bych si ten dopis přečíst první?"zeptám se a agent na mě zvláštně pohlédne. "Nemyslím, že je to zrovna to nejvhodnější, co byste měla udělat!"řekne a podá mi ten dopis.

Katt,
byla to šílenost se dostat do Německa. Ani nevěříš, jak dlouho jsem se o to pokoušel. Nakonec jsem to, ale zvládl. Každý den jsem ti posílal květiny a já marně doufal, že si toho všimneš, že jsou ode mě. Takové nádherné květiny by ti ten tvůj nikdy neposlal. Každý den jsem je posílal s láskou. Hrozně dlouho jsem se odhodlával, že zazvoním na dveře až jsem se odhodlal, ale to zrovna přijel ten hnus, s kterým žiješ. Tak jsem to vzdal. A potom jste šli nakoupit, vy taková "rodinka" - vůbec se k tobě nehodí, nic ti do toho života nedá. A Elí lítala po obchodě a potom vyběhla ven. Nechtěla ke mně jít, tak jsem ji prostě sebral, ale teďka se z nás stali celkem kámoši. Hodně si hrajeme, v očích má jiskru jako ty. Má hodně věcích jako ty, ale stejnak ty seš někdo úplně jiný. Vím, co pro tebe znamená a tak mě napadlo, že… Když ji nechám být a dám je tomu hnusákovi, s kterým žiješ, tak se ty vrátíš ke mně. A pokud budeš chtít můžeš žít i s malou u mě. Může mi říkat tati, vždyť jsem pro ni něco jako táta, i když… No, během týdne tě budu kontaktovat a domluvíme se na předání. Jo a jako vklad do našeho soužití požaduji i nějakou tu peněžní částku. Něco kolem 1 000 000 € by mohlo stačit, snad to ten hnusák sežene. Myslím, že by nebylo hezké, kdyby Elis dopadla jako to dítě z básničky Vodník, tak na mě mysli, jako já myslím na tebe.

S láskou tvůj nejdražší táta.

Dočtu si dopis a moje první reakce, co udělám je, že vyletím na záchod a do něho začnu okamžitě zvracet. Hlavou mi lítají myšlenky, co asi Elinka s tím úchylem dělá - že si s ním hraje? Co tou hrou myslí? Pokud na ni šáhl a nebo šáhne, přísahám, že to poslední, co ve svém životě uvidí bude kudla v jeho srdci. Hajzl, zmrd, nenávidím ho, nenávidím ho. On je prach obyčejnej úchyl….

/AnGell/

cz bravo 2/2009

22. ledna 2009 v 20:10 | Savanah |  Časopisy - CZ
Dostává mě titulek u TH (dole vlevo) Bomba dají se TH a JB dohromady? to bych musela být v dost blbém snu XD (jako ne že bych JB neměla ráda ale spojení zrovna těhle dvou kapel mi něják nesedí
imagebam.com

pokud vidim dobře tak TH tam mají nejvíc zastoupení
imagebam.com


imagebam.com


imagebam.com

Už na konci ledna!

19. ledna 2009 v 21:11 | TeReSzQ_Qa |  NOVINKY
Už na konci ledna se konečně dozvíme plány další TH tour která bude k jejich novému CD které vyjde někdy na přelomu března a dubna x)


Audi R8

18. ledna 2009 v 20:37 | Savanah |  Tom Kaulitz - info
Tak teď se dokonce ani neví čí to auto pořádně je, no ale nevadí hodim vám sem nějáké info a fotečky.

základní údaje:
vyrábí se ve dvou variantách; s 6-ti rychlostní převodovkou a s R-tronic (automat)
obě varianty mají 4,2 litrový motor a jejich průměrná spotřeba se pohybuje okolo 13,6 l
zrychlení na 100km/h za 4,6s a jejich maximální rychlost je 301km/h

ta první varianta s manuální převodovkou stojí 2 691 000,-
ta druhá s automatickou převodovkou stojí 2 880 000,-

- airbag řidiče i spolujezdce včetně hlavových a bočních vpředu
- brzdy s ABS a s elektronickým rozdělováním brzdné síly EBV
- elektrické ovládání oken v předu ( my máme i vzadu ptž tam máme i sedadla XD)
- dálkové ovládání centrálního zamykání
- imobilizér
- hliníková kola v 6-ti ramenném designu
- komfortní automatická klimatizace (tu Bill hodně využije XD)
- potahy sedáku v kombinaci kůže
- soundsystem BOSE se 7 reproduktory a rádiopřijímačem s CD mechanikou
- sportovní multifunkční kožený tříramenný volant (lepší je čtyř)
- stálý pohon všech kol quattro
- sportovní podvozek
- xenonové světlomety Plus (ty jsou krásné)
- zapalovač cigaret a popelník vpředu (velice důležité ať už to má kdokoliv)

zvláštní výroba za kterou si už musíte připlatit
- LED světlomety (100 672,-)
- parkovací systém audi (21 051,-)
- keramické brzdy (247 316,-)
- navigační systém Plus RNS-E (62 796,-)
+ ještě další méně podstatné

a ted fotečky
krásný audinovský interiér

Tom a R8

17. ledna 2009 v 22:04 | Savanah |  Tom Kaulitz - info
Tom si pořídil nové auto je Audi R8, Cadillac Escalade který měl předtím, měl jen pujčenej, tohle bude nejspíš už jeho.


info a fotky jsou od Terush

Tohle autíčko je pekný, ale i Cadillac se mi líbil a k Tomovy mi víc seděl, tohle je takové moc malé a k hoperovi mi prostě víc sedí velký auto. Bíla barva není moc praktická, právě máme bílé auto *grr* pořád je špinavé jak něco, špína na to jde neuvěřitelně vidět a taky když to někdo škrábne, ale k tomuhle auto celkem sedí a navíc ted je bílá na autech moderní.

Support Gustav

17. ledna 2009 v 21:47 | Savanah |  Gustav Schäfer - info
Tak tady je to videjko, které se posílalo Gusťovi pro brzké uzdravení

TH přejí k Valentínu

17. ledna 2009 v 21:23 | Savanah
Jak se Tom pak sekne, nejspíš si myslí že začne mluvit Bill a on nic XD

aceshowbiz.com: Bill mluví o novém albu Tokio Hotel

16. ledna 2009 v 16:42 | Savanah

'Drželi jsme se stejné party. Naše nové album pravděpodobně překvapí hodně lidí a já doufám, že se bude fanouškům líbit, ' Říká Bill Kaulitz z Tokio Hotel, když mluví o kapele příští LP. (to LP je nejspíš album, ale nejsem si jistá)

Během rozhovoru s Dream Up Magazine, frontmanem Tokio Hotel, Billem Kaulitzem o nadcházející třetím studiovém albu, které se očekává, že dorazí do prodejen na jaře příštího roku. "Bylo to velmi intenzivní a tvůrčí období, ale zároveň to nabídlo tolik potřebnou přestávku kapele," pokračuje.
"Existuje mnoho nových vlivů, které až doposud nebyly slyšet na zvuku Tokio Hotel," vysvětluje Bill dál. "I tak jsme drželi stejné party. Naše nové album pravděpodobně překvapí hodně lidí a já doufám, že se fanouškům bude líbit."
Na jaký druh písní vytvořily pro nahrávání, Bill se v nich dělí většínou o vypořádavání se svým životem, po tom co se proslavily s albem ´´Scream´´. Odhaluje ´´ Oni ovládají naší nálady, nové myšlenky a úvahy, a také nové přání a naděje´´.
"Máme písně, ale existuje mnoho různých způsobů, jak interpretovat skladby. A my musíme najít tu nejlepší interpretaci," Bill dodává. "My, potom začínáme experimentovat s každou písničku změnou kytarového-zvuku či ovlivnit můj hlas."Podpoříme Gusťu!!!!!

9. ledna 2009 v 22:54 | TeReSzQ_Qa |  NOVINKY
Ahoj všichni fans TH!

Možná jste se již dočetli neblahou novinu o Gustavovi. Pro ty, kteří ještě neví o co jde: Gustav musel 2.1. podstoupit operaci slepého střeva. Podle Josta se prý ráno probudil s velkými bolestmi břicha a byl převezen na kliniku v Magdeburgu, kde mu silně zanícené slepé střevo odoperovali.
Operace trvala hodinu a naštěstí proběhla úspěšně. Gustav se nyní ale musí 14 dní zotatovat.
Určitě mu při jeho zotavování pomůže, když uvidí, že na něj fanoušci myslí. Jistě si pamatujete na akci SOS Bill, když musel Bill podstoupit operaci cysty. Během 3 dnů jsme od vás získali neuvěřitelné množství fotek s přáním brzkého uzdravení.
Nyní nám marodí Gustav a jako správní fanoušci musíme ukázat, že tu jsme, že při něm stojíme a myslíme na něj.
Proto vás prosíme - posílejte své fotky, na které napíšete přání brzkého uzdravení na tuto e-mailovou adresu: thnachtschechien@email.cz
Chtěli bychom být co nejrychlejší, a proto tato akce bude trvat pouze do pondělí 12.1. Všechny fotky budou samozřejmě zveřejněny v naší galerii na našem myspace profilu: www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien A samozřejmě všechna přání Gustavovi zašleme.
Proto vás prosíme, najděte si během víkendu čas, vyfoťte se a napište přání brzkého uzdravení. Zabere vám to jen pár minut a čím víc fotek obdržíme, tím líp.
Pro ty, co neumí anglicky nebo německy, zde pro vás máme fráze, které můžete na své přání použít:
AJ:
I stand by you! - Stojím při tobě
Be healthy soon! - Brzy se uzdrav
I wish you fast recovering - Přeji ti brzké uzdravení

NJ:
Ich steh bei dir - Stojím při tobě
Sei bald gesund - Brzy se uzdrav

Samozřejmě můžete použít i vlastní přání. Fantazii se meze nekladou. Ještě jednou vás všechny prosíme a předem děkujeme za došlé fotky.

S pozdravem
Váš Fanclub Team

Gustav prodělal operaci slepého střeva

9. ledna 2009 v 22:52 | TeReSzQ_Qa |  Gustav Schäfer - info

Bubeník Tokio Hotel, Gustav Schäfer (20), musel podstoupit operaci slepého střeva!

Co se stalo? ,,2.ledna se Gustav ráno probudil s extrémní bolestí břicha", říká manažer David Jost. ,,Během dne byly bolesti ještě silnější".
Oblíbenec teenagerů byl převezen na univerzitní kliniku do Magdeburku. Podezření na slepé střevo!
Po krátké prohlídce uvedli lékaři Gustava okamžitě do narkózy. Při zákroku odstranili Tokio Hotel-hvězdě silně zanícené slepé střevo. Manažer Jost: ,,Operace trvala přesně hodinu a proběhla dobře."
Teprve v pondělí mohl Gustav zase opustit kliniku. Teď potřebuje dva týdny odpočinku.


další Wally

9. ledna 2009 v 15:01 | TeReSzQ_Qa |  Wallpapers

imagebamimagebamimagebam


Hlasování

8. ledna 2009 v 20:26 | Savanah |  NOVINKY
Je tady čas hlasování pro Braváckého Ottu , minulý rok Tokio Hotel vyhráli stříbrného, dva roky po sobě před tím zlatého. Hlasování je neomezené tak do toho!
prostě jen označíte a dole dáte weiter a můžete znova

Holidays´09

8. ledna 2009 v 4:39 | TeReSzQ_Qa |  Wallpapers

Wally

7. ledna 2009 v 22:56 | TeReSzQ_Qa |  Wallpapers