Září 2008

Dětská párty s Tokio Hotel

6. září 2008 v 20:37 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Monisek pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z www.sn-online.de
________________________________________________________
14-letá Viktoria je fanynkou Tokio Hotel jako miliony dalších teenagerů. Ale ona si hrála s oběma hvězdami úspěšné německé kapely, ještě když chodili do školky.
Od roku 1993 do 1996 byla jednovaječná dvojčata Bill (dnes zpěvák) a Tom (kytarista) v Birkenweg 66b doma a slavili se sousedovic dětmi narozeniny.
Viktoria bydlí dodnes ještě naproti. "Měli jsme velkou vanu, v které se dvojčata rádi koupali" vypráví matka Viktorie, Sabine Dräger. "Potom rychle v osuškách běželi přes ulici domů".
Když byla Viktorie ještě malá, Simone Kaulitz, matka obou bratrů, ji občas hlídala, když její rodiče museli pryč. Kaulitzová pracovala jako "denní matka", její manžel byl řidič náklaďáku u Langenhagener Baumarkt. Kvůli téhle práci sem byli rodiče z východoněmecké země vtaženi.
"Náklaďák stával vždy večer před domovními dveřmi." vzpomíná Sabine Dräger. Také k dalším sousedním domům dvojčata chodili. Dcera Melanie s nimi chodila do školky.
"Bill byl vždy z obou ženštější" říká matka Petra Weigert. Bill, který se výrazně líčí a jeho image, už tehdy to rád dělal; ne jako ostatní kluci, kteří si hráli na kovboje nebo rytíře - fotka z masopustu o tom svědčí, kde vypadá jako věštkyně z Esmeraldy.
"Měl vždy fantazii na kostýmy" říká Petra Weigert. Ušitý jeho matkou, která byla pro svůj obor a umělecké schopnosti v sousedství známá. Ráda poskytla své služby i na svatební šaty.
Stěnu pokojíčku dvojčat zdobila kresba od jejich matky, Mickey Mouse s elektrickou kytarou v ruce.
"Oba byli ve svých věcech velcí puntičkáři". Na svoji bárbínu ve stylu mořské panny nedal Bill dopustit. "Především ji člověk nesměl šahat na vlasy" říká Petra Weigert. "Pro jeho záliby v panenkách byl Bill už tehdy oblíbený u děvčat"
Veřejnost se o ně už dříve nebála. (?) Několikrát stáli na předváděcím molu při dětské módní přehlídce pro Langenhagener Kinderboutique. Několik jich sedělo před televizí, když se oba objevili v NDR- seriálu. "Vždy čilý, ale také někdy extravagantní" napsala herečka ze seriálu s Billem a jeho o 10 minut mladším bratrem Tomem. Jejich poznávacím znakem byli pirátské šátky na hlavě.
Petra by ráda opět se svými mladými hosty vařila: "Když u nás vždy byli, chtěli nudle s kečupem."
Moje pozn. a jeho o 10 minut mladším bratrem Tomem , chudák Tom xD

Tokio Hotel neočekávají, že získají Best New Artist na VMA

6. září 2008 v 20:35 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z www.mtv.com
________________________________________________________

"Nemáme žádnou šanci," řekl frontman Bill Kaulitz na dvojitou nominaci kapely.
Tokio Hotel jsou jediní kluci nominováni v Best New Artist v tomto roce na Video Music Awards - jsou taky jediný cizí interpret, který se toho účastní. Možná, je to dostane nahoru, ale kluci docela pochybují o jejich šancích k výhře v nedělní velké show.
"Neočekáváme to, pro nás je už cool být nominováni," řekl frontman Bill do MTV News. "Myslím, že je to opravdu, opravdu speciální - je to Amerika a je to naše první americké ocenění a to je obrovské."
Němečtí pop-rockeři jsou proti americkým pop hvězdám jako Jordin Sparks a Miley Cyrus, ale zpátky v Německu jsou kluci megahvězdy. Prodali miliony nahrávek ve své rodné zemi a několikrát skórovali prvním místem od doby, co se v roce 2001 dali dohromady. Být vítězi v Best New Artist před americkým publikem by pro ně znamenalo větší slávu zde ve Spojených Státech.
Pro to, že to jsou rockové hvězdy, tak to neznamená, že si neoceňují tuhle nominaci na VMA. "Myslím tím, že stále tomu nemůžu uvěřit," řekl Bill pro MTV News v květnu. "Jsme tak nadšeni, že máme fanoušky. V Americe vidíme fanouška a je to jako "Oh, jsme hrdí! Máme tu fanouška"
Ale s párem VMA nominací se zdá, že mají víc než jednoho fanouška ve Státech. Kytarista Tom Kaulitz dodal, "Být nominováni na VMA jako německá kapela je myslím šílené."
Kluci taky mají možnost být vybrání v Best Pop Video s "Ready,set,go" Kde se postaví proti Jonas Brothers. Bill řekl "Nemáme žádnou šanci." Ale jednu věc, ve kterou doufá je setkat se s Rihannou na velké show v tuto neděli. "Myslím, že by bylo cool se setkat s Rihannou, protože je dost sexy."
Teď, když jste nám pomohli vybrat nominované na tento rok Video Music Awards, tak zajděte do www.vma.mtv.com a hlasujte pro vašeho favorita v Best New Artist kategorii. Zkontrolujte nejnovější informace o vystupujících, podívejte se na to nejlepší (a nejhorší) z VMA a mnoho dalšího. Potom si v neděli nalaďte červený koberec, na který následuje velká show, live z Hollywoodu!

Tokio Hotel: nový mladý fenomén, který přichází z Německa

6. září 2008 v 20:33 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z http://enescena.canal13.cl (Chile)
___________________________________________________________

Německý teenage kvartet Tokio Hotel se stal velikým v Evropě a rychle se dostává i do Ameriky a Latinské Ameriky, čímž se stává největším exportem mladých dob vedle amerických Jonas Brothers.
Ve Spojených Státech jsou Jonas Brothers úspěšní, nicméně i v Německu je kapela mladých lidí, kteří mají úžasný úspěch. Jsou to Tokio Hotel, čtyři kluci, kteří si získali Evropu a teď i náš kontinent.
Duší kapely jsou dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, kteří se už zamlada začali zajímat o muziku, výsledkem bylo to, že ve třinácti letech už nahráli první album.
Tokio Hotel jsou v tuhle chvíli populární a jejich unikátní styl přitahuje hodně pozornosti hudebního světa. "Máme rádi hodně různých stylů muziky, ale když se dáme dohromady jako Tokio Hotel, náš styl je jednotný. Je to mix všech věcí, které se nám na muzice líbí," řekl člen kapely.
Kvartet vydal CD Scream, což je kompilace jejich dvou alb, ale s písněmi v angličtině, protože cílem bylo s tímhle dobýt svět, což se zdá, že se vede, protože jsou již nominováni na MTV Awards, společně s Jonas Brothers a Pani at the Disco.

Takhle se Tokio Hotel připravují na VMA

6. září 2008 v 20:33 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z www.bild.de
___________________________________________________
Neděle je konečně tady: v Los Angeles bude MTV Awards. A Tokio Hotel jsou nominováni: Best New Artist. Jak vzrušující!


Na chvíli Tom a Bill Kaulitzovi (19) jsou ve filmovém městě a myslí si "kdo musí pracovat, taky musí odpočívat". Proto si vyrazili na pláž v Los Angeles.
Ale proč na sobě mají tolik oblečení? Tom se ujal vedení a ukázal svoje vypracované tělo. A - počkat? - Co je tohle? Kytarista má vypracované břicho! Na, tohle dokáže fanynky vzrušit.
Bill na druhou stranu se skrývá. Později si ale smočí nohy v moři. Před párty je po párty.

Tokio Hotel: Co se děje u Billa?

6. září 2008 v 20:32 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
________________________________________________
Nebojte se, všechno je u Billa OK. Aby se dostal do muzea voskových figurín Madame Tussaud, tak i mnoho jiných hvězd prošlo procesem duplikace, velikost obličeje a další parametry těla. Mezi těmihle důležitými procesy, Bill musel pracovat: členi muzea si vyžádali autogramy. Velmi brzy se tam objeví i ostatní členové kapely: Tom, Georg a Gustav tam budou také!
HyperLink

Tak sladcí byli, když jim bylo šest let

6. září 2008 v 20:31 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro httú://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z www.bild.de
_________________________________________________
Tokio dvojčatům je jich 19 let.
Tom a Bill byli tak sladcí, když jim bylo šest let.
Změnili se z roztomilých dětiček do rockových hvězd. Šťastné narozeniny Bille a Tome Kaulitzi! Dvojčata TH slavili 1.září v Mexiku svoje 19.narozeniny. Mají tam interview právě po skončení amerického turné. Je neuvěřitelné, jak se bratři časem změnili! V 90.letech byli Bill a Tom sladcí (malí) kluci, kteří si chodili hrát na dětská hřiště s dalšími dětmi.
Fotka dole byla pořízena v roce 1995. Dvojčatům je šest let a byli členi Rumpelstiltskin-Group na dětském hřišti blízko Langenhagen/Hannover. Opravdu sladcí tyhle Hvězdy.

Kdo je kdo? Tady je řešení:

Tokio na turné!

6. září 2008 v 20:27 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________________
Tokio na turné!
USA, Evropa, Jižní Amerika...Tokio-hysterie po celém světě.

Nové album?
Již nějakou dobu je pomluva, že kluci pracují na novém albu. A je to pravda, většinu času Bill píše nové texty. Ale ještě není nic rozhodnuté a jejich popularita v USA může odsunout nahrávání. Ale bude to v němčině a angličtině, to je jisté!

Během léta mají Tokio Hotel:
- turné v Jižní Evropě
- turné po USA. Kluci například vyprodali halu v Chicagu.
- vystoupení u Conana O'Briena.
- titulní stránku velkého mexického časopisu.

Věděli jste, že Bill...
- má opakované noční můry o tom, že ráno zaspí a zmešká schůzku?
- rád sleduje Útěk z vězení?
- nesnažil by se skrývat svoji přítelkyni?


Tokio Hotel se omlouvají za naštvání svých fanoušků

6. září 2008 v 20:25 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_______________________________________________
Když se dozvěděli, že zklamaní fanoušci zničili CD a plakáty na protest toho, že nedostali slíbené autogramy, kapela Tokio Hotel vykouzlila překvapení.
"Nebylo naším záměrem někoho naštvat. Velmi se omlouváme, ale bylo nám řečeno, že všechno šlo podle plánu," řekl zpěvák Bill Kaulitz na tiskové konferenci včera.
Podle nich, nevěděli o dalších 800 lidech, kteří nedostali autogram v pátek večer v Plaza Cuicuilco.
Proto se k nim ani nedostalo to, že fanoušci pokřikovali, když odešli, nevěděli totiž že obchod Mixup slíbil, že kapela podepíše 2000 autogramů.
Pravdou je, že obchod dal mnoho průkazek a že fanoušci cestovali i z jiných států v zemi, aby viděli kapelu a dostali autogram.
Když kapela rozdala 1200 autogramů, ochranka se rozhodla, že je načase odejít.
Když se fanoušci dozvěděli, že Tokio Hotel odjeli, někteří teenageři a jejich rodiče začali ničit cover od Scream CD, zatímco ostatní požadovali od obchodu svoje peníze nazpět.
Kolem 600 lidí bylo odtlačeno 20 lidmi z ochranky, protože se tlačili na skleněné dveře obchodu.
"Naše nahrávací společnost (Universal Music) řekla, že zbylo jenom 50 lidí, ne tolik!! Je nám velmi líto tohohle incidentu, děkujeme fanouškům za všechnu lásku, kterou nám dávají," řeklo dvojče Billa, Tom, na schůzce s mexickým tiskem.
HyperLink

Buzzworthy.mtv.com: Dostanou TH ty nejlepší místa?

6. září 2008 v 20:24 | Mia* |  Články a rozhovory
Na obrázku vidíte již rozdělená místa na VMA. Tokio Hotel sedí v Stage 16 a za nimi sedí Pussycat Dolls.
Velká show začíná v Americe v neděli 7.září! Od 20:00 ET/PT je červený koberec a od 21:00 ET/PT je show samotná!
Jak již bylo zmínění pro Evropu tato show začíná v noci na pondělí od 02:00 je červený koberec a od 03:00 je show samotná!
MTV VMA se dá sledovat na všech MTV stanicích!

Tokio Hotel budou předávat na VMA cenu

6. září 2008 v 20:24 | Mia* |  Články a rozhovory

Podle posledních novinek na Buzzworthy.mtv.com, Tokio Hotel budou na MTV VMA předávat nějakou cenu! Kromě toho se taky objeví na červeném koberci po nějakou dobu! Takže pokud můžete, tak sledujte MTV v našem čase to začíná ve dvě v noci! Pokud nemáte, tak nezoufejte. Pokud budete chtít spát, tak taky nezoufejte. Vše, co se objeví do doby, než půjdu do školy, se objeví na mém blogu, poněvadž to budu sledovat Live ;-) Takže o možném vítězství se dozvíte z mého blogu ještě ráno před školou!

Interpret týdne na Porti.com

6. září 2008 v 20:23 | Mia* |  Články a rozhovory
Tokio Hotel jsou na mexických stránkách časopisu POR TI v pravém sloupci označeni že "Interpreta týdne"!

Tokio Hotel sponzorováni Iron Fist!

6. září 2008 v 20:22 | Mia* |  Články a rozhovory
Dívka ze švédského fanklubu pod přezdívkou jinx-chan může za tohle všechno! Tato značka má nový internetový katalog a jestli se tam objeví i nějaké fotky s Billem, zatím neví. Nejdůležitější je pro Iron Fist to, že Bill Kaulitz by měl být na jejich stránce a v jejich katalogu. Více info zde!
První příspěvek od jinx-chan:
"Ano, je to pravda, upozornila jsem na Billa (a možná i zbytek kapely). Napsala jsem do Iron Fist (módní značka) a informovala je o tom, že Bill nosí jejich oblečení po nějakou dobu a myslela si, že by o tom rádi věděli. Jak jsem předpokládala, tak o tom neměli ani ponětí, byli ale VELMI šťastní! Zeptali se mě, jestli Bill nebo někdo další z kapely by chtěl víc oblečení od jejich značky a jestli jo, tak to můžou mít! Tak jsem kontaktovala lidi z managementu a ti mi řekli, že samozřejmě, že chtějí =). A jak se zdá, Bill bude v jejich katalogu s oblečením!!! Ano, a kromě toho Bill od jejich značky dostane oblečení zdarma. Ne, jako že nemá dost peněz, ale stejně ;-)"
Druhý příspěvek od jinx-chan:
"Právě jsem dostala e-mail: Kontakt mezi managementem a Iron Fist začal! Doufám, že uidí, co pro ně švédští fanoušci dělají."
_________
Stránky Iron Fist: http://www.ironfist.tv

Bushidovi fanoušci hlasují pro EMA i VMA

6. září 2008 v 20:21 | Mia* |  Články a rozhovory

Ano! Už je tomu tak! Nedávno tady byla zmínka o tom, že Bushidovi fanoušci z oficiálního fanklubu hlasují na MTV VMA, aby se Tokio Hotel dostali do nominací. A právě teď je tu další zpráva! Nejenom, že hlasují jeho fanoušci pro výhru Tokio Hotel na VMA v Best New Artist jak jenom můžou! Dokonce hlasují i na EMA, aby se Tokio Hotel dostali do nominací a později budou hlasovat, když se nominují, i pro vítězství!
King Bushido Forum - Help for TH

WOW! Tady máte pět možností, kdy se můžete dostat super blízko k Tokio Hotel !!!!

6. září 2008 v 20:20 | Mia* |  Články a rozhovory
9.září: Tokio Hotel na Jimmi Kimmel: Získejte lístky teď!!!
Tohle je vaše šance vidět Tokio Hotel živě na Jimmy Kimel. Neváhejte a získejte lístky na úterý, 9.září v 18:15. Klikněte zde a objednejte si lístky
7.září: VMA červený koberec!!!
Chcete být v publiku na červeném koberci tento rok na VMA? Zde si objednejte lístky na tuto MEGA událost v tomto roce a dostaňte se super blízko k Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi!
6.září: Tokio Hotel autogramiáda a ZDARMA vystoupení v Hollywoodu!
Chyťte Tokio Hotel vystoupení živě v sobotu, 6.září v 51:00 a buďte součástí cool autogramiády. Takhle se tam můžete dostat: začíná se v sobotu, 30.října v 10:00, když si koupíte jakékoliv Tokio Hotel CD nebo triko z Hollywood & Highland Hot Topic, dostanete průkazku, která vám umožňuje vstup na vytoupení a možnost setkat se s kapelou na následujícím koncertě v obchodě (limitovaný vstup). HOLLYWOOD & HIGHLAND CENTER, 6801 HOLLYWOOD BLVD., HOLLYWOOD, CA 90028
4. a 5.září: Tokio Hotel na KIIS FM v LA!!!
Ujištěte se, že budete mít zapnuté a zavoláte! Tokio Hotel budou hosty v "Top 9 at 9" s Jojo 5.září v 21:00 PST. Ujištěte se a poslouchejte rádio taky den předem (čtvrtek, 4.září) odkdy můžete vyhrát setkání s kapelou Tokio Hotel na KISS FM!!!! Telefon: 1-800-520-1027.
3.září: Tokio Hotel na KIIS FM v LA!!!
Tokio Hotel budou na KIIS FM a mít vystoupení ve středu 3.září v 17:00! Jestli jste z LA a rádi byste byli na tomhle speciálním vystoupení, tak zavolejte 1-800-520-1027 (místo je limitovaný)
Opatrujte se!
Váš TokioHotel WebTeam

Falešný Tokio Hotel koncert v Minsku

6. září 2008 v 20:19 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z www.tokiohotel.by
_______________________________________________

Zatímco Tokio Hotel hrají v Americe, běloruští Tokio Hotel fanoušci trpí v Minsku. Lež je opravdu velká. Po městě visí hodně plakátů s nápisem "Tokio Hotel koncert v Minsku 20.září!"
Tokio Hotel koncert, který byl plánován na 29.září 2007 byl zrušen. Běloruští fanoušci věří, že jejich oblíbená kapela jednoho dne Minsk navštíví. Ale většina běloruských fanoušků, kteří vědí o Tokio Hotel skoro vše, jejich plány, koncerty a show pochybovali od začátku o této informaci. Kapela má mnoho koncertů v USA, potom se Tokio Hotel plánují vrátit do Německa a nahrávat nové album. Není v plánu žádná návštěva Minsku.
Běloruský Tokio Hotel FanClub byl první, který vyvolal povyk kolem falešných informacích. Prezident Fanklubu řekl: "Tyhle plakáty jsou falešné! Vím, že členi našeho Fanklubu tomu rozumí. Ale jsou tu fanoušci, kteří to neví. Můžou být obětí podvodu. Jestli se to stane, může to být opravdovou pohromou pro fanoušky!"
Jsou tam dvě telefonní čísla, která se mají použít pro koupi lístků. Podvodníci plánovali prodat lístky na koncert za 20-35 dolarů. Žena a muž, kteří mluvili s fanoušky po telefonu slíbili doručení lístků.
Je tam taky vypsáno mnoho běloruských a mezinárodních podpor na plakátě, kteří by měli financovat Tokio Hotel koncert v Minsku 20.září v Dinamo Stadionu.
Dnes běloruský Tokio Hotel FanClub, média, vedoucí Dinamo Stadionu a ostatní, se snaží dát situaci do pořádku.
Běloruský Tokio Hotel FanClub doufá, že to byl první a poslední incident s Tokio Hotel koncertem v jejich zemi. Manažer Tokio Hotel Fanklubu, řekl: "Chceme vidět naši oblíbenou kapelu v našem hlavním městě. Jsme připraveni pomoci agentuře, běloruským médiím o rozšíření informací o Tokio Hotel v Bělorusku. Všichni běloruští fanoušci čekají na album a Tokio Hotel turné a věříme, že kluci za námi přijedou. Ale situace s falešným koncertem 20.září je opravdu smutná. Doufáme, že běloruští fanoušci to pochopí a budou opatrní. Nekupujte falešné lístky!"