Jak jste se změnili?

27. srpna 2008 v 18:06 | Iwush |  Články a rozhovory
Teď vypráví všechno! Celá pravda o své kariéře, vývoji a svých hodně velkých snech.
Mezi starými krabicemi od pizzy a prázdnými plechovkami od coly stál mikrofon, který zapáchal plísní. Ještě před třemi lety zkoušeli Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (21) v temném skladu v Magdeburku.
Dneska stojí na střeše cool Designer hotelu v San Franciscu. Zítra hrají ve vyprodaném Fillmore Theatre koncert před 1200 fanoušky. Jaká to senzační kariéra!
Bravo se setkalo s kluky v Kalifornii. S jejich XXL letními brýlemi pózovali exkluzivně pro nás. 7.září jsou na velké pop párty světa: Na MTV Video Music Awards v Los Angeles sedí vedle Jonas Brothers, Miley Cyrus, Britnes Spears, Rihanny a Madonny. Superstars se Saska-Anhaltska to mohou stěží pochopit: "Je to pro nás velká čest. Totálně se těšíme. Jen tam být, je sen", říká Tom.
Opravdu neuvěřitelný sen začal pro Toma a Billa v obci Loitsche, která má 665 obyvatel. Na první fotoshooting v Magdeburku přijel Gustav ještě na kole. Dvojčata se vláčela rychlodráhou. Na ulici se po Georgovi ještě žádný člověk neotáčel.
Jaké to šílenství oproti tomu teďka v New Yorku. Na MTV-show TRL na Times Square fanoušci totálně řádili. Čtyři rockeři sotva otevřou dveře svého luxusního vozu. "Když jsme v r.2005 vystupovali, žádný z nás nepočítal s tím, být jednou na turné v USA", řekl Bill. "Doufali jsme v úspěch a přemýšleli, že by bylo skvělé, vystupovat v největším magdeburském klubu, ve 'Factory'."
Ale zpátky do San Francisca, zpátky do současnosti. Sice je pravda, že se jim změnil život, ale kluci zůstali při zemi. Jsou otevření a přesně ví, co chtějí - a co ne! Tom vtipkuje jako vždycky. Pouze zmizel lehký saský přízvuk. Tři roky po jejich super hitu "Durch den Monsun" jsou zcela na vrcholu. Bill: Hodně odborníků si myslelo, že budeme jen jedním nejistým hitem. Ale my jsme ještě tady a jsme na to neuvěřitelně pyšní."
Ve velké BRAVO-sérii vypráví všechno o jejich nejšťastnějších chvílích, největších porážkách, šílených zážitcích - to vše příštím týden v BRAVU.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama