Srpen 2008

Lil' twins

31. srpna 2008 v 20:08 | Mia* |  Fotky Band

Gugu za bicíma

31. srpna 2008 v 20:08 | Mia* |  Fotky - Gustav

Macho

31. srpna 2008 v 20:05 | Mia* |  Fotky - Gustav


Tokio Hotel se vrátí do Mexika

31. srpna 2008 v 19:57 | Mia* |  Články a rozhovory
___________________________________________________
Mexiko City, Mexiko, 30.srpna 2008 - Tokio Hotel jsou v Mexiku kvůli propagaci jejich současného alba Scream, během návštěvy měli tiskovou konferenci, kde mluvili o nadcházejících plánech, včetně účasti na MTV Latin America Awards, což kapela okomentovala "Ještě nevíme, co budeme dělat, přemýšlíme o tom, jaké to bude, nemůžeme vám ale říct nic jiného, je to skvělá příležitost a jsme nadšeni," dodal Tom a Bill.
Kapela řekla, že stále neví, kdy se vrátí do Mexika na normální koncerty při nějaké důležité události v naší zemi, ale doufají, že to bude brzy.
"Samozřejmě, že se vrátíme do Mexika, v našem příštím turné budeme i tady, to je jisté," řekl zpěvák.
Řekli, že ještě nemají žádné plány a nepřemýšlí o budoucnosti, protože "je pravda, že ještě nejsou žádné termíny na návrat pro teď jsme šťastní, že jsme tady, až se vrátíme, budeme plánovat návrat, náš plán kolaboval, takže ani nevíme, kdy se vrátíme domů, ale ano, vrátíme se sem a brzy," řekli dvojčata.
Narozdíl od ostatních neměckých kapela jako The Scorpions, kteří nemají moc fanoušků v Latinské Americe, Tokio Hotel během návštěvy aztécké země zažili vřelé přivítání mexickými fanoušky.
"Zdravíme všechny, protože jsme potěšeni, že jsme tady, milujeme to, že jsme z německého města, samozřejmě, že máme dobrou náladu a jsme šťastní, že jsme tady," řekl Tom.
Bill, Tom, Georg a Gustav, členi Tokio Hotel, včera měli autogramiádu v Mexiko city, kam přišlo tisíce fanoušků. Nicméně ne každý si mohl užít přítomnost německé kapely, což jim bude nahrazeno.
"Cítíme se velmi dobře, neočekávali jsem tam tolik lidí, bylo to pro nás překvapení. Ale budeme se snažit to nahradit těm, kteří nemohli dostat autogram, protože to nebyla naše chyba, chtěli jsme na to více času, abychom to ukončili u všech fanoušků, ale nahrávací společnost nás požádala odejít," řekl Bill.
Společnost na tohle dodala, že "hodně lidí, kteří nedostali svoje autogramy se podepsali našemu osobnímu manažerovi a pro ně bude autogramiáda příští týden, pro to lidi zanechali svoje jména a budou podle toho označeni."
Jejich unikátní styl.
Jejich muzika je pro každého, kdo ji chce poslouchat, protože tam nejsou žádné zprávu adresované někomu určitému, všechny texty ze současného alba Scream jsou naprosto jiné.
"Vlastně nemáme žádné zprávy, které chceme oznámit mladým lidem, když dávají pozor na písně, tak jsou velmi různé, s různými předměty. Co chceme je to, aby se to fanouškům líbilo a bavili se tím, co pro ně děláme. Rádi děláme muziku a chceme ji sdílet," řekl Bill.
Další velmi jasný znak kapely je jejich styl oblékání a účesů, hlavně zpěváka Billa, který byl tázán na svoje vystupování a kým je ovlivněn, odpověděl, že "originální a vzniklo to na Halloween párty, když mi bylo osm nebo devět let a byl jsem oblečen jako upír a zalíbilo se mi to a tak jsem začal nosit černý make-up, vytvořil si vlastní osobnost a líbí se mi to."
Nakonec, když se jich bylo tázáno na důvod nahrání alba v angličtině, Scream, po dvou albech v rodném jazyce, němčině, tak to bylo pro potěšení z dalšího jazyka.
Kluci vystupovali na Palacio de los Deportes, jako součásti události rádia.

Tokio Hotel si užívají vřelé uvítání mexickým publikem

31. srpna 2008 v 19:57 | Mia* |  Články a rozhovory
_____________________________________________________
Mexiko, 30.srpna (AFP) - Užívají si vřelost publika během první návštěvy v Mexiku, německá kapela Tokio Hotel již připravuje svůj návrat v říjnu, za účelem účastí na MTV Latin Awards.
Na tiskové konferenci, kapela tvořená Billem, Tomem, Gustavem a Georgem mluvila o skvělém uvítání od publika během autogramiády, které se konalo na jihu města, kde ale bohužel kolem 800 mladistvých nemohlo dostat autogram. Bill, zpěvák kapely, řekl že ví o tom, že zbývalo asi kolem 50, nicméně se pokusí to vynahradit.
Na druhou stranu, němci, kteří přijeli na setkání s médii a uvítali ve španělštině, řekli, že tahle návštěva je začátek blízkého vztahu, který budou mít s Mexikem, protože si nikdy nepředstavovali, že by uvítání zde bylo tak vřelé.
"Bylo to velmi vzrušující a nebáli jsme se, protože ten křik, nám dodával energii," řekl zpěvák, který byl viditelně šťastný a opakoval, že ta radost je díky uvítání, které obdrželi.
O možnosti koncertů v tomto městě, němci oznámili, že prozatím nejsou žádné termíny určeny, nicméně již potvrdili účast na MTV Latin Awards, což se koná v říjnu.
Řekli, že udělají krátké vystoupení o kterém nebudou dávat detaily, protože jsou stále v přípravách a chtějí, aby to pro publikum bylo speciální. "Nikdy jsem si nepředstavoval takovou popularitu v téhle zemi, takže můžeme potvrdit, že se velmi brzy vrátíme."
Když se jich bylo zeptáno jestli jsou reprezentanti a vyslanci z jejich země kolem muziky, tak řekli, že nic takového nechtějí přijmout, protože neví, jestli ostatní německé kapely by rádi dělali takové kroky jako oni.
Po jejich návštěvě v Mexiku kapela pokračuje ve své propagaci alba "Scream", které se pohybuje v naší zemi na prvních místech popularity.
Další otázkou pro mladou kapelu bylo, proč zpívají anglicky a německy, na což odpověděli, že píší ve svém rodném jazyce, nicméně rozhodli se psát je i v angličtině, aby jejich muzika měla pochopení.

Tokio Hotel překvapí latinsko-americké publikum na MTV Latin America Awards

31. srpna 2008 v 19:56 | Mia* |  Články a rozhovory
______________________________________________
Německá kapela Tokio Hotel potvrdila účast na nadcházejícím MTV Latin America Awards 16.října v Guadalajara, hlavním městě mexického státu Jalisco a oznámili, že připraví něco "velmi speciálního, co překvapí publikum".
"Pro nás je to skvělá příležitost být pozváni na MTV předávání, je to velká čest, stále ale nevíme, co předvedeme, je tu plno nápadů, ale zajisté víme, že to bude něco speciálního, máme mnoho vizí," řekl zpěvák Bill Kaulitz na tiskové konferenci.
Tokio Hotel, jedna z nejúspěšnějších německých kapel mezi dnešní mládeží má dvojčata Billa a Toma Kaulitzovi, kteří založili kapelu v rodném Magdeburgu (Německo) v roce 2001 společně s bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem.
Kapela přijela do Mexika v době velké popularity propagovat nejnovější album "Scream", kvůli čemuž byla autogramiáda kam se přišlo podívat na náměstí hlavního města více než 5000 fanoušků.
Když bylo viděno tolik lidí, Bill prohlásil, že si ani nepředstavovali, že v této zemi mají tolik fanoušků.
"Jsme velmi šťastní z autogramiády, byl to náš první kontakt s mexickým publikem a nikdy jsme si nemysleli, že přijde tolik lidí," řekl zpěvák.
O jejich albu "Scream", je to první anglické album, Tom řekl, že se rozhodli zpívat v tomto jazyce, aby se mohlo líp komunikovat se zbytkem světa.
Na podnět jejich písní, Tom oznámil, že nemají žádné zprávy, ale mluví o hlavních a důležitých tématech mezi mladistvými.
"Chceme, aby se lidi bavili. Děláme muziku, rádi děláme muziku, nic jiného," řekl Tom.
S prodejem tří milionů nahrávek v jejich rodném Německu a nějakými 26 cenami, Tokio Hotel představují Latinské Americe svoji nejnovější práci, která obsahuje nejlepší kousky z jejich předchozích alb "Schrei" a "Zimmer 483".
Jejich největším úspěchem je prozatím "Monsoon".

Twinska

31. srpna 2008 v 19:55 | Mia* |  Články a rozhovory
(525x700, 117Kb)

Narozeniny na 483 rádiu!

31. srpna 2008 v 19:55 | Mia* |  Články a rozhovory
Poslouchejte v nedělí OBROVSKOU narozeninou párty vašich oblíbených dvojčat Bill a Tom v tuto neděli na 483 Rádiu!
Je to online show a můžete to poslouchat odkudkoliv na zemi! Něco takového jste ještě nikdy neviděli! Můžete tam volat, mluvit s jinými lidmi na chatu, poručit si píseň, sledovat videa, jít na webkameru a mnohem více! Bude tam dost Toma a Billa, aby to potěšilo vaše srdce a všechny druhy Tokio Hotel písní a videí.
Kromě toho se tam dají i vyhrát ceny!
Plus tam budou speciální hosti, mezi nimi například dívky z "Caps Off For Charity" (které měli setkání s TH v Saint Paul) a řeknou vám vše o této charitě a jak můžete pomoci!
Párty je v neděli, 31.srpna ve 22:00 našeho času. Show poběží po dvě až tři hodiny

Tokio Hotel v maďarské encyklopedii

31. srpna 2008 v 19:54 | Mia* |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_________________________________________________
V Maďarsku vydavatelství Vagabund vydalo letos knihu o největších legendách rockové muziky! Nejdůležitější pro nás je to, že tam napsali o Tokio Hotel! Píšou se tam o nich dobré věci a nezmiňují hlouposti jako že jsou emo kapela nebo jiné. Název knihy je "Rock Cyclopaedia - From Metallica to Fraftwerk" a napsal to Zsolt Horváth. Tady je článek:
TOKIO HOTEL
Každý zná tohle jméno: jestli je to teen dívka, tak kvůli tomu. TH-šílenství dobylo celou Evropu. Kapely alba se rekordně prodávají a koncerty se plní teenage kočkami, které hystericky křičí. Jako velký fenomén, mají taky velká obchodní centra například s TH polštáři, školními taškami a botami.
Frontmani německé kapely jsou rozhodně mladá Kaulitz dvojčata: nalíčený a s jednou vlasy nahoře potom zase dole Bill a Tom, který má dredy a čepici. Bratři začali s muzikou, když jim bylo mezi osmi a devíti lety. Za tohle může taky to, že jejich nevlastní otec má vlastní hudební školu. Tom chtěl hrát na nástroj, což nakonec byla kytara. Bill byl zpěvák, i když to podle něj zkoušel s nástrojem (například s pianem). Vystupovali na malých školních bálech, posezeních a každý tím byl okouzlen. Nicméně nějaký ten rytmus kapele chyběl. S bubeníkem Gustavem Schäferem a basistou Georgem Listingem, kteří viděli dvojčata vystupovat, založili kapelu, Devilish. Mezi roky 2001 a 2003 hráli v tomhle jméně a potom je objevil manažer David Jost. Podepsali smlouvu s Universal a změnili si jméno na Tokio Hotel. Proč? Podle členů kapely Tokio je velké město, kde se pořád něco děje a protože žijí na hotelech, tak zvolili Tokio Hotel.
Alba: Schrei (2005), Zimmer (2007)

Tomí

31. srpna 2008 v 19:16 | Mia* |  Fotky - Tom
img101/9012/8582485s6000515ok8.jpg

Billí

31. srpna 2008 v 19:16 | Mia* |  Fotky - Bill
(501x699, 64Kb)

*In Love*

31. srpna 2008 v 19:13 | Mia* |  Fotky Band
thmi5hb0.gif


Sladký

31. srpna 2008 v 19:11 | Mia* |  Fotky - Tom
(525x700, 49Kb)