Květen 2008

2 fotky Toma - Comet 08

31. května 2008 v 12:12 | (Ŧ) Miki (M-Kay) (Ŧ) |  Fotky - Tom
Obrázek “http://www.imgnow.de/uploads/tomhg9nl010445295b4jpg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.imgnow.de/uploads/tomydz7zv51044530670jpg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Animačka Georga

31. května 2008 v 10:09 | (Ŧ) Miki (M-Kay) (Ŧ) |  Animačky
Obrázek “http://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3/26/10/26010009_4bad39bdb2c1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Omluva :)

30. května 2008 v 23:55 | Nicole Ma$saCr€™
Omlouvám se, že jsem dnes přidala jen dva usmolené články. A to skvělé povídky Svět je velký, ale né dost.
Dělala jsem celou dobu na mém osobním blogu takže kdo chce tak -> www.nicole-massacre.blog.cz

Svět je velký, ale né dost 10

30. května 2008 v 23:53 | Nicole Ma$saCr€™ |  -*Svět je velký,ale né dost
Kapitola10:
Ruka se mi třese nervozitou, když se natahuji ke té Georgově. Zavřu oči a chňapnu po jedné zápalce…a spím sama. Šťastně se na zápalku zazubím a v duchu poděkuji štěstěně, že mě opět nestrčila někomu do postele. Kouknu kolem sebe na ostatní. Tom se tváří naštvaně, že spí sám.:D a Bill naopak zjistil, že bude mít na noc společnost a tou bude Georg. Kluci na sebe chvíli nakvašeně zírají a pak se oba rozběhnou ke svojí posteli. Za chvíli už je slyšet hádka o to, kdo bude spát na kraji. Bill svoje argumenty doprovází tak divokou gestikulací, že Georg jen tak tak stačí uhýbat, aby nepřišel za pomoci Billových špičatých nehtů o oko. Ostatní je škodolibě pozorují a tom s Gustavem je začnou parodovat, takže se za chvíli všichni svíjí na zemi smíchy. ,,Prostě tu spím já." Ukončí to nakonec Bill a odpochoduje pryč dřív, než Georg stačí odporovat.
,,Tak to bychom měli." Zasípá Monča a pokouší se vstát. ,,Co budeme dělat teď?" otočí se na Gustava a ignoruje Tomovi výmluvné pohyby, kterými chce naznačit, co by ho bavilo. ,,Tak si třeba něco pustíme?" ukáže Gustav na televizi a sotva stačí uskočit, když se k ní všichni rozběhneme, protože každý si chce vybrat na co se budeme koukat. ,,To tu nemáte nic bez Olsenek?" mračí se Maky na DVDčka. ,,Proč, ty je nerada?" vezme tu velikou hromadu do náruče přitiskne je k sobě a prohlásí: ,,Vždyť jsou super." Maky vydá jakýsi neidentifikovatelný zvuk a hodí po Tomovi Sestry na Bahamách. ,,No co je?" doráží Tom. ,,Ale nííc." Odpoví mu Maky a hodí po něm další filmy. ,,To tu fakt není nic jiného?" otočí se na Gustava. ,, No tak ještě by mohl mít Tom něco pod postelí." Zaculí se Gusta. ,,Ale na to jste ještě malí holčičky." rozřehtá se a Tom nám zčervená. ,,On kecá." Prohlásí nepřesvědčivě.
,,Klid mládeži! Statečný Bill vás přichází zachránit." ozve se zezadu a uličkou si to kráčí Bill s hromadou DVD nacpaných v tašce. ,,Ukaž." vrhne se k němu Maky a za chvíli už strká do přehrávače nějaký film: ,,Tohle bude nejlepší to je klasika." Podívá se na mě podezřelým pohledem a zabere si nejlepší místo. Na obrazovce se objeví název filmu a mě je hned jasno. ,,Né Kruh ne." zaječím a pokouším se dostat, co nejdál od televize. Holky, které už mě znají z toho mají legraci zato Tokiáci netuší co se děje. ,,Co vyvádíš?" kulí na mě Tom nechápavě jedno oko, protože tím druhým už sleduje film. ,,Já tohle nesnáším! Cokoliv ale Kruh prostě ne!" ,,Ale snad by ses nebála. My tě budeme chránit." Zaculí se Gustav a ochraňovatelsky mě obejme. To se samozřejmě vůbec nelíbí Maky. ,,Já se taky bojím." vyhrkne a chytí se Gustava z druhé strany. ,,Vy jste všichni poseroutkové." zkonstatuje Tom nadřazeným hlasem a pyšný na svou odvahu se otočí k obrazovce.
,,Aáááááá." Celý tourbus nadskočí leknutím a po Tomovi není ani stopy. ,,Co to bylo?" ozve se zpod stolu rozklepaný hlásek. Všichni se nakloní, aby viděli na vyděšeného Toma.,který tam sedí na bobku a cucá si dred. ,,Kdo jí to udělal?" kulí na nás vyděšené čokoládové oči a připomíná malého vyděšeného klučinu, co se v obchodním domě ztratil rodičům ,,Ty si ten film ještě neviděl, že to nevíš?" diví se Monča, protože ona sama ho viděla už nejméně desetkrát. Tom zavrtí hlavou div jí neotočí kolem dokola. ,,Aha" zlomyslně se ušklíbnu ,,neboj Tomí teď už to nebude vůbec strašidelný." uklidňuju ho ,,jen pěkně polez ven." ,,Ne ne díky mě se to tady celekem líbí je to tady takový útulný." vymlouvá se Tom. ,,Ale, ale přece by ses nebál." Směje se mu Maky. ,,Já a bát se? Narovná se tom jako pravítko, ale břinkne se o stůl do hlavy. ,,Auu…já se nikdy ničeho nebojím." Naparuje se a už se nemotorně souká ven. ,,Tak už to můžete pustit." zavelí, když se mu podaří nacpat před nás. ,,No jak myslíš." usměje se Bill. ,,Néééé." Ozve se po pěti minutách a Tom je zase pryč….

Svět je velký ale né dost 9

30. května 2008 v 23:49 | Nicole Ma$saCr€™ |  -*Svět je velký,ale né dost
Kapitola 9:
,,Smrtelně." Přikývne Tom a pokusí se nasadit vážný výraz, i když to spíš vypadá, jako když má střevní potíže. ,,No počkej, počkej. Vždyť vy přeci jedete domů ne?." všichni přikývnou. ,,Ale my potřebujeme úplně na druhou stranu." Rozhodí Monča rukama. ,,No taková malá zajížďka nás snad nezabije ne?" culí se Bill jako měsíček. ,,Malá?" protočí Maky oči v sloup. ,,Jen takových 400- 500 km viď?" šklebí se. ,,No jasně." Přikývne Gusta, zvedne se a se slovy: ,, Omluvte mě na chvilku." se vypaří. ,,Vy to fakt myslíte vážně?" zeptám se pochybovačně Billa, ale ten se jen usměje. ,,I kdyby stejnak pochybuju, že nás pustí." zamračí se Maky. ,,Tak s tím bych si starosti nedělal." hupsne Gustav zpátky na svojí židli. ,,už je to domluvený!" ,,To jako fakt?" ,,Jo tak si koukejte sehnat nějaký čistí oblečení ať nám tu naší čisťounkou klícku nezamažete, protože prasátka zásadně nevozíme." vztyčí Tom výhružně prst ale jiskření v jeho očích prozradí, že to nemyslí vážně…

,,Tak se nějak neorientuji v tom, co se to tady děje." Oznámí Monča, zatímco se přehrabujem v hromadách oblečení. ,,Tak se to nepokoušej zjistit, a prostě si to užívej." poradím jí a natáhnu se pro černé tričko s červeným potiskem, které my právě padlo (teda jako ne že mi do něj spadlo :D) do oka. Od snídaně se marně pokouším zjistit, co mi to chtěl Bill říct, ale vypadá to, že je nemožné si s ním v klidu promluvit. Při posledním pokusu se k nám přiřítil Tom, aby oznámil, že o postele se bude v tourbusu losovat. Sice jsem nepochopila proč, ale každopádně to opět zabránilo tomu, abych se dozvěděla, co má Bill na srdci.

,,Hlavně se chovejte slušně. Naty na tebe to platí dvojnásob." Poučuje nás učitelka, zatímco mi, co nejrychleji couváme směr přistavený a už nastartovaný tourbus, aby si to snad ještě nerozmyslela. Hned jak se za námi zacvaknou dveře, tourbus se rozjede, tentokrát bez jakéhokoliv drcnutí (nj prostě to není náš pojíznej vrak). Už jen zahlédneme učitelku, jak nám mává. Moment?! Ehm bílím šátkem? Jo aha, to bude kapesníček XD. ,,Tak běžte dál!" popostrkuje nás Tom někam do útrob t-busu (pozn. autora: T-bus = moje zkratka pro tourbus).

,,Takže, co tu budeme celou cestu dělat?" vysloví první otázku Monča a snaží ignorovat Tomův pohled do jejího výstřihu. Ale já jí varovala, že brát si tohle tričko není dobrý nápad, protože by mohlo mít na jisté členy neblahé vedlejší účinky. :D

,,No tak každopádně budeme jíst." Prohlásí Tom a natáhne se přes uličku pro popcorn.,,Pak budeme hlavně vegetit." hodí si nohy na stůl a pohodlně se opře. ,,Prase jedno!" zahuláká Bill a nohy mu shodí dolu, až to zaduní.,,No a pak taky budeme spát." promluví do třetice.,,Samozřejmě každý sám," upřesní, když po něm hodím podezřívavý pohled: ,,i když nám teda schází jedna postel." ,,Co tím chceš říct?" propálí ho pohledem Maky. ,,No někde se budou muset vejít dva." Vysouká ze sebe Gustav a pokradmu se podívá na mě a na Billa. ,,No co,co?" začnu tušit nějakou zradu. ,,No my myslely, když vy dav už v tom společným nocování máte praxi, tak že by…" ,,Tak na to hodně rychle zapomeňte!" zavrhnu okamžitě jejich plán a Bill se zatváří uraženě, že tak rezolutně odmítám s ním sdílet jednu postel. ,,Tak hold budeme losovat." Zkonstatuje Georg, vytáhne z kapsy balíček zápalek a dvou ulomí hlavičky. ,,Takže pravidla jsou jasný?" všichni přikývneme. ,,Takže tahejte!" nastaví nám Georg ruku….

Info o Emily Ketchum

30. května 2008 v 23:02 | Emily Ketchum
Jméno: Bronislava Lenčuchová (j, Slovakia, zasmejte sa :D )
Přezdívka: Satoshi, Helena, Sylvanas, Emily Ketchum
Věk: 14
Datum narození: 24.4.1994
Vlasy:
střední délka, černé
Oči: zeleno-hnědé
Váha: 59
Výška: 165 cm
Postava: podes lidi...
Oblíbená barva: černá
Oblíbená hudba: Punk, Hardcore, Screamo, Old School Emo, Metal, Rock, Pop (Jamese Blunta a Miku nejde nemilovat xD)
Povaha: Divná a namyšlená :D
Zvláštnosti: plánuju manga háro... toť asi vše
Oblíbenosti: moje dvě kytáry :)
Oblíbené autorky (české): camaya
Co mě znervózňuje, nebo rozčiluje:debilové kolem

4 fotky Toma

30. května 2008 v 12:19 | Miki (M-Kay) |  Fotky - Tom
Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/BfyPMSGHXj.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/L91fL4Wd1f.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/NxsNC1y45W.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/qKR5RTEGQ4.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

TH na hotelu v Moskvě

30. května 2008 v 11:17 | Miki (M-Kay) |  Fotky Band
Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/SM13cyr62K.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

3 fotky Billa

30. května 2008 v 10:16 | Miki (M-Kay) |  Fotky - Bill
Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/67BUCyNpZy.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/AVB86w11Py.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://ipicture.ru/uploads/080529/eewwWpYu27.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pornoherečky...no a?! 10

30. května 2008 v 9:32 | (Ŧ) Deluxe_Bitch(Ŧ)
___________________KIA_________________
Večer sem zaspala jak malý dítě…….Nastavila sem si budík na sedmou..chtěla sem vypadnou ještě dřív jak se ty dva vzbudí…..Napsala sem jim lístek že děkujeme za pozvání a bla bla znáte to……
"Kenny vstávej padáme…"..Drkla sem do ní a ta se tak lekla že spadla s postele..
"..Kio sakra co blbneš?!..Je půl osmý!..Au můj zadek.."…Vstala a mnula si zadek…
"Chci vypadnou ještě dřív jak se vzbudí..tak makej.."..Řekla sem jí…
"..Cože?..Ale Kio vždyť…"..Chtěla namítat..
"Kenny nechala sem jim lístek nic se neboj.."…Sklidnila sem jí…Jenom kývla a začala se oblíkat a malovat…pak sme uklidili postele a trička a šli sme dolů když sme se oblíkali všimla sem si že je Kenny nějaká smutná..
"Kenny bude to tak lepší…"..Řekla sem jí…
"..Já se chtěla jenom rozloučit.."..Řekla smutně…
"Kenny proboha!..Včera si ho odmítla a tedkom se chceš loučit?!..Zapomněla si že ti řekl že seš děvka?!"..Připomněla sem jí události včerejšího večera…
"..Neřekl mi že sem děvka ale řekl mi že se skvěle hodím do porna…"….
"Kenny to je to stejný.."…Namítala sem..
"..Máš pravdu.."..Souhlasila..obuli sme se a šli sme pryč s toho domu……přišli sme domů a pustila sem záznamník…
"Máte dva nové vzkazy.."..Hlásil hlas ze záznamníku…..Já to teda pustila..Kenny šla do svýho pokoje a pak pod sprchu..vím to..vždy to tak dělá..sprchujme se několik krát za den..sme na to tak zvyklí…alespon se nikdo nemůže stěžovat že smrdíme..xD…..
"Ahoj Kio..tady Olivr..zlato nezajdeme někam? Dneska v osm jo? Ještě se mi když tak ozvy..čau kotě.."…Vzkaz od Olivera..Buuu…jasně že někam půjdem…..řekla sem si pro sebe a usmála sem se..mám program na dnešní večer……tak pustím druhej vzkaz..
"Ahoj holky moje jak se máte?..Snad ste nezapomněli na svojí mámu?..Slyšela sem že ste zase v Německu..tak by ste mě mohli přijít navštívit ne?....Ozvěte se když tak…miluju vás…máma!"..Ůplně mě zamrazilo..do obýváku přišla Kenny a měla na sobě jenom župan….
"Jaký byli vzkazy?"..Zeptala se…
"..No..heh..jeden byl od Oliho….A druhej od mámy.."..Když sem řekla Oli jenom protočila očima…
"Jako a co chtěla máma? Když si myslí že za ní půjdem tak má smůlu já se do Drážďan jebat nebudu!"..Řekla…Ona je zase v tomhle jinak jak já…….nerada chodí za naší mámou..od kdy sme se stali slavnými tahá z nás jenom prachy…
"Kenny je to naše matka..starala se o nás celej život…"….
"Ona že se o nás starala?..Kde byla když sem ležela v nemocnici když mě porazilo auto?!..Kde byla když si utekla z domu a týden sme o tobě nic nevěděli?!"..Pištěla….
"..Máš pravdu Kenny nepůjdeme tam…"..Vstala sem a šla sem já do svýho pokoje…..svlíkla sem se a šla sem do sprchy…….v sprše sem si spoměla na Toma a na včerejšek….Jenom sem se usmála..
"Doufám..že už tě nikdy neuvidím Kaulitzi.."..Řekla sem si pro sebe..nevěděla sem jak moc sem se pletla…
___________________KENNY_________________
Bez nějakého přemýšlení jsem odmítla jet za mámou a ségra teda taky souhlasila. To by mi chybělo za ní jet! Nikdy se o nás pořádně nestarala a teď, když jsme slavné a máme peníze, tak se stará a dělá ze sebe milující matinku!
Ale ještě něco mi dělalo v hlavě zmatek?! Proč jsem já jsem toho kluka jenom odmítla? Proč jsem jenom Billa odmítla?
"Jo ségra?! Večer...jdu pryč a možná tu bude návštěva, takže..."
"Neříkej, že Oli!" řekla jsem ji naštvaně a zároveň vevnitř mě to sžíralo, že i ségra má na kluky snad větší štěstí, i když jsou jenom na sex.
"Jo...no...je to tak!" vycenila zuby a do sprchy teď zalezla ona. Jenom jsem zakroutila hlavou, dala jsem si k sobě polštář a zapnula jsem telku. Nic zajímavého nedávali a proto jsem přepínala kanál po kanále.
Dlouho jsem se takhle nenudila, protože mi začal zvonit telefon a tak jsem ho vzala.
"Ahoj Karle...cože?...Ségra asi nemůže, ale já ybch se mohla stavit se na to podívat....Jo...Jasně, jenom se obléknu a vyrazím. Nazdar!" položila jsem telefon a šla jsem ke koupelně.
"Ségra jdu ven, Karl něco potřebuje!" zavolala jsem na ni skrz dveře a šla jsem se do pokoje převléct a upravit. Ještě než jsem to všechno stihla, tak do pokoje přilétla ségra omotaná ručníkem.
"Karl něco potřebuje?" zeptala se a udělala divný obličej.
"Jo, co tak koukáš."
"Co po tobě může potřebovat?"
"No...on řekl, že by se hodily obě, ale řekla jsem, že ty se budeš připravovat na večer, že něco máš, tak jdu jenom já. To mě nezabije." řekla jsem a vzala si na sebe červené triko.
"A ty chceš jít v tomhle?"
"Co se ti zase nelíbí?!" řekla jsem ji a ona na mě zůstala jenom civět.
"Sorry no, ale nevím proč jsi na mě tak hnusná. Jenom jsem ti chtěla říct, že když půjdeš v tomhle bude to vypadat, očekávatelně."
"Cože?"
"Nech to plavat. A radši jdi za Karlem." pronesla ironicky a zmizela z mého pokoje. Vyplázla jsem jenom na zavřené dveře jazyk, vzala si kabelku a vyrazila jsem.
Do studia jsem dorazila docela rychle. Vzala jsem to taxíkem. Vystoupila jsem a vešla dovnitř, hned mě tam přivítali. Šla jsem rovnou do Karlovi kanceláře.
"Ahojky puso." řekl mi a políbil mě na tvář.
"Ahoj, co jsi potřeboval."
"Probrat ty včerejší fotečky." řekl mi celý natěšený a posadil mě na gauč a sedl si s deskami hned vedle mě.
"Ale o tomhle jsme my nikdy se ségrou nerozhodovali."
"To je na žádost." řekl jenom Karl a usmíval se jako zfetlé sluníčko.
"Co jsi kouřil Karle?" zeptala jsem se ho a šáhla jsem mu na čelo. On mi dal ruku okamžitě pryč.
"Nic puso! Ale prostě, tohle focení bylo jiné a některé fotky nepřipadají v úvahu. Proto tu jsou kluci." řekl jenom celkem s naprostým klidem a nezájmem. Zůstala jsem zkameněle sedět a zírala jsem na něj.
"Oni tu jsou?"
"No...ještě ne, každou chvíli tu budou. Byla to jedna z jejich podmínek. Musí ty fotky schválit, které neschválí - nikam nejdou." řekl mi jenom s naprosto mega úsměvem a mezitím mi ukazoval jenom tak ty fotky, než měli dorazit.
Zanedlouho se otevřely dveře a dovnitř vešli oba dva. Zůstali stát, když mě viděli, ale asi tušili, že tu se ségrou máme být. Jenomže - ségra tu nebyla.
"Tak se do toho pustíme?" řekl Karl, kluci si k nám přindali křesla a probírali jsme se těma fotkama. Tom seděl kousek ode mě, vlastně hned vedle mě měl to svoje křeslo a proto se mě zeptal potichu, a přitom dělal, že kouká na nějakou fotku, na ségru.
"Kde je Kia?" podívala jsem se na něj a v jeho tváři jsem čekala očekávání.
"Nepřišla, dneska má schůzku s jedním klukem." řekla jsem potichu s nezájmem, že mě moje ségra nezajímá. Bylo vidět, že jsem ho zaskočila, ale potom, jak na něj promluvil Bill, se začal zase věnovat fotkám. Stejně jsem ale svým zrakem chvílemi zamířila k Billovi, jehož zrak taky chvílemi směřoval ke mně.
pokráčo příště
Evusha a Evelyn

Pornoherečky...no a?! 9

30. května 2008 v 9:30 | (Ŧ) Deluxe_Bitch(Ŧ)
__________________TOM___________________
Sakra co to bylo?..Řekl sem si jenom pro sebe…sedl sem si na postel a ještě sem předýchával co se to tady vlastně ted stalo..Zachvilku se otevřeli dveře a v nich stála Kia….v mým tričku s ouškama na hlavě…..
"..Ahoj kocoure.."..Usmála se..Já jenom vzdychl..bože byla tak sexy…
"A ahoj.."..Řekl sem jenom..seděl sem na posteli..ona mi oddálila od sebe nohy a klekla si mezi ně…
".Co je?"..Koukla na mě a olízla si rty…bože at tohle nedělá..
"N nic.."..Hladila mě po stehnech…
"..Kio ne ach nedělej to…"…..Vzdechl sem….protože rukama sjela až tam..a ona je tak Sexy..tohle se nedá vydržet….
"..Ale ale copak…"..Usmála se…schodila mě na postel a sedla si na mě obkročmo jak na mě seděla před chvílí Kenny…Nahla se nademě a začala mě kousat do krku..rukou mi zajela pod triko a škrábala mě….
"..Kio..prosím.."….Prosím?..Já jí vážně prosím aby přestala?!...
"Tome..o co mě prosíš?"…Sedla si na mě a usmála se…
"Tohle všechno..hraješ si se mnou..a pak mě už nezastavíš…"..Nahla se nademě…
"..A co když tě nechci zastavit?!"..Smyslně si olízla rty..a pak mě políbila….líbala mě tak vášnivě…myslím že lepší polibek sem ještě nezažil…..Odthla se odemě a sedla si normálně…koukla se na mě a svlíkla si tričko…….hodila ho někde za mě..dala si moje ruce na její boky a začala se mi pohybovat po "tom" místečku..myslel sem že zešílím…"Kio"………..Řekl sem….usmála se…vzala mojí ruku a přejela si sní od rtů přes prsa až k podpříšku…..sedl sem si a měl sem jí skoro u sebe..chitnul sem jí za zadek a natlačil sem si jí upe na sebe…vypadala to jako ta poloha s kamasutri..jenomže..ještě zatím spolu nespíme….jako..víte jako to myslím…líbal sem jí na krku a ona zaklonila hlavu….šel sem jazykem až k prsům a pak zase spět….rozepnul sem jí podprsenku..ale nedal sem jí dolů….dával sem dole jedno ramínko po druhým..ale najednou mě prudce odstrčila a slezla ze mě….zapnula si podprsenku a oblíkla si triko….Nechápavě sem na ní koukal..
"..Coje?..Na dneska to stačilo kocoure!"..Usmála se na mě dala mi pusu a odešla….Já jenom koukal jak kdybych viděl ducha..jako..ona mě tady vzruší a pak mě nechá jenom tak?!..to je mrcha!...
__________________KENNY___________________
Vrátila jsem se do pokoje, kde se ségra usmívala jako sluníčko. Jenom jsem se na ni nechápavě podívala.
"Co je?" zeptala se a pořád se usmívala.
"Ty ses vyspala s Tomem?" zeptala jsem se jí a ona se podívala.
"A ty?"
"Blázníš?" vyjela jsem na ni a lehla jsem si do postele, kterou jsem tam měla já napravo pokoje.
"Bychom to nestihli!"
"Nápodobně! Provokace a pápá Tome." zašeptala, rukou naznačila pápá a usmívala se. Přitom si druhou rukou hrála s vlasy.
"Ale kdes byla ty?" řekla jenom a civěla na mě.
"No..."
"Věděla jsem, že nejsi u Toma, protože jsem věděla, že jsi u Billa."
"Jak jsi to věděla?"
"Jak? Protože vás bylo slyšet jak se hádáte až na chodbě." začala se chechtat přes celý pokoj. Hodila jsem po ní jenom polštář.
"Fakt vtipný!"
"Otázka je, že jsi tam byla nějak dlouho..."
"Nespali jsme spolu. Zastavila jsem ho" řekla jsem klidně a otočila se na bok. Ségra najednou vystartovala a seděla naprosto vzpřímeně, nahnutá ke mě a civěla jak kdybych spadla z Marsu.
"Tys ho odmítla? Jsi debil?! Po celém večeru se ti podaří ho dostat do takové pozice, po několika hádkách, provokacích a všeho ostatního a když by tě neodmítnul, tak řekneš - ne?! Jsi normální?!"
"Nechci, aby se pospíchalo nebo tak."
"Pospíchalo? Po zítřku je neuvidíme!"
"Kdo ví." řekla jsem potichu a otočila se k ní zády.
"Ty se mi jenom zdáš ségra! To není možné!" začala tam potichu nadávat, myslela si, že ji už neposlouchám a spím nebo co, protože ví, že většinu těhle nadávek nemám ráda a proto je přede mnou nikdy neříká.
"Hele já nespím! Takže kroť ty sprostá slova!" odseknula jsem ji jenom a dala si deku i přes hlavu.
"Nebudu se krotit- tys mu řekla ne!"
"Sama jsi mi řekla, ať mu udělám to, co on mě! Mě jeden den bez sexu nezabije jako tebe! A neštvi mě!" řekl jsem ji a znova jsem si lehla, protože jsem před tím na ni naprosto vystartovala.
"Ty...ty nejsi normální! Já kdybych mohla..."
"Tak jdi za Tomem a vyspi se s ním! On by tě určitě rád přijmul!"
"Ne!" zaprotestovala a zkřížila ruce na hrudi.
"Vidíš, tak si nestěžuj, ty..."
"Co CO?!"
"Nic!" procedila jsem mezi zuby.
"A už mě nech sakra spát!" řekla jsem jenom a už jsem se ji snažila nevnímat, ale nešlo to, protože pořád nadávala.
"Ségra! Jestli nepřestaneš kecat....a nenecháš mě spát...přísahám, že řeknu to, že spíš s Oliverem!"
"Ty..." už nic neřekla, jenom se ke mě otočila zády a trucovala. Musela jsem se pro sebe usmát, konečně první věc, kterou se mi podařilo, aby držela zobák a já jsem mohla spát!
pokráčo příště
Evusha a Evelyn

M-Kay

30. května 2008 v 9:23 | Miki (M-Kay)
No… takže… co bych o sobě měla napsat ? :-) Tak asi začnu jménem …..Jmenuji se Michaela, je mi 16 let a bydlím v Brně ……… Mám středně dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Vysoká jsem 171 cm a vážím 48 kg ………Moje záliby jsou TH, internet, můj pejsek. Jsem přátelská, pečlivá , ale také tvrdohlavá ;-). Co nesnáším? Hlavně školu, školu a školu;-)..Co mám ráda? Tokio Hotel, gumový medvídky, ovocný pendreky a mého pejska :-). Moje oblíbená barva je červená, černá, oranžová :-). Myslím si, že toto je asi vše, co bych o sobě mohla napsat ;-)
M-Kay

Miluj mě,prosím 4

30. května 2008 v 8:32 | (Ŧ) Deluxe_Bitch (Ŧ)
"Au..moje hlava!"..Zapištěla sem když sem se "ráno" probudila..(bylo půl druhý)...jakmile sem se koukla vedle sebe a začala sem strašně pištět..
"ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!"....A slítla sem s postele..ten dotyčnej kterej leží vedle mě vyskočí z postele a hned začne taky řvát..
"Sakra co tady děláš?co děláš v mý posteli?..v mým pokoji?..v mým domě?!"..Ječí po mě TOM....
"Co TY děláš u mě v postely a co TY tady děláš?!"
"Co ale tohle je moje postel!"
"Jako promin ale já ani nevím jak sem se tady octla ale určitě si tady neležel!..já bych si vedle tebe nelehla!"
"Já vedle tebe taky ne..ty sis sem určitě vedle mě lehla schválně!!!"
"Cože?..tak já jo?..když sem sem šla si tady neležel tak ty sis sem lehnul!"
"To není pravda..bože já tedka neusnu!..budu mít noční můry!..Co sem komi udělal?!"
"To že seš narodil!"
"Hele já za to nemůžu že sme spali v jedný posteli!"..Tohle už fakt řval..
"Néé a kdo za to asi může já?..A neřvy tak ty kreténe bolí mě hlava!"
"Jako kdyby mě nebolela!...bože tohle je moje noční můra vzbudit se vedle tebe!"..
"Podobně!..Moje noční můra je jenom to žes ležel odemě asi 5 cm!"
"Ty seš taková kráva!"..
"Ty seš věčší debil!"
"Tele!"
"Idiote!"
"Krávo!"
"Nedonošenče!"
"Ty seš taková p..."..Nedořek to protože se rozletěli dveře a v nich stál Bill a ta ním All která si držela hlavu
"VY DVA DRŽTE OKAMŽITĚ HUBU NEBO VÁM UMLČÍM JÁ!..CO TAK ŘVETE SAKRA?!"Zaječel a my sme oba zmlkli..
"Ty taky neřvy Bille mám strašnou kocovinu bolí mě hlava!"..Řekla sem zase já.....
"Tak tady neřvěte vy vzbudili ste celej barák!..co se stalo?..Spali ste vedle sebe nebo co?!"
"Jo přesně on spal vedle mě!"Zapištěla sem..
"Kdybych vědel o světe tak si tam určitě nelehnu!"
"BUDETE UŽ KONEČNĚ STICHA?!"...Bill tam hned udělal pořádek...já si šla do kuchině udělat kafe a Tom si převlík postel..debil..bože..nesnáším ho!...
*********DOMA*********
Přišla sem domů a hned sem si lehla do postele...že jdu spát..když už sem usínala u hlavy mi zazvonil mobil........Sms..bože
Ahoj Smíšku...hele co to byli s tím Tomem..vy ste nasebe jak psy fakt že jo udělat tohle jenom kvůli tomu že spíte v jedný posteli..:-D....Paa večer se stavím tedka se du léčit..:-D..papa All...:-*
"Jo jo super nech mě spát!"..Řekla sem jenom a spala sem dál..tedka sem už ale fakt spala..
*********ZA NĚJAKÝ ČAS**********
"Joss...Joss no tak....sakra Josiie vstávej!"..Štouchá do mě All..
"mmmmmm Nech mě spát sakra!"..Řekla sem jí a dala si přes hlavu polštář....
"Joss měla sem k tobě přijít tak vstávej prospsalas celej den!"
"No aco nech mě spinkat až do rána!"..Zamumlala sem..
"No to si snad děláš srandu tak to ne!"...Jedním tahem mi vzala plštář a taky peřinu...
"Jinak zdravá?!"..Zaječím na ni když vyskočim s postele ani sem si nevšimla že v pokoji je ještě někdo..Bill a Tom a já sem jenom ve spodním prádle.(francouzké krajkované kalhotky a tílko taky krajkované černo červené)hned jak mě uvidí se přestanou smát...
"Ty seš fakt nemocná dovalíš sem kluky a pak mě takhle odhalíš..ty seš husa!"..
"Bože nemáš se za co stydět a padej se oblíct nebudu ryskovat že tady kluci příjdou o oči!"
"No to určitě do ní bych nikdy nejel!"
"Vybral si někdo nulu,že se zrovna hlásíš?"Setřela sem ho...ani nevím jak mě to napadlo...
"Cože?..Jakou nulu jedinej kdo je tady nula seš ty a nulu máš tam v podprsence!"..Zasičel..
"Já sem s mýma prsama spokojená nikdo se neptal na tvůj názor!"
"Seš spokojená asi proto páč tam nic nemáš!"
"DRŽTE HUBY SAKRA!"Tedka zakročila All...
"Ale..."..chtěla sem něco namítnout ale All mi to nepovolila..
"Žádný ale už mi lezete krkem..OBA!...nehádejte se v mojí přítomnosti jasný?!..Kdo to má pořád poslouchat..Tome ty machruješ že nemá nic v podprsence jako kdybys ty měl něco v kalhotách!..a Nechci nic slišet jasný?!Jossie ty se padej oblíct my čekámě v kuchini a MAKEJ!"...Byla celkem rozuřená..ale to jí prejde..snad......tak za takovejch 10 minut du dolů...
"Konečně!"Zasičí Tom
"Aby ses nepo Tome!....tohle je můj record tak nepindej!"...Řekla sem mu..All jenom hodila na Toma hnusnej xsicht jako /Řekni jí na to něco a vykastruju tě/ tak byl raději sticha...tak sem řekla mámě že du ven a nevím kdy příjdu...šli sme do parku a tam sme blbli jak malý děti....když sme se procházeli vesnicí najednou slišíme strašnej hluk vedle domu kde bydlí All
"Samantho Löffnettová okamžitě se sem vrat!"...Ječí někdo
"Ani mě nehne!..Dej mi pokoj Sakra ničíš mi život!"..Ječí zpátky..
"Seš nevděčná!..Vychovávám tě 16-ct let nejlíp jak umím a ty mi tohle řekneš?..Měla si zůstat s otcem!"....
"Joo to měla jenom ten debilnej soudce mě dal tobě!..seš strašná nenávidím tě!"..A najednouo BUM!..strašněj rachot..
"Co to bylo?!"..Zeptal se Tom
"Hádka ty blbečku!"...Řekla sem mu...
"Jo to sem si všiml..ale co je to za holku?..kravko!".Odsek...
"Hele přestante taky....Jmenuje se Samantha Löffnetová jestli ste všimli postřehnout je jí 16 a její rodiče se rozvedli tak zůstala v péči matka kterou jak ste slišeli nenávidí!..Přistěhovali se předevčírem!"Řekla nám All..
"A už si sní mluvila?"..Zeptala sem se jí..
"Jj mluvila a je strašně v pohodě bude s námi od zítřka chodit do třídy!"..
"Jee tak to je super nový maso!"Zaradoval se Tom...
"Ty seš kretén Tome nemá tě ráda sama mi to řekla nesnáší vaší kapelu...mno jo Joss je to super ale není sme ještě kámošky a tak moc jí neznám nevíš co zní může vzniknout!"...Řekla mě a Tomovi,Tom se jenom urazil a kopal si do kamínku..heh..asi to uasáhlo jeho ego že ho někdo nemá rád!...:D...
"No to jo počkáme si do zítřka!"...Řekla sem jenom a šli sme dál...já se snima rozloučila a šla sem domů kde sem šla ještě na comp(chat)...hmm nikdo zajímavej..tak sem to vypla a šla sem si lehnout...
Konec 4.Dílu
Pokračování Příště!
Pište Komentáře!
PS:Mnoo takže tohle byl 4-tej dílek..už se tam objevila Sam...ale ne tak jak by měla jenom její hádka s mámou....snad se vám to líbí..:)..
Sheena

Miluj mě,prosím 3

30. května 2008 v 8:30 | (Ŧ) Deluxe_Bitch(Ŧ)
Zvoním sakra tak mě zvedni!....Zvoní mi u ucha telefon..tak se pro něj načáhnu ale ůplně zapomenu na mojí ruku.."KU**A!" Zaječím a zvednu ho....ospalím hlasem..
"Kterej Debil mi volá v půl 11 ráno?!"
"Ehm čauky Smíšku to sem já Bill!"....Ozvalo se..
"Bille já tě zabiju!..Proč mě budíš?..kvůli tobě sem si asi ještě jednou roztrhla ruku!"Řekla sem mu hnusně..
"Cože?..Jossie?.....je půl 11 v 11 máš bejt u mě!..Nepamatuješ?..včera sme se ve škole domluvili!"
"Ajo..sakra..au../plácla sem si bolavou rukou po hlavě/..Promin Bille dík že si mě vzbudil!"
"Hm..nemáš zač..co sis udělala když si řekla au?!"
"Ale nic mám v ruce jenom pět stehů to bude pohodě..snad!"
"Cože?..a cos dělala?!"...Bože už zase vyšiluje..
"To je fuk hele tak já se du "skrášlit" paa!"
"Hmm..ahoj čekám tě!"
"Jasně Čau!"..a položila sem telefon....tak sem se tedla velice ochotně..(ironie) zvedla s postele a šla sem s epodívat do zrcadla..skoro sem dostala mrvici.já se večer zapoměla odmalovat...všude po tváři mám černý fleky a vlasy mi stojí jak kdybych dostala 1000Woltů....no hezky..tak se do toho pustíme....udělala sem ranní hygienu..orpschovala se umyla si vlasy.......oblíkla sem se vyfoukala hlavu a šla sem k Billovi..kouknu na hodinky..a Sakra..čtvrt na 12...ups..no nevadí to přežije..zvoním na domovní zvonek a otevře mi rudej Bill..
"Tohle je 11-ct hodin?!"Zapištěl..
"Bože Bille klííd je půl 12 30 minut tě nezabije ty mi taky zavoláš tak pozdě a já sem se musela taky umýt!"
"No jo..co máš s rukou?!"
"Aaaale včera sem pomáhala mámě loupat brambory a nějak se mi skroutil nůž a já si rozsekla ruku..pět stehů..ikdyž sem docela protestovala..bolelo to jak čert.a pořád bolí ale nechci vydět jak mi to budou dávat dolů!"..Když sem to dořekla slišela sem smích...
"Na čem se jako směješ?!".....Řekla sem hnusně Tomovi..
"No jenom že jak seš blbá že neumíš oloupat ani brambory a skončí to tím že máš v ruce pět stehů..to musel bejt na tebe pohled..škoda že sem to neviděl!"...Zasnil se Tom...
"Klidně se směj,Protože nic vtipnejšího už stejně nezažiješ!"...Setřela sem ho..a tedka se smál Bill...lidi já poslední dny nějak perlím...:D....
"No teda Jossie...ty mu teda dáváš kde na to chodíš?!"..Směje se Bill...
"Já sama nevím mě to prostě jenom napadne!"
"Joo ale to je dobrý mě by mohlo taky!"
"Hahaha tak sme se zabavili a můžeme jít!"..Řek hnusně Tom..
"Ty si di kam chceš my čekáme na All!"Řekla sem mu..
"Mno takže já taky páč du sváma!"
"Na to zapomen!".
"Ne ty zapomen!..Du sváma smůla holka!"...
"Bille proč de snáma?!"Zatvářila sem se zofale....
"Promin Smíšku ale je to můj brácha ikdyž se nemáte rádi..takže de snáma!"
"Bože to bude den když budu muset koukat na tohodle Debila!"
"Nápodobně krávo!"..mno takže si to teda sním fakt na tý pouti užiju...a jo vlastně jedeme na put to sem vám asi neřekla co?..heh...tak tedka už to víte..mě to ůplne vyfrčalo z hlavy...ale pak sem si na to vspoměla.....heh....Za chvilku přišla All a šlo se..tohle je naše normální sestava..Já,All,Bill a Kretén Tom mno....a někdy Gustav a Georg.........tak sme šli na put.........bylo to fakt uplně super...
"Holky chcete Cukrovou Vatu?"Zaptal se nás Bill
"Jasně!"Řekli sme obě na stejno..
"A mě se nezeptáš?"...Zeptal se dočtěne Tom..
"Sorry Brácho ale ty nejseš holka!"
"Tsss!"......Tak nám Bill koupil cukrovou vatu a šli sme pomaly domů...dneska sme se teda fakt vybláznili..bylo to ůplně super.......už se opakuju ale to nevadí....hehe kdyby ste viděli Tomův xsicht na bobový dráze...heh.........
"Lidí..já vám to zapoměla říct!..co kdyby sme udělali dneska pařbu?!"Vypískla sem najednou až se všichni lekli....ups to sem nechtěla
"Mě jednou zabiješ holka..jasný my máme volnej barák!..Dobrej nápad!..Tak hned tedka skočíme nakoupit,Pak obvoláme lidi a kolem 7-dmý u nás ju?!"..Zeptal se Bill a Tomovi jen zářili oči u slova pařba........
"Jo jo jasně!"..Souhlasili sme..tak sme šli nakoupit různej chlast a občertvení....pak sme šli každej domů..obvolávat lidi a připravovat se ba párty..to bude nářez!..:D..
*********O PŮL 7-MÝ*********
Sakra sakra...já nestíhám áááá...
"Jossie co tam děláš?!"..Ječí na mě ze spoda máma když dupu jak slon
"Promin mamí ale dneska je u kluků pařba a já nestihááááááááám!"..To poslední slovo sem zařvala
"Neřvy!....No jo tak makej tě nebudu zdržovat al ekdy přídeš domů?!"
"Nevím asi až zítra..Nevadí?!"
"Ne ne nevadí!"Řekla jenom a odešla..za tohle mojí mámu tak strašně miluju někdy je strašně hodná..a někdy zase hnusná.....ale stejně jí mám ráda je to ta nejlepší mamka jakou bych si mohla přát!.......tak sem se oblíkla do černý volánkový mini a do zlatýho topu na krk ještě nějaký korálky hezky se namalovat,kozačky a můžu jít...v předsíni už stojí All...
"No že deš!"Řekla
"Promin zlatí ale já jakosik nestíhám...Wow sluší ti to Billovi padne sánka!"Ukázala sem palec nahoru..All se líbí Bill..a ona jemu taky ale pššt nic nevíte..:)...
"Heh dík ty seš taky k sežrání!..Makej nebo nás Bill Zabije!"
"Jj už du ahoooooooj mamí zítra!"..Zakřičela sem..
"Počkej počkej!"...Řekla..
"Mno co?!".....
"Nepi moc alkoholu,Žádný sexuální orgie nechci být ještě babička sem moc mladá,a žádný drogy jasný?!"..Poučovala mě..
"Jasně jasně papa miluju tě!"...Řekla sem a vypadli sme s domu....
*********U BILLA*********
"No že dete jako!..tady užse to začalo plnit!"Řek nám hnedka mezi dveřma Bill a skoumavě si prohlížel All..
"Jo jo promin broučku ale já sem nějak nestíhala víš!"..Omluvila sem se mu...odtrhl svůj zrak od All a koukl na mě..
"Jasně pohodě jako vždy....tak holky užíte si to tady já za váma hnedka přídu!"...Řek Bill aněkam zmizel..my šli k baru a já si dala Vodku s reb Bullem...(mnamky) a All si dala vodku s džusem..............zahlídla sem Toma jak se vybavoval s nějakou blondínou....Nikdy sem jí tady neviděla..asi je to ta co se semka přistěhovala a má chodit s náma do třídy....ůpřimě je mi absolutně nesympatická a to jako fakt.....All asi viděla kam koukám a taky se netvářila nějak nadšeně z naší nový spolužačky....ta holka tam Tomovi něco vysvětlovala a on jí jenom čuměl na prsa asi si představoval kdy jí vošuká a pak odkopne..celej Tom!....ale když mě viděl trochu se zarazil..........já na něj hnusně koukla a on mi pohled vrátil...mno co..blbec zůstane blbcem..napořád!......Za nedlouho se knám připojil Bill pařba byla fakt super.......na ploužáky tancoval Bill s All a měli se k sobě..tak strašně jim to spolu sluší..sou roztomilí..:)....já tancovala taky s několika klukama a byla sem celekm slušně na mol.........All a Bill se někam stratili a já je nemohla najít....tak sem šla po pokojích....vpálila sem do prvního tam byl nějakej Pár a celkem hustě si to rozdávali..no hrozný........otevřela sem druhej a ten byl na štěstí prázdnej..tak sem si lehla na postel a spala sem až do rána.........
Konec 3.Dílu
Pokračování Příště!
Piště Komentáře!
PS:Mnoo takže asi zase o ničem mno a mě to celkem mrzí...:(..ahoooj
Sheena(Evusha)

Info About Deluxe_Bitch

29. května 2008 v 22:43 | (Ŧ) Deluxe_Bitch(Ŧ)
Jméno: Eva Pašková..(Njn to slovensko..x-!)
Přezdívka: Deluxe_Bitch,Sheena,Kitty,Kosheen
Věk: 14 let
Datum narození: 16.4 1994
Vlasy:
Krátké, nabarvené na mahagonovo...
Oči: Hnědo-černé
Váha: 68 :-!
Výška: 160 cm
Postava: Tluštá..xP
Oblíbená barva: Všechny
Oblíbená hudba: Hopík xD Punk,Electro,Emo,Screamo..ha..xD
Povaha: Nemíním o sobě psát..xD..ale asi blázen a sem přátelská a sobecká
Zvláštnosti:Pokaždé jiná barva vlasů,o jiných nevím..xD..
Oblíbenosti:Hudba a psaná Povídek.Když je dobrej nápad,tak jí dokážu sepsat během týdne,když ne někdy jí ani nedopíšu..xD..
Oblíbené autorky (české):Evelyn,Wikkis..je jich dost jména nevím..
Co mě znervózňuje, nebo rozčiluje: Frotny! xD fakt že jo xD...A škola..
Foto Přidám pozdějic..xP..