Březen 2008

"Při operaci běželo všechno podle plánu"

31. března 2008 v 21:21 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Bill Kaulitz - info
HyperLinkOperace hlasivek zpěváka Tokio Hotel - Billa Kaulitze (18) proběhla podle údajů jejich manžera dobře. "Při operaci běželo všechno podle plánu a lékař je optimistický", řelk producent David Jost. "Ošetřující lékař Billa je jeden z nejlepších lékařů, kteří ve svém oboru existují. Zda se operace opravdu podařila, že Billův hlas bude znít stejně jako předtím", se nemůže bohužel ještě říct.

-*Osudová srážka-7.dílec

30. března 2008 v 13:00 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  -*Osudová srážka
Osudová srážka 7.díl

Pořád u Káti

Tak jsem tu SMSku otevřela a v ní bylo:,,Ahojky Káťo!To je mi m oc líto, že jsi se s Jančou pohádala.Doufám, že se to mezi váma brzo spraví páč si super holčina a byla by škoda kdyby si byla smutná.Skvělel sem si s tebou pokecal a jestli bys chtěla tak v sobotu (dneska je středa) pořádá Tom u nás doma pařbu, protože naši na víkend odjeli tak to Tom musí využít, a si na ní zvaná!Tak mi písni jestli půjdeš jo?Hezky se vyspi ahojky Bill."Ty voe Bill Kaulitz z Tokio Hotel mě zve k nim na párty wow!Hnedka sem se běžela zeptat mamky jestli tam můžu jít na tu párty ke Kaulitzům.Supa mám štěstí, zrovna mamča přišla domů(taťu nemám s mamkou se rozvedli a táta se odstěhoval do ČR) .
,,Ahoj mami!Nechceš s něčim pomoct, nebo tak?"
,,Ahoj Kačko!Tak co po mě hcceš?Znám tě už od malička a nikdy nejsi hned na nikoho tak aktivní, jenom když něco chceš.Tak ven s tim!"
,,No víš Janča mě seznámila s Billem Kautliz z Tokio Hotel (mamka i přes její věk je zbožňuje :o) a on mě pozval na párty k nim domů kterou pořádá on s jeho dvojčetem Tomem.A tak jestli bych tam teda mohla jít když je to v sobotu!"Ještě skusim přidat smutný kukuč to na mamku vždycky zabere
,,Fakt Bill Kaulitz jo??Katko nedělej si ze mě blázny!Kdo tě pozval a kam??"
,,Mami no já??A blázny??Z tebe??Fakt ti nekecám pozval mě Bill!Janča se s nim srazila na ulici a on jí pozval do kavárny a když jí pozval podruhý tak mě Janča vzala sebou on nás pozval!tak můžu teda prosim?"
,,No (mamka se zamejšlí, to bude zas něco J) můžeš, ale pod jednou podmínkou."
,,Řekni si co!"Vyzvídala sem páč když mamka takle přemejšlí tak z toho výjde náká blbost.A taky že jo!
,,Tak jo, přineseš mi jejich podpisy všech s věnování spešl pro mě!Jinak nikam nejdeš!"
,,Super ty ti seženu.Tak teda můžu jo?"
,,No jestli mi je přineseš."
,,Fajn díky mooooc mamí, tak já letim zas nahorou!"
A už sem letěla nahoru to napsat Billovi.Chňapla sem mobilek a už sem ťukala :,,Čauky Billí!.Tak že na tu Tomajzovu párty můžu ale jedině pod podímkou kterou si udala máti a za kterou se stydim.Stě mamka mě k vám pustí, ale ona je jaksi vaše fans a nepustí mě když jí nedonesu podpisy vás všech s věnováním pro ní.Vim že to je blbost ,ale aspoň sem se zeptala.Tak mi napiš jak to uděláme.Ahojky Káťa"Tak ještě odeslat a je to!Asi za deset minut mi Bill odepsal :,,Jhéééé toe mazec, já se tu snad poto… smíchy.Tvoje mamča je naše fans toe prdel jak něco :o)Ježiš až to řeknu Tomovi ten dostane výtlem jako něco =)Jo jasně, tvojí mamče to podepíšem a něco na to písnem , aby měla tvoje mamka radostJTakovou maličkost, si nic těžšího tvoje mamka nevymyslela co?A jo Janča, newm estli ti to už řikala, ale dočasně bude u nás bydlet tušim že přes celý prázky a tedka do konce roku.Takže ta na tý párty bude taky.Tak se měj papa Billí J"Uff ten se u toho fakt asi poto… no já vim že je to směšný a hlavně dost trapný, ale todle heh=)Tak sem mu ještě odepsala, že to vim a že už sem se s Jančou usmířila a že už jdu spát.Tak konečně, jdu spinkat.Lol bych zapoměla na koupelnu, tak sem etě rychle vlítila do koupelny osprachla, vyčistila zoubky a konečně vlelzal do postýlky.

Monsoon (Live in Milan) z CD Scream (USA)

30. března 2008 v 12:32 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Mp3
http://kaulitz2.blog.cz/
Monsoon (Live in Milan) z CD Scream (USA)

Star portreit 1 > D

30. března 2008 v 12:30 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Zahraniční časopisy

Nádherné wally

30. března 2008 v 12:23 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  WallpapersJak Bill tráví poslední dny před operací?

30. března 2008 v 12:17 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Bill Kaulitz - info
Původně se měla konat operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel, Billa Kaulitz až v pondělí. Jeho dvojče Tom je stále u něho, stará se o něho, povzbuzuje ho. Protože nechtěl nemocného nechat samotného, udělala reportérka BILD am SONNTAG, Nicola Pohl exluzivní rozhovor s Tomem Kaulitzem výjimečně přes mail.
BILD am SONNTAG:Tome, tvůj bratr Bill bude dneska nebo zítra operován. Jak tráví Bill své poslední dny doma?
Tom Kaulitz: Bill leží většinu času v poseteli a dívá se na video. Zahrnuli jsme ho DVD, aby už zklapnul. Momentálně sleduje kompletní sérii "Prison Break", takže to ho zabaví. Někdy jde v teplákovce dolů k ledničce, vzít si něco k jídlu. Když by teď ještě seděl s plechovkou piva před televizí a sledoval Fussi, potom bych byl opravdu na mého malého bratra pyšný. Myslím, že z toho ještě může něco být, dělá se pomalým (směje se).
Kdo pro Billa vaří?
Momentálně mu vařím já každý den špagety s mou speciální omáčkou. Ta omáčka je ve vší skromnosti skvělá. Myslím, že se jí brzo přejí, ale sotva si může stěžovat, protože jeho hlas můsí být v úplném klidu. Bill vaří totiž ještě hůř, než já. Čas od času přijde naše mamka na návštěvu, na Billovi jde potom vidět, že ho těší, když ona vaření převezme.
Jak se vnímá, být tak dlouho dobu doma?
Jsme už rok téměř každý den na cestách a najednou z dneška na zítřek vysíme zase doma. To je už hrubší změna. Upadá se do úplné díry a najednou chybí, být zase na cestách. Kromě toho Billovi chybí zpívání. Bill nezpívá jenom na podiu nebo ve studiu, ale i celý den doma. Žádný div, že má teď problémy s hlasem. Teď je poprvé v klidu. Myslím, že tenhle klid je zcela příjemný.
Má Bill bolesti? Jak ho povzbuzuješ?
Oh, věřím, že bolesti nemá. No jo a když by nějaké měl, bez hlasu stejně tak jako tak nemůže naříkat. Normálně ale mluví Bill nepřetržitě a stále jako vodopád, to může opravud štvát. Mám právě uvolněnou dobu mého života. Kdo teď jedině mluví, jsem já a Bill se nemůže bránit - to je super. Včera černou fixou na tabulkou napsal "Drž hubu". Když Billa štvu, drží teď tabulku vždycky vysoko.
Doprovodíš Billa do nemocnice? Jak dlouho tam musí pravděpodobně zůstat?
Bill by chtěl jen tak krátce v nemocnic zůstat, jak je to možné. Nejspíš tam vydrží jenom tak jeden, dva dny. V každém případě budu celou dobu u něho. Naše rodina, nejužší přátelé, Georg a Gustav a náš tým budou Billa samozřejmě také navštěvovat.
Co dělají vlastně v tuto chvíli bubeník Gustav a basista Georg?
No jo, pro ně zůstává všechno při starém. Co ti by měli dělat? Ti nedělají nic, jako vždycky (směje se). Georg pravděpodobně celý den hraje a Gustav jezdí na kole. Ne, ve vážnosti, věřím že tady to jde u nás čtyřech podobně. Přes nucenou přestávku si všichni opravdu odpočineme. Možná to vůbec není tak špatné.
Máš strach, že Tokio Hotel nepůjdou po operaci dál tak slyšet, jako dříve? Obává se Bill, že jeho hlas bude operaci znít hlubší?
Upřímně řečeno, je to na hovno a sice u obou. To nám jde zadek opravdu na hlubinný led. Bill mi už ukazoval posunkovou řeč, že musím držet po operaci mimoto na mikrofonu. No jo, Phil Collins hrál ale také předtím na bicí, dříve než začal zpívat.
Takže máte takový plán nouze. Vaši fanoušci jsou také velmi starostliví. Billovi přišlo jistě mnoho dárku, ne?
Fanoušci jsou neuvěřitelní a totálně sladcí. Bill bude momentálně dárky od fanoušků zasypán. Většina je inspirována Billovým krkem. Pro další dovolenou na lyžích je každopádně vybaven. Dostal hromadu šátků na krk a šál a kromě toho nemusíme teď chodit do žádné lékárný. Bez konce bonbónů na krk, multivítamínových tablet, vitamínu C, zinku...je toho docela hodně. Když se to všechno najednou vezme, nastane možná velmi milý výlet.
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Svět je velký,ale né dost-2.díl

30. března 2008 v 12:05 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  -*Svět je velký,ale né dost
,,No co to je?" Otočila se na mě Maky a ukazovala na autobus, co zastavil přímo před námi a čekal, až si milostivě nastoupíme. Autobus? ,,No to vidim, ale timhle máme ject přes celý Německo?" ,,No a máš snad na vybranou?" strčila sem do busu bágl a ušklíbla se na Maky. Jestli chceš, tak můžeš pěšmo…třeba tam dokonce budeš dřív než my, dodala jsem, když jsme konečně dosedli na sedačky vzadu a podrobně prozkoumali okolí. No fajn sedadla nejdou dolu ani omylem, na skle je rozpatlaném nějakej humus…začíná nám to skvěle ne? Motor vydal škytavý zvuk a mi se konečně hnuli kupředu. ,,Tak co bu-bu-de-méé celou tu cestu dělát?" mrkla jsem se zívnutím na sedadlo vedle sebe na Maky, která právě žužlala sušenku a apaticky koukala do tmy z okna jako by tam viděla víc než tu naprostou tmu. Za námi byly Monča s Všetkou opřené jedna o druhou a spaly stejně jako půlka naší výpravy. No fajn, přece nebudu trhat partu ne?...

UPOZORNĚNÍ

30. března 2008 v 11:58 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ)
Upozorňuji že mažu všechny reklamy!!!!Vážně ste mě s tím už naštvaly takže všechny REKLAMY MAŽU!!!!!!

Keep your hands off my girl - 13.díl

29. března 2008 v 16:41 | (Ŧ) AnGell (Ŧ) |  -*Keep your hands off my girl
Lidi,co si tam hráli pro sebe odejdou. Mike za barem pustí Alesanu - Early mourning a já se opět zasním.
Jak to vše začalo….. Já a Bill………… ♥

Gustavova tetování

29. března 2008 v 13:13 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Fotky - Gustav
www.tokiohotelblogasek8.blox.pl


Casino

29. března 2008 v 13:02 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Fotky Band

Tom děkuje dopisy od fans

29. března 2008 v 12:52 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Zajímavosti
Chtěl bych zcela srdečně ve jménu celé kapely a obzvlášť ve jménu Billa poděkovat za spoustu dopisů od fanoušků, které nám přišly kvůli Billově operaci.
Billa velmi těší, že jste mu dodali tolik odvahy. Billovi a nám je nekonečně líto, že jsme museli odříct tolik koncertů a doufáme, že Vám to zase vynahradíme.

Bill je nemocný

29. března 2008 v 12:49 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ) |  Bill Kaulitz - info
Milé fans,
Jak asi už všichni jistě víte Bill je nemocný.Touhle dobou leží v nějaké německé klinice a poblízku mu je nejspíš zbytek grupy a hlavně jeho brácha.Billa chtěli operovat už ve čtvrtek ,ale kvůli tomu ,že předtím používal aspirin proti bolení hlavy a ten prášek z jeho krve patřične ,,nevyprchal´´ a mohli by kvůli tomu vzniknout komplikace.Doktoři tedy počkají do pondělí kdy si Billa vezmou ,,pod kudlu´´ .Tuhle operaci už například podstoupil i Justin Timbrlake.Prozatím všechno vypadá že Billovo hlas se nějak nezmění.Ale jisté procento tam je.
Každopádně musela být odložena celá ´´1000Hotels tour´´.Bill totiž nesmí 10dní po operaci muvit natož zpívat.Bude muset na svůj hlas jít hodně opartně a docházet k logopedovi se kterým se bude snažit dát ho o5 do pořádku.
Určite také všichni víte kam můžete Billovi poslat svůj vzkaz s přáním brzkého uzdravení.Jen pro připomínku:
montreálské rádio CKOI → vzkaz může být naspán i v angličtině,francouštině....poté bude přeložen do němčiny a předám managemantu TH
BILD → vzkaz samozřejmě v němčině.Poté také bude předán

1000 Oceans

29. března 2008 v 12:25 | (Ŧ) Tomina! (Ŧ)
Podle mého názoru je v Němčině mnohem lepší.Anglicky se mi to vůbec nelíbí.Ale tohle je jen můj názor.V každí případě obdivuji Billa. text↓