Setkání s kluky

20. září 2007 v 7:22 | (Ŧ) Tiara (Ŧ) |  Články a rozhovory
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Teď je to jisté, Tokio Hotel rockují 4.11. v Německu a 100 čtenářů BRAVA se můžu se čtyřmi kluky před show setkat!


"Jsem tak šťastná! Mohla jsem radostí ječet, že Bravo přineslo Tokio Hotel zpátky k našim německým fanouškům", píše čtenářka Sylvia (15). Tisíce takových dopisů a mailů nás dosáhlo v posledních týdnech. Tokio Hotel fanoušci jsou šťastní, jak už dlouho nebyli. Jejich oblíbenci jsou konečně zase zpátky v Německu - po dlouhých měsících, ve kterých čtyřka zajistila rozruch hlavně v Evropě.
Spoušť za změnu názoru: Bravo všechny smutné dopisy klukům odevzdalo, ve kterých němečtí fanoušci touží po rockové kapele. Bill, Tom, Gustav a Georg byli poštou tak zasáhnuti, že okamžitě svůj termín plánů porazili (Bravo oznamovalo). Teď dají v Německu nový singl - a jedinečný koncert. Velká rozlučková show "483"-Tour se bude konat 4.11. v Grugahalle v Essenu. Právě dvě hodiny budou potom hrát Tokio Hotel všechny svoje hity od "Durch den Monsun" až po "An deiner Seite (Ich bin da)".
V Essenu budou hrát také ještě jeden nový neuveřejněný song. Kdo chce lístky, měl by si pospíšit. Neboť show bude brzy vyprodaná. "Na show se už tak těšíme. Konečně budeme zase hrát před našimi německými fanoušky, je to tak obrovské", září Bill. A super novinka: 100 čtenářů Brava má šanci, potkat svoje idoly před koncertem v Essenu. Ještě rychleji než koncert, přijde nový singl Tokiáků. 19.10. vychází song "An deiner Seite (Ich bin da)" - s exkluzivně novým songem na B-straně.
Bill vypráví: Video nového singlu bude společný sestřih ze všeho, co jsme s našimi fanoušky na "483"-Tour zažili. Celou dobu jsme byli doprovázeni kameramanem - a u toho jsou skutečně veselé věci. Kromě toho bude na novém singlu velmi intimní a soukromý tour dokument jako bonus". 22.9. je potkáte na "Goldenen Stimmgabel" v Ludwigshafenu (v TV 3.10 od 21:15). Jsou zpátky - konečně.
Chceš být u toho a potkat Tokio Hotel v Grugahalle v Essenu? Potom nám ukaž, jak šťastná jsi z návratu do Německa. Je jedno jak. Ale přesvědč nás - a pošli nám tvoji dostatečně oznámkovanou reklamu pro mega Meet & Greet pro 100 čtenářů Brava na: Tokio-Hotel-Meet & Greet, Postfach 20 03 40, 80003 München. Uzávěrka je 9.10. Prosím dbejte na to!!!, že ŽÁDNÉ lístky na setkání s Billem, Tomem, Gustavem a Georgem nejsou !!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama