Duben 2007

DDM v japonštině - MONSUN O KOETE

30. dubna 2007 v 14:14 | MoNNy |  Videjka
Táák tady je videjko s Monsun o koete.....

De BRAVO 18/2007- překlad

30. dubna 2007 v 13:46 | AnGell |  Zahraniční časopisy
Tajemství tour od A do Z..
Už několik dnů dělají Tokio Hotel Německo nebezpečné..

A jako All areas Pass- Průkaz pro všechny místa..

S tímto průkazem se můžeš volně pohybovat po zákulisí.. Něco jako tohle si nemůžeš koupit.. Dostala to jenom skupina, managment a tým.. Všichni ostatní bohužel musí zůstat venku..
B jako Bühne- Jeviště..
Pro jeviště k " 483" tour bylo použito 400m² a 350 metrů na mříže.. Pohyb jeviště je řízen 18-ti motory a může se měnit podle nálady písničky..
C jako Catering- Stravování..
Chef Jutta dělá hodně zdravých jídel, tak aby kluci zůstali zdraví.. ( a nebyli nemocní, jako na poslední tour..) Teď tu je jenom čerstvý material, nějaké saláty.. ale doma si taky udělají hamburger nebo řízek..
D jako Duschen- Sprcha..
Během turné budou v hotelových pokojích dotupné sprchy, aby se kluci mohly vysprchovat- tohle není v tourbusu možné..

E jako Eintrittskarten- Lístky..

Nejsou lístky, není show..!! Bravo pro tebe má poslední lístky..!!
F jako Fans- Fanoušci..
Skoro 250 tisíc fanoušků, přijde, aby se podívali na Tokio Hotel.. Tom se těší až uvidí Německé fanoušky: " Doma jsou nejlepší.." šklebí se..
G jako Garderobe- Šatna..
Tohle místo je jenom pro kluky, jejich vedení a producenty.. Všichni ostatní zůstávají venku.. Právě tady se kluci připravují na jejich show..
H jako Höhenflug- Let nahoru..
Na konci show se scéna zvedne do vzduchu a začnou pršet konfetové hvězdy..
I jako Instrumente- Nástroje..
Tom hraje na kytaru " Gibson..", Georg na " Sandberg" a Gustavovi bubny jsou od " Tamy.."..
J jako Joy-stick- Pákový ovladač..
V autobusu kluci rádi hrají videohry, speciálně hry kde se řídí..
K jako Kicker- Fotbalista..
Stolní fotbal si sebou bereme do každého města, stolní tenis taky..
L jakoLampenfieber- Tréma..
I když mají za sebou přes 100 koncertů, na této tour mají nervy, jako vždy předtím.. Největší obava: " Doufáme,že nespadneme z tohoto velkého podia.."
M jako Microphone- Mikrofón..
Pro Billa byl vyroben speciální mikrofón.. Speciální na něm je, že je celý černý a řadou černých kamenů..
N jako Nacht- Noc..
Když je show na konci Bill&spol. se vrací do jejich tourbusu.. Tady spí ve svých vlastních postelých.. " Když jedeme, spí se nám krásně- je to jako houpání k uspání.." směje se Tom..
O jako Oropax- Ucpávky do uší..
Pozor na křik.. Protože je na koncertech velký hluk, ucpávky se doporučují.. Fanoušcisvým křikem, mohou dosáhnout až 125 decibelů..
P jako Plakate- Transparenty..
Fanoušci každý den přicházejí se stále divnějšími nápisy.. Věty jako: " Přefikni mě před koncem světa..".. ( tímhle si nejsem jistá..nevím co je fick..:D).. jsou úplně normální..
Q jako Quality time- Kvalitní čas..
Takhle kluci nazývají hodinu a půl před koncertem.. Je to čas jenom pro ně a nikdy je nesmí vyrušovat.. V tomhle čase se kluci intenzivně připravují na jejich show..
R jako Roadies- Cestování..
Na cestě je s Tokio Hotel 40 členů týmu, kteří staví pódium..
S jako Setlist- Pořadí písniček..
Na něm můžeš vidět jakou písničku budou kdy hrát.. Je důležité to znát, ani ne tak pro kluky jako pro osvětlovače a zvukaře..
T jako Tourbus..
4 se využívají k převozu týmu Tokio Hotel z města do města.. A jeden autobus je pro Tokio Hotel, tady spějí.. Tourbus má na palubě přes 200 filmů.. Stačí zmáčknou tlačítko a váš oblíbený film může začít- oni na něj můžou koukat přímo ze své postele..
U jako Unplugged- Odpojený..
Na pódiu Bill a Tom hrají akustickou verzi songu z B-strany " In die Nacht" ..
V jako Vorgruppe- Předskokani..
Dvě rakušanky z Luttenburger-Klug jsou na tour s Tokio Hotel..
W jako Waffeleisen- Vaflovač..
Na listu požadavků Tokio Hotel je taky vaflovač..Takhle si mohou Bill, Tom, Gustav a Georg udělat vafle, kdy budou chtít..
X jako XXL Koffer- XXL kufr..
Protože si sebou 4 Magdeburčani vozí hodně věcí, mají velké kufry.. Jsou dobře uloženi uvnitř Tourbusu..
Z jako Zugabe- Přídavek..
Když budou fanoušci správně přidávat plyn, kluci zahrají nejméně jeden přídavek.. A pro německé fanoušky možná ještě víc..
Zdroj: k3rmil3k.blog.cz

Omlouwám se,mrzí mě to...

29. dubna 2007 v 14:17 | AnGell
Ahojte moji malí andílci,
omlouvám se vám,jestli v brzké době sem na blog ode mě nic nepřibyde.... Tudíž tu nebude asi žádná povídka.... a tak podobně... Veliký kruh,který byl kolem mě se zase pevně uzavřel... a já jsem zase v tom... Proto se omlouvám,že tady asi nebude nic ode mě... Moc mě to mrzí,ale musím... si pár věcí zařídit. Ujasnit a je toho víc,co musím udělat....
Kdyby se někomu po mně hrozně moc stýskalo,což vás moc není vlastním blog: www.cilmelya.blog.cz - je to můj deníček a já si tam budu psát zase všechno možný,tak kdyby někoho zajímalo,kde vězím najde mě tam.... Jinak je v rekonstrukci,upravuji zase vzhled....
Kdyby někoho zajímalo proč CILMELYA? Tak je to elfsky ( TVOJE VOLBA ) a je to Tvoje volba jestli život nebo smrt....
Tak... já se zase vrátím,až mi bude líp... Tak ahojte... andílci moji,vaše AnGell
Deine schwarz ein kleines mädchen... Your Black side.................

Keep your hands off my girl - 6

29. dubna 2007 v 13:00 | AnGell |  -*Keep your hands off my girl
Omlouvám se,ten díl je možná trošku divný.... Jinak písnička je od Robbieho Williamse - Angels...

Všechny VIDEOKLIPY!

29. dubna 2007 v 11:46 | AnGell |  Videjka
Koukejte...všechny videoklipy! :)) for you :-*

Informace ohledně CD - SCREAM!

29. dubna 2007 v 11:19 | AnGell |  NOVINKY
Pokud se nepovede prodejnost v Anglii s CD - SCREAM.... Tak se potom toto CD- SCREAM nedostaví ani do Ameriky,což je báječné pro nás,ale hrozné pro kluky. Jen ať hezky zůstanou v krásné Evropě! :D
Pozn: Viděl někdy někdo nějakej videoklip od Tokio Hotel na MTV ?? No já ne,tak proto se ptám.. a vlastně česká skupina Kryštof s písničkou Svědomí je na 4. místě... tuším ... :D hehe... a to zpívaj česky :D

Tokio Hotel - miří do Anglie...

29. dubna 2007 v 11:08 | AnGell |  NOVINKY
Nejnovějších zprávy o Tokio Hotel jsou takové,že se tuším konečně chystají dobýt Anglii.Cestu tam mají naplánovanou na 28. května.. Budou dělat rozhovory a promo fotky.. Takže to samý, co před nějakou dobou ve Francii.. Jejich první singl se jmenuje Monsoon a další by mělo být Scream, Ready Set Go a Don't Jump.. No... Tak Trought the Monsoon - už jsme viděli videoklip,ale nevím jestli jste viděli ScreaM?
Kdyžtak ho sem potom vložím.... :))
Jejich první Anglciký album má vyjít 4.června,ale protože bychom to nebyli my.... Tak Vám ho sem vložíme už teď na stáhnutí! :))

TOKIO HOTEL - Scream

Erscheinungs- / Versanddatum: Monday 28 May
Preis:€12.99
Trackliste:
01. Scream / Schrei
02. Ready, Set, Go! / Übers Ende der Welt
03. Monsoon / Durch den Monsun
04. Love Is Dead / Totgeliebt
05. Don't Jump / Spring nicht
06. On The Edge
07. Sacred / Heilig
08. Break Away / Ich brech aus
09. Rescue Me / Rette mich
10. Final Day / Der letzte Tag
11. Forgotten Children / Vergessene Kinder
12. By Your Side / An deiner Seite ( Ich bin da)

Ke stažení je Hier
PS: Ale je to za penízky.... No,ale já se pokusím najít funkční odkazy na stáhnutí ,a aby to bylo zadáčo :))

Trought The Monsoon!! - stahuj!

28. dubna 2007 v 20:59 | AnGell |  Videjka
==TADY== Stahujteeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trought The Monsoon!! Videoklípek :))
Sem to slíbila a taky to dodržím! :))

Keep your hands off my girl - 5

28. dubna 2007 v 14:56 | AnGell |  -*Keep your hands off my girl
Tak...je to tady po dlouhé době... Písnička je od Linkin Park - My december...

G.T.B.G - 4

28. dubna 2007 v 13:36 | AnGell |  -*G.TB.G.
JE TO BILL!!!!..,,bille??"..trochu sebou trhne a otoci..se..,,je čau..ty ještě nespiš?!..ne..nemuzu nejak usnout..a chce se mi na zachod…:D"..,,aha..ja taky nemuzu usnout..tom zas řeže dřevo..takze u toho se spat nejak neda..:D"..,,aha..:D.!..bill si sedne na schody a mávne na me signal at si jdu sednout za nim..,,bile co se ti dneska stalo u te vecere ze jsi tak rychle zmizel?"..,,to neres..nemel jsme zrovna dobrou náladu"..,,hm tak to jo"..,,saro?muzu se te na něco zeptet?"..,,jasne ze muzes"..,,jak to bylo vlastne s tvoji mamou nebo s celou tou věci?"..,,zacalo vschno tim ze jsme jednou sla na mega party u jednoho znameho kamarada..mamka me tam nepustila,ale ja i presto jsme tam šla ..mamka me pak sla hledat..stala jsem před domem toho kluka..mamka asi musela mit o me dobry strach..jak me uvidela hned se za mnou rozbehla ale to uz jen videla auto.."..to uz jsme fakt nemohla ukapla mi slza..bill si toho vsiml..,,promin to jsme nechtel"..,,ne dobre jen si musim zvyknout..,,ty mas ted nejakou holku?"..ja? ne u me je kapela na prvnim miste samozrejme rodina atd..ale kapela a holky to jsou pro me dve odlisne věci které si mi navzájem kříži."..,,aha..to tak většinou býva...no nic ja pujdu uz asi spat.."..,,ja taky..tak dobrou "..,,at te blechy koušou..:D dodala jsem"..rano jsem se probudila..ze zacatku jsme vůbec nevedela,kde jsem..sila zvyku:D..v kuchyni ještě nikdo nebyl tak jsme si udelala samoobsluhu..postavila jsme na caj namazala jsme si Rohlík s nutelou a uz jsem žváchala..:D:D:D..potom prisla suzin s tatou..,,dobré rano"..,,dobré.. jak ses vyspala"rekla suzin..,,celkem dobře a vy?..,,my taky"..kluci zmizeli?..zeptala jsme se jich páč..bylo celkem už pozde pul 11,,oni obvykle vstavaji az kolem pul dvanacte.."..:D:D..,,vazne?no ty brdo..tak to cumim.."..vcera se nabidli ze te provedou po magdeburku..rekla Suzin,,no tak to budu jen rada..jen abych se jich dockala nez se vzbudi.."..,,soucitime s tebou":D:D..rekl suzin a tata..dneska je dost velky pařak..tak me napadlo nez se ti dva probudi že bych se šla koupat do bazenku…a trochu se pripalit:D:D..oblekam si me new plavky,které mi koupila maminka..jsou to trojuhelnicky s tenkýma prouzkama hnedo ruzove..:D..za mou postavu se nemusim stydet..muzu uprime rict ze je hezka..:D..nejprve skocim do celkem studene vody..no ale pak uz si leham na lehatko a opaluju se..je mi fajn..nic me netrapi je mi vsechno jedno..celkem uz ani nevnimam okoli..zacinam usinat znáte to takova ta naladicka u opalovani…ale najednou ,,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"…z vody slysiiim jen dost velky vyrez ano NEČEKANĚ..koho nevidim dva rezajicí se magory.:D:D..vylezu z vody a zacnu je honit po celé zahrade jenze jak mam mokre nohy sveze se mi to po trávě a rozjedou se mi nohy..no jak hruska..:D..slysim jen hlasity vyrez,ale taky citiim strasnou bolest a to v noze..ti dva už se přestanou smat..,,saro jsi v pohode?"..,,a vypadam snad na to??"..boli me strasne kotník!!!!!..za chvili vybehne tatka a zjišťuje situaci..kdybych se mohla smat tak se smeju prtz bill a Tom delaji slusne nevinacke kvichty..tata mi pomuze vstat mam vyvrtly kotník a nejspíš zlomene nejake ty kůstky…v nemocnici mi na to daji dlahu a BERLE!!!!!!jasne proc ne a to jenom kvůli tem..víte komu..,,čekám že se ji omluvite..budete se o ni starat zatímco budu ja a suzin v praci.."-dava kazani tata..kdyby vedeli ze je posloucham..:D..slysim kroky a tak zas rychle šup do postele..,,jak ti je sarinko"..rekne litostive..,,spatne strasne to boli..:Djen at je trochu potrapim noha uz me ani moc neboli ale nevyuzit toho to by byla skoda..,,Saro sory ze jsme te tam hodili..ale dik dlouho jsme se nezasmali..,,no jasne hlavne ze jste se pobavili..ale muzu vam rict pomsta bude sladka………..":D:D:D:D:D:D….cha cha cha fantomas

***kikinka**

Prosbička... kaulitztwinsbest.blog.cz

28. dubna 2007 v 11:22 | AnGell
Moye lásty největší,
potřebují pomoooooct! Na blogu www.kaulitztwinsbest.blog.cz jsem tam sama s Market,ale ona tam nic moc nedává... chtěli bychom ještě tak dvě,tři super holčiny,který tam budou s námi.... Byla bych mooc ráda,kdyby se taková ochotná osůbka našla! Tak neváhejte a pište do komentářů... nebo mně na icq,bo popřípadně na můj email Tomkaulitzbest.LuciSHeQ@seznam.cz ..... Tak já na Vás čekám bobani a mooc se těším :-*
Jinak nevím jestli jste si všimli,tak se na www.kaulitztwinsbest.blog.cz objevily konečně Povídky!!! Vážně super... mám radost! Tak si je neváhejte přečíst! Všechny vaše povídky mi zasílejte na email Tomkaulitzbest.LuciSHeQ@seznam.cz .... Tak se mooc těším na vaši skvělou spolupráci :-*
PS: Dneska napíšu Keep your hands off my girl... bude to něco k večeru a ten díl dám na www.Kaulitztwinsbest.blog.cz a později až sem.... Musím nám tam natáhnou lidi,to víte :D Hehe...
Tak papa a doufám,že se pár těch spřízněných dušiček najdeeeeee :-* Danke schön!

Stern tv:)

28. dubna 2007 v 8:26 | Bára |  Videjka

první část
a druhá část:)


já to ještě nezkoukla,páč trochu nestíhám a navíc mi tu pořád pobíhá nebo mlátí do klávesnice sofinka(sestřenka) takže bych se ani na to nemohla soustředit tak vm k tomu něco napíšu pak..:)

Monsoon! YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27. dubna 2007 v 18:16 | AnGell |  - Monsoon
Yeah... Díky Denissce sem to našla,děkuji ti miláčku!!!
Mimochodem Bill má na sobě to tričko,co měl v Práglu a Tom to,co měl v Ově.. hehe :D No...
Já jsem hotová z tohovideoklipu,je fakt božskej.. ale pro mě zůstane Durch den Monsun - téma číslo jedna :D :-*

Dvojčááátkaaa - 39.díl

26. dubna 2007 v 20:26 | AnGell und NaThyNka |  -*Dvojčááátkaaa
Další díleček je na světě....... Komentáře potěší... milujeme wás :-*

Je toho spousta, co ještě nevíš 5. díl

26. dubna 2007 v 19:00 | AnGell |  -*Je toho spousta,co ještě nevíš!
Je toho spousta, co ještě nevíš 5. díl