Březen 2007

hehe..2odkázky:D

31. března 2007 v 22:46 | Bára
hehe-tak jako dneska tu toho moc není což??mno..tak vám sem hodim pár vodkazů...na jeden upeee nejlepší blogís-jedinej českej na kterej chodim a pravidelně:):Dpáč sem líná dneska něco překládat:P


georgous čejro:D
hehe..ne jenom Billioušovi trčí háro všude,že??:D:D

zkouška:)

a tadyk zkouška:D:D toe prostěě:D:D bombááá:D:D

no,a pak můete mrknout třebas na celej ten blog:) aspoň než se to tu zase rozproudí;):)

tak pá bára:)

BUND ODER BAND?

31. března 2007 v 22:25 | Bára |  Videjka
kurnik ty rozcestníky sou nezvyk:D:Dnež to dycky najdu,toe věčnost..:D:D

hehe..no z5 k TH:)

tadyk je reportáž z Rtl..:)

:)

Prosbička nocheinmal

31. března 2007 v 14:15 | Aška,Bára,Lucinka,Monýsek,Xenuska
Achuuuj!!
Tak jsme se zničehonic ocitly v soutěži o nej blog... zatím jsme hoodně pozadu... máme jen 23 hlasy :-D zatímco ostatní mají 70 :-D ale toe jedno..o nic tu přeci nejde... ale kdybyste přeci jenom chtěli náš blog podpořit (ať si nezpůsobíme ostudu),hlasujte pls tady: http://tokio-hotel-news.blog.cz/0703/uz-to-zacalo-d#komentar-9229954 jsme číslo 2 (ale to snad poznáte) :-D
Děkujeme moc :-*

NEVĚRA V OBOUCH SMĚRECH 2

31. března 2007 v 12:03 | Bára |  -*Nevěra v obouch směrech
Tom: no třeba to no ale ne to co si myslíš jo ??" a zase pokračuju …..ale v tom
Otevře dveře máma a stojí s otevřenou pusou a pozoruje nás…
Tom : "mami?? Můžeš prosimtě zase zavřít??"Říká Tom……máma jen tak furt tam stojí s otevřenou pusou do kořán a nehodlá se vzpamatovat ..tak do ni Bill trochu drcne a ona jen zatřepe hlavou a řekne:"mno děti tak teda když na mě nemáte čas tak aspoň doufám ze používáte nějakou ochranu.."otočí se a odejde …Tom jenom udělá na Billa xicht jako ze ..tos ji nemoh zastavit????a Bill se otočí a taky odejde …..Tom se otočí na mě a zrudne…….Cloe:"tak z toho asi už nic nebude….."Tom udělá smutnej obličej …..já se zvednu oblíknu a cejtim jak mě Tom pozoruje….
Po chvilce se Tom taky oblíkne políbí Cloe a odchází za Georgem …
Tom už zvoní u Niki …
Nika otevře a upa čučí na Toma : "jé ahojik pojď dál "
Tom: "kujik" a vejde dovnitř zavře dveře a začne se s Nikou líbat "Nika ho jenom upa přitlačí ke zdi a rychle rozepíná kalhoty …Tom se na ni podívá jako by to nechtěl.Nika se zvedne a koukne se mu do očí.Tom si zapne kalhoty.dá jí pusu a odchází za klukama do klubovny.Nika se jen ustaraně podívá a s lítostí odchází za Cloe
--------------------------------------------------Cloe--------------------------------------------------
zrovna sedim u televize a koukám na telenovelu a strašně se nudim…"CRRRRR,CRRRRRRRRR "tak se zvednu a jdu otevřít
"Jé ahoj Niko…pojď dál.."
Nika:"Ahoj Cloe jak je?Hele musim ti něco říct…Cloe"řekne a já ji pozoruji jak si sedá na gauč a vypíná televizi
"Já tobě taky Niko..A nebude ti to asi moc příjemný!!"
Nika:"MLUV!!"
Cloe:"Niko já ……už dlouho spím s Tomem…Promiň!!"
Nika:"To si děláš prdel??"
Cloe:"Ne ..nedělám"(ona totiž se Nika před půl rokem na koncertě zabouchla do Toma a pořád ho miluje a snaží se ho dostat ale jednou mi někdo zaklepal na dveře od pokoje a v nich stál Tom a říkal jak mě miluje a že se do mě zamiloval hned jak mě poprvé viděl a pak se tak hezky usmál jak to umí jen on a tomu se prostě nedalo odolat…Z5 U CLOE:
Nika:" No..nic ti vyčítat nebudu…já…totiž…."
Cloe:"Co???co ty totiž????"
Nika:"Já sním taky totiž spím…L.!!!"
Cloe:"No bezva…děvkař…teď zjistí že jsme kámošky a bude konec..víš jak jsme si před půl rokem na koncertě slíbili že se o Toma nebudeme hádat a necháme si ho klidně obě"
Nika:" Jo..vim a taky se o něj hádat nebudem…..Já radši půjdu než se vrátí…"
Cloe:"Jasně..a…"Nika:"Ano???"Cloe:"Díky že jsi mi to řekla…ale budem radši dělat jako že nic…aby něco nezjisti a Billovi radši taky pšššššššššš JO???"
Nika:"Jasně…upa v pohodě…čau.."
Cloe:"Čau.."sedim jen tak v pokoji a teče mi slza….to není možný on mě podvádí s mojí dobrou kamarádkou..utřu si slzu….teď musim být silná…To se ale hošánek spletl mě jen tak podvádět nebude!!!"CRRR,CRRRRRRRR!!!!"a to bude Tom..takže nahodit šťastnej úsměv…to mi de…jsem přece divoká kočka.:) jak mi říká Tom..Cloe:"ahoj zlato..jak bylo???"Tom:"Ahoj miláčku …supr.."a šel do kuchyně zase pro jídlo..zase si vzal pizzu.Cloe:"A neměl bys třeba chuť na mě??" řeknu a sexy dojdu do kuchyně a sednu si na linku…Tom se jen šibalsky usměje odloží pizzu na stůl a řekne"Jasně!!!"přiblíží se ke mně a a začne mě líbat na krk a pomalu sundávat tričko……

Tati prosím...já chci domů! 53.díl

31. března 2007 v 11:14 | LuC!nka - Katt - mamintáááá |  -*Tati prosím...Já chci domů!
"Já hopačko,hop a bum a potom bebí.. kuki!"ukazuje mu ruku a Tom se konečně na ní podívá. Elí je bez sebe,otevře se jí pusinka a dívá se na Toma,Tom si jí taky prohlíží a nic neříká. "Jak,že se ti to stalo?"zeptá se jí. "Já hopačka,hop a bum a potom bebí..!"ukazuje mu ruku. "Teedaaa… a plakala si?"zeptá se jí Tom. "Ne,já zikovná!"směje se. "Já jsem Tom!"řekne Tom Elí a podá ji ruku. Bože to je tupec,malinká holčička a bude mu podávat ruku. Koulí na něho svoje veliký očička a nic neříká. "Jak se jmenuješ?"zeptá se jí Tom. "Táta!"ukáže na něho. "Ale kdepáák… já nemůžu být tvůj tatínek,víš? Bych byl mooc mladej tatínek,i když musím říct,že jseš mi hodně podobná!"usmívá s ena ni Tom a já potichounku stojím kousek za nimi. Je mi do pláče,Tom se s ní tak krásně baví a Elí si zřejmě každé jeho slovo vrývá do paměti!

Dvojčááátkaaa - 34.díl

31. března 2007 v 11:07 | LuC!nka |  -*Dvojčááátkaaa
Tom: "Gustave,kde jsou ty piva? Byli pod stolem,kam jste je dali?"ječím na Gustava. "Já vůbec nevím,před chvilkou jsem je hledal taky!"řekne mi Gustav a zároveň zařveme. "GEORGI!" "Ano?"zaječí Georg a přiběhne. "Kde jsou piva?!"vyjedu na něho a podupávám nohou. "Uklidil jsem je před holkama! Tedy spíš před Cájou,ta nám je bere!"řekne Georg a začne se smát. "Jo a kam je asi dává?"zeptám se ho. "Schovává!"řekne Georg a bere nás do jeho zamčenýho sklepa. "Wow.. Vínečko rok 1965!"houknu. "Hezký plakáty!"zhodnotí Gustav a čučí na nahatou ženskou. "Už vím kam budu chodit,abych měl klid.. Popřípadně si honit!"řeknu Georgovi a v tom si někdo za mnou odkašle. A kua,ať to není Nicolca. "Co tady děláš Princezno?"zeptám se jí a Georg a Gustav se na ní podívají. "Hledala jsem Tě víííš!"řekne mi a usměje se na nás. "No,jsem tady.. tak jdeme!"chytnu jí za ruku a jdeme ven.
Vezme mi pivečko z ruky a napije se. "Budeš mít velký prsa!"řeknu jí a usměju se. "Tím chceš říct,že nemám!"řekne Nici a vyprsí se. "Jsou moje,tak akorát … přesně do ruky!"řeknu a liju do sebe pivo. "Nepůjdeme už spát? Jsem dneska nějaká unavená?!"povídá Nicolca a usíná mi na rameni. "Jen běž! Hned tě doběhnu jenom s klukama něco dořešíme!"řeknu jí. "Ne-e to je dobrý počkám na tebe!"odpoví mi Nicolca a líbne mě na tvář.
Za nedlouho tedy jdeme spát a postupně se všichni balí taky do hajan a to byla na dnešek naplánovaná pařba.. heh :-D

HOHÓ:)

31. března 2007 v 9:03 | Bára
Jak jstě všichni víte,dnes má Georg narozeniny--takže Georgu,nejspíš mě neslyšíš,ale tak

ALLES GUTTTE ZU DEINEM GEBURTSTAG:):):)
ps-ten wall je děsnej,ale já nic nenašla:D:D

Kde se TH holí??

31. března 2007 v 8:06 | Aška=) |  Rozhovory s celou bandou
Holíte se všude na těle?
Jakmile byla položena otázka, byla atmosféra trochu dusná. Kluci se dívají mezi ostatní a Georg se podívá na svoje nohy a směje se:-D:
Ne, nohy si neholíme, říká škádlivě.
Neholíme si taky ruce a hlavu, přidává se k tomu Bill a potají se směje.
A také ne zadek…šeptá Tom.
Ale zbytek si holíme! Volá Georg.
A potom můžeš ty, milý čtenáři hádat, kde se kluci z Tokio Hotel holí…
Přeloženo z časopisu Frikvarter.dk

WOW:-D

31. března 2007 v 8:01 | Aška=) |  FotomontážeProsbička

30. března 2007 v 23:09 | Aška,Bára,Lucinka,Monýsek,Xenuška
Achuuuj!!
Tak jsme se zničehonic ocitly v soutěži o nej blog... zatím jsme hoodně pozadu... máme jen 4 hlasy :-D zatímco ostatní mají 70 :-D ale toe jedno..o nic tu přeci nejde... ale kdybyste přeci jenom chtěli náš blog podpořit (ať si nezpůsobíme ostudu),hlasujte pls tady: http://tokio-hotel-news.blog.cz/0703/uz-to-zacalo-d#komentar-9229954 jsme číslo 2 (ale to snad poznáte) :-D
Děkujeme moc :-*

Tati prosím...já chci domů! 52.díl

30. března 2007 v 20:48 | LuC!nka |  -*Tati prosím...Já chci domů!
Vypráví zpátky Katt
"Ahoj Bille,"pozdravím Billa mezi dveřmi a líbnu ho. "No,hurá!"řekne mi Bill a táhne mě dovnitř. "Tom je už natěšenej… no a září víc,než náš Vánoční stromeček!"ukáže Bill na jakýsi koště. "No,tak tomu věřím!"směju se. "To vybíral Tom!"pošeptá mi do ucha. "Katt!"zařve paní Kaulitzová a skočí na mě. "No týý jo… skoro lepší uvítání,než od mámy!"směju se. "Holčičko naše,konečně jsi s námi… Nám všem se tolik stýskalo!"povídá paní Kaulitzová a skoro brečí. "No mně upřímně taky,ale už jsme zpátky a zůstanu tady!"usmívám se na ni. "No,tak já tě teď nebudu rušit… Tom je v kuchyni!"ukáže směr kuchyň a já odložím dárky a přiletím za Tomem. Sedí v kuchyni a popíjí Colu. Vůbec se nezměnil! Takhle seděl vždycky,když jsem za ním přišla a díval se do blba….
"Jee ahoj Katt,tak půjdeme nahoru a potom…půjdeme dolů!"řekne Tom a začne se drbat ve vlasech. "No,tak já už se tedy nehorázně těším!"usmívám se a jdu do schodů. Tom mě líská přes prdelku a já běžím do schodů. "Katt, 8 hodin bez tebe bylo k nevydržení!"řekne Tom a zamkne. "Já vím,byla jsem na tom stejně!"usmívám se a sednu si na postel. "Bože,to je rhozná fotka!"zkritizuju se a dívám se na svoji fotku. "Neee… je totálně nádherná!"řekne Tom a vyrve mi ji z ruky. Už vím po kom to Elí má…. Tom rozně lampičku a zatáhne žaluzie,asi chce intimčo! :D Potom jde pomalu ke mně a začne mě líbat. Plíbá mě na krku a sundává za mě oblečení,potom mi jemně roztáhne nohy a začne jezdit… "Tutut tutut!" ozve se můj mobil. "Tome,počkej… někdo mi píše smsku!"směju se a beru si mobil do ruky.
Jsme pozvaní ke Kaulitzům,za chvíli jsme u nich! Položím mobil na postel….
"To mě poser!"švihnu se do čela a Tom ze mě sleze. "Co..copak je?"koulí na mě očička. "Áaale… Za chvíli přijde parta bláznů!"řeknu Tomovi a začnu se oblíkat. "Takže..takže jsme už dnes večer skončili jo?"dělá smutný očička Tom. "No,je mi to líto,promiň!"udělám teď smutnej kukuč já zapínám si podprsenku.
Mezitím v autě u party bláznů
"Hele Elí… jsi nejmenší a nejvíc se roztahuješ!"křičí Nici na Elí. "Ticho bábo!"řekne jí Elí a rozvaluje se dál. "Kdo tě učí ty hlody?"směje se Marek.
Jedeme jedním autem … což si doufám dovedete představit,jak tam sedíme… 5 vzadu nás je! "Já tatu vidět!"tleská Elí a div neřídí auto ona místo Roberta. "No,ale co tam budeme dělat my důchodci?"zastaví Robert před barákem. "Já půjdu s Davidem k nám udělat pařbu…! Pozvu všechny tatínky!"naparuje se pyšně Robert. "Jo a uklízet budeš taky potom TY!"ukáže na něho paní Balnave a vylízá z auta. "Tdn!"zazvoníme na dveře. "No to mě potěš!"řekne Bill a my ho převálcujeme a jdeme dál. Paní Balnave a paní Kaulitzová se obejmou a chvílí se kochají Elí. Potom zalezou do ložnice a Elí se divně dívá na stromeček. "Byl tu jehižek?"zeptá se Billa a dívá se na stromeček. "No byl tady… a máš tady dáreček!"řekne jí Bill a podá ji velikou krabici. "Tso tam je?"začne štěrchat tou krabicí,ale spadne jí na zem,protože jí drží jenom jednou rukou. "Tak já ti pomůžu to rozbalit… a Elinko.. už se těš,uvidíš tatínka!"je snad víc nadšenej Bill,než Elí. "Já miljuju tata!"povídá Elí a Bill na ní koulí ty svoje krásný hnědý kukadla. "On Tě taky bude milovat,neboj!"pohladí ji po hlavičce a dívá se na ni s plnou láskou v očích.
Zase vypráví Katt
"Už jsou tady!"zaječím a navlíknu si kalhoty a otevírám dveře. Co teď? Musím to Tomovi už sakra říct,ale já vím,že to asi nedokážu… dám tomu volný průběh,ano volný průběh!! Stojím mezi dveřmi,ale Tom kolem mě profrčí a jde dolů. Teď to praskne. Tom jde nasranej dolů po schodech,dupe jako mamut a funí jako mustang. Už vidím Elí,kurnik. Elí stojí dole pod schodama a dívá se na Toma,stojí tam a ani se nehne. Tom projde kolem ní bez povšimnutí a Elí sklopí hlavičku. "Hajzl!"pípnu a jdu k Elí. "Táta nemijuje!"řekne a jde za Billem. "Ale Elinko,miluje… moc miluje,jenom to neví!"řeknu jí a Elí jde za mnou,já jdu za Tomem. Elí se drží mojí nohy a schovává se za ni. "Tome,já za to nemůžu… prostě,nemusíš být hned naštvanej!"povídám Tomovi a sleduju tu jeho hroznou pózu,sedí na své oblíbené židličce a čučí do blba. "Však se nic neděje!"řekne Tom,vstane a odejde do obýváku se dívat na televizi.
Podívám se na Elí a pohladím ji. "Táta je hloupej!"usměju se na ni a Elí jde za ním. Tom přepíná programy,když najede na MiniMax a Elí zařve: "Kági a mímo!" (Charlie a Mimo) Tom to přepíná dál,ale Elí je silná a snaží se dál zaujmout Tomovu pozornost. Vyšplhá se vedle něho na sedačku a sedne si blízko něho. "Bešk Megvííín!"zařve,ale Tom jí pořád ignoruje.
LuC!nka

Tati prosím...já chci domů! 51.díl

30. března 2007 v 19:29 | LuC!nka |  -*Tati prosím...Já chci domů!
Takže na začátek bych chtěla,říct,že v tomto díle Tom konečně Elí uvidí,ale já (teda Katt) bude tak bez sebe,že si to nechá na zítra… Možná se divítě proč? Ale věřte mi,že to nejlepší teprve přijde! :)) Takže příjemné čtení….. a Elí v kondomu bohužel nedám… zase by ta šprcka rupla! :D
Jinak to můžete psát sem,připojím se k Vám….. http://tomkaulitzbest.blog.cz/0609/milujeme-vas-a-hlavne-vase-komentare

Nevěra v obouch směrech - 1.díl

30. března 2007 v 6:26 | Bára |  -*Nevěra v obouch směrech
Nevěra v obou směrech!!!!!!
Na úvod se jmenuji Jana je mi 15.Jsem celkem normální holka mam černý vlasy po ramena a modrý oči.Do mejch 12 let jsme bydleli v Česku.Tam jsem se seznámila s kámoškou Cloe (Klu)Cloe je 16 let má blonďatý vlasy až po ramena a modrý oči.Společně jsme se odstěhovali do Německa na kolej i s mojí sestřenkou Nikou(16 let blonďatý vlasy až po ramena a modrý oči).
---------------------------------------------Cloe--------------------------------------------
"Tome!!!!pojď sem!!!!!!!!!!!!!"volám Toma páč na něj mam fakt chuť!!!a on pořád nejde a nejde!!!!!!!!!!!!!"TOMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!"Tom:"Už jdu…co potřebuješ?????"Tom se zvedne od televize kde dávaj Teletabís.Tom:"proč mě voláš zrovna když si Lala koupila novej vysavač a potřebuje ho vysk……..WOOW"řekne Tom když mě vidí na posteli jenom ve spodním prádle…….."Tak pojď!!!!"Tom se nenechá dvakrát prosit a jde dovnitř…..prudce za sebou bouchne dveřmi…..
-----------------------------------------mezitím Bill--------------------------------------------
Koukáme se s Tomem na teletabís a v tom se ozve Cloe:" Tome!!!!pojď sem!!!!!!!!!!!!!"Tom se zvedá a trochu naštvaně ji odpoví: :"Už jdu…co potřebuješ?????"a pomalu se kymácí ke dveřím od Cloinina pokoje.Tom: :"proč mě voláš zrovna když si Lala koupila novej vysavač a potřebuje ho vysk……..WOOW"řekne a já jenom nahlídnu trochu do jejího pokoje a vidim jí na posteli…….ten Tom se má … zase si bude až do rána užívat a ja zase nic kdyby aspon přišla Jana už s těch nákupů…zase si kupuje ňáký nový hadry a nechtěla mě vzít sebou..že bych ju zdržoval!!!!!….."CRRRRRRR CRRRRRRRRRR"..To bude určitě Jana!!!!!!!vystřelím z gauče a běžim ke dveřím že jí otevřu a když se k ni naklanim se zavřenýma očima tak najednou slišim"Ty DeBille co to děláš????!!!" otevřu oči a vidím jak na mě vyděšeně kouká s otevřenou pusou……."Jejjj….sorry Gustave já myslel že jsi Jana"