Prosinec 2006

Tom vs. Me ... 2.díl

31. prosince 2006 v 18:12 | Aška |  -*Tom vs. Me
Učitelka nadyktuje Tomovi rovnici…A Tom se na to dívá ze všech stran…Pak se teda podívá na mě..a..hodí na mě očko..já mu šeptem nadyktuju celou rovnici…
Tom nakonec hrdě 2x podtrhne výsledek a čeká co mu učitelka řekne?! "No ..že by ses začal učit Tome?"..zeptá se ho. A Tom řekne: "Jo začal sem se učit!" "No tak se běž posadit a příště choď včas! Jo máš za 1!! Mimochodem byla to jedna z nejtěžších rovnic třído..měli by ste si z Toma brát příklad..jezdí po koncertech a ke všemu vyřeší tohle, co by větší polovina třídy nezvládla!!"Přihlásí se jakejsi klučina a řekne učitelce: "To si říkáte učitelka matematiky?? Když ani nevíte,že poloviny sou stejné??" Třída dostala výtlem…a paní učitelka se nám začala smažit na pánvičce! Sedla si na svou židli a nadyktovala mi eště těší příklad než měl Tom.. Chválila mě před celou třídou, ale třída jenom dělala zase fuuj…. bylo mi to líto no,ale co nadělám!! :(( Jedinej Bill s Andreasem mi řekli:"Hm..bysme nezvládli…Máš v hlavě encyklopedii ne?" "No tak trochu!!" :)
"HHurááá zvonííí.."celá třída vyletí ven…Jenom zase musíme počkat na Toma..Čekám,že mi řekne aspoň díky,ale nic!! "Eště, že je pátek!"zívne Tom.Celý den je jaksi vyčerpávající!
"No UH..dnes byl ten den, ale vyčerpájící!!" Sedneme si na obědě k jednomu stolu všichni 4! A chci si dát maso do huby a Bill do mě drkne a já se strefím do tváře: "Bille dívej co děláš sem si málem vypíchla oko masem!!" :D
"No dívej Kobliha se válí za náma!!" Myslí tím Julii :D "No vidím ne, ale nevalí se za náma ,ale za Tomem!!" Tom hltá jídlo..když v tom si vedle něho sedne ta Kobliha div se nepřeklopí lavečka!! :D Chce ho políbit,ale Tom má plnou pusu jídla..a tak uhne.. =D Bill to potichu komentuje:"Kobliha začíná žárlit!Tom totiž dal přednos jídlu před Koblihou =D" Já vyprsknu smíchy a jak mám plnou pusu jídla a na koho to asi nedoletělo..:(
Přímo na Koblihu.."HUPS"..Je celá od mýho požvýkanýho masa a bramborů…"No jejda"..koukám na ni a ona se na mě vražedně podívá a letí na záchod..Tom se na mě podívá a letí za ni,ale mezitím mi stačí říct: "Tos trochu přehnala ne?" Já jen koukám…no vlastně celá jídelna na mě kouká…protože tam, kde sem já se vždycky něco stane! :( "Bille!! Andreas se dusí!!" :( Začneme ho plácat po zádech a vyletí na stůl,pro změnu jeho kousek masa!! Sotva to vyplivl začal se tlemit a to tak ..že nehorázně..Bill se ho pokoušel trochu uklidnit,ale on se řepil přes celou jídelnu!!Přišlo k nám dokonce pár učitelů a Bill je přesvědčoval,že má jenom záchvat smíchu, že se to zachvíli sklidní!! No, ale vypadá to,že se Andreas jaksi nehodlá sklidnit!?"No hurá,že tě to přešlo!?"povídá Bill. "No jo,ale já..já z Tomovi holky prostě nemůžu,nechápu co na ní vidí!! A navíc když teď chodí s tím Koblihem tak vůbec..vůbec není snámi!!" :( "Jo..máš pravdu,ale já sem s bráchou doma furt!! No ale je teď něakej jinej divnej..nic mi už neříká!!" :(
"Bille? Kdy máte něakej konzík? Nejbližší až za 3 měsíce těd máme volnooo!!"povídá Bill."No to je super! Hej pozvala bych vás dneska k nám,ale naši se konečně vracejí, tak chci být snima…!" "Pozdravujte Toma..jo a řekněte Jůůlince..že..že..se jí omlouvám..!!" Bill s Andreasem na mě koukají jako péro z ryby a řeknou: "A to sis jako nedělala srandu jo?"vyjedou na mě. "Ne nedělala!!" :( "Hm no..možná jí to řeknem -…pokuď se nepoblijem!" doplní Andreas Billa. "Tak čauvec kluci!"pozdarvím je a petám domů. "Ahooj užij si to doma!!"pozdraví mě kluci.
Tak stojím před naší OBROVSKOU VILOU!! Zazvoním na zvonek veme to Marta(naše něco jako uklízečka!) No máme 4 sloužící: Martu-uklízečka:) Jelena-kuchařka:) Dandy-šofér,zahradník…atd.. :) Giny-to je dcera Marty a Dandyho…ta se stará o zahradu..atd..pomáhá všem.. :) Je to moje kamrádka!A je stejně stará jako já :) To si ty..poď..!Jsou rodiče doma? Ne eště ne..přijedou asi tak za půl hodiny! Aha … Abyste byli v obraze takže: Jmenuju se Poly Comte..Moje maminka je Elizabeth Comte..a..tatínek je známy politik prozradím jenom jméno to stačí! Georg…Máme žlutou 2 patrovou vilu! A velikánskou zahradu!Media o mě neví a ani neví o mojí mamě..máma to chtěla,aby o nás nevěděli..!! Táta nechtěl, abych chodila normálně do školy a do školky..chtěl abych měla soukromého učitele bál se, že mě děcka nebudou brát! Taky že mě neberou..:( ale kvůli tomu,že se sem kamarádka s Bille a Andreasem no a trochu s Tomem jo a nebaví se semnou nikdo ve škole kvůli tomu -prý že mě učitelé nadržujou!Není pravda sem chytrá po tatínkovi! :D ve škole sem taková- ne hnusná-ani hezká holka-prostě normál,ale kluka sem měla jenom jednou(ale sem furt panna!!)prostě díky mé pověsti o mně nezavadí ani jeden kluk!To je mi líto! :( No ale to je jedno!! :)No tak teď o mě toho trochu víte no jo a jsem hnědooká-blondska=tmavší blond..přirozený!!Nemaluju se..mám menšího bobra..nevytrhaný obočí…nenalakovaný nehty…no myslím že to už stačí..ale nohy mám oholený i pod pažíí!!J
LuC!nKa.... ( s tím bobrem... si pověst asi nevylepším :D )

Tom vs. me ... 1.díl

31. prosince 2006 v 17:00 | Aška |  -*Tom vs. Me
"Hejj!!Kluci..čekejte ne mě!!" Bill s Andreasem se ohlídnou a čekaj na mě! No a jenom Tom si to šlape vznešeně dááL!! "Dík..že ste počkali!"
"Musí mě furt Tom ignorovat??" "No to je dobrá otázka,ale to je jako kdybych se tě zeptal..Musíte se vy dva furt mlátit, zlobit,dělat si naschvály, pošťuchovat se…!"Andreas začal jmenovat asi 50 věcí cosi mi děláme s Tomem!! No prostě si děláme samí naschvály!! No!! Jo Andreas je nejlepší kamarád Billa a Toma i můj!! No vlastně sme taková celkem parta!Teda kromě toho, že mě Tomík nesnáší!! No:( Ale to je jedno!
Tak deme do školy a přindeme ke škole a tam už čeká snad milion fanynek! Obklopí Toma a za chvíli i Billa!! Bill si jich moc nevšímá a snaží se prodrat za mnou a Andreasem! Ale Tom si to vychutnává a podepisuje se každé fanynce!! Tak deme do třídy. "UaHAHA fuuj máme matiku…zase ta blbá ukecaná učitelka…která nehorázně páchne jo a páchne ji hrozně z tlamy!!"řeknu klukům nahlas oni se začnou tlemit a já:"Co..j..."a doprdele učitelka stála za mnou,když sem právě říkala( jaká je doopravdy )!! Čučím na ni a ona mi řekne:"Říkala jste něco Poly?" "No ani ne!! Jen sem se bavila s klukama!"Učitelka si to zase kráčí dál po chodbě a my vlezeme do třídy.
Já jsem eště furt rudá jako rajče a jdu si sednout do lavice.Sedím s Andreasem v předposlední lavici a za námi sedí Bill s Tomem! Přímo za mnou sedí Tom a za Andreasem Bill!"To ste mi nemohli říct,že za mnou nejste vy,ale ta hnusná smradlavá učitelka?" "No my sme šli až za ní,mysleli sme,že to víš,že jde za tebou!!"řekl Bill. "No.. nevím!!"
"Kluci kde je Tom?"zeptám se jich.."AA tady se nám někdo něak zajímá o Toma!?" "No já se jenom ptám…protože..protože..zvonííí!!" "No… ale stejnak se to furt něak zajímá o Toma?""No já jenom, aby..aby..stihl vyučování! Víš co… nech si toho Andreasi!!!"Dělám,že sem nafouklá jako bublina! "Ať nám neuletíš ..=D" poznamená Bill."Ne neuletím..!!" "A hele naše paní učitelka de..Dobrý den třído.."třída se baví normálně dál..Učitelka zařve: "DOBRÝ DEN TŘÍDO!!" "Dobrý den paní učitelko!".."Tak kdo chybí?…zeptá se naše učitelka
"Hej nepříde vám,že se s námi baví jako s prvňákama??" Otočím se dozadu na Billa a řeknu mu:" My sme,ale prváci!!" :D "No to jo,ale já myslím jako na zakladní škole víš?" "Já vím jak to myslíš, copak sem blbá?" "Ne!!Mimochodem si nejchtřejší ze třídy!!" :) Chvíli sem o točená dozadu na Billa a normálně sním kecám za přítomnosti učitelky.
Ale z ničeho nic se rozrazí dveře ( všichni se leknou) !..a koukaj ke dveřím kdo z nich vyjde?!…Spatřím Toma a třída taky..všichni se začnou tlemit ....já taky….jenom Tom na nás kouká jak na debily..Tom vběhne do zadní lavice za Billem. Učitelka kouká na Toma a pak se ho zeptá:" To se nebudete ani omlouvat Kaulitzi?? To už vám,tak rychle stoupla sláva do hlavy??" Tom si stoupne a celá třída se zase rozchechtá…Jenom Bill se chláme v kuse!! :D Učitelka se usmívá jako včelka Mája a pak řekne : "No kaulitzi kde ste byl??" "No ehm..ehm..já no víte..no nevím..!!Jo na záchodě!!"povídá Tom "Aha tak poďte k tabuli..poďte..honem..!!"povídá učitelka.."Jo už du do prdele!"brlbe Tom. "Říkal jste něco?"zeptá se ho ropucha. "Ne!"
"Hej Bille co je, že se mi tak všeci tlemí??"ptá se Tom Billa. "No jak bych to řekl?? Máš od té své Julinky rťenku na pusince, no vlastně ne na pusince, ale skoro všude rozmazanou!! Jo máš to i na krku a vůbec všude..!" Bill chytne zase výtlem..A učitelka už začne řvát na Toma: "Dělejte nebo zůstanete po škole!!" Tom jde k tabuli a učitelka si něco píše kam si do sešitu..Já se otočím na Billa a bavím se sním!!
Bill mi právě chce říct co včera viděl: "Si představ jak du od vás,tak jdu rovnou domů! Jdu nahoru do našeho pokoje a co nevidím ..Tom leží na té zrůďe Julii..a co si dělaj ..tak na ně furt koukám a zachvíli si mě všimnout…oba dva červení jako dva krabové..zařvou vypadni a začnou se rychle oblíkat!!" Chvíli čučím na něho a začnu se smát….( Jak asi bylo Tomovi!=D ) "A to jako fakt jo??" Zařvu přes tříídu a mám otevřenou pusu….
"Poly Comte?? Poďte taky k tabuli, aby ste nám předvedla co umíte!!" Celá třída na to udělá: "Fuujj.."nebo něco v tom slova smyslu!! "Pani učitelko, a proč bych měla jít k tabuli když sem nic neudělala??"vyjedu an ni. "Jak nic neudělala?? Řvete tady přes celou třídu …nejsme tu v žádném holubníku!!"odpoví učitelka. " No jo už jdu!"řeknu unuděně. Stoupnu si vedle Toma a Tom má už jenom trochu červenou pusu, ale zato má celej červenej krk!!
( LuC!nKa =D )
Holky..pořádně mě zmasakrujte v komentářích :( JJ
Napište svůj názor... Tohle je moje úplně první povídka... To jsme byla ještě malý štěně... bylo to psaný 5.6. 2006.. :D Hehe... No,tak mě zajímá... váš názor,ale nebojte se... pokud s evám nebude líbit bude mazat,aůe napište i nekladné komentáře!!! Díky...

Tati prosím... já chci domů! 8.díl

31. prosince 2006 v 15:08 | Aška |  -*Tati prosím...Já chci domů!
Tati prosím…já chci domů! 8.díl
"Díky Marku,teď buď ticho… a tohle je už naše práce,jak něco prokecneš zítra Tomovi,tak seš mrtvej! Tatíček je bývalej mafián!!"dělám si srandu a beru Toma za nohy. "Bože kolik váží kilo?"stěžuje si Sina a tahá ho do schodů. "Víš jak je hubenej? Váží tak maximálně 50kg, se podívej kolik má na sobě hadrů!"řeknu jí a Sína nad tím přemýšlí. "Mno asi máš pravdu! Ale maximálně 50kg nemá,to ti nevěřím! Zvážíme ho!"řekne Sina.
"Okej,tak já nepočítala jeho Drtiče,ten má asi něco přes 10kg!"řeknu a Sina dostane nehoráznej výtlem. "Ticho… pssst! Vzbudíš ho,sice je navalenej,ale nech ho!"povídám a už ho házíme do postele. "Pomož mi ho vyslíct!"řeknu ještě Sině. "Řekla jsem Billovi,že du na záchod!"odpoví Sina. "To si měla dobrej nápad … zatím ho vysleč a já se du vylulat!"houknu na ní a letím na záchod.
Rozrazím dveře a:"AAAAAh Marku!!! Ty si mě vylekal… ty máš taky drtiče jako svině!"zařvu na něj a Marek je rudej jako krab… "Marku prosím pohni,mám hrozný chcaní!"hučím do Marka a Marek vykoná svou potřebu,a potom konečně vyjde ze záchodu. Usednu si hezky na záchod a ulevím si. Upravím se v zrcadle a opatrně a hlavně potichoučku jdu zpátky k Tomovi a Sině do pokoje.Opatrně otevřu dveře od pokoje a vstoupím do místnosti,tam vidím Sinu jak sedí vedle Toma a prstem pinká ( jak se cvrkají kuličky! ) do Tomova Drtiče.. "Sino?!"houknu na ní a ona málem vyletí z kůže. "Já ehm.. jenom jsem zkoušela jestli je to živý! Já jdu,tak pá a pořádná herečka jasný? Jo a ráno,pořádka hádka.. pořádně řvi!!"rozkáže mi Sina a zavře za sebou dveře…
Shodím ze sebe šaty a hodím je na křeslo,kalhotky hodím pod postel.. a podprsenka půjde kam? Jo podprsenku hodím ke koši :-D Tomovi trenky ke dveřím.. Jo ještě zamknout jsem
zapomněla,tak tričko přede mě šup a kalhoty přehodím přes židli a mikinu mu hodím smuchlanou k oknu. "HOTOVO!"poblahopřeju si,že jsem vážně tvořivý člověk ( umím přesně napodobit svůj pokoj,jako když tam je po výbuchu atomovky!! )
Tom tam leží jako široká placka… Vypadá jako nemluvně a od pusy mu teče slzina,ustřu mu ji rukou a lehnu si vedle něho. "To se těš Tome,až je mi tě skoro líto,jakou udělám scénu,ale včera si semnou taky neměl soucit,nemůžu ho mít ani já...!"povídám k Tomovi a přitom se k němu tulím,hladím ho po tváři.. "Jejda on je tam sexy!"no musím to říct. Je nádhernej,jako andílek s dredama. Prostě je dokonalej… "Achjo,já to nezvládnu zítra zahrát… Já to nedokážu,ale já tě nemám ráda… Jenom mám s tebou soucit!"povídám si sním,i když se mi nikdy nedostane odpovědi… "Bojím se,že tě možná mám ráda! Možná? Co když určitě?"
pořád si povídám a asi za hodinu usnu… a společně semnou utichne i hudba.
Další den ráno… Katt + Tom + Postel ( začátek vypráví Tom )
"Ehm ble,ty voe mě se nadýmá.. fuj včera jsme to asi přepískl s tím pitím…!"řeknu a chci vyletět na záchod,protože můj žaludek není v klidu. "Bože,ne?"vyjedu a čučím na nahou Katt. "To je sen nebo co? To už jsme zase prohrál sázku? Ona..bleee!"vyběhnu nahatej rychle na záchod a vybliju se do záchodu… "Ehm Tome co tu děláš?"ptá se mě Sim a leží s nějakým klukem ve vaně,přitom mi kouká na Drtiče. "Já nevím je mi blbě…!"řeknu jí a jdu zpátky do pokoje. Pořád se mi zvedá trochu žaludek,ale musím se rychle oblíct a hlavně musím oblíct ji. "Koho nejdřív obleču?"ptám se sám sebe,a nakonec si dám aspoň trenky na sebe a jdu hledat její oblečení… kalhotky jsem našel pod postelí… Sundám zní peřinu a kouknu se na její broskvičku.. To jsem asi neměl dělat. "Ne Drtiči!! Teď ne… nesmíš! No tak dolů!! Klesej!!"řvu na něj,protože se mi vyhoupl nehoráznou rychlostí nahoru.. "Doprdele co teď!!"zaječím a Katt se začne protahovat.. "Spinkej můj myšáčku,spinkej a spi,Tomíšek tě houpá,přeje krásné sny…!"plácám bláboly a hladím ji po vlasech. "Dopčic… všechno je v prdeli…!!Seru na to.. Aspoň ty kalhotky ji dám! A odejdu!"řeknu si a oblíkám ji kalhotky.
Mezitím já ( Katt )
"Bože včera jsme to s Markem trošku přepískli,nalily jsme Tomovi hodně panáků a piv a všeho možnýho…!"povídám si,když Tom vyletěl na záchod. Přiběhl zpátky a cosi si broukal… Oblíkl si trenky a jde .. on jde oblíct mě,říkal.. Opovaž se na mě šáhnout,Kaulitz a seš mrtvej!! Nadzvedne peřinu a já se na něho očkem kouknu… Bože Drtič se dal do pozoru! Zachraňte se,kdo můžete!! "Ne Drtiči!! Teď ne… nesmíš! No tak dolů!! Klesej!!"řve na něho Tom. Mě se chce hrozně smát,ale nemůžu… Tom ještě chvíli dělá cavyky a nakonec mi jde oblíkat kalhotky.
"Auhahah…!"zívnu si a protáhnu se. Pomalu otevřu oči a předemnou sedí Tom a drží moji podprsenku.
Vyvalím na něho oči a začnu ječet:" Tak tohle jsi už vážně posral… Tobě nestačilo jednou mě okejhnout,ty si musel hned dvakrát… Počkej kaulitzi já ti to vrátím!!"ječím na něho. "Katt.. Katt klid sedni si donesu ti kávičku a hezky si o tom popovídáme ano?"povídá Tom a hledá svoje oblečení. "Jsi hnusnej hajzl!"zařvu na něj a jdu k němu mu vytrhnout podprseknu z jeho ruky. "Katt já nechápu kde ses tu vzala?"povídá Tom a je vážně zmatenej. "Tak ty nevíš jo? Ty jsi mě zase opil jako včera… Tak pověz Kaulitzi.. Pověz jaká jsem?? Jsme dobrá? Nebo jsem nula? Nebo,že bych byla nejlepší??"hustím do něho a za tento výkon už vím,kdo bude mít Oscara!!
LuC!nKa… Tak co holky písnětě komenty jestli se vám to líbí?? Ano.. díky

Bombastické hlášky

31. prosince 2006 v 11:48 | Monýsek |  Rozhovory s celou bandou
1.
Při Stack Car Crash Challenge:
Bill: Budeme se jenom dívat. Uvidíme...i když budeme stát tady dole, nebo prostě někde kolem nebo budeme....
Tom: Jsme spojeni duší, nepotřebujeme zrcadla.
Georg: Nemám v autě zrcadlo.
Bill (dívá se na Toma): Bylo by super kdybychom měli rádio a byli bychom se spojení s Georgem do auta, tak bychom s ním mohli mluvit celou dobu
Georg: Raději ne, ještě by jste mě znervózňovali
Bill: To by bylo tak cool. Mohli bychom zpívat Georgovi oblíbený písničky.
2.
Později na SCCCH:
Bill: Eh, Georg, nemyslím, že tvoje auto je tady to nejhezčí, ostatní jsou hezčí
Georg: Ale jezdí,víš?
Tom: Vole, pěkný auto! (s úšklebkem)
Georg: (Ukazuje jim auto a vysvětluje, že je ze všech aut nejvíc stabilizovaný a upravený)
Bill a Tom: Oooooh, ze VŠECH! (dělají si legraci z Georga)
Tom: Nejstabilizovanější auto vůbec!
Bill: Nejstabilizovanější auto na světě!
Georg (směje se): Na světě!
3.
Tom a Billovi a jeho chování na porno párty:
Tom: Bill, ten malý nudílek, si myslel, že všechno tam stálo za nic a seděl nepříčetně v rohu. No - jeho chyba!
4.
Tom na SCCCH:
Tom: Myslím, že pro konkurenci je lepší, že jsem nejel já, protože bych jistě vyhrál!
5.
Bill stojí na místě, kde sedí fanoušci, úplně nahoře:
Bill: Ty vole, to je tak nechutně vysoko a když si stoupnete...
6.
Kluci vypráví o svém zážitku z hotelu:
Bill: Měli bychom se podělit o náš zážitek z hotelu? Je to trochu osobní.
Georg: Ne, je to dobrý příběh.
Bill: No, já o tom ale mluvit nebudu.
Georg: Okay. Gustav byl ve svém hotelovém pokoji a podíval se z okna a uviděl - přesně v protějším pokoji...
Tom: Na stejném patře...
(všichni se smějí)
Tom: No, dobře, všichni jsme viděli - Gustav je objevil a upozornil nás -
Gustav: Ty Tome! To jsi byl ty! To ty jsi šel na balkon, aby jsi líp viděl!
Bill: Ano, to je pravda!
Tom: No tak dobře...Začíná to docela normálně. Byl tam muž, co stál naproti vaně.
Georg: Krásný pohled opravdu.
Tom, Bill, Gustav: Ne!
Tom: No, stál naproti vaně a měl na sobě stále svoje spodky.
Georg: Bavlněné spodky.
Tom: Ano, bavlněné spodky.
Bill: Nejdřív jsme si mysleli, že se šel koupat, protože stál přímo proti vaně.
Tom: Ano, ale až potom jsme si všimli nohou, které měl kolem pasu a to jsem si pomyslel: oh, to se teda děje, teď to začíná. Po koupeli si lehnuli na zem.
Georg: Zkoušeli snad úplně všechno.
Tom: Ano, zkoušeli snad každou pozici.
Bill: Cool bylo, že nejdřív stáli uprostřed pokoje, a postel byla skoro přímo naproti oknu. A my si pomysleli: Oh super, teď už půjdou do postele, a uvidíme opravdu všechno...; Tak jsme tam prostě stáli a říkali "prosím pojďte už do postele!" A potom na ni opravdu šli a opravdu dělali snad každou pozici. Nezapomněli snad na žádnou. Myslím, že to trvalo nějak dvě hodiny.
Georg: Skoro jsme na tom balkoně umrzli...
Bill: Stáli jsme na tom balkoně a samozřejmě, že jsme skoro umrzli, ale nemohli jsme odtamtud odtrhnout oči.
Tom: Ale nachytali nás! Ale jak, to už nevim...
Gustav: Protože jsem mu zavolal.
Tom: Oh přesně! Gustav byl první kdo se mu rozhodl zavolat. Zjistili jsme číslo pokoje a potom prostě zavolali, ale ten chlap se asi nechtěl nechat vyrušit a tak pokračoval dál. A my si pomysleli "Není vyrušený, třeba mám špatné číslo" ale potom se zvednul z postele a zvednul ten telefon a Gustav to samozřejmě položil. A my jsme toho chlapa totálně zmátli. Rychle zase položil sluchátko, podíval se z okna a uviděl nás tam stát přímo naproti. Okamžitě začal křičet a zhasnul, byl totálně vystrašený.
Bill: Další ráno jsme šli na snídani a pomysleli si "Kdybychom je asi tak znova uviděli..." Vešli jsme, a oni seděli přímo u prvního stolu a my museli sedět vedle něho, protože už tam bylo plno. Bylo to hrozně trapné, samozřejmě, že nás poznali...
Tom: No, ráno jsme se za to opravdu styděli a bylo to opravdu ponižující.
Georg: Myslím, že více to bylo ponižující pro ně.
Tom: Ano, pro ně to bylo víc ponižující než pro nás. Pro nás to bylo extrémně legrační.
7.
Moderátor: Co si myslíte o Wolfgangu Amadeusu Mozartovi?
Gustav: Byl úžasný. No, byl hluchý a dělal takovou muziku.
Bill se začal smát jako šílený
Moderátor: To byl Beethoven
Gustav: Oh, omlouvám se.
Moderátor: Teď už vím, proč nenechávají Gustava tolik mluvit.
8.
Takže na natáčení DLT měl Tom pupínek a maskérka mu na to musela pořád dávat make-up a jednou mu ho dávala dlouho, protože to nešlo zakrýt a Bill šel kolem...
Bill: Oh, teď nemůžeme natáčet video, kvůli "Pupínkové tváři"
ZDROJ: nej-blog-o-th

Dabování - fotostory od anti

31. prosince 2006 v 11:36 | Monýsek |  Srandičky a Fun rozhovory
:Bill jeslti chceš dabovat tak MUSÍŠ umět číst!
-Billův výraz mluví za vše
-fakt?
-chaaaa dobrej vtip.
:Ale Bille to neni ftip! Prostě když neumíš číst,tak tady nemáš co dělat!
-že by malé komplikejšn(si Bill myslí)
-ale Billík má nápad nějak to zařídí. Už to má.
-ještě milí přátelský úsměv.
-mylsím že by sme se mohli dohodnout,já se vám podepíšu an tu vaši rozkošnou zadnici a nebudu msuet číst,btw normálně to dlěám za 20 euro ale pro vás to udělám zdarma a rád:)
-jeee když já nevim,samozřejmě je to lákavé,ale bojím se že by tě odradila ta moje celulitida....
-ehh celulitida,s tou se fakt nepočítalo....
Ale nakonec se naštěstí dohodli a tak byl mohl dabovat a Nena dostala podpis na zadek:)
Vymyslela Evča pro blog http://debilly.blog.cz/0612/dabovani

TH o Blog 27-anti předělané

31. prosince 2006 v 11:32 | Monýsek |  Srandičky a Fun rozhovory
Omlouvám se autorce blogu nej-blog-o-th,že zase kopčím,ale toto je upe bomba :-D nemohla jsem to sem nedat... Akorát je to tedy slovensky...
reporter: caulitz chlapci, mozem vam dat zopar otazok ohladne Blog27?
Bill: pane Boze, vsak som sa rano modlil aby ma s tymi ropuchami neotravovali!!!Tom: HA-HA, to si radsej zaspievam hymnu! alebo dostenem infarkt!!!Gustav:no to isto, ODCHADZAM Georg:to si radsej pospiiim
repotrer: O.K.- berem to ako ano. takze prva otazocka, pacia sa vam baby z Blog27?
Bill: moj zlaty, pripadam ti ako pedofil??? a este k tomu bez aj vkusu??toto bola vazne trapna otazka
Gustav: sibe vaaaaam??!
reporet: mali ste s Blog27 niake preblemy???
Bill straaaaaaasne vela, sa mi na ne aj hnusi spominat
Georg: hmmm, mna jedineho z kapely neotravovali, asi sa ma hambili alebo co J
Bill: nenormalne sa nam vteiarali do prdele, a tak sa radsej odvtedy kontrolujem, ci tam este kdesi neuvidim Tolu
Gustav: najhorsie bolo, ked ma tie sliepky sledovali az do satne!!! tak im hovrim: "podte sem"
a ked to najmenej cakali tak som im do oci nastriekal slzny sprej!!!!
reporter: mate s nimi niaky zazitok?

Tom: /rozmysla/ to by vedel Bill porozpravat
Bill: jedneho pekneho dna si len tak idem po Parizi a co nevidim???
Tolu ako sa zase vtiera do riti ale v tomto pripade bola nenamalovana!! zacal som hrozne kricat a ta krava si myslela ze jej chcem dat francuzaka!!!!! hrozny zazitok!!
Tom: mal si ju pekne pobozkat- cmuuuky
Bill: no isto, vsak by som sa podaaavil!!!!
Tom: aaale, "daj mi pusuuu, ja som Tolinkaaaaaaa" J
Bill: radsej osediviem ako toto!!!
Tom. to ti verim, ja by som radsej zmenil image ako hento pobozkat
Gustav: no to budem radsej kupovat do konca zivota vlozky .....
Georg: chalani co to trepete, vsak Tola neni az taka zla,........ ona je totizto strasnaaaa
reporter: takze sa vam baby z Blog27 nepacia?
Bill: ako mu to mam povedat ze nie!!!!!!!!?
tie tak do riti kopnut, ak nebudu momentalne v tej mojej ovsem...
reporter: Bill, pocul si uz o tom ze ta Tola napodobnuje?
Tom. no teda Bill, nechcel by som...
Bill: (staci sa pozriet na vyraz tvare)
reporter: no, ona sa znazi byt ako ty..
HROMADNY VYBUCH SMIECHU
Tom: no Bill, mozno z toho bude laska
Bill: bud ticho lebo ti tu hodim sablu!!!!
reporter: ale po Tomovi zase ide ta blondina- Ala....
Bill: haha- teraz si prisiel na radu ty Tom
Tom: sakra!! :)
Tom: vsak ta je tak skareda ze bleeeeee!!! ale ako
smiat sa z Billa ze po nom opakuje ta sliepka vpohode, ale ja??? co sam vam spravil ja???
reporter:tak prepac Tom!!!!
Tom: OK. /otoci sa na Billa mne sa ospravedlnil be-be a tebe niiiiie be-be
Bill: ake prepac??? mne ste sa neospravedlninili!!!!!
reporter: no dobre, tak aj ty prepac
Bill: ehm, no jasne!!!
Tom: to musis vediet, bracho :)
Tom: ved to neber tak tragicky, proste Tola je p*ca, to musis uznat J
reporter: Bill, takze aj podla teba je Tola to co povedal Tom?
reporter: co by ste chceli Blog27 na zaver odkazat?
Tom+Gustav: FUCK OFF!!
Bill: vylizte mi prdel!!!!
O-OU, to som nemyslel az tak vazne!!!!Tom radsej ma skontroluj!! ci tam zase ta Tola neni strcena!
Tom: (pobavene) o vsak kukaaam ...
Gustav:ja sa radsej nedivam, nechcem zazit sok!!!!
Tom: Gustav, ty si blb, ved aj ty sa tam Billovi strkal!!
Gustav: to co si zapral???? ja ti dam take strkanie!!
Tom:a som to nemyslel vazne!! ja som si ta pomylil s Tolou
Gustav: tak toto si uz fakt nemal, ja ta zaskrtiiiiiim!
Bill: chalani uz sa nebite, tak mi povedzte ci tam je!! mna to tam vaazne boliiiiiii
Gustav: co sa bojis, nic tam nemas!!!
Bill: uuuuuuuuuuuuuuuuf uuulava
Tom: ale sme mu Gustav dali!!! capu na to!!!J
Gustav: pockaj, len sa posparam v nose
Bill: vy ste neni normalni, co by ste vy robili keby ste mali v prdeli zabodnutu Tolu??? vsak by ste sa ani vysrat nemohli. tfuj, to by som si radsej zaspieval operu
Tom: uuf, ani nehovor
reporter: dakujem za rozhovor, bolo to poucne...
Band: huraaaaaaaa konieeeeec, oslavujmeeeee. chalani, kto kraja tortu??
(chalani pocas oslavy )
Georg: ja som zabudol odkazat Blog27 co si o nich myslim ze??? no.... tak..... f.f..f.f.....f...FUCK OFF!!!
Bill: ano, aj ja mam doma rybicky...... ci o com tu bola rec? a to je jedno, NA ZDRAVIE

Georg

30. prosince 2006 v 23:35 | Xenuska
Tak doufám že udělám radost fanynkám Georga!!

Gustíík

30. prosince 2006 v 23:29 | Xenuska
Tak tady máte pár fotek Gustíka...

Rozhovor se mnou (alias s Billem)

30. prosince 2006 v 18:40 | Monýsek
Teď jsme se s kámoškou nudili a tak jsme se rozhodli,že si zahrajeme na rozhovor... Kámoška (Nikkie) je jako reportérka a já (Dylan92) jsem jako Bill....
Je to sice jen taková trapárnička,ale dávám to sem pro pobavení... :-)
Nikkie (05:36 PM) :
ok a jako sem reportérka jo?
Dylan92 (05:36 PM) :
jj
Nikkie (05:36 PM) :
ok...takže biilleee
Dylan92 (05:36 PM) :
mno?
Dylan92 (05:36 PM) :
:-D
Dylan92 (05:36 PM) :
já budu Bill
Nikkie (05:36 PM) :
jaký máš názor na sex před svatbou?
Dylan92 (05:36 PM) :
:-D
Nikkie (05:36 PM) :
tome tebe se ptá nebudu:-D
Dylan92 (05:36 PM) :
mno....hm....víte....já ani žádný.... O:-)
Nikkie (05:37 PM) :
bille kdyby si tvoje přítelkyně přála sex až po svatbě..vyhověl byste jí?
Dylan92 (05:37 PM) :
pokud dívku budu milovat,samo se to vyvrbí
Dylan92 (05:37 PM) :
,pokud bych ji miloval,tak ano
Nikkie (05:37 PM) :
mazec:-D
Dylan92 (05:37 PM) :
:-D
Dylan92 (05:37 PM) :
tak dál
Nikkie (05:37 PM) :
bille se nezdáte:-D
Dylan92 (05:37 PM) :
a nebuď tak perverzní,ptej se i na něco jinýho
Nikkie (05:38 PM) :
ok...mmtík ale bille..víte já se zapoměla připravit..takže mějte pro mě pochopení
Nikkie (05:38 PM) :
oki...
Nikkie (05:38 PM) :
tajkžeee
Dylan92 (05:38 PM) :
:-D mno,je vidět,na co myslíte,paní redaktorko... byste mě nejraději ojela,že?
Nikkie (05:38 PM) :
si piš synáčku:-D
Dylan92 (05:38 PM) :
a kolik vám je? *na sucho polkne*
Nikkie (05:39 PM) :
:-D:-D:-D:-D:-D
Nikkie (05:39 PM) :
*taky na sucho polkne*víte já sem v téhle branži nová...17
Dylan92 (05:39 PM) :
=-O tak kde a v kolik? 8-)
Nikkie (05:39 PM) :
nevěděla sem že až budu dělat rozhovor že si mám připravit nějaké ptázky...
Nikkie (05:40 PM) :
no...*culí se a má druhé vánoce*
Nikkie (05:40 PM) :
no víte radši přejdem k další otázce:-)
Dylan92 (05:40 PM) :
okey 8-)
Nikkie (05:41 PM) :
představte si že byste na koncert potkal vaši dívku snů...
Nikkie (05:41 PM) :
ale náhle byste viděl jak vám mizí z dohledu..
Nikkie (05:41 PM) :
co byste byl ochotný udělat *podezřele se na něj usmívá*
Dylan92 (05:42 PM) :
mno....ehm.... kdybych byl chlap,tak bych za ní skočil dolů a snažil bych se ji chytit... ale jelikož jsem sobeckej hemafrodit,tak budu dál zpívat... *udělá úsměv alias neviňátko*
Nikkie (05:43 PM) :
sobeckej hemafrodit??*chytne záchvat smíchu* tak to bysme si mohli tykat ne?*culí se*
Nikkie (05:43 PM) :
*tom is odkašle*
Dylan92 (05:43 PM) :
8-) mno přoč ne?
Dylan92 (05:44 PM) :
Tome,nech toho,nechci to od tebe chytit...
Nikkie (05:44 PM) :
á jistě já bych zapoměla..takže KLUCI já jsem Monika *sladce se usmívá na Billa*
Nikkie (05:44 PM) :
:-D:-D:-D:-D
Nikkie (05:44 PM) :
*georg se zvedne a potřese jí rukou*
Nikkie (05:45 PM) :
tááákže....
Dylan92 (05:45 PM) :
8-)já jsem Bill....a tenhle bacilonosič to je Tom... *znechuceně se koukne na Toma a pak se na reportérku sladce usměje*
Nikkie (05:45 PM) :
*tom je vs edmém nebi ptž mu připadá že se reportérka culí na něj*
Dylan92 (05:46 PM) :
Tome,spadni na zem! *okřikne ho Bill*
Nikkie (05:46 PM) :
*gustav je mimo..stále se reportérce dívá do výstřihu*
Nikkie (05:46 PM) :
ale Bille..jen ho ench...je ještě mladý..at si užívá:-)
Nikkie (05:46 PM) :
*reportérka na billa slastně mrkne a bill zase na sucho polkne*
Dylan92 (05:46 PM) :
ten si užil a ž moc... *Tom se na něj podívá smrtelným pohledem*
Nikkie (05:47 PM) :
vážně?no povídejte mi kluci*zazáří štěstím že se konečně dozví něco zajímavého*
Nikkie (05:47 PM) :
*v místnosti je ticho že byste slyšeli spadnout špendlík*
Dylan92 (05:47 PM) :
mno....ehm.....takže *Tom do Billa kopne a nasadí takový ten výraz - opovaž se*
Nikkie (05:48 PM) :
ooo tady se nám to krásně vrbí....*olízne si rty a mlsně se na billa podívá*
Nikkie (05:48 PM) :
jen povídej bille..myslím že jsme všichni zvědaví
Dylan92 (05:49 PM) :
ale kuš Tome....mno takže.... víte,on Tom... *Tom ho znovu kopne*
Nikkie (05:49 PM) :
tome...máš rád sado-maso?*naznačí tomovi pohledem že sleduje jeho kopanou*
Dylan92 (05:50 PM) :
Tom je strašně namachrovaný.... Ale ve skutečnosti neměl 25 holek ale jen jednu... *Tom zděšeně vyvalí oči* a ještě ke všemu takovou tu tlustou bečku s 80ti dioptriema * Tom je rudý až na prdeli a Bill se usměje takovým tím frajerským pohledem*
Nikkie (05:51 PM) :
*reportérka zrudne jak rajče*
Nikkie (05:51 PM) :
ehm..*odkašle si*
Dylan92 (05:51 PM) :
*Tom ani nedýchá*
Nikkie (05:51 PM) :
takže tome vidím že to komentuješ zajímavými grimasy..ale jaká je pravda?*podezřele se nakloní až jí de vidět až do žaludku*
Dylan92 (05:52 PM) :
mno ehm.....víte.... musím na WC....*nevinně se usměje a začne zdrhat*
Nikkie (05:53 PM) :
ale Tome!*reportérka je zmatená*prosím kluci nešli byste se podívat jestli je ok?a ty bille tu zůstan..at mám aspon ěnjaký rozhovor*zase ten nevinýý a zároven rajcovní usměv*
Dylan92 (05:54 PM) :
ehm...víte,mně taky není dobře....nashle *a už frčí za Tomem*
Nikkie (05:55 PM) :
*jenže smůla...reportérka je rychlejší a postaví se před dveře* co jsem provedolla?ty se mě bojíš?*v očích se ji zajiskří a vidí jak je bill čím dál víc nerovznější*
Dylan92 (05:56 PM) :
to néééé,ale... *zrudne jak rajče* *reportérka se koukne na jeho poklopec*
Nikkie (05:58 PM) :
*za normálních okolností by nejspíš vybuchla smíchy,ale u něj to nedokáže*možná není správné že tu takhle stoíme..jak šéf zjistí že nemám žádný rozhovor,jen útěk na záchod tak si ještě pomylsí že sem vám dala projímadlo...tak jak to uděláme?*tentokrát upě normálně bez úsměvu naznačí že to myslí vážně*
Dylan92 (06:00 PM) :
mno,měl bych dvě varianty *šibalský úsměv*.... buď mě pustíte a já se vám za chvilku vrátím,nebo ta druhá varianta....*svůdně se na ni usměje*
Nikkie (06:01 PM) :
druhá varianta?*skoro endýchá zvědavostí co z něj vypadne*
Dylan92 (06:01 PM) :
mno,že mě pustíte a já už se nevrátím... *vytrhne se jí z ruky a utíká pryč*
KONEEEEEEC :-D

Animka dvojčátek z filmu,kde hráli

30. prosince 2006 v 17:13 | Monýsek
(200x160, 1776Kb)

27.12.2006 RTL

30. prosince 2006 v 16:58 | Monýsek |  Videjka
Stern TV:
STÁHNOUT - rapidshare
Je to starší video..
Tady ještě Bill mutoval,takže to občas moc nezvládal :) ale to je pochopitelné..
Jinak to tam všem hrozně slušelo :-)
Exklusiv - ohledně Gustavova zdraví:
STÁHNOUT - Rapidshare
Punkt 6:
STÁHNOUT - Rapidshare
Zdroj: tokio4hotel

Kde se nachází kino Kosmos

30. prosince 2006 v 16:28 | Monýsek
(700x551, 171Kb)
TAk tady se natáčel klip DLT.... Ale to nemá cenu říkat,to určo víte....
Zdroj: tokio4hotel

Ff-Pomsta bude sladká 12

30. prosince 2006 v 15:41 | Monýsek |  -*Pomsta bude sladká...
"Co to sakra je???" začne nadávat Tom sotva vstane. "Co by bylo?" sedne si Bill a dá mi pusu. "No to...." čumí na mě Tom. "Dyť si spala u mě! A ty se k ní tak netlač!" řve po Billovi. "Proč bych jako nemoh dyž je to moje holka." zvýší Bill hlas. Tos mu neměl říkát!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nadávám v duchu Billovi. Tom se na mě tázavě podívá...já opatrně kývnu hlavou, která mi z poloviny trčí zpod peřiny. "To je podvod." řekne hnusně Tom a vražedně po nás kouká. "Hej co se děje?? Přišla sem o něco??" ptá se rozespale Eva. "Vždycky sme nechali holku...ať si vybere...teď si vybrala mě...máš s tím ňáký problém?" řekne Bill v klidu a to Toma nasere. "To víš, že s tím mám problém!!" zařve Tom a už si to valí k Billovi. "Chceš mě zabít??" řvu po něm, páč mě kolenem bouchl do břicha. "Sorry." omluví se a dál se věnuje Billovi. Začne ho tahat za vlasy a Bill zas za dredy. "Oni se perou??" ptá se mě debilně Eva. "Jo..." řeknu nahlas. "Kvůli tobě!!!!!!! Kdyby ses nechovala jak děvka tak se nervem." nadává Tom. To přehnal........rychle slezu z postele a se slzama v očích utíkám na záchod. Máme ho v pokoji(samo že v jinčí místnosti..) takže tam sem za chviličku. Vlezu dovnitř a zamknu se. Chvilku ještě slyším jak se ti dva hádají, ale pak přestanou. Tom šel nejspíš někam pryč, páč někdo bouchl dveřma a Bill si sedl ke dveřím od záchoda. "Neli vylez ven..Tom už tu není.." uklidňuje mě. "No a?" řeknu hnusně. "Ty si na mě nasraná?" zeptá se smutně. "Kdybys mu to neřekl tak se tak nechová." zvýším na něho hlas a dál potahuju. "Tak to sem se k tobě měl chovat jakože s tebou nechodím??? Stejně by to poznal." řekne Bill naštvaně. "Tak si mu to aspoň nemusel říct tak hnusně!!" zaječím na něho. Bill je z ticha. Já vylezu ze záchoda a du do koupelky. Nacpu se k Evě, která si zrovna umývá zuby. Radši se mě na nic neptá, aby mě ještě víc nenasrala. "Fajn jak chceš!" zařve na mě ještě Bill a de taky někam pryč. Zase se mi do očí hrnou slzy. "Seš v pohodě?" zeptá se mě Eva. Já kývnu hlavou, ale nevypadá to moc přesvědčivě. "Tak já du na snídani. A ty se co nejdřív dej do kupy a přiď...máme tousty." podrbe mě na hlavě. No a teď sem tu zůstala úplně sama. Chvilku brečím a pak se oblíknu a vydám se taky na snídani. Sednu si k Evě. Tom ani Bill tu není.
Za chvilu sem po snídani a du zpátky. Eva tam ještě zůstala, páč se zakecala s ňákým jejím kámošem Markem. Dyž sem v druhém patře všimnu si Billa jak stojí v koutku. Du za ním. "Billi promiň..." řeknu potichu a stoupnu si naproti něho. On dělá, že si mě nevšímá. Natlačím se k němu co nejblíž a chytnu ho kolem pasu. Hlavu si opřu o jeho hruď a čekám co bude dělat. Chvilku nic, ale pak si položí bradu na moji hlavu, jednou rukou mě obejme a druhou mě hladí po vlasech. Nic neříká..... "Zlobíš se na mě?" zeptám se ho potichu. "Jo zlobím." odpoví. "mno tak promíň." zakuňkám. Bill mi dá pusu na hlavu(he:)) a trošičku se odtáhne aby mi viděl do očí. "Tak jo, ale pomůžeš mi usmířit Toma..." řekne smutně. Já kývnu hlavou a dám mu pusu......

(karolka)


Božíí....

30. prosince 2006 v 9:36 | Xenuska
Obrázek “http://i101.photobucket.com/albums/m50/LoveTH101/parisheros-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://i101.photobucket.com/albums/m50/LoveTH101/twins-1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.