Listopad 2006

Omluvám se!!

30. listopadu 2006 v 22:36 | Xenuska
Ahojky holky/kluci:-D
chci se vám omluvit za to že sem poslední dobou nic nedávám!!ale ono se nic neděje nejsou nový fota nic!!tak jako doufám že se to napraví!!a von teďkom není ani čas ale to vás asi nezajíma!!tak to je vše ja se pokusím všechno napravit tak páčko!!
(214x296, 511Kb)

Perfect homeboy!:-D

30. listopadu 2006 v 18:37 | Aška
To mě dostalo,jak je ještě na konci té animky ten Billův profesionální úsměv:-D
A dostali jsme se do 2,kola soutěže o nej blogísek!Máme jeden hlasík...Tak prosím hlásněte....
Kuju..

Kjáása

30. listopadu 2006 v 17:59 | Aška |  Videjka
Nánánánánánánánánánánánánádherný!Prostě krása!Video Toma,který mě teda dostalo...
Hraje k tomu Evanescence :-)Je to i trochů smutný a když si uvědomím,že ho nikdy neuvidím,tak u toho řvu jako želva:-(

Chybná verze Billova dabérství!!?

30. listopadu 2006 v 17:49 | Aška
Takže tady : http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz/0611/bill-a-dabing jste u mě mohli z youtube vidět německý trailer na "Arthur a Minimojové". Většina z vás říkala, že to jistě je Bill, jenom má upravený hlas a já vám teď na 100% můžu říct, že Bill to nebyl! Jak to vím? Jednoduše!
Na oficiálních německých stránkách tohohle filmu: http://www.arthur-derfilm.de/ se objevil nový trailer na tenhle cool filmík. A tentokrát je to Billův hlas a zní jinak než v tamton traileru! Takže tak jak ho uslyšíte v tomhle traileru - takhle to nadaboval!
Nejlepší v té ukázce je, jak tam ten "vypravěč" říká, kdo dabuje a jak tam řekne: Bill Kaulitz von Tokio Hotel!..... Jo to je dobrý a ten trailer je celkově dobrý, ale víc se mi asi líbil obsahově tamten druhý.
kivinky.blog.cz
Heh,nějak nevim co si o tom myslet:-D

Všechno špatný je pro něco dobrý 14.

30. listopadu 2006 v 17:40 | Aška |  -*Všechno špatný je pro něco dobrý
14.Díl
Ráno jsem se probudila docela brzo a ´ Panebože, kde to jsem? ´ Zeptám se sama sebe když mě ozáří sluneční světlo v nemocničním pokoji..., ´co se to vlastně včera stalo? ´ moc si toho nepamatuju, teda pamatuji si ještě ten koncert a pak jak na mě Bill a ostatní koukaj v sanitce a pak už nevim co se stalo....
Když se rozhlédnu po pokoji, uvidím sedět na křesle spící mamku. Když se chci zvednout a jít na záchod, v domnění, že mi nic není, opřu se o ruce a chci se zvednout, najednou ale vyjeknu bolestí a koukám na svojí ruku, kterou mám v sádře a krk zabalený v nějakým límci!! Sakra proč musím mít zrovna zlomenou ruku, když právě začali prázdniny??:( K tomu mě ještě třeští hlava a bolí koleno...
Vyjeknutím jsem zřejmě probudila mamku, protože ta se zrovna probudila a hned ke mně přiskočila a ptala se co se děje a jestli s něčím nechci pomoct nebo jestli chci něco podat. ,, Ne mami, všechno je v pohodě, prosimtě co se včera vlastně stalo a co mi vůbec je??" Zeptám se mamky s obavami v očích co z ní vypadne...mamka se zatváří ustaraně a říká ,, No máš zlomené zápěstí, zablokovanou krční páteř a jemný otřes mozku a nejspíš opět vyhozenou čéšku, takže ti to budou muset znovu operovat" , ,,Cože?? ježiš!! hmm takže zkažený prázdniny, dobrý no!! a prosimtě proč to ty fanynky vůbec udělaly? jsou normální?" Zeptala jsem se, protože to jsem fakt nepochopila co je to popadlo. ,,No, potom to vyšetřovala policie a vyšlo z toho pouze to, že byly histerický a vůbec si neuvědomovaly co dělají. Proto ti Tokio Hotel tady zrušili v ČR zbývající koncerty z bezpečnostních důvodů. Jo a mám ti od nich vyřídit, že by se tu měli zejtra stavit se na tebe podívat jak ti je a že se omlouvají za to všechno jak to dopadlo..panebože když si uvědomím, že kdyby jsme ti ty lístky nedávali, nic takového by se vůbec nest..." Nenechala jsem mamku domluvit..,,Počkej!! co si to říkala? to si děláš legraci že jo? Tokio Hotel? jako skupina Tokio Hotel se příjde za mnou podívat? jako za mnou jak mi je??" Nemohla jsem uvěřit ,,Jo, prej jo!!;) Jo a musíš moc poděkovat Míše, protože nebýt jí, tak si mohla dopadnout ještě hůř!!" ,, Jo a kde vůbec je?" ptám se ,,Ona tady byla celou noc, tak jsem jí poslala domů, ať se vyspí" řekla mamka a odešla si koupit kávu.
´ Tyjóó, tak ta bude koukat až jí řeknu, že sem příjdou Tokio Hotel, hlavně Bill!! ta se zblázní ´ :)) Řekla jsem si a zase spokojeně usla...........
Konec 14.Dílu
Keťa♥

Pryč s ájínou teď už jen německy-15.

30. listopadu 2006 v 17:37 | Aška |  -*Pryč s ájinou,teď už jen německy
Pryč s ájínou teď už jen německy-15
Takovej menší úlet s nikym nic moc hezkým
Bill na mě tázave čumí(napsala bych to slušněji ,ale to fakt nejde). Vyvalím na něj oči.
"Přece bys tomu nevěřil!!!" vyhrknu ale Bill moc přesvědčeně nevypadál. Zaklepu si prstem na spánek. Sem naštvaná ,ale můžu si za to sama a tak napíšu.
Jo a Venda ještě říkala………….. že ti páchne z huby TOME.
Tom zrudne a Venda se nasere. Nakednou si uvědomím.
"Ty voe víte jak sem odešla před chvílí tak přece bylo OTEVŘENO! To nás musel někdo zasejc odemknout" napíšu a podívám se na dveře. Klíče jsou v zámku. Ostatní se taky kouknou.
"Tak to je divný" poznamená Bill a začne něco psát na notebook.(Jako abyste pochopili ,takový ty lehký věci co dokážeme přeložit bez chyby ty překládáme ,ale ty těžší nebo delší věci píšeme na notebook.)
"Víte jak ste chtěli tu Nelinu schůzku s Gustavem? Vím jak by se to mohlo zařídit."
"A jak?" zeptám se já s Vendou nastejno.
"Mno von Gusta pořádá takovou kalbu……… dneska tak by tam mohla přijít. Se jako seznámit. Mohla by jít s námi."pokračuje Bill.
"Jo to je sůpa! Jdu jí to písnout a vy tam teda dete taky?"napíšu i když je jasný že jdou.
"Jo s váma." písne Tom jakoby nic.
Jůůůůůůů to je sůpa oni chtěl jít s námi. Mají asi milión fanynek a oni chtěj jít s námi!!Bezva! Pomyslím si ,ale napíšu:
"No to ste nám to řekli brzo!" aby to nevypadalo tak dostupně :D. Venda si tý mí poznámky nevšíma a zeptá se.
"No tak kdy a kde??"
"Tak my se pro vás stavíme o půl osmí ju??" navrhne Bill
"Jo"
Zvednu se a jdu napsat Nelče tu skvělou zprávu. Vyhrabu mobil a vyjeknu hrůzou.
Na display mám deset nepřijatých hovorů a asi sto zpráv. Všechno to je od kámošek a od rodičů-mamky- to kvůli tomu konzertě! Určitě! Napíšu Nele a jdu o tom říct Vendě. Venda má na mobilu skoro to samý.
"Tak nejdřív zavoláme mamce!" navrhne.
"Hmm asi jo." no upřímě se mi do toho moc nechce. Obě vyťukáme jejich čísla položíme si na stolek mobily a zacpeme si uši.
Kluci to se zábavou pozorují. A začne hukot. Bill s Tomem jim sice nerozuměj, ale klátěj se smíchy stejně.
Nakonec to s mámami nějak urovnáme a ostatní hovory? Na ty takzvaně sereme!
"Hmmm mám chuť ná ňákou sázku…..je tu nuda!" postěžuju si. Miluju sázky.
"No dobře" mrkne na mě Tom. Skvělí ani to moc dlouho netrvalo.
"O co že nepůjdeš k lidem co mají pokoj naproti a začneš balit toho dědka."pokračuje. No to je děs ten dědek je tak slizkej!
"Nooo …"váhám"…dobře ,ale když to udělám tak si vás na tu pařbu vystrojíme a nalíčíme jak budeme chtít jo??"
"Jo ,ale oblečení ne!" řekne Tom.
"Eeeeeee no dobře ,ale líčení jo."smlouvám. Škoda s oblečením by to byla větší sranda.
"Dobře" plácnem si.
No skvěle aby to zas nedopadlo jako s tím koncertem :D. Takže se jdu ustrojit a jdu na chodbu. Kluci ,úplně vysmátý, a Venda stojí za dveřmi a čumí kukátkem na chodbu.(Sice tam žádný není ,ale to neva :D)
Chvilku sbírám odvahu než zazvoním. Otevře mí nějaká ženská.
Řekla jsem jí ,že potřebuju nutně mluvit s jejim manželem na chodbě osobně. Nejdřív měla kéry ,ale pak ho zavolala.
(Napsala bych jak se to semlelo,ale to si nedokážu představit.:)) Nejdřív vypadal vyděšeně že nevěděl co se děle, pak se tvářil nasraně a nakonec mile. Celou tu dobu jsem se kousala do rtu abych nevyprskla smíchy, ale když si se mnou chtěl dát schůzku tak sem to nevydržela a začala se ukrutně chlámat. Chtěla sem zdrhnout aby mi nedal přes hubu tak sem otevřela dveře ,ale vypadl na mě nic netušící Tom,Bill a pak Venda. Všici úplně vyřechtaný.(Asi jim to Venda nějak překládala.) Jen co sem se vyhrabala z pod Billa a Toma ,jako střela sem vyletěla po schodech dolů pryč z hotelu. Ten dědek se ale hnal za mnou a já začla pištět. Když sem vyběhla z hotelu byl mi furt v patách a přibližoval se. Chytil mě za zápěstí a odtáhl někam do uličky. Byla už tma ,ale všimla jsem si že to byla ta s tou popelnicí (viz.10tej díl). Ježiš on to je fakt peďák blesklo mi hlavou.
"Puste mě!!!" začala sem křičet.
"Tak to si jen myslíš holčičko" poznamenal krutě. Chytnul mě za druhý zápěstí a přitiskl ke zdi.
"POMÓÓÓÓC" začala sem řvát ještě víc.
"Chacha jen si křič stejně tě nikdo neuslyší" řekl se strašným výrazem ve tváři.
"POM……." Víc sem toho nestihla,protože mě začal vochlemtávat. (Fůůůůůůůůůůůůůůj jen když na to pomyslím se mi zvedá kufr). Kopala sem kolem sebe,ale na hovno. Najednou ho ze mě někdo strhl. Byl to Bill a začal řvát ať mě nechá na pokoji. Sice německy ,ale bylo mu rozumět. Zahlédla sem třesoucí a vyděšenou Vendu jak to celé pozoruje ,ale Toma sem nikde neviděla. Ten strašnej dědek dal Billovi pěstí až chudák spadl(Bill). To sem se fakt nasrala a zařvala. "DI DO PIČE DĚDKU JEDEN SMRADLAVEJ!!!" a nakopla ho tak silně do rozkroku, že zavyl a skácel k zemi. Rychle sem popadla Billa za ruku a zdrhali jsme odtamtať.
"To ti patří" ještě za nim křikla Venda. Za chvíli stojíme celý uřícený před hotelem ,kde potkáme Toma.
"Co…" vypadne z Toma ,ale když uvidí můj výraz a Billův obličej zmlkne a zdrháme na pokoj. Na pokoji sem se svalila na gauč a rozdýchávala to. Venda to zatím všechno napsala Tomovi na notebook ,jelikož nebyla schopná mu to přeložit cokoliv do angličtiny. Já sem vstala a šla se podívat jak na tom je Bill. Tekla mu krev ze rtu. Nic sem neříkala jen sem si sedla k němu a začala sem mu tu krev utírat papírovým kapesníčkem. Taky nic neříkal jen se na mě díval asi čekal kdy se zhroutím. Ale já se nezhroutila ,ale na opak sem vyprskla smíchý ,tlemila se a válela po Billovi. Všichni na mě koukali jako že už mi doopravdy cvaklo. Když jsem se uklidnila jen sem potichu řekla "Díky" a šla do koupelny. Tam sem si asi půl hodiny čistila zuby. Najednou někdo zaklepal a pak přišla Venda.
"Jsi v pořádku "zeptá se opatrně.
Vypláchnu si pusu.
"Jo,úplně……..tý jo Bill mě zachránil!" řeknu pyšně a rozplývám se blahem.
"Ty seš fakt magor ten chlápek tě málem znásilnil a ty se tu rozplýváš nad Billem" podotkne Venda a začne se smát.
"A je v pořádku? Dostal pěknou pecku od toho dědka?" zeptám se s obavami.
"Co on! Hlavně jestli seš ty! A nedělej se tys tomu dědkoj taky uštědřila kopanec jak prase!"
pochválí mě.
"No nic měli by sme se asi jít chystat na tu kalbu ne?" navrhnu.
"Ty tam chceš jít??" zeptá se překvapeně Venda.
"Že váháš přece jsem si to nevytrpěla jen tak pro nic za nic!" a jdu se převléknout.
Kluky trochu zaskočí moje vyrovnané chování ,ale jsou jedině rádi .
Když jsme se s Vendou přichystali byly na řadě kluci. Zaberu si Billa a sednu si naproti němu. Začnu oblyčejem. Nejdřív mu natočím řasy a dám mu fialovou řasenku. Pak mu namaluju tenký černý linky ale protáhlý a nakonec namaluju spirálky. Potom mu udělám růžový stíny až po obočí. Rtěnku mu dám sytě rudou a pak ještě lesk. Nakonec mu na čelo napíšu červenou konturou HEY BOY. Potom mu dám make-up ,ale úplně nepřirozený k jeho pleti. A nakonec(moje veledílo) si namaluju pusu tekutou rtěnkou a eště než to zaschne tak dám Billovi pusu na obě tváře. Povedlo se! Rtěnka se perfektně otiskla. To budou fanynky čumět a puknou závistí. Bill vypadá překvapeně mým posledním činem ,ale pak se tomu zasměje.
"Mno já už sem hotová" houknu k Vendě
"No já už skoro taky jen poslední mini úpravy" prohlásí se smíchem
"A je to " odsune se od Toma a já vyprsknu smíchy.
Tom vypadá…………………………………….

:'(:'(BLBÁ ZPRÁVA

29. listopadu 2006 v 21:15 | Bára
Milááčkové:'(Mám blbou zprávu(i když vám to asi bude jedno..),ptže nám opět ty inteligenti z O2 poslali blbej modem,takže hned teď jak to dopíšu,to musim odpojit,a budu několik dnů,možná týdnů čekat až to jim dojde,a nám od nich přijde ten správnej..:(Takže tu opět nebudu,takže bohužel nebude ani ffka,ptže nemam jak to tam dát,a ani soutěž....
možná se ozvu při ibtčkách ve škole,ale nic nslibuju,a bude to jen nějakej pozdrav kterej vás určo zajmat nebude...No,ale já na vás budu myslet...
tak ahojda,bude se mi po vás (i po TH) strááááášně moc stejskat(ps:absťák mam už teď...)
TAK PAPAPAAPAPA VAŠE NEŠŤASTNÁ:'(:'(:'( BÁRA.:D...

Podruhé....

29. listopadu 2006 v 8:33 | tynuskaa |  Srandičky a Fun rozhovory
Jednou už tu byla nabídka mám dojem 7 jazyků,ve kterých řeknete miluju tokio hotel.. mám tu pro vás velmi rozšířenou nabídku:D

Apacze - Sheth shen zhon Tokio Hotel !!!

Anglicky - I love you Tokio Hotel !!!

Arabsky - Ana ahebik Tokio Hotel !!!

Arménsky - Yes kez si'rumem Tokio Hotel !!!

Baskijsky - Maite zaitut Tokio Hotel !!!

Bengalsky - Aami tomaake bhaalo baashi

Brazilsky - Eu te amo Tokio Hotel !!!

Bulharsky - Obicham te Tokio Hotel !!!

Celdsky - Ta gra agam ort Tokio Hotel !!!

Čínsky - Ai oi ngee Tokio Hotel !!!

Chorvatsky - Ja te volim Tokio Hotel !!!

Czejenowsky - Ne mohotatse Tokio Hotel !!!

Česky - Miluji tě Tokio Hotel !!!

Dansky - Jeg elsker dig Tokio Hotel !!!

Esperanto - Mi amas vin Tokio Hotel !!!

Estonsky - Mina armastan sind Tokio Hotel !!!

Etiopsky - Afgreki' Tokio Hotel !!!

Filipínsky - Iniibig kita Tokio Hotel !!!

Finsky - (Ma") rakastan sua Tokio Hotel !!!

Francouzsky- Je t'aime Tokio Hotel !!!

Řecky - S'agapo Tokio Hotel !!!

Gruzijsky - Me shen miqvarhar Tokio Hotel !!!

Hawajsky - Aloha wau ia 'oe Tokio Hotel !!!

Hebrejsky - Anee ohev otakh Tokio Hotel !!!

Hindsky - Mai tumse pyar karta hoon Tokio Hotel !!!

HispánskyHiszpański - Te amo Tokio Hotel !!!

Indonezsky - Saya cinta padamu Tokio Hotel !!!

Iránsky - Mahn doostaht doh-rahm Tokio Hotel !!!

Islandsky - Eg elska thig Tokio Hotel !!!

Japonsky - Kimi o aishiteiru Tokio Hotel !!!

Jugoslávsky - Ja te volim Tokio Hotel !!!

Kambodžsky - Bon sro lanh oon Tokio Hotel !!!

Katalońsky - T'estimo Tokio Hotel !!!

Korejsky - Nanun dangsineul saranghamnida Tokio Hotel !!!

Korsykansky - Ti tengu cara Tokio Hotel !!!

Kurdijsky- Ez te hezdikhem Tokio Hotel !!!

Libánsky - Bahibak Tokio Hotel !!!

Litevsky - Tave myliu Tokio Hotel !!!

Kacionsky- Amo te Tokio Hotel !!!

Kotevsky - Es tevi milu Tokio Hotel !!!

Makedonsky - Te sakam Tokio Hotel !!!

Majovsky (jukatański) - 'in k'aatech Tokio Hotel !!!

Malajsky - Saya cintakan kamu Tokio Hotel !!!

Maltańsky - Jien inhobbok Tokio Hotel !!!

Nizozemsky - Ik hou van je Tokio Hotel !!!

Německy - Ich liebe dich Tokio Hotel !!!

Norsky - Jeg elsker deg Tokio Hotel !!!

Pákistánsky - Mujhe Tumse Muhabbat Hai Tokio Hotel !!!

Persky - Tora dost daram Tokio Hotel !!!

Portugalsky - Eu amo-te Tokio Hotel !!!

Rusky - Ja vas liubliu Tokio Hotel !!!

Rumunsky - Te iubesc Tokio Hotel !!!

Srbsky - Ja vas volim Tokio Hotel !!!

Slovácky - Lubim ta Tokio Hotel !!!

Slovensky - Ljubim te Tokio Hotel !!!

Somálsky - Waan ku Jecelahay Tokio Hotel !!!

Srilansky - Mama oyata arderyi Tokio Hotel !!!

Surijsky - Bhebbek Tokio Hotel !!!

Švédsky - Jag a"lskar dig Tokio Hotel !!!

Tamilsky - Naan unnai kadalikiren Tokio Hotel !!!

Telugsky - Ninnu premistunnanu Tokio Hotel !!!

Tunezijsky - Ha eh bak Tokio Hotel !!!

Turecky - Sizi seviyorum Tokio Hotel !!!

Ukrajinsky - Ja tebe kochaju Tokio Hotel !!!

Urdsky - Main tumse muhabbat karta hoon Tokio Hotel !!!

Węgierski - Szeretlek Tokio Hotel !!!

Walašsky - Ti amo Tokio Hotel !!!


Prosbička

28. listopadu 2006 v 21:49 | Xenuska
Ahojík Xenuško!! Chtěla bych tě moooc poprosit jestli bys nemohla dát na váš blog( myslim http://tokiohotttelacka.blog.cz) můj web (http://tokiohotel-tokiacci1.blog.cz) a k tomu, že hledám výpomoc a taky, že kdo chce tak ať mi posíla ff... Díky mooooc!! Pa, a máte hezkej bolg!!! Papa týnka a tady je mail: Tynka014@seznam.cz a icq:232-328-878 kam my můžou psát ff....
ahojky lidičky tak tohle mi přišlo na mail tak pokud chcete dělat blogísek tak nevahejte a napište papa!

Mno moe dílo..(nepodařené)

28. listopadu 2006 v 18:55 | Aška
Snaha byla:-D
A bezva animka
img96/4919/21781501bezimeni1qz1.gif

Bill,videjko

28. listopadu 2006 v 18:06 | Aška
Tý jo..
img96/4457/21754261singforamomentri0.jpg
img99/9643/21720348195872011rh1.gif
Tady je francouzské interview s TH....Billovi to tam mimochodem sekne :-) Jaké to překvapení :-D Je to natáčený u nic na hotelu :-) ;-)
zdroj:http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz/ -sorry

Bill moderátor..?

28. listopadu 2006 v 18:02 | Aška
Bill bude moderovat na stanici ZDF. Program se bude jmenovat ,,KLASIC KIDS''
V celém programu půjde o zaujmutí mládeže klasickou hudbou (no... myslím, že Bill je zrovna ten typ, který poslouchá klasickou hudbu!!!) a program bude moci moderovat hvězda (pro nechápavé to bude Bill) ....děti tam budou muset něco předvádět.. (Zatím nevím co...), no a v káždém případě takže vítězové budou moci navštívit TONSTUDIO - nahrávací studio, kde přebývají TH!
zdroj:http://t-tokiohotel-h.blog.cz/0611/billik-moderatorem

Zakázaná slast

28. listopadu 2006 v 17:57 | Aška |  JEDNODÍLNÉ -ff
Zakázaná slast
"Ahoj Bille"pozdravím Billa když projde kolem mě…
"Ahoj lásko"políbí mě Bill na tvář...
Najednou mi začne zvonit mobil..
"Nazdar tati"řeknu do telefonu znuděne..
"Kristýno!Nebuď drzá!!"okřikne mě..
"Njn..co je?"
"Jedeme s maminkou pryč na celej víkend..tak buď hodná,ano?!"
řekne..
"Jasně"usměju se..
"Paa"
Je mi teď skvěle..Rodiče Billa nesnášej..Nechtěj abychom se scházeli..
A už ne nic víc..
Všechno to řeknu Billovi..
"Mno super!"usměje se Bill..
"Pudem k nám??"mrknu na něj..
Bill jen kývne na souhlas..a chytne mě za ruku..
U nás doma jdeme do mýho pokoje..
Bill mi pevně stiskne ruku a políbí mě..Opřu se o stěnu a přitáhnu ho k sobě..
Líbáme se vášnivě,nenasytně..jako kdyby se nám tohle už nemohlo dopřát..
Pomalu se odlepím od Billa a trochu do něj strčím..
Bill spadne na sedačku..Pomalinku si na něj obkročmo sednu a zajedu mu pod tričko..
Hladím ho na zádech..Bill neváhá a sundá mi můj topík..
S doprovodem polibků se přesouváme na postel..
Začnu Billa vášnivě líbat na krku..Bill mě hladí po celém těle..
Ucítím tlak v jeho kalhotách tak mu polovím pásek a nechám kalhoty spadnout dolů..
A sama si sundám svoje kalhoty..
Oba sme už jen ve spodním prádle..
Bill mi pomalinku sundá podprsenku a uchopí moje prsa do dlaní..a zmáčkne..
Já jen zasténám..a zajedu Billovi pod boxerky..
"Wow"neodpustím si..Něco takovýho sem ještě neviděla..
Jedním pohybem mu boxerky stáhnu..a pohladím mu jeho chloubu..Bill zasténá a rukou
šahá po mých kalhotkách..Stáhne mi je..
Bill mě chce položit na postel,ale já do něho mírně strčím..Spadne na postel..Já přistoupím k
jeho kámošovi a vložím ho do pusy..Začnu sát..A jezdit po něm..Zrychluju,zrychluju..
Bill vzdychá..Citím že už bude..A chvilku před vrcholem spomalím a začnu mu masírovat koule a zrychluju na maximum..To už Bill nevydží a vystříká se do mě..
Polykám..ale nestíhám takže mi pramínky spermatu stékají po krku..
Bill mě chytne za boky a roztáhne mi nohy..
Začne mi třít rukama po vnitřní straně stehen a já jsem úplně rozpálená..
Potom se přiblíží k mý kámošce ústy a začne mi tam jezdit jazykem..
"Ach..ach"
Sem už taky skoro udělaná..ale Bill mi to oplatí a zastaví..
Strčí mi tam prst..dva..tři..čtyřii..
"Aaaaaaach"
Bill vidí že sem se udělala..Krásně se na mě usměje a přitáhne si mě k sobě..
Vášnivě se líbáme..
A pak se Bill zeptá:"Opravdu to chceš?"
Já jen kývnu a nasadím mu kondom..(s příchutí jahody :D)
Bill je teď nějakej nervózní..Roztáhne mi nohy a ..
Strčí mi ho do nesprávný díry..Celej zrudne..
"Lásko..já"začne koktat,ale já ho umlčim.."Pššt"
dam si ruku mezi nohy a vytáhnu mu ho z tý nesprávný dirky..
"A teď už se nespleť"zašeptám a pohladím mu jeho chloubu..Vidím jak je vzrušenej a jeho
penis je už celej nateklej..
Bill mě k sobě pevně přitáhne a prudce mi ho tam strčí..
"Ach"vzdychnu a přitáhnu do k sobě..
Bill ve mně začne jezdit..Zrychluje..Zrychluje..
A oba máme orgasmus ve stejnou chvíli..
Oba dva vzdycháme ostošest..
Když se najednou otevřou dveře..
"Kristýno!!"

Kikis

Už nikdy víc!

28. listopadu 2006 v 17:55 | Aška |  JEDNODÍLNÉ -ff
Už nikdy víc!

Dnes je to přesně rok co svět hudby zažil obrovskou strátu.Tehdy v čele hudebního showbisnisu stála skupina Tokio Hotel,která rychle dobývala celý svět.Její členové Bill,Tom,Georg a Gustav byli št´astní,že se jim povedlo jejich sen uskutečnit.Vše jim perfektně vycházelo až jednou se cosi zvrtlo.Asi to chtěl osud.
Tom byl zrovna na rande se svou dívkou Katrin,kterou moc miloval.,,Tak kam dneska vyrazíme lásko?"zeptal se jí.,,Třeba někam do cukrárny."Šli tedy do cukrárny,jak zvolila dívka a sedli si k zadnímu stolku.Tom ji chtěl políbit,ale ona mu ucukla.,,Co je?"ptal se udiveně.,,Víš,Tome já ti musím něco říct.",,Ano a co?,,No já..já..já mám jiného.",,Ne,to není možné,to bys mi neudělala.Já ti nevěřím!",,Věř mi Tome.Mám tě moc ráda a proto ti to taky říkám.Spala jsem s ním a moc mě mrzí,že jsem ti to neřekla dřív.Miluju ho.A my dva se musíme rozejít.Promiň."
,Proč?´ ptal se sám sebe Tom,když běžel do hotelu.Padl na postal a přemýšlel.Chtělo se mu brečet,ale kvůli holkám nikdy nebrečel a ted´ to nehodlal měnit.Asi po půl hodině,kterou proležel někdo zaklepal na dveře.Otevřel a v nich stála Lucie-Billova holka.,,Ahoj Tome,nevíš kde je Bill?Nemůžu ho nikde najít.",,No tak v tom ti asi nepomůžu.Nevím kde by mohl být.",,Aha,tak promiň a Tome,jsi v pohodě?Vypadáš jak kdybys právě přišel z Póhřbu.",,No,skoro ses trefila.",,Tome,nechceš mi říct,co se stalo?",,No,tak jo.Pojď dál."
Udělali si pohodlí v obyváku a Tom Lucce všechno řekl.Věděl,že to nikomu nepoví.Když skončil,Lucka ho přátelsky objala.Cítil se u ní tak krásně,věděl,že ho chápe.Po chvíli se od sebe odtrhli a dívali se sobě do očí.Ty její byly studánkově modré.Utápěl se v nich stejně jako ona v těch jeho oříškově hnědých.Najednou pochopil,jak moc ji má vlastně rád.A cítil,že ona jeho taky.Pomalu se k ní přibližoval.Když byly jejich rty těsně u sebe,zaváhal.Ale Lucka rozhodla za něj.Pomalu a něžně ho políbila.Líbali se nejdřív něžně,po chvíli vášnivě.Tom jen čekal,kdy ten ,sen´ skončí.Ale on nekončil.Najednou Toma přepadla stašná chuť se Katrin pomstít.Taky ji s některou podvést.V tu chvíli si neuvědomil,že už spolu vlastně nechodí.Pomalu ji svlékl tričko a ona mu svlékla to jeho.Přitom se vášnivě líbali.Nevěděl,jestli to taky chce,ale vypadalo to,že je docela vzrušená.Hladil ji pozádech směrem dolů až jeho ruce zabloudily k její sukni.Rozepl ji a také stáhl dolů.Mezitím už Lucka pracovala na jeho kalhotech.Ty chvíli na to následovaly sukni a skončili vedle ní na zemi.Oba už byli jen ve spodním prádle.Tom Lucku líbal na krku a přitom si jednou rukou hrál s jejími hnědými vlasy a drudou hladil její boky.Ona zatím zkoumala jeho dredy.,,Ach Tome" vzdychla Lucka a Tomův napůl zvedlej kámoš se při těch slovech zvedl úplně.
,,Brácha neviděls....ó bože to ne!"Ve dveřích stál Bill a hleděl na ně s nenávistí a bolestí v očích.Otočil se a běžel pryč.Oba se okamžitě vrhli ke dveřím,ale pozdě.Na chodbě už nikdo nebyl.
Další den dala recepční v hotelu Tomovi dopis.Dopis od Billa:

Ahoj Tome,
to co jsem viděl včera u tebe na pokoji mě moc mrzí,ale Lucku miluju.A jestli změnila názor a chce tebe,nebudu vám překážet.Udělej ji št´astnou aspon ty,když já to nezvládl.Já hudbu miluju,to ty víš,ale nemohu už dál zůstat ve skupině po tom co se stalo.Nemohl bych s tebou pracovat.Proto odcházím.Najděte si nového zpěváka a pokračujte beze mě.Já ještě dnes odjedu někam daleko,kde snad časem poleví ta bolest,kterou teď cítím.
Bude se mi po vás všech stýskat.
Bill
P.S.:Pozdravuj Lucku a kluky

Když dočetl ten dopis,okamžitě se mu zalili oči slzami.Jeho brácha ho opustil.Vždycky pro něj byl nejdůležitější osobu a teď je pryč.Nechtěl tomu věřit.
Ještě ten den se skupina rozpadla a Tom se vydal hledat Billa.Projel snad všechny možné místa,kde by mohl být o kterých se třeba zmínil,že by se tam chtěl podívat.Nikde ho ale nenašel.
Dnes je to přesně rok co se to stalo a Tom přijel poprvé do USA do Los Angeles.Prošel nejdřív drahé hotely a ptal se ,jestli o něm něco neví a pak šel na ty levné.Večer se v jednom rovnou ubytoval.Vyšel za hotel,že si jedno zapálí,když v tom uslyšel známí hlas.Zpíval jeho oblíbenou písničku-Durch den Monsun.Byl to krásný hlas,takový už slyšel mockrát a vždycky ho na té osobě nejvíc obdivoval.,,Bille" zašptal,ale přes to ticho to bylo hodně slyšet.Bill se otočil a otevřel pusu dokořán.,,Tome" zšeptal taky a nevěděl co má dělat.Oba se ale řídili srdcem.Běželi k sobě a po tvářích se jim kouleli slzy.Slzy radosti.Padli si do náruče a dobrých 10 minut se tam objímali.Potom se vzpamatovali.,,Tohle už mi nikdy nedělej"prosil Tom.,,Ale ty mě taky ne.",,Prosím odpusť mi Bille",,Ne,to ty mi odpusť",,Tohle už se nám nikdy nesmí stát.",,Neboj,Tome.Nestane.,,Už nikdy víc" zavolali společně a znovu se objali.

Renča:pls,pište komentíky

Všechno špatný je pro něco dobrý 13.Díl

28. listopadu 2006 v 17:54 | AnGell |  -*Všechno špatný je pro něco dobrý
13.Díl
.......fanynky (už nejspíš nevědomě) do mě občas kopli a kdyby tam nepřiběhla Míša tak mě snad ušlapou!!!
Pak ta ochranka řvala ať všichni uhnou...,když teda kolem mě a Míši bylo trochu místa přiběhli tam bodyguardi a ty fanynky konečně začali zjišťovat, že se "asi" něco stalo!!
Začínám se trochu probouzet, ale vidim nějak rozmazaně, vůbec nic si nepamatuju, jenom vidim, že ležim v sanitce na tom lehátku a kolem mě samí doktoři...´panebože!! co se stalo´ říkám si...Venku vidim Míšu jak se tam s někym baví...,,Můžu teda ject s ní?" ,,Vy jste nějaká příbuzná?" ,,Ne, jsme nejlepší kamarádky.." řekne zoufale Míša ,,No...tak dobře, tak si tam naskočte" odpoví doktor a odchází... Vedle vidím...panebože!! tam stojej TOkio Hotel!! a koukají na mě!! Slyšim Billa jak se tam taky s někým baví. Už ale německy, německy teda naštěstí taky trochu umím...mnoo...umim...dorozumim se, ale musim k tomu použít občas ruce a nohy xD
,,Bude v pořádku?" ptá se poněkud rozpačitě Bill doktora...,,To vám teď nemůžu říct...má zablokovanou krční páteř a nejspíš zlomené zápěstí a bůh ví co ještě...můžete se za ní přijít podívat tak za dva dny...teď mě omluvte" a odejde...
U Tokio Hotel:
,,No, tak jste to slyšeli" říká Bill ,,Chudák holka a zrovna taková hezká!! Půjdem se za ní podívat že jo??" Ptá se smutně Tom...,,No to nevim Tome, snad jo, jsme tu ještě 5 dní, tak jestli nás tam pustěj...." Bill se pomalu otočí a soucitně se na mě podívá....a jak se zavírají dveře od sanitky a pomalu odjíždí sanitka, ve které léžím já a u mě Míša...pomyslí si...: ´ Ta její kamarádka je ale taky moc hezká ´:) A společně s klukama odcházejí zpátky do arény dohrát koncert (už zbývají sice jenom 2 písničky ale i když se jim už moc nechce, tak už to musí dohrát ) Teď už ale se špatnou náladou...Atmosféra je teď opravdu jiná, jak u kluků (kteří se už nesmějí a když už, tak je to vynucený usměv) tak i u fanynek, které se ztišili a konečně si uvědomili co udělali!!
Konec 13.dílu
Keťa♥