Říjen 2006

Francouzská manykúra

31. října 2006 v 18:58 | Aška
Bill má francouzskou manykúru...Mno,kdyby si to nechal udělat můj kluk nevim co bych mu na to řekla:-DDD
schrei-tokiohotel.blog.cz

Máme druhé místo:-)

31. října 2006 v 18:54 | Aška
Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!:-*Bez vás by to nebylo,fakt mooc díky:-)

:-D:-)hustý..Antifans

31. října 2006 v 18:50 | Aška
sexy postoj, ale kopla bych mu mezi nohy.
nevim co si vo tom mám myslet...
Hlavní hrdina: Tom
Asistenti: Magoři s baterkama
Místo činu: Schody
Důvod: Machrování
Obsah bedny: peří
v pořádku Bille?? ... z týhle fotky mám smíšený pocity... ale jedno je jistý... má sexy úsměv
žabička na konec
zdroj:http://tomkaulitzbest.blog.cz/

Bohužel už poslední group fotos z Francie

31. října 2006 v 13:31 | Aška
www.tokiohotel.co.uk

Další autogram karty..

31. října 2006 v 6:53 | Aška
zdroj:tokio-hotel-de.blog.cz

Tom a Bill

30. října 2006 v 18:15 | Bára
Mám tu obrázky od Tynuskyy a Lilli..

od Lilli-Tom
a od tynuskyy-Bill
Prosím holky by rády komentáře jak se vám to líbí:)


Chladná jako kus ledu 2/7

30. října 2006 v 18:14 | Aška |  -*Chladná jako kus ledu
Chladná jako kus ledu 2/7

Na druhý den:
Zvoním u Christy, páč bych ji chtěl někam pozvat nebo tak. Ale otevře mi nějaká ženská, asi její máma. "Brý den, je Christy doma?" zeptám se. "A ty seš?" člověk. "My spolu chodíme" to řeknu raději na rovinu. "Christino, od kdy seš lesba? Okamžitě poď dolů. Tě přetrhnu jako doňovou upomýnku" řeve ta ženská. Se asi zbláznila. Jenže to už vidim Christy ve dveřích. Tak se pozdravíme a ta její máma je asi blázen. "Co to je za holku? Od kdy seš lesba? Co si to dovoluješ?" chlí vodopád slov. "Bože mami, co seš slepá? Vždyť to je kluk" řehní se. Já stojím jako idiot s otevřenou pusou. "Mi nelži mladá dámo. Máš domácí vězení" jsem sem asi chodit neměl. Ale tohle je lepší než divadlo. "Ale já ti nelžu, tohle je 100% kluk a já s nim chodím, ale do toho tě nic není. A do mého života se mi srát nebudeš" jenže to já už nevydržim, se přece nebudu nechávat urážet. "Já jsem kluk a kdyš se mnou máte nějaký problém, tak mi to řekněte" jsem zvědavej co se ještě dozvím. "Jo? Kecej pohádky někomu jiným. Kdyby´s byl kluk, tak se nebudeš malovat" si ta její matka hraje na Einsteina. Tak jsme se tam hádali asi půl hodiny a pak jsme to vzdali a šly do restaurace se najíst, páč nám s Christy vyhládlo.

U Christiny:
Najedli jsme se, pokecali a já se omluvila ze mou šáhnutou matku. Chovala se jako kdyby utekla s psychiatrický léčebny. Mno co už rodiče si nevybíráme a já měla zrovna smůlu. "Hele, ale ty sis taky myslela něco podobnýho jako tvoje máma o mě" moment, a kurva je to v prdely, on asi myslí to co jsem napsala to toho denníku. "Mno tak ale pletla jsem se a kdyš si přečteš dál, tak zjistíš, že jsem pak změnila názor po té co jsem tě spoznala. A už nikdy ho nezměním slibuji" Bill se na mě krásně usmál. Pak sme se začali líbat. Zaplatili jsme a šly k Billovi.

U Billa doma:
Bill přemýšlí co by tak jako mohly dělat "Nekoukneme nějaký to dvd?" nakonec se zeptá. Christině se to celkem líbí a tak souhlasí. Pustí si nějakou komedii a každou chvilku se domem Kaulitzů ozává smích.

O měsíc později:
Přišla jsem za Billem, ale on nebyl doma a Tom mi řekl, že by měl tak za půl hodiny přijít, tak jsem se razhodla, že na něj počkám. Tak jsme s Tomem kecali a po chvilce mi řekl, ži mi chce něco ukázat. Tak sme šli do jeho pokoje, že prej to má tam. Kdyš tam vejdeme, tak mě Tom začne vášnivě líbat. "Tome co te děláš?" ptám se ho. "Christino, já tě miluju a nemůžu se už koukat jak se věnuješ jenom bráchovi, já po tobě děsně moc toužím" to mě zaskočilo. Nečekala jsem něco takovýho. "Tome, ale to nejde já chodím s Billem a nemůžu mu tohle udělat" prosila jsem ho, aby toho nechal. Ale po pravdě se mi to líbilo a nechtěla jsem přestat, ale moje svědomí mě hryzalo. Nikdy jsem netušila že nějaké mám. Jenže to už jsme leželi s Tomem na jeho posteli. "Chci tě" pošeptal, kdyš jsem mu rozepínala pásek. Kdyš jsme dosáhli společně vrcholu, tak se otevřeli dveře a v nich stál Bill. Málem ho kleplo, kdyš nás spolu viděl ve velice zajímavé situaci. Koukal na nás jako žebrák do peněženky.
Kdyš se vspamatoval, co netrvalo dlouho, tak se vzal a ze slovy "Nenechte se rušit" odešel.

Cartney

Ty wogo!!!

30. října 2006 v 17:30 | Aška
Hej lidi to je hustý,od založení blogu k nám přišlo
Celkem od 05.04.2006: 281 066 lidí.Doufám,že nám zůstanete věrní:-)
A to se myslím každý návštěvník počítá jen jednou....Kulím oči!
Mooooooooooooc díky!
Aška
Kjášný--..
Blog.cz
a to nejlepší nakonec..

TH v Polsku!A my zase nic:-(

30. října 2006 v 17:02 | Aška
Už je to jistý - THčka pojedou do Polska! Konkrétně vystoupí na Jetix Kids Awards 26. listopadu (do Polska ale přijedou už 22.), jsou tam totiž nominovaní :) Mimo ně tam také budou např. US5, Killerpilze nebo Blog 27. Bude to ve Varšavě a lístky se bohužel nedají koupit, pouze vyhrát na www.jetix.pl.

Mno, nám jen zbývá doufat, že se u nás (aspoň na podobný akci) taky ukážou :)
zdroj:http://tokiohotel-czech.net/

Já verzus Lucka,foto

30. října 2006 v 17:00 | Aška
A tadýý je finále mezi mnou a Lucinkou....
Tak hlásujte!Sem moocinky zvědavá ,jak to dopadne:-)
Já můžu jen doufat je to jen a jen na vás:-)
Mno a tady moe maličkost..(
Mno kluci konečně úsměv!
A tady máte vzkaz:
Angel...:)) (11:14 AM) :
Ahojte lidiškové,Chtěla bych vyhlásit new soutěžku…
Bude se soutěžit o nejlepší blogísek..
Svoje přihlášky můžete zasílat buď na Tomkaulitzbest@seznam.cz a nebo jenom napsat svou přihlášku do komentářů…
Co by měla přihláška obsahovat? :
Adreska vašeho blogu:
Kdo na blogu pracuje:
Popřípadně nějaký vzkaz:
Uzávěrka do 01.11.2006…
No to je myslím všechno... Tak šupito presto.. Ať je vás tu co nejvíc..

Autogram karty new!

30. října 2006 v 16:50 | Aška
tokio-hotel-de.blog.cz

Soutěžka

30. října 2006 v 6:49 | Aška
Ahooj lidiškové!
Na blogu www.tomkaulitzbest.blog.cz probíhá další kolo soutěže,do kterýho sem se(kulim voči)dostala..Tak si hlásněte pro svou favoritku:-)Je tam už posledních 5 soutěžících!
papa Aška

Všechno špatný je pro něco dobrý 9.díl

30. října 2006 v 6:41 | AnGell |  -*Všechno špatný je pro něco dobrý
9.Díl
I v té tmě jsem viděla jak tam na pódium běží nějaké osoby a připravují to tam. Potom se trochu rozsvítilo, tak jsem hned vytáhla digi foťák a najednou přiběhl Gusta a sedl si za bicí a za ním Georg s Tomem...šichni se usmívali a mávali nám:))
Už ale dávno celou arénou zněl řev fanynek. Kluci začali hrát a ihned jsme všichni poznali, že je to song Jung und nicht mehr jugendfrei, a fanynky (samo že i my s Míšou ) jsme zvýšili volume. A najednou začal zpívat odněkaď Bill (věděla jsem, že příde až po chvilce, občas to tak dělá, znala jsem to z různých záznamů z koncertů co dávali v TV ) a opravdu po několika vteřinách Bill přišel se stejně dobrou náladou jako měli kluci, měl na sobě džíny s černým koženým dírkovaným páskem a černé triko s červenou lebkou, které jsme už jistě všichni znali z fotek x) Moc mu to slušelo, všem to moc slušelo, ostatně jako vždycky:))
Po první písničce nám řekl Bill česky "Ahoj Praho!" Sice s takovým zvláštním přízvukem:D ale bylo to roztomilý!!:) Potom řekl (už ale anglicky) že se pokusí s námi dorozumět anglicky, ale že v angličtině není nějakej expert, tak že se předem omlouvá za případný chybičky.
Potom následoval song Leb ´die sekunde......Bill zpíval naprosto úžasně, hlas měl už krásně vyspělej a mužnej a kluci hráli taky bezvadně,pak následoval hit Durch den Monsun. Všichni jsme zpívali každou písničku s Billem. Atmosféra byla úplně úžasná, pořád jsem všechny fotila chvilkami natáčela.
Spousta holek tam i brečelo. My s Míšou né, ale viděla jsem, že Míša k tomu nemá daleko, pořád koukala tak zamilovaně na Billa a já viděla, že on na ní taky dost často pokukával:)
Zapomněla jsem totiž opomenout, že jsme stáli dóóóst ve předu, hned ve druhý řadě těsně pod pódiem, taže jsme měli opravdu sqelej výhled!!!!!:))
Konec 9. dílu
Keťa♥

DVA+ DVĚ=MEGASEX!! +15

29. října 2006 v 23:25 | Bára |  JEDNODÍLNÉ -ff
Ach,ach,ach!Rozlejhá se po celým baráku.Kurva..Dolly není už to co bejvala když se na ní koukal po prvý…Chtělo by to…něco….něco jinýho..Buch! Kurva!Brácha! ,,Ty vole tome ztiš to trochu prosimtě!Ty skřeky sou slyšet až ven!" jujda..Nějak sem si neuvědomil že to je malinko víc nahlas…Ale mě to prostě vzrušuje…Ještě to chvíli zkoušim,ale nic..No,tak dneska už z toho asi nic moc nebude…Nebo že by?Rozvítí se mi oči a na tváři se mi objevý úšklebek…Sejdu dolu..,,Bille?" ,,Co je zase!"Ozývá se z koupelny. Vlezu dovnitř,a mrštně zavřu dveře.Kouknu na něj.Vana plná pěny. ,,Co chceš?!Vydpadni!!" nic neříkám,a pomalu se sunu k vaně..Nakláním se k jeho rtům..Překvapeně na mě kouká.Najednou uvidím mezi jeho nohama spoustu bublinek.Vynořuje se blonďatá hlava…Odkryje vlasy,a jápoznávám ,,Kersty?Coccoco to tu děláš?" ,,Co by asi.." odpoví lhostejně MOJE holka.Bill se tváří celkem vyděšeně.. ,,Budeš tujen tak stát,vypadneš,nebo se přidáš?" zeptá se Kersty netrpělivě..Přemejšlim.Nakonec si slíknu všechno oblečení,a lezu k nim.Chvíli sedíme.Pak kersty zakroutí hlavou,oči dá v sloup,a zase se ponoří.Tentokrát jí ale zadek kouká ven..Vidim že šla uspokojovat billa,protže vidim jak slastně zavírá oči.Proto jdu za kersty,a začnu jí pořádně mrdat ze zadu.Kersty ale nějak začíná docházet vzduch,a tak uvolní špunt od vany..Voda začíná ubývat.Protože máme dost málo místa,přesouváme se z vany na zem.
BILL
Teď Kersty leží,já jí lížu a Tom mě šuká do prdele..Je mi to krajně nepříjemný,a proto rozpustim řetězec..Já mrdám do toma,tom do kersty..Najednou se někdodotkne mýho ramene.Otočim se a uvidim SVOJÍ holku.Nahou.Její oblečení je kousekod nás na podlaze.Tom si povšiml toho že sem přestal,a otáčí se.Všichni přestanem a mlčky na sebe koukáme.,,hmm..já" Adriana mě ale ukazováčkem umlčí.Mrknou na sebe s Kersty,přistoupí k sobě,a zečnou se přibližovat.Líbaj se.Začnou se osahávat.Po chvíli kersty líže adrianu.Tom už si ho dávno honí,a já už to nemůžu vydržet.Dovolim si proto vyrušit tu dvojici a přidat se k nim.Šiju to do kersty jak nejlíp umim..Za chvíli si Tom stoupne obkročmo nad kersty.Koukne na mě,a já beru jeho chloubu do pusy a začínám mu ho kouřit.
Pak si já a Tom lehnem hlavami k sobě,holky jsou na koníčka..Vidim jak se těsně nad našimahlavamalívbají.Začnu adrianě masírovat kazy.Adriana zrychluje.Když už všichni sme,vyčerpaně se položíme hlavami k sobě.,,Příští tejden ve stejnej čas na stejnym místě?" zeptá se Adriana. ,,Musíme hned zítra.Pozítří se naši vrací z dovolený." ,,oki,tak zítra."
O TÝDEN POZDĚJI
Já adriana a tom stojíme před stánkem s hranolkama. Kersty se k nám řítí se zářivým úsměvem. ,,Pánové a dámo,doufáme vám nebude vadit publikum.." v ruce drží-přijetí do porno-show…
Heh..No,prostě tó no...Další jednodílovka...;)
Plosím komenty-fakt moc potěší:) (a sem ráda i kritiku,a chci vás poprosit jesli by ste mi napsali co třeba se vám nelábilo,bo jakby ste to třeba upravili,a tak..:)
páčko Bára.)

Upír??Ne-něco horšího...+15

29. října 2006 v 22:02 | Bára |  JEDNODÍLNÉ -ff
No,ffka +15(ale neberte to vážně,páč by to bylo hodně ironický když je mě 14...:D)
Probouzím se..Jazykem si přejedu po zubech.krásně rovný,až na špičáky…Nemyslim na nic.Nevim kdo jsem,cojsem..Prostě mi to nemyslí.Akorát jméno vím.Hedvika.Zvednu se.Kolem mě je roztrhaný oblečení,já jsem nahá.V odrazu starého zrcadla vidím sebe.Mám po celém těle krvavé,skoro zhojené i neshojené jizvy.Zvednu se a jdu do staré ztrouchnivělé skříně na šaty.Vytahuju leský,červený top těsně pod prsa.Pak lesklou černou mini ze který mi skoro kouká zadek i když stojim,s černýma kšandama.
Vycházím do temné uličky.Jako pokaždé,když je měsíc v úplňku.Zahnu v levo.Jsem na chodníku pod pouličním osvětlením u hlavní silnice.
Chvíli čekám,a jako vždycky ani ne po deseti minutách zastavuje auto.Tentokrát je to auto s černýma fóliema.Stáhne se okýnko,a na místě pro řidiče je dredatej kluk.Hádám mu tak 18-19 let.,,Za kolik?" ,,Za stovku."nabídnu úplně směšnou částku. Natahuje se a otevírá dveře.,,Sedej"Jedeme za město k lesu.Zastaví.Přelezeme dozadu.,,Tak se předveď..Doufám že to za tu stovku stojí." To si piš,myslim si…Na tuhle noc do smrti nezapomeneš,hošánku..
Sundavám si jednukšandu,duhou.Vyvlíkám se z topu.Vydím jak na mě visí pohledem.Očividně se mu líbim.Pak se přesunu k němu.Dávám mu ruce na hrudník, a sjíždím dolu.Chytá mě za zadek,a minisukni vyhrnuje nahoru.Vyslíkám mu tričko.Jazykem mu přejíždím břicho a pomalu se dostávám k bradavkám.Rukama zatim bojuju s jeho páskem.Po rozepnutí stahuju kalhoty dolu.On mě hladí po celým těla.Najednou nade mnou převezme kontrolu,a pokládá mě na záda.Líbá mi bradavky a rukou mě uspokojuje.Pak kosuek popoleze a začne mě lízat.Díky tomu jeho piercu ve rtu je to absolutní bomba..Tohle období nenávidím,ale v těhle okamžicích ho miluju…Vlastně,něco miluju ještě víc….
Vyleze nahoru a chce mě políbit.Uhnu.Vyměníme si polohy,a teď ležim já na něm.Vyslíkám mu trenky.Už stojí..Začnu mu ho kouřit.Do úst mi vtéká teplá tekutina…Už to nevydržim..narvu ho celého do pusy..Kousnu..Z jeho úst se vydral ohlušující řev..Všude stříká plno krve.Zvedám hlavu.Koukám mu do očí.Vyplivnu to co sem i ukořistila.Ukousnu.Hm,nechutná špatně.Nejspíš upadá do bezvědomí..Proto mu prošacuju kapsy a když konečně najdu mobila,volám okamžitě záchranku.Oblíkám si top,natahuju kšandy,rovnám sukni.Otírám si krev z pusy.Než odejdu,nahnu se k němu,a políbím ho.,,Teď už si si snad jistý že na mě nezapomeneš.."Úlovek strkám do kabelky,a urychleně odcházím.
Nový zákazník čeká…….
Hehe..No,tak mě napsalo sepsat další jednodílovku,no..asi neni nic moc,ale doufám že bude aspoň originální ..(myslim že povídka o tm,že by se někdo živil ptákama není…)
Páčko BáraJ
(moc plosim komentíkyJ ...)