Září 2006

Z Rumunského časáku(Popcornu)

30. září 2006 v 19:36 | Zuzilik
+ MEGA plakát
Zdroj:www.k3mil3k.blog.cz

RTL Exclusiv 29.9.2006

30. září 2006 v 19:35 | Zuzilik
Zdroj:www.k3mil3k.blog.cz

Další Fotoromán

30. září 2006 v 16:38 | Aška |  Srandičky a Fun rozhovory
Tak si jednou Tom řekl,když Bill vymýšlí texty,tak,že si vymyslí taky vlastní hit a to i z hudbou!!
Tak začal zkoušet melodii na gitáru..
PDVD_011.jpg
Pak se zamyslel a zkoušel slova..
db33d267.jpg
Po hodině...Tom:Sakra,mě nic nenapadá..
6de15b83.jpg
A najednou ho napadlo(protože venku začalo pršet),že vymyslí novou verzi písničky prší,prší...
PDVD_013.jpg
Tom:"Uááá už to mám!!
PDVD_014.jpg
Chčíje,chčíje až to cáká
čeká na mě holka sladkááá
A má kozy čtverky
uši od veverky...
Pořádně si zapaříme
pak se navzájem obnažíme
To bue paráda
až jí lehnu na záda.....
Uááá U ááá....(refrém)
Tom:"Tý jo to bue hit!!Su borec!
PDVD_015.jpg

6596052d.jpg
Tom se chce okamžitě pochlubit Billovy,ale Bill měl zrovna rozhovor,ale to Tomovi vůbec nevadio,spíš naopak,mohl svůj song začít propagovat.......Tak mu jeho "písen" ihned zazpívá..(zajhraje i s kytarou až doma)
tom:Chčije .chčije..."Uáááá!
Bill:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Tichoooo!
(kameraman i reportér vzali nohy na ramena...)
Tak Tomovi skončila kariéra zpěváka...
P.S:Mno sem se zase nudila....co vy na to?

Fotkýýý!

30. září 2006 v 15:58 | Aška
Tahle fotka je supá!:-)
44cf111a6f70e2.jpg
44942c6bd8abe9.jpg

18882_476.jpg
PDVD_003.jpg
Ploč musí bejt tak neodolatelnej....
61b3a0fb.jpg
09d371dc.jpg
Mnam...
5230f92c.jpg
b79c00b6.jpg
Tom:Eh vzdávám se dobře!Přiznávám se zbožnuju ty holky z České republiky..mno..tedka už to víte...
3a6db250.jpg

Wir schliessen uns ein

30. září 2006 v 15:48 | Aška
Pár foteček z Wir schliessen uns ein .
43.jpg
15.jpg
27.jpg
29.jpg
32.jpg

37.jpg
42.jpg


Zdrávas Maria Amen 3

30. září 2006 v 15:31 | camaya
:,,No fuj,to je nechutný!" uleví si odporem Tom,kterej se v té "kadibudce" nebo jak se tomu říká v tomhle případě,propadnul do jejího nejskrytějšího tajemství. My s Verenou se řehníme jak ty největší paka,ale tak,proč ne. :,,TO SI MI NEMOHLA ŘÍCT ŽE TO JE ROZBITÝ?" :,,Promiň..ale..n..no..když bych to řekla,nepropadnul by ses,jinak,měly jsme tam sice dát ceduli,že je to rozbitý aby použili záchody v patře,ale čekali jsme kdy přijde nějakej debil!" řeknu a zase dostanu záchvat smíchu. :,,STREJDOOOOO,TADY TEN KLUK ZNIČIL KADIBUDKU!" zakřičíme s Verenou přes celou faru,to už se k nám strejda (farář) doslova řítí,rudej v obličeji,no,teď jen jestli od běhu nebo ze zlosti na to pako. :,,Cos to provedl chlapče?" :,,Já? Já nemohl najít záchod strejčku,ale tyhle dvě mi neřekly že to je rozbitý!" :,,pokud umíš číst,je tu na ceduli napsáno.." ale zarazí se..ajejej.. :,,HOLKY KDE JE TA CEDULE?" zavříská strejda.
,,Ehmm, mno víš strejčku…" pomalu obě couváme a pak Rita ukáže na Billa. ,,To von strejdo, von jí to..mno vodtáh a smál se, že tam někdo spadne!"…,,Mno, jo jo, tak to bylo, byl to Bill…Bill vodtáh ceduli!" přidam se k Ritě. ,,Sme ho viděli, jak si mne ruce nad představou, že tam spadneš třeba ty." lžeme našemu strejčkovi, místnímu velebnýmu otci, přímo do očí.
Já se pořád koupu ve sračkách a na nose mi přistála masařka. Tohle už dlouho nevydržim! ,,Bille, ty seš vůl! Tos mi to nemoh říct?!" kouknu na něj vyčítavě. ,,Velbnej pane, přece jim to nevěříte!" padne Bill před farníka. Asi se mu ještě nevžilo slovo strejček. By mě fakt zajímalo, jestli je to opravdu jejich strejda nebo jestli mu jentak nadávaj. ,,Tyhle dvě to na mě sváděj!" ukáže Bill na ně. ,,My?" vykulí obě oči a dělaj nevinný. ,,Holky!?" řekne tázavým hlasem farář a zmítá pohledem z Billa na ty dvě. ,,Tak kdo to udělal?" zeptá se nakonec neštvaně. ,,On!"…,,Ne ony!" ozve se skoro nastejno. ,,A teď už toho mám právě dost!" zanadáva farník. Vypadá jako by měl vybuchnout. ,,Někdo mi tady lže!" hlasitě a práskne rukou, přitom vezme nějakej klacek a už mě tahá ze sraček. Kurva, to je nějakej akční kněz, říkám si............,,Tak a teď trest pro vás všechny!" řekne rozhodně strejček a kouká na nás.
:,,Takže .." ježiši já už to vidím,zase budu s bráchou překopávat záhonky..přesně toho vochechulu slyšim..:,,Rozhodl jsem se,že vy dva,pomůžete vykopat hrob jednomu nebožtíkovi co leží zatím u mě na faře a potom pomůžete odnášet jeho rakev ke hrobu,a vy dvě,vy je budete poctivě kontrolovat a trošku jim s tou rakví pomůžete,prozatím jsem zkončil,pusťte se do práce vy bando nevděčníků!" :,,Strejdo,myslíš že to zvládneme?" :,,Jste moje zlatý neteřinky,vy určitě,budete po strejdovi!" já se jen zašklebim,po strejdovi,,pche.. to by si daly. ale počkat,cože budeme dělat my? doufám že jsem neslyšel dobře! :,,Tak pánové,pusťe se do právě,tady máte rýče a lopaty." Usmála se Verena,tohle jim vytmavim,ale je to vina Billa,to on tu ceduli schoval... Při práci jsem mu mrsknul přádnou dělovku hlínou do vlasů,holky pily džus a začaly se dusit smíchy.Bill zrudnul vzteky a já abych to zachránil mrsknul hlínu ještě po těch dvou "jeptiškách" :,,NO POČKEJ TY KRYPLE!" zařvala ta druhá,myslím,že Rita.a už mě začala ,honit.... po faře myslim..žejo..Zaběhli jsme k nebožtíkovi,přiskočil jsem k němu a schoval se za rakev.To už nás doběhl i Bill s naštvanou Verenou. :,,Míííííír?" zařval jsem. Nikdo nic neřekl,a tak jsem vstal a dělal že se věnuju nebožtíkovi. Dloubnul jsem mu do oka a vykřiknul :,,No tyyyyy vole ono je to fakt pravý!" Jenže to už oko vypadlo a začalo se kutálet po zemi.
,,Mno ty pičo! Kulička se kutálý!" směju se na celý kolo, ale Verena s Ritou polkli na prázdno. ,,Teď si ho di najít!" ,,Simvás, dyť je támhle!" řekne klidnym hlasem Billouš a ukáže na oko, ke kterému právě přiběhla jakási Micka. ,,Hehe, kočičko, di od toho očka pryč!" směju se dál, ale když ho ta číča chňapsne do huby a někam utíká, mam celkem mokro v kalhotách. ,,Průser!!!" zaječí Rita a Bill se kouká do stropu. ,,No kurva, na co tady čekáte?" zaječí Verena a já už běžim za Mickou. ,,Nadběhni jí!" diriguje mě Bill a sám stojí na místě. Jedinej já s Verenou lítam.,,Hale, tak já na ní skočim!" rozhodnu a to úplně při smyslech a už se v běhu odrážím a snažim sejmout Micku. ,,Magore, néé!" slyšim jak na mě ostatní pozdě křičí, ale to už místo na Micku, padám přímo do farníkovo náruče…Pak všichni s hrůzou vidíme, že číča něco papá. ,,Je tady všechno v pořádku?" ptá se nás po chvíli, co se otřepu strejček. Všichni nasucho polknem. ,,V naprostym!" přitakaj v momentě obě jeptišky nebo holky….spíš holky, pobožně nevypadaj. ,,Tak to jsem rád, tak pokračujte v práci!" řekne a zas odchází.
,,Von tam má teď díru!" hlásí nám Bill a pozoruje nebožtíka. ,,Heh, tak mu tam strčíme něco jinýho!" nabídnu se a z kapsy vytáhnu zelenej ořech. ,,Mno ale to tam nebude držet! Nebylo by něco jinýho?" namítá Rita. ,,Klídek, to tam přilepim sekunďákem!" pronesu jako ten největší machr a už mrtvímu lepim vočko. ,,Mno a je jako živej!" pochvaluju si hned práci, ale Bill je celkem skeptickej: ,,To je nějaký divný, vypadá, jak když podehnívá!" ,,Ale hovno podehnívá, to je jak když hnije!" přidá se Verena. Mě pěkně sere! ,,Mno, tak mu tam ještě nalepte nějakou šťopku, ne?" nabídne pro změnu Rita. ,,Mno, to jsem zrovna chtěl udělat!" poklepu jí zádech a tvářím se vítězoslavně.
:,,hele lidi,já mám nápad,místo tý šťopky,aby to vypadalo jako plochý,prostě jako tlející voko.!" jeee,co to zase bude.. to jsem zvědavej,stejně ten můj nápad s tou šťopku byl nejlepší,nee Rity,můj,nemůžu za to,že mi snad čte a krade myšlenky.. pche.. :,,Tak?" zeptám se,to by mě fakt zajímalo co z ní vypadně,dám si ruce křížem a dám lhostejnej výraz,aby jako věděla že můj nápad je nejlepší! :,,Když jste ryli zahrádku, byla tam taková velká,tlustá a kupodivu černá žížala nebo co to bylo,co kdybychom jí usekli hlavišku a nalepili ji tam?" :,,No to je perfektní,proč mě to nenapadlo hned? protože je to slizký!" vykřikne Bill.:,,Hele a to si říkáte kluci jo? jste horší než baby!" oponuje mu Rita. :,,Hele vy máča,já to udělám!" řeknu rozhodně,přece ze sebe neudělám nějakou babu.čapnu příborovej nožík a ženu si to k záhonku.....
tynuska+camaya

Bill a jeho tanec!

30. září 2006 v 15:30 | Aška |  Videjka
Jééé!Tak to je mazéc!Když sem tohle viděla tak sem se smála a smála .Billův divoký tanec!! Mrkněte! http://www.youtube.com/watch?v=Txbd-gjUtEQ -Příjemnou zábavu!:-)

Slza štěstí

30. září 2006 v 15:19 | Aška
Tak tohle je už opravdu poslední Ff co sem dávám.Ale tohle sem sem dát musela,protože mě úplně dostalo..Snad se vám taky bude líbit...
1.díl:

,,Já bych ti nikdy neublížil!"

,,Podívej se do zrcadla, buřte!"

,,Už jsem se lekl, že mi tady budeš vyznávat lásku."

Dneska byl zase den. Typické červencové vedro dnes vystřídal jen ospalý deštík a vlál studený vítr. Stejně jako počasí i já jsem ospalá. Jen tak ležím na posteli a koukám do koberce. Co mohu dělat? Nejradši bych z tohohle domu co nejdříve vypadla někam hodně daleko, kde by mě nikdo nenašel. Je jen jedno takové místo které znám, není sice daleko, jen kousek za naší vesničkou Loitche, ale spolehlivě se tam dá zapomenout na všechno okolo, co vás trápí, existujete jen a jen vy. Je to jen malý opuštěný rybníček, kam už nikdo nechodí. Je tak maličký, že by se dal přeplavat deseti tempy. Na hladině plavou bílé lekníny, v pozadí kvákají žáby a okolo jsou staré kaštany a břízy co neprozradí žádné z tajemství, které jsem jim svěřila, jako jediní… Někdy by člověk řekl, že jsou lepší než lidé: poslouchají mě až do konce a nepřerušují. Ale nemohou poradit, ani obejmout, jen tiše stojí a naslouchají větru. Každý den tam chodím relaxovat. Vezmu si s sebou skicák a tužku, opřu se o jeden silný kaštan a maluji krajinu… Malování mě opravdu baví, dostávám se do úplně jiného světa. Někdy píšu jen krátké příběhy, nebo básničky, někdy si jen prostě lehnu na staré dřevěné ošuntělé molo a prsty jezdím po vodní hladině a pozoruji stále se zvětšující vlnky. Samota je fajn. Nikoho už k sobě nepotřebuju. Dříve jsem sem chodila s mým klukem Markem. Jak jen dnes jeho slova zní falešně: ,,Já bych ti nikdy neublížil, mám tě rád!"… Víte jak moc mě má rád??? Jednou jsem šla večer po městě a z křoví slyším jen hekání.

,,Marku??? Gabi???? …Jak jste mi to mohli udělat?! Moje nejlepší kamarádka s mým klukem!!!" křičela jsem a brečela o sto šest. Rozutíkala jsem se pryč od toho všeho, přes slzy jsem ani neviděla na cestu. Doufala jsem, alespoň trošku, že se za mnou alespoň jeden vydá a bude se mi omlouvat, ale spletla jsem se.

,,Zkus se někdy podívat do zrcadla, buřte! Ty si myslíš že bych chodil s monstrem jako ty? Byla to sázka, ty hloupá, přece si nemyslíš, že bych tě přefikl dobrovolně?!" smál se mi ironicky Mark. Byla to nejhorší chvíle v mém životě. Od té doby jsem se zapřísahala, že se mu pomstím. Ale nějak na to ještě nedošlo, je to už pár měsíců. Vždyť nejsem zase tak ošklivá! Jen mám nějaké to kilo navíc… Někdy mě chytnou takové záchvaty žravosti, nemohu si pomoct, ale pak mám strašné výčitky a vzpomenu si na to co my řekl Mark a jeho odporný smích mi v hlavě zní dodnes. Prostě se toho jídla musím zbavit. Vždycky si říkám, že už se nebudu přejídat a následně zvracet, ale nejde to! Zhubla jsem ze 65kg na 58kg. Ale mám to pod kontrolou, přeci nejsem nějaká bulimička!!!!

Od té doby žiju jen v samotě. Nemám zájem o kamarády, všichni jsou tak strašně falešní!!! Říkají si nejlepší kamarádi a pak vám házejí klacky pod nohy.Zachování tajemství jim nic neříká. Já už se mohu spoléhat jen sama na sebe. Rodiče jsou věčně pryč, bratr je absolutní vypatlanej dement bez smyslu pro život. Doma mě v podstatě už nic nedrží.

Dnes je první den prázdnin. Mám celý červenec zaracha. Měla jsem na vysvědčení tři trojky. Ale snad to není tak strašné… Vždyť jsem teprve ve čtvrtém ročníku na gymplu. Ale naši to zkrátka nechápou, pro ně jsem zkrátka hlupák a hotovo, víc mě neřeší… Proč zrovna já musím mít sakru tak podělanej život?

,,Petro, pojď na večeři!!!" křičí na mě máma z kuchyně. Neochotně vstávám z postele a scházím do spodního patra do jídelny. Jejda, že by rodinná večeře, to už tu dlouho nebylo… Máma uvařila rybu a bramborový salát. Úplně se mi seběhly sliny. Pak jsem zase v hlavě uslyšela ten odporný Markův smích: ,,Zkus se někdy podívat do zrcadla, buřte!" hřmí mi v hlavě.

,,Mami, já nemám hlad, dejte si beze mě." oznámila jsem mámě.

,,To je rodinná večeře, tu trošičku snad sníš." řekla matka. Chtě nechtě jsem si sedla ke stolu a nedůvěřivě jsem pohlédla na svou porci. Všichni usedli a pustili se do jídla, jen já tam tak seděla a koukala. Ukrojila jsem kus ryby a dala si trošku salátu, zbytek jsem nechala. Vyšla jsem zase nahoru do pokoje. Ne, nepůjdu zvracet! Něco mě stále lochtalo v břiše, já musím!

Zase sedím opřená o mísu a bulím. Jako vždycky. Po chvilce se uklidním a zalezu do pokoje a usnu.

Kolik tak může být hodin??? Podívám se na budík. Teprve půl jedenácté. Nemohla jsem usnout. Napadla mě hříšná myšlenka. Potichu se vykradu oknem a přes balkon slezu dolů. Nikdo na to přeci nepřijde! Zamkla jsem si pokoj, kdyby náhodou někdo chtěl prudit, oblékám si čisté a voňavé věci a vydávám se z okna na "svobodu". Není to poprvé, co takhle na noc zdrhnu. V kůlně jsem popadla baterku a vyrazila k mému rybníčku.

Konečně jsem dorazila. Lehla jsem si na mé oblíbené molo a prsty jezdila po hladině. Byla už docela dost tma, hodně jsem přemýšlela, jako vždycky. Vnímala jsem všechny zvuky kolem sebe. Vlastně bylo ticho, ale pak se mi na chvilku zdálo, že slyším kroky. Sedla jsem si ale v té tmě nebylo vůbec nic vidět. Zvuky ustaly a tak jsem si zase lehla. Ale na molu jsem ucítila rány. Někdo se ke mně blíží. Byla jsem tak vystrašená, že jsem se ani nehla a čekala co se bude dál dít. Někdo si sedl na molo, těsně vedle mě. Obličej měl naproti měsíci ve tvaru D, takže jsem viděla jen černý obrys. ,,Kdo jsi?" zeptala jsem se. Dotyčný sebou polekaně škubnul a spadl do vody. Za chvilku se vynořil. Rožnula jsem baterku a posvítila mu rovnou do obličeje.

,,Kdo jsi?!" zeptala jsem se ostřeji. Byl to kluk, velice zvláštní kluk.

,,Kdo jsi ty?! Já jsem se tak lekl, že jsem spadl! Nevěděl jsem, že tu někdo je, nechtěl jsem tě vylekat! Pomůžeš mi ven prosím, je mi docela zima… A nesviť mi tou baterkou do obličeje, nic nevidím!" řekl ten kluk a zakrýval si obličej. Baterku jsem položila a šla mu pomoct z té studené vody. Pořád jsem se ho ale trochu bála.
,,Díky." oklepával ze sebe žabinec a z hlavy mu seskočila žába. Musela jsem se tomu smát, protože on se strašně lekl.
,,No, fakt sranda." urazil se naoko.
,,Promiň… Ještě jsem se ti nepředstavila já jsem Petra. Taky promiň, ale teď nevím kdo z nás se lekl víc…" usmála jsem se na něj a podala mu ruku.
,,Bill…" řekl prostě a sladce se usmál. Co to kecám?! Prostě se normálně usmál. Vzápětí se strašně začal klepat zimou. Sundal si úplně promočené tričko. Já měla mikinu, tak jsem mu ji alespoň půjčila.
,,Díky." špitnul.
,,Měl bys jít domů se usušit, ať z toho nemarodíš. Jak jsi vůbec objevil tohle místečko?" ptala jsem se zvědavě, protože to je první člověk, kterého jsem tam viděla.
,,Vlastně sám nevím. Pohádal jsem se s bráchou a tak mě nasral, že jsem musel někam utéct a doběhl jsem až sem a docela se mi to tady líbilo a tak jsem si sedl na molo… a zbytek už znáš…" smál se.
,,Bydlíš taky tady v Loitche?" zeptala jsem se zvědavě. Bill kývnul. ,,To je zvláštní, že jsme se tu ještě nepotkali." divil se.
,,My jsme se přestěhovali z Berlína teprve nedávno, takže asi proto. A jak jsi příjmením?" ptala jsem se dál, zatím co jsme šli směrem k jeho domu.
,,Kaulitz." řekl téměř neslyšitelně. Zastavila jsem se a zírala.
,,Bill Kaulitz, z Tokio Hotel, Billíšek, miláček úžasnej...?" vyjmenovala jsem mu jeho lichotky od fanynek. Bill otráveně vzdychnul a jen kývnul.
,,Ne, já to nemyslela takhle, já jen, že o tobě všechny holky v Berlíně pořád básní, víš… Neboj, já nejsem žádná bláznivá fanyna, síla zvyku, všechny holky ti neřekly jinak…" vysvětlovala jsem hned.
,,Tak to je dobře, už jsem se lekl, že mi tady budeš vyznávat lásku…" protočil oči Bill a usmál se.
,,Ne, to nehrozí…" smála jsem se když jsem si představila jak před ním klečím a vyznávám mu lásku.
Zjistila jsem, že je to vlastně fajn kluk a že se s ním dobře povídá. Doprovodila jsem ho až domů, kde jsme se rozloučili a já zase šupajdila zpátky domů.

Vylezla jsem po žebříku na svůj balkon a oknem si vlezla zpátky. Nechtělo se mi ani trošičku spát. Nevím proč, ale musela jsem přemýšlet o Billovi. Vždycky jsem ho nesnášela a teď se s ním v pohodě bavím u svého rybníka, ironie osudu, ach jo. Vylezla jsem z pokoje, že se půjdu dolů najíst. Měla jsem strašný hlad. Přiřítila jsem se k ledničce, s chutí ji otevřela a vybírala všechno možné. Už jsem si kousla do kusu koláče od oběda, ale něco ve mně hrklo. Sousto jsem vyflusla. Ne, nebudu jíst! Usmyslela jsem si a jídlo zase schovala zpátky do lednice. Cesta do pokoje byla úmorná, protože jsem stále váhala, jestli se přeci jenom nemám vrátit. Ne, musím odolat!!! Přikázala jsem si a šla si lehnout. Sice mi strašně kručelo v břiše, ale asi po dvou hodinách jsem zabrala.

,,Vstávej, krávo, už je skoro jedenáct!" strhl ze mě peřinu brácha a já po něm jen naštvaně hodila polštář, za což mě šel zmlátit. ,,Demente!!!" volala jsem ještě za ním, ale on už mizel za dveřmi. Neochotně jsem tedy vstala, dala si lehoučkou snídani a vyrazila se projít po venku, protože bylo opravdu krásné počasí. Tak mě napadlo, že bych se mohla stavit za Billem, aby mi vrátil mojí mikinu. Samozřejmě jsem odešla když mě nikdo neviděl. Snad si nevšimnou, že jsem zmizela…:o)

pokráčko příště

(Niky)

Borec Tom 9.

30. září 2006 v 15:18 | Aška |  -*Borec Tom
Stojím tam asi dvě minuty a furt nic. Ještě chvilku čekám, pak se otočím a zklamaně odcházím.
Slyším dveře, jak se otevřou, tak se otočím a vidím za nima stát nějakou paní obskládanou krabicema.
"Ahoj, promiň, nemohla jsem se tady přes ten bordel dostat ke dveřím," omlouvá se.
"To je dobrý. Nikol je doma?" zeptám se s nadějí v hlase. Nevím co bych dělal, kdyby nebyla.
"Jaká Nikol?" neví, která bije. Tak si říkám, jestli jako dělá blbou, aby zapřela vlastní dceru, ale zůstávám v klidu a zeptám se:
"No Nikol Freienová."
"Jo, ty myslíš Freienovy? Tak ti se brzo ráno odstěhovali a teď tady bydlím já," uvede věci na pravou míru.
COŽE??? To si ze mě snad dělá kozy. Jak odstěhovali??
Pořád tomu nemůžu uvěřit a zoufale se ptám: "A kam?"
"To já nevím, neptala jsem se."
Tak to je v řiti největší. Telefon na ni nemám, kde bydlí taky nevím, no ještě že už znám aspoň příjmení. Což je mi teď ale dost k hovnu.
Poděkuju a jdu po schodech dolů. V té chodbě, do které mě vtáhla se zastavím a unaveně se opřu o zeď. Mám strach, že jsem ji ztratil. Že už ji nikdy neuvidím. Rozhodnu se že udělám všechno pro to, abych ji zas viděl.
Odlepím se od zdi že už půjdu a zrovna dovnitř někdo vchází. Jsem za rohem, takže si mě ta postava nevšimne, zachytím dveře a vycházím. V tom mě trkne a otočím se na toho, kdo tam vešel. Nějaká blonďatá holka. Srdce se mi skoro rozskočí.
"Nikolo??" křiknu na ni. Ona se otočí a já se málem propadnu do země. Už z ní mám i halucinace. Omluvím se, páč tu holku sem v životě neviděl a jdu do hotelu.
Kde jenom může být? Proč se mi ani neozvala nebo mi nedala vědět že se stěhují nebo kde teda je?
Úplně se mi z toho všeho přemýšlení udělalo zle. Jdu do pokoje, Billovi neřeknu ani půl slova, zabouchnu za sebou dveře a padnu únavou na postel.
Zase se mi o ní zdá. Že sme spolu, jenom my dva a nic nás nemůže rozdělit. Když se probudím tak zjistím, že se mi to jenom zdálo a je mi z toho nanic. Podívám se na mobil abych zjistil kolik je a málem se zděsím. 4 hodiny odpo. Jsem prospal půl dne. A hlavně OBĚD. Kurva, fakt super den.
Teď si uvědomím, jak strašnej mám hlad. Jdu k Billovi do pokoje, pak ke klukům abych zjistil, že nikde nikdo není. Hm, hlad mám jak sviňa, kluci nikde, Nikol nikde, to je na hovno život. Jdu zas k nám a vyvalím se na gauč. Vemu mobil a volám Billovi.
"Čau Růžo," prohodí vesele Bill, když to zvedne.
"Jak Růžo, ja nejsu žádná Růžena, to su já vole, tvůj brácha, tvoje dvojče!!!" zaúpím a už mám toho dnešního dne fakt plný zuby.
"To já vím, idiote, myslel jsem jenom, že seš jak Šípková Růženka. Byl jsem pro tebe, že jdeme s klukama k Mekovi, ale nešlo tě vzbudit, navíc si mlel nějaký hovadiny, tak sem tě radši nechal," vysvětluje moji novou přezdívku a někde blízko něho někdo vybuchne smíchy.
"Kdo se tam tak řehní?" zvědavě se zeptám. Je mi to vlastně úplně jedno, ale nechcu aby se třeba Bill na něco ohledně Nikoly ptal.
"Ále, to se jenom Gustav bezúspěšně pokouší házet si hranolky do huby," oznámí mi Bill a začne se mi smát do telefonu. Asi se to Gusťovi zas nepovedlo.
"Ty debile, já ohluchnu!" nadám mu.
"Jé promiň, ale to se nejde nesmát tomu volovi."
"Hm, dobrý, kde přesně v Mekovi ste?" zeptám se, když mi nehorázně zakručí v břichu.
"No, když tam vejdeš, tak se dáš doleva a sedíme úplně v rohu vzadu," vysvětluje mi to pako.
"Ježiši Bille, ty seš idiot, já myslím jako v které ulici nebo na jakým náměstí."
Když se to teda konečně dozvím, vemu klíče co leží na stole a zarazím se.
Na stole totiž leží něco, co mi stokrát zvedne náladu..
(ISURP)

Žaloba?

30. září 2006 v 14:42 | Zuzilik
Tkaže tohle se objevilo na slovenské stránce T-Music.
Tokio Hotel mieria na súd!
Tokio Hotel mieria na súd! Nemecké kvarteto zvažuje žalobu na tri domáce bulvárne plátky. Dôvodom je ohováranie, keďže popularita rockerov v rodnej krajine začala jemne klesať, tlač napríklad v súvislosti s lídrom skupiny, Billom, rieši otázky sexuálnej orientácie, či dokonca prípadného domáceho násilia.
No, abych pravdu řekla, ani se jim nedivím.

Nová nominace

30. září 2006 v 14:34 | Zuzilik
Zdroj:www.k3mil3k.blog.cz
EINS LIVE KRONE 2006
Takže TH byli nominováni na další cenu.. A to EINS LIVE KRONE 2006.. V překladu něco jako živá koruna.. Je tam celkem 7 kategorii..
Nejlepší album 2006
Nejlepší skupina 2006
Nejlepší komedie 2006
Nejlepší nováček 2006
Nejlepší živé vystoupení 2006
Nejlepší singl 2006
Nejlepší umělec 2006
Tokio hotelo jsou nominováni v kategorii Nejlepší živé vystoupení..( Nejsem si jistá překladem.. Původně: Bester Liveact 2006)
Další nominováni v této kategorii sou:
Scooter
Wir sind Helden
Farin Urlaub
Seeed
Jinak můžete sami hlasovat a to tady: http://www.einslive.de/diekrone/
Stačí kliknout na kategorii, odškrtnout favorita a kliknout na Wählen.. Upozorňuju v jedný kategorii jde hlasovat jenom jednou..:)

NRJ-fotky z rádia

30. září 2006 v 14:30 | Zuzilik
Tady jsou fotky z rozhovoru do jednoho francouzského rádia ze dne 27.9.2006. Jsou docela kvalitní, až na ty červený očička...x-)
Jací spocení? Že by to vysílání dalo tak zabrat?
Jak sjetej...x-)
Wow, Bill má dobrej výraz.
Teda, to je ale sexy pohled, co?
PS:Bill tam naživo zpíval DDM.

Jak si vedou v hitparádách?

30. září 2006 v 14:19 | Zuzilik
T-Music: Takže tady mají v pořadí už svůj třetí klip, se kterým se stále a pořád drží na první příčce hitparády. Bohužel i tento klip už tady bude desátý týden a proto bude končit. Je sice pravda, že Tokio Hotel mají už další klip k písničce DLT, ale než se to dostane k nám, bude to ještě hodně dlouho trvat. Teď mužeme pro TH udělat max to, jak říkal Bouček v T-Music, hlasovat pro ně do posledního týdnu co nejvíc, aby měli rekordní počet hlasů a třeba vyhráli "the best of" z uplynulého půl roku.
ESO:Takže tady jsou nepochopitelně TH až na 11.místě s písničkou Rette mich. Je tomu tak ale proto, že je teprve tento týden nasadili jako novinku, tak doufejme, že to vyšplhaj výš. S minulým klupem Schrei byli tuším na pátém místě.(Jo, mmch nechápu, jak v Esu můžou mít na prvním místě Blog27 ještě k tomu z přezpívanou písničkou...x-()
Óčko:Takže ať jsem hledala, jak jsem chtěla, v téhle hitparádě už TH zařazení nejsou!
Takže tohle byly myslím že takové základní tři hitparády v ČR. Musím teda říct, že TH jdou nějak dolů. No, ale hlavně, že se drží aspoň v T-Music a hlavně!!! že se pořád líbí nám!

Tom nenažranec?

30. září 2006 v 14:04 | Zuzilik
By mě zajímalo, k čemu tolik baget....
Zdroj:www.tokio-hotel-web.blog.cz

Bezvadné hlášky!

30. září 2006 v 14:01 | Zuzilik
R(reportér)-Chodíš na profesionální manikúru nebo si nehty děláš sám? Bud upřímný...
Bill: Ne ne, dělám to všechno sám. Všechno! Ano, sám se líčím a všechno dělám hlavně já, ano. Bylo by trochu divný jít na profesionální manikúru, tak...kluci tohle normálně nedělaj (Postřeh Bille xĐ )
2) R-Gustav a georg už ukončují. Ale Bill a Tom musí bohužel číst školní učebnice dál..Dokonce musíte navštěvovat internetovou školu...
Bill: Ale, takhle žijeme ve vlastní skupině ne?
Georg: (valí oči) Anoooo
Bill: My máme práci (úšklebek na Toma)...a ti jiní...o...o :D
Tom: Anooooo :D
3) R- Ale Bille...Nemylím se, máte psa?
Bill: Ano máme
Tom: Scotty??
Bill: Yeah...
Tom: JO, nemohl to dál vydržet a chystal se zemřít...
Bill: Díky...jsi velmi dětinský...
R- A děti?
Tom. Děti...Nevím, proč se nás teď ptáte na děti a manželství
Bill: Yeah...nevím o žádným
Tom: Já vážně nechci nosit křičící děti a to ještě k tomu slintá jako pes
4) (Kdo má DVD Schrei-live bude vědět o co GO. Bill nenamalovaný když představue svou postel...)
Bill: No a tohle je moje postel...musí být velká. Vždyt tak těžko pracuju...potřebuju velký prostor
5) R-Vždycky máš svůj styl Bille?
Bill: Samozřejmě. Občas jsou dny, kdy jsem absolutně poblázněný do mého stylu, kdy jdu právě ven a nějak...vypadám podobně jako on (pohled na Toma)
Tom (přerušuje Billa): Ale já vypadám...vypadám...vypadám (velmi cool se nakloní) rozhodně líp než on...(velký úšklebek) a on (pohled na Billa) ještě sám sobě říká, že vypadá líp
(Reportér se směje)
Bill. Rozhodně...rozhodně (úšklebek) Navíc vypadáme velmi podobně, ano! (Čím to asi bude?! xĐ )
6) Tady asi mluví s nějakou fans...
Bill: Taaak...ted máš 2 autogramy od Toma, 2 od Gustava, 2 od Georga a 2 ode mě. Tak tady máš 4 autogramy od nás všech. (Hrdý úšklebek)
Tom: Hmm..ani náááápad, Bille....tvůj rozpočet není dokončený...
Bill: och člověče
Zdroj: www.tokioohotel-engel.blog.cz