Úplně sůpa prázdniny u tety 6-ff

6. srpna 2006 v 19:51 | camaya
Úplně sůpa prázdniny u tety....6.DÍL

Jenom že jsem úplně zapoměla, že mají dopoledne přijít kluci.Ráno, když ještě spím příjde někdo do mýho pokoje a strhne ze mě deku. ,,holky nechte mě ještě spát" řeknu a otočim se. A najednou mě někdo plácne přes prdel.To už se naštvu. ,,Sakra to mě nenecháte ani vyspat?"zakřičim a sednu si. ,,T.....Tome,B.......Bille co tady děláte?a jak ste se sem dostali?" zeptám se viděšeně. ,,Mno.....stavili sme se pro vás....holky už byly ustrojený,když jsme se jich zeptali kde seš,tak nám řekly že ještě spíš" řekne Bill. ,,A potom je napadlo,že....." ,,že co?" zeptám se ,,že tě máme jít vzbudit" odvětí mi Tom ,,aha....mno tak to já se ustrojím" a vstanu z postele.Ale kluci tam pořád stojej. ,,mno to snad pojdete pryč ne?bo se budete koukat?" zeptám se. ,,mno klidně mě to nevadí" řekne Bill a sedne si na postel. ,,mno tak to ne!!" čapnu Billa a Toma za ruku,vystrčim je z pokoje a zamknu. ,,to museli přijít zrovna když sem spala? vždyt jsem vypadala jak debil" pomyslím si a hrabu ze skříně džíny.Natáhnu na sebe ještě tílko a namaluju se.Když příjdu dolů nikdo tam není. ,,sakra kam šli?" myslim si a jdu se juknout za barák.V tom mě někdo chytne kolem pasu. Bill!!!!. ,,co chceš jako dělat?" zeptám se ho překvapeně. ,,hodit tě do vody!!" prohlásí Bill. mno jasně oni už se koupou myslím si. ,,ne to ne já jsem ustrojená" prosím ho. ,,ale to je mi úplně jedno!!" odvětí Bill. ,,ne Bille prosím já nechci" ,,ale to mě nezajímá já tě tam prostě hodim" a už jsem ve vodě. Vynořim se,sem úplně rozmazaná.Všichni se mě tlemněj,ale mě moc do smíchu není. Už chci vylíst z bazénu,ale Tom s Gustavem mě chytli a znova mě potopili. Když pod vodou otevřu oči strašně se leknu.Bill je tam taky a kouká na mě. Vynořim se a začnu se dávit.Holky ke mě připlavou a bouchnou mě do zad. ,,jo už je to v poho" řeknu jim.Kluci se tomu strašně tleměj. ,,ha ha ha to bylo strašně vtipný" řeknu ironicky. ,,to bylo mno" prohlásí Gustav. To už si nenechám líbit, skočim po Tomovi a potopim ho. Pak chci potopit Gustava, ale ten mi uplave k Lucce. ,,mno tak mi pomož ne?" křiknu na Lucku. ,,mno když....." ale to už je za Gustavem Míša a ukazuje mi abych byla zticha. usměju se. Skočí po Gustavoj a už je pod vodou. ,,ještě Lucku nechtěla mi pomoct" ,,jasný" řekne. A Lucka už je taky pod vodou.

Takhle tam ještě chvíli blbnem, ale pak se du radši převlíknout do plavek. Příjdu zpátky a skočim šipku do bazénu. ,,Co kdyby sme si zahráli kohoutí zápasy?" zeptám se. ,,mno to je dobrej nápad" řekne Gustav. Bill ke mě doplave a prohlásí ,,tak ty budeš se mnou" ,,jo?" zeptám se ho. ,,mno jasně že jo! tak šup vylez mi na záda Kristy" ,,jo už lezu"

,,jóóóóó výtězství je naše!!!!" zařvu a Bill mě schodí do vody. ,,Kristy běž se prosím podívat kolik je hodin" poprosí mě Bill ,,jo jasný!" vylezu z bazénu a svištim do kuchyně. ,, ty woe už jsou čtyři" řeknu ,,jako fakt?" zeptaj se kluci. ,,jo fakt" ,,hm...tak to my už musíme jít" a lezou z bazénu. ,,my se stavíme kolem osmí jo?" zeptaj se kluci. ,,mno tak to si ještě mooooc dobře rozmyslim" řeknu a tlemim se. ,,jo?tak rozmyslíš?" řekne Bill a de ke mě. Veme mě do náruče a hodí do vody. ,,tak v osum u nás" křiknu na ně. Pak už vylezu z vody pže mi je zima........

(Tiinuška)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama