Červen 2006

Šťastná náhoda 9

30. června 2006 v 12:26 | Zuzilik
9.
Pomalu se odsunu od Toma a pohlédnu mu zpříma do očí…. Až ted jsem si uvědomila jak jsou nádherné…. Díváme se navzájem do očí a nemůžeme přestat… "Byl si to ty kdo mě zachránil?" zeptám se ho tázavě… Jeho oči najednou uhnou a pohlédnou do země… "Jo… Nechci o tom mluvit, byla jsi tak zesláblá tak zoufalá…" říká a v jeho hlase je slyšet smutek….
"Tome…" skočim mu do řeči a on se na mě podívá…. "Už je to pryč…" řeknu a usměju se, on také vykouzlí nucený usměv a chytne mě za ruku…. "Víš podle čeho jsem to poznala?" zeptám se ho abych trochu zvolnila atmosféru…. Tom jen zakroutí hlavou a upřeně poslouchá…. "Protože krásně voníš!" řeknu s usměvem na tváři…. Tom se trochu začervená a podívá se znovu na mě….. už je tu zase ten silnej pohled…….. a najednou…….. přitáhneme se k sobě a políbíme se….
Z neviného polibku se rázem stane krásné líbání… trvá to pěknou chvilku než se od sebe odtrhneme, je to krásný, něžný…..
Potom se na mě zase podívá těma svejma očima, ale tentokrát zase smutnejma…. "Co se děje?" zeptám se ho…. Jeho zrak opět směřuje do země…. "No….. ty přece chodíš s Billem…" řekne trochu zaraženě… "No chodila, ale Bill mě zklamal, prostě jsem pochopila, že ty jsi ten pravej….. ne Bill!" řeknu a podívám se na něj, v jeho pohledu je naděje…..
Ještě chvíli tam sedíme, zítra mě prej pustí domů. Ale mám ruku v sádře, takže je to blbý….
Potom Tom odejde a já usnu….
Druhý den vyletim z postele jako neřízená střela a hned jsem hotová asi po hodinovym "propouštěcim ceremoniálu" vylezu konečně z nemocnice… Koukám jestli tady na mě někdo čeká, hledám mamku, ale nevidim jí…. Asi se zpozdila, sednu si na lavičku u vchodu a čekám… najednou mi někdo zakreje oči….. "Kdo to je?" zeptá se mě ten někdo…. "Že by … Tom!" řeknu a otočim se…. No jasně …. "Jakto že si to poznala?" řekne Tom jako na oko naštvaně… Pokrčim rameny… "Jakto že si tady ty?" zeptám se ho a obejmu ho…. "No tvoje mamka musela do práce tak jsem tady já!" řekne s usměvem… "Počkej počkej… nebavíš se nějak moc s mojí mamkou? A nemáš bejt ve škole?" řeknu jako přísně…. "Tvoje mamka je v pohodě…!" řekne a pobízí mě at jdu směrem k autu.. Já vstanu a on mi veme tašku, jdeme za ruce k autu který mě má dovést domů.
Po chvíli cesty autem už vylízám doma u svýho baráku, poděkuju Tomovi za odvoz a vylezu z auta, ale když Tom vidí jak zápasim s taškou, rychle mi přijde na pomoc. "Ježiš já jsem tele!" vypadne ze mě… Tom se trochu zasměje a už mi zase pomáhá s taškou… Dojdeme k našim dveřím, odemknu a vemu od Toma tašku a hodim jí na zem. "Dík moc!" řeknu a usměju se. "Za co?" řekne Tom a čeká, že se s nim rozloučim podobně jako včera. "No za …….odvoz!" řeknu a šibalsky se usměju "Joooo tak!" řekne Tom jako, že nechápavě… "Tak se měj!" řeknu šibalsky a otočim se chci vejít domů, ale jeho ruka mě zastaví. Chytí mě za pas a otočí směrem k němu… "Já věděla, že si to nenecháš ujít!" řeknu a usměju se, Tom jen zakejvá hlavou a políbí mě….. Když se od sebe odtrhneme, Tom mě pořád drží kolem pasu "Nechce se mi ještě domů!" řekne a vykouzlí psí pohled… usměju se… "Pojd dál…"

Tomovo wallpery

30. června 2006 v 7:34 | NIKISKUL

Tady si vyrobíte noviny,penízky a občanky

29. června 2006 v 21:34 | camaya |  Srandičky a Fun rozhovory
http://www.onlinewahn.de/generator/ takže tayd mate adresku kde se daj vytvařet všechny ty noviny penize a občanky takže kydž zase nekde najdete napis Bill chodi s češkou nebo nec podobynho tak tomu nevěřte protože je to jenom blabol z těhle stranek
zdroj-http://die-tokiohotel-de.blog.cz/0606/no-podivejte-se

Blog 27 o TH

29. června 2006 v 21:32 | camaya
Co je to za holky, ktere jely s klukama z Tokio Hotel na turné? Tola a Ala ( polská prezdívka pro Alici) jsou v Polsku na prvnim miste hitparád. Jejich první album <LOL> je uz v prodeji ve velké časti Evropy. A jejich singl Uh la la la jde fakt pod kuži. Je škoda že fanoufci kluku z Tokio Hotel v nich vidí jejich konkurenci a i holkam možná i trochu závidí a uz na ne na koncertech dokonce i pískaly.
Spousta holek vam zavidí a všechny chtejí vedet jestli s nekterym z kluku z Tokio Hotel chodíte?
ALA : Ne. To jsou všechno jen drby. S klukama vážně nic nemame!
A jste do nich zamilované?
TOLA : Ani to ne. Vždyt se ani moc nevídáme. Na koncertech se většinou míjíme a vlastně kluky zas až tak moc dobře neznáme.
Takže žádný zájem? Vždyt jste s momentálně nejoblíbenejsíma klukama Evropy jely turné?
TOLA : Ale jo, ale nejsou pro nás duležití. Chceme jen využít tuhle šanci a delat to, co nás baví nejvíc - vystupovat živě!
ALA : Tokio Hotel jsou v Německu na první příčce , stejně jako my v Polsku. Doufáme , že nás uvidí spousta holek a třeba třeba se z nich stanou naši fanoušci.
A dál to pokračovalo ale ne o Tokio Hotel....
zdroj-http://die-tokiohotel-de.blog.cz/0606/blog27-vyjadreni-o-th

Bill mluví francouzsky

29. června 2006 v 21:24 | camaya |  Videjka
Tohle video natočila jedna francouzská fanynka, Bill se fotí s těma ostatníma a sem tam prohoděj pár slov. Celkem vtipný..
zdroj-best-band.blog.cz

Co si o nich myslí jiné hvězdy?

29. června 2006 v 20:25 | Zuzilik
Takže lidičky, tady jsem našla článek, nebo spíš takové malé sestříhané interwiev(jejda, nějak nevím, jak se to píše) s nějakýma hvězdama, kteří se vyjadřovali k TH. Nevím, fakt nevím,. jestli je to pravdivý, nebo si to nějakej troubelík vymyslel, ale ty reakce a myšlenky jsou hodně dobrý.
Tobias Regner
Tihle kluci jsou velice talentovaní a já je velice obdivuji. Jsou teprve 16 let staří a už jsou světově slavný. Když jsem byl já v jejich věku, koukal jsem na kreslené pohádky. Ke dvojčatům můžu říci, že se stali dospělými dokonce možná až příliš brzo. Já myslím, že jsou zralí na jejich roky, což ,může být v téhle práci dobré, pokud ovšem nebudou mít smysl pro obchod, bude to špatné. Mam strašně rád song Schrei. Tenhle song je pro mě absolutní jedničkou v mé kolekci hitů. Ten song je úplně super, dlouhou dobu sem neslyšel nic tak dobrého. To si zaslouží chválu a pro kluky to nejlepší!
Michel Johnson (US5)
Já nechápu, proč si všichni lidi myslí, že US5 a Tokio Hotel mezi sebou nějak soupeří a že pro sebe hledáme jen špatná slova. Opak je pravdou. Song Durch den monsun je pro mě nejlepší německý singl co jsem kdy slyšel. Bill má zajímavě úžasný hlas a ostatní kluci dělají skvělou muziku. Nikdy jsem se s nimi nepotkal, ale chtěl bych, protože je obdivuji.
Marc Terenzi
Ty děti jsou super. Na Comet Award jsem seděl s nimi a kluky z US5. Ti čtyři kluci jsou opravdu nadaní, ale taky to jsou skvělé osoby. Jsem skutečně šťastný, že s jejich prvním hitem dostali tolik cen. To bylo šílenství. Místo, kde jsme seděli, bylo úžasný. Já sem chtěl opravdu moc, aby vyhráli cenu a myslím, že oni si jí zasloužili. Oni vědí, co si o nich myslím a to stačí. Jen tak dál pokračujte kluci!
Pink
Poprvé jsem o nich slyšela na Viva Live Show a musím říct, že ti kluci jsou opravdu sladcíííííííííí. Frntman-zpěvák kapely, neznám jeho jméno, je naprosto úžasně krásný. Přísahám že kdybych byla mladší, byl by můj. A o jejich hudbě ani nemluvě. Když mi Klass řekl něco o nich a když jsem slyšela jen jednu jejich písničku, šla jsem do obchodu s CD a koupila si 10 jejich Cd pro mě a 20 jejich Cd pro moje přátele. Tenhle druh CD musí být v mých rukách. Když jsem se vrátila domů, všichni se mě ptali, kdo jsou to ti skvělý lidi. Pak ale nikdo nerozuměl proč mám 10 kopií. Vysvětlila jsem jim to tak, že když rozbiju jedno, abych měla jiné. Takové CD se nevydá každý den!!!
(Ty woe tag to je cool názor×Đ)
Thariq Khan(US5)
Ten zpěvák má úžasný hlas a ten mu závidím. Nahráli spoustu úžasných songů a moc se mi líbí jejich texty. Oni jsou to, co jiní být nemůžou, co si jen tiše přejí, a to je skutečný hudební charakter. Hlas a vzhled! A to je dnes vzácné. To je neuvěřitelné, že někdo z naší země může být tak úspěšný a významný.
50Cent
Já neposlouchám rock a je pravda, že poprvé jsem si myslel, že ten zpěvák je holka, ale nemůžu popřít, že ti kluci jsou velice úspěšní a nadaní ve vytváření hudby. Mám jejich CD byl to dárek od mé kamarádky Pink, a teď jí musím poděkovat, protože ona mojí hudební sbírku okrášlila. A musím říct, že Cd Schrei je jediné rockové CD v mé sbírce.
Sarah Connor
Marc se s nimi setkal už tváří v tvář, ale já ještě neměla to potěšení. Ale doufám, že se s nimi brzo setkám. Ty děti nejsou talentované. To nemůžeme říct. Žádné výstižné slovo pro ně nemůže existovat. Slovo talentovaný je slovo pro něco přirozeného, ale oni mají něco jako nadpřirozené síly a proto mohou dělat tak skvělou hudbu a tak úžasně zpívat. Oni ještě nejsou dospělý a už jsou tak úspěšní. Myslím, že oni tak rychle nezmizí. Mylsím, že Tokio Hotel budou existovat tak dlouho, dokud budou žít, protože jejich hudba je skvělá a oni jsou talentovaní.

I´m not BOY!!! 4

29. června 2006 v 20:23 | camaya |  -*I'm not BOY!!!
I´m not BOY!!! 4
Tak vedle Toma sedim ještě dobrou půl hodinku a docela dobře spolu kecáme.Dokaď nezačne používat věty typu:Máš krásný oči.Takový sem ještě nikdy neviděl…..a bla bla bla..mele,jak kdyby to měl naučený.To si jako myslí,že mu na to skočim?Já sem sice doufala,že se mě aspoň jeden z nich všimne,ale zas tyhle bláboly slyšet nemusim…Tom zrovna pije kolu,když se mu natvrdo řeknu:,,Víš co Tome,tak si to poď rozdat!"chudákovi z toho zaskočilo a začal prskat.Tak sem ho flákla po zádech a vypadla pryč.
Tom se rozprskal ještě víc,až celej zčervenal.Gusty s Billem k němu hned přiběhli a Bill ho přátelsky poplácal po zádech.,,Copak,Tomíčku,poslala tě do háje?"směje se Bill.,,Ne!"
,,Tak je na holky?"pokračuje dál ve výslechu.Má z Toma děsnou prdel.,,Víš co Bille???!!!!......nezáviď!"vyjekne Tom a připlácne si na stehna mražený kosky ledu,který mu přines Gusty.,,A vůbec,Bille,nevopruzuj a di se k ňáký holce zahřát!"vypakuje od sebe Billa a pak mrkne na Gusťu:,,Hele,Gustave,už vůbec přišel Robb nebo ta jeho ségra?",,No heh,jak bych ti to řek,ta Robbovo ségra,je ta holka,co tě teď poslala někam!A Robb"….nestačí dopovědět,protože mu do toho Tom skočí….:,,Vona mě neposlala do háje,ale chtěla si to se mnou rozdat!",,Jo?Tak to si vyprávěj vrabcům na střeše!"řehní se mu už i Gusty.
Je něco kolem jedenáctý a já se válim v koutě.Nemam na nikoho náladu,chci jít na čerstvej vzduch!Barák je plnej lidí a já vůbec netušim,kde moje kámošky můžou bejt,tak jen doufam,že si aspoň ony užívaj.Dneska asi není muj den L .Jdu nahoru do patra,tam není tolik lidí.Většinou se tu na zemi válej zamilovaný páry a já o ně zakopávam nohama.Kde tady maj asi balkon?Rozhlížim se na patře po dveřích a nevím kam mam vejít.Beru teda za jedny a ouha….nějaká dvojice si to tam pěkně rozdává.,,Sorry!"špitnu a radši hned zabouchnu.Rozhodnu se vejít až úplně do posledních dveří.Je v něm zhasnuto a naproti vchodovym dveřim vidim otevřené dveře na balkon.Takže jsem se trefila správně!Jdu potichu přes pokoj.Bude určitě nějakého kluka.Uprostřed na zemi je hifi věž a kolem ní spousta rozházenejch céreček.Už stojím u vchodu a přešlapuju práh.Vlaje mírný vítr a chladí mi mé rozpálené tělo.Jdu rovnou k zábradlí a ani si nevšimnu postavy,která stojí na druhé straně balkonu…
Chytnu se oběma rukama za zábradlí a svůj pohled s tichým povzdechnutím upřu na oblohu plnou hvězd…Chvíli je ticho a já si vychutnávám vůni večera,ale pak nějaký hlas za mnou promluví:,,Proč se nebavíš s ostatníma?Párty je přece v plnym proudu!?"je to Bill,kdo tam stojí,ale já to zatím netuším.,,Už mě to tam nudilo….Asi tady sem ze stejného důvodu jako ty,ne?"odpovím na otázku toho hlasu a pořád se dívám na nebe.Na ty miliardy hvězd,co tam svítí….,,Hm možná."ozve se odpověd.Opět je chvíli ticho,ale pak ten někdo pokračuje: ,,Takže se ti tady nelíbí?",,Ale jo líbí."odpovim:,,Ale skoro nikoho neznam,kromě Toma Kaulitze,takže to bude asi tim.",,A proč teda nejseš s nim?Spouta holek se kvůli němu může umlátit…tebe nezajímá nebo co?"….,,Je to blbec."Billa tenhle rozhovor začíná bavit.S kým to asi mluví?Jde ke mně trochu blíž…..,,Co udělal,že si tohle o něm myslíš?",,Právě že téměř nic."odpovim zas tomu hlasu:,,Nejdřív se se mnou seznámil a pak do mě začal hustit ty sladký fráze,tak se ho odpálkovala dosti zajímavou větou a odešla.",,Aha…a to ti nevadí,žes ho přenechala ostatním holkám?Třeba s tebou chtěl chodit!"přiblíží se Bill těsně za moje záda.,,Né nevadí,já nechci chodit s někym,kdo to nemyslí vážně i kdyby byl slavnej.Tom je prostě debi…."otočim se přitom na toho kluka,co na ně furt mluví a už samim leknutim nedopovim poslední písmeno.,,Debil!"řekne to slovo Bill.,,Jo debil a já sem v prdeli!!!"vysypu ze sebe....
(camaya)tenhle díl není opět tolik vtipný,ale holt do toho musim taky strčit nějakej ten děj....Líbí se vám to nebo je to už nic moc?Já jen jestli mam pokračovat?Jo a sorry za moje chyby já si to po sobě nečtu:o)

Nová fotka NIKISKUL

29. června 2006 v 15:30 | NIKISKUL
Tak tohle jsem já na školnim výletě v Třebíči....bylo to tam moooc pěkný.... A mam takovej dojem že tam byla i jedna fanynka TH... která byla na utajenym koncíku v Praze a fotila se s Billem tak newim... Jestli je to jedna z Vás tak mi písněte.
Jako vůbec nemam na prsou NO PICTURES PLEASE.....:-D

Holka dvou tváří 13

29. června 2006 v 13:17 | camaya
Holka dvou tváří-13

A pak mě chytí...Ale jak už jsem říkala i přes mou váhu jsem neuvěřitelně mrštná(i když se nechci přechvalovat)a tak se mu rychlostí ještěrky vysmeknu.Ale co je mi to platný,když ho mám těsně za prdelí...Jenomže jak jsem se na něj otáčela,nevšimla jsem si,že těsně přede mnou je kašna.Já ještě stačím uhnout,ale Bill to jaksi nezaregistroval a v plný rychlosti se převrátil do vody.Já jsem samozřejmě chytla parádní výtlem.Náměstí bylo naštěstí prázdné až na nějakýho dědka.A ten samozřejmě nezahálel.
"Vy holomci!Takhle si dovolujete zneuctít fontánu svatého Jana?To jsou ty dnešní poměry!Každý si dělá co chce!"
"Ale dědečku,hlavně se nerozčilujte!Mohla by vás klepnout!A nebojte se!My to tomu vašemu Janíčkovi odčiníme!Tady Bill mu zato zazpívá nějakou pěknou písničku!Třeba tuhle:"Halekala jsem na toho dědka a už jsem se nadechovala a začala hlasem Luciana Pavarottiho zpívat
"Kdé domov můůůůůůůj,kdéééé domov můůůůůůůůj......."To jsem ale nevychytala.protože Bill se mezitím vzpamatoval a vtáhl mě do tý kašny taky.Ale studená voda jeho hněv očividně ochladila,protože se upřímně smál,když mi ofina,kterou mívám na bocích,spadla do ksichta a já vypadala jako bratránek It z rodiny Adamsových.
"Víš co,Ty se moc nesměj!Sedíš tady jak pako v kašně a sám vypadáš jak pablb!"
"Si ňák troufáš ne?"
"Ani ne,kdyby ses viděl,troufal by sis taky."Vrátila jsem mu stejnou mincí.Ještě chvilku jsme se v tý kašně hádali jak dva pacoši,ale pak přiletěli kluci.Tom se do nás hned pustil.
"No tak to je super!My se za váma ženeme jak debilové a vy si tady sedíte v kašně!Ste oba cvoci."Tu poslední větu řekl tak debilním tonem že jsem se ,musela smát.
"My ti za to nemůžeme,že se neumíš hnát jinak!A s těma cvokama-to máš pravdu!Trochu jsem ho zklidnila a vylezla z vody.
"A doprdele,asi bych měla jít na tu snídani,co?"Teprv teď jsem si na to vzpoměla.
"No to bys teda asi měla,chytrá holka!"Posmívaj se mi kluci.Já už ale zdrhám do mů...

Co na Billa prozrazuje jeho tělo?

29. června 2006 v 13:08 | camaya
Linie vlasů na čele: Prozrazuje, že se Bill nechává vést instinktem, přitom ale nedokáže skloubit své cíle s city. Dlouho také nevydrží u jedné věci.
Obočí: Jedná pod vlivem citů, nechybí mu smysl pro humor i pro dobrodružství, do kterého se vrhá rád a s vervou. Když se "vyblázní" , zaleze si do koutku, ve kterém se cítí bezpečně. Hýří spoustou dobrých nápadů, ale jen málokdy je dotáhne do konce. Ve své podstatě je spíš nesmělý, touží po opravdovém přátelství a moc si nevěří. I tak je ve společnosti velmi oblíbený.
Oči: A zase ty city! Zdá se, jakoby ho ovládaly! Je schopný v jednu chvíli vybuchnout jak kotel, v další brečet štěstím.Kariéru i život si vychutnává plnými doušky, ví, jak se bavit s fanouškama i jak sbalit holku.
Nos: Má sklon k náladovosti a občas u něj zapracuje temperament. Je velkorysý a bezstarostný, trpělivost, vytrvalost a schopnost soustředit se nejsou jeho silné stránky. Jeho hobby je utrácení peněz, v tomhle směru je spíš nezodpovědný a nepraktický , chybí mu cílevědomost.
Pusa: Ukazuje na tvrdohlavost, umíněnost, výřečnost, rád si postěžuje ostatním, ale nechce se řídit jejich radami. Nedělá mu problém se rychle rozhodnout, jak jinak než podle pocitů.
Brada: Podle ní nemá rád hádky, případné spory spíše urovnává. Kariéru moc neplánuje, bere to tak, jak to přijde.
Astrologické znamení Panna: Panny jsou zvídavé, rády se seznamují s čímkoliv novým, sedět ve škole je ale nebaví - musí se tam chodit pravidelně každý všední den, pokud není svátek - je to povinné, to je nuda . Raději si objevují nové informace samy, třeba pomocí internetu, nebo že na ně prostě jen narazí. Samozřejmě o nich dlouze a svědomitě přemýšlí, ovšen někde v koutku, protože vyrukovat s tím ve společnosti, na to si netroufnou. Panny jsou totiž spíš neprůbojné a raději se drží stranou ze strachu, aby neplácly nějakou "blbost".Hodně s nimi mávají city, což má za následek melancholické stavy a nesoustředěnost.
Číslo narození: Podle data narození se o Billovi dozvíme ještě něco víc…Narodil se 1.9.1989. Abychom zjistili jeho číslo narození, provedeme jednoduchý výpočet. Sečteme všechna čísla v datu jeho narození, takže dostaneme 1+9+1+9+8+9=37, a protože nám vyšlo dvojciferné číslo, potřebujeme ho zredukovat na jednociferné, takže 3 a 7 sečteme taky. Dostáváme 10 , ale jedna + nula dá dohromady jedničku. Lidé s takovým číslem narození patří mezi rozené vůdce, se sklonem k agresivitě a bezohlednosti. Záleží na tom, jak svou sílu využívají: když udrží své negativní stránky na uzdě, lidé je budou obdivovat. Když to nezvládnou, změní se v egocentrické tyrany, kterým se raději každý vyhne. Šťastným dnem je pro lidi s "jedničkou" neděle, hodí se k nim hnědá a žlutá a z kamenů topaz.
Čtení z ruky:
Nerad je na jednom místě, vyhovuje mu jezdit po různých zemích a objevovat nové věci. Nemá rád nudu a hrozí u něj, že by se mohl znudit velice rychle, proto se snaží objevovat nové podněty i aktivity, jen aby paní Nuda u něj neměla šanci, stejně jako ubíjející, stále se opakující rutina, velice touží po změně a rozmanitosti.
zdroj-http://best-bands.blog.cz/0606/co-na-billa-prozrazuje-jeho-telo-x

New:-ooo

29. června 2006 v 1:03 | camaya
1)Nový singl Der Letzte Tag vyjde již v srpnu!Z jejich alba Schrei,ale v úplně nové verzi!
2)Písnička Schrei bude uvedena na japonské MTV!

Jak si hraje na Billa!

29. června 2006 v 0:48 | camaya
zdroj-http://kr3mil3k.blog.cz/0606
Ech, tak týdle holce naletělo spousta stránek o TH na to, že je to Bill... :oD taky si si to myslíte?

Good Tomík

29. června 2006 v 0:45 | camaya

Věcičky na objednání:o)

28. června 2006 v 22:52 | camaya |  Srandičky a Fun rozhovory
zdroj-http://supatokiohotel.blog.cz/0606/heey-to-je-hukotarna-to-ci-xd
já sem ae šikulka...sem to našla sama...:D...tagže tydle nááádherný rukavičky stojej "jenom" 130 Kč tagže já si ej hnedka vobjednam...sou fakt pěkný..daj se vobědnat TADYY
tady na tý adrese se daj tydle čepičky zakoupit...ae tadle spešl..TADYYY
..........................................................................................................................
a nebo ceš tudle? tag TADYY
...........................................................................................................................
todle potítko se dá koupit jenom ve dvoubalení mno...ae neni to ani tag drahý... TADYY
PAK TAKY TADY NA TÝDLE ADRESE SE MŮŽEŠ KOUKNOUT NA TRIKA A KALHOTY..MAJ JICH TAM HAFEC A SEM LÍNÁ JE SEMKA DÁT TAG SE JUKNĚTE...

Animačky a avantary:o)

28. června 2006 v 22:33 | camaya |  Videjka