Duben 2006

Napotřetí ho ulovim 4

30. dubna 2006 v 20:43 | camaya |  -*Napotřetí ho ulovim
Napotřetí ho ulovim-4.díl
…..ale uklouznu na louži a natáhnu se na zem jako placka.,,Lucky!"vyskočí Bill z vany a přehodí přes sebe ručník.,,Prosim,Lucky,stávej!"Melu s ní ale ona se nehýbe.,,Tomeee!!!Poď sem!Rychle!Dělej!",,Ježiši,co zas!Depilátor je u mámy!"otráveně se přihrne Tom.Při pohledu vyvalí oči.,,Co se jí stalo?"kouká vyděšeně stejně jako já a obá se nad ní skloníme……. Už to nemůžu vydržet. Poslouchat je,jak maj o mě strach.Chvíli ještě ležim nehnutě a pak:,,Bááááááfffff!"vykřiknu tak hlasitě,až se Bill lekne a upustí ručník,kterej ho zakrejval.,,Nooo téda,ty si nám ale zmužnil!!!" komentuju jeho nádobíčko.Tom se mu tlemí.Ví,že se teď musí cítit strašně trapně!Protože kdyby stál on na jeho místě,tak by se nejradši propadnul do země.Bill si okamžitě sebere ručník ze země a celej zrudne jako rajče.,,Ty si ale blbá nána!Víš jak sem se lek,že se ti něco stalo!Jenže ty nejspíš nepřemýšlíš!"odchází z koupelny a ťuká si na hlavu.Tom se pořád tlemí.Při tom na mě mrká,aby sem nebyla smutná,že to Billa přejde a razí rychle za nim.Jenomže to jaksi vezme přes tu samou louži na který jsem ukouzla já a zády na mě padá.Naštěstí ho chytim do náruče,takže se nebouchne do hlavy jako já.,,Díky!"usměje se na mě:,,Takovýhle přistání se mi líbí."a nakloní se nad můj výstřih.Já jen protočim panenkama.,,Ty si vážně myslíš,že ho ta zlost na mě přejde?",,Tim sem si jistej!"šklebí se tak nějak divně.,,Tobě se pořád líbí,že jo?",,Ne ne,já jen nechci,aby byl na mě naštvanej!" nepřiznam barvu.
Tom příde do obýváku a za nim se nahrne i Bill.,,Pozor,pozor panstvo!"huláká Tom přes celej pokoj:,,Mam tady něco speciálního!"zvedne ruce do výšky spolu s nějaký 2Dvd.,,Tohle bude zlatý hřeb večera!",,Tome,jen doufam,že to není další porno,jako minule."poznemaná Bill a mrkne přitom na mě.,,Ne,na to se stejně koukáš jenom ty,když není mamka doma."chechtá se mu Tom a už strká film do dvdpřehrávače.Obá se posadí na pohovku.Já se vtěsním mezi ně.,,Tohle místečko je pro mě jako stvořený!"špitnu.Tom se uchechtne.Přitom vezme Billovi z ruky popcorn a už se láduje.,,Hele brzdi!"nadává na něj Bill.,,Jo přestaň se tak cpát nebo nám všechno sežereš!"přidam se k němu.,,To je cíl!"plácne Tom a odstrčí popcorn co nejdál od nás.,,Nenažranče jeden!"řveme na něj vzteky a kukadlama sme všichni tři přilepený na obrazovce.Je to pěknej krvák!,,No no no,teď jí zabije!"řve Tom s plnou pusou.,,Pozor,pozor uteč mu!"podporuje zas Bill hlavní hrdinku.,,Ne zabij jí,zabij jí!"řvu já.Napětí by se dalo krájet.Film doprovází smrtelná hudba.
,,Ááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!"křičíme všichni na jednou,když jí zlosin uřízne hlavu.Já leknutím skočim na Bill,jelikož je nejblíž a Tom vyhodí popcorn do vzduchu.Pak se od Billa rychlostí odvalim.On jen udiveně kouká.No jo no,je na mě furt naštvanej.,,Brácha,cos to přitáh!Dyť mě přizabije při dalšim úleku!"Tom se podívá do stropu a radši vymění dvd.
Chvíli se na to díváme,ale když se na obrazovce objeví nějakej pobožnej dement(asi mnich)a žačne huhlat modlitbu,otočíme pohledy na Toma,,,Ty ses dal na náboženství nebo co?Tom se zamračí.,,Brrrrr,měl to být akční film!"diví se.Najednou tem mnich popadne motorovou pilu a vpadne do bordelu.Tom práskne do stolu a dotvrdí:,,No dyť řikam že je to akční film!"
,,Néééé,já nechci!Nechci do školy!"křičim a držim se za kliku novýho domova.Kluci mě tahaj za všechno možný,aby mě tam dostali.,,Lucky,přijdeme pozdě!"nadávaj na mě.,,To neva! Beztak tam nemusíme jít vůbec!",,Ale musíme!"opáčí Bill.Už neví co se mou maj dělat,a tak Tom spustí:,,Když pudeš,tak ti Bill koupí zmrzlinu!"Mě se hned rozzáří očíčka.Otočim se na Billa:,,Fakt?"On jen kejvne!,,Tak jo!"zakřičím a povyskočim radostí.Tom se tlemí,protože je mu to holt jasný,ale Bill na mě jen nechápavě kouká.
Po návštěvě u řídi se mnou dou kluci do třídy.,,A pak že přijdem pozdě,dyť je ještě přestávka!"řeknu nešťastnym tónem.Zbytek třídy si mě přeměřuje pohledem.No takže kluci na mě koukaj mlstnýma pohledama nadržených samců a holky se směle vrhly do pomlouvání!,,No to je zas kolektiv!"řeknu si pro sebe a usadim se do laviceúplně vzadu.Náhle ke mně přijde nějakej kluk a jestli si prej ke mně může sednout.Chvíli na něj udiveně koukam,ale pak mu kejvnu,že jo.Tom na mě sice ukazoval,abych ho poslala někam(teda nevim proč,vypadá docela mile a je to sekáč),jenže já ho sválně neposlechnu.Tom drbne do Billa.,,Ty vole von si vedle ní sednul!Největší děvkař z celého Německa!"Bill se jen k Tomovi klidně nakloní:,,Neměj strach,na tebe nemá!"Tom polkne:,,Tak ty si neslyšel o jeho kamarádíčcích a jejich zábavnym pobavování a předhánění?Víš přece jakej klub spolu založili?"Bill polkne,konečně mu docvaklo.Otočí se:,,Lucky se na něj usmívá!A von se vo ní opírá!"řekne už nešťastně.Tom založí ruce:,,Takže je to jasný,vybrali si Lucky jako další oběť!"

Tom & Lafee?!

30. dubna 2006 v 14:29 | NIKISKUL
Je zpěvačka lafee ze skupiny Virus s Tomem?
Podle tvěsti je v oběhu od víkendu zpráva na internetu. Tom z Tokio Hotel a začínající rocková zpěvačka Lafee mají spolu asi románek. Bravo to vyjasňovalo: Všechno je úplný nesmysl. Lafee o něj nestojí. "Já Toma nechci! Já shledávám Tokio Hotel a jejich muziku super, ale žádný z kluků není můj typ." Ona je sama, jako Tom ten je taky sólo.

Nenávist, láska a Tokio Hotel 20

30. dubna 2006 v 14:10 | NIKISKUL |  -*Nenávist, láska a Tokio Hotel
20.díl
"Cos to řekla? Já jsem asi špatně slyšela." vyjeveně na mě zírala. "Ne, slyšela jsi dobře, líbí se mi to.
"Tobě? Vždyť ty jsi je nesnášela." "No jo, jenže to jsem ještě nevěděla, že v tý kapele hraje taky můj kluk a kámoši a nikdy jsem je neslyšela. Krom toho, když jsme jeli do Německa s taťkou v autě, slyšela jsem v rádiu tuhle písničku a líbila se mi."
"No teda, já čumím. S tebou se ale dějou věci...." prohodila s úsměvem a dál si vyměňovala pohledy s Billem.
´Hm, tak z tohohle něco bude.´řekla jsem si pro sebe a potutelně se usmívala.
"Co se tady tak křeníš?" zeptal se mě Tom, který si právě přisedl.
"No, jen tak pozoruju Karolínu a tvýho bráchu." "Jo aha, no, taky jsem si toho všiml." smál se.
"Hrajete fakticky dobře, já se chci ještě jednou omluvit, že jsem vás nesnášela. To je takový blbý, ale já jsem k vám prostě měla antipatie, i když jsem vás vlastně nikdy neslyšela nebo neviděla. A teď se musim omluvit, že jsem vás pomlouvala, protože hrajete fakt dobře." vyhrkla jsem ze sebe a hleděla do země. Bylo mi fakticky trapně.
"Já jsem rád, že se ti to líbí. A myslím, že tím potěšíš i kluky, hlavně Billa. Pro něj je kapela hodně." Vypadal šťastně a já jsem byla šťastná s ním. V té zkušebně byla taková super atmosféra. Všude tam vysely jejich plakáty, vypadalo to tam jak na výstavišti TH. Ale bylo to hezký.
"No nic, tak já letím." ozval se po chvilce Gustav.
"Jo, ahojky." opověděla jsem mu a mávla na rozloučení rukou. Tom taky řekl ahoj a tak jsem ve zkušebně zůstali sami. Bill s Karolínou někam odešli, ani jsme si toho nevšimli a Georg řekl, že jde nahoru(tedy do domu).
"Jdu pro něco k pití." Zvedl se a šel k ledničce, kterou ve zkušebně měli taky.
Všimla jsem si hromádky časopisů v rohu na zemi. Co hromádky, přímo hromady. Natáhla jsem sea jeden z nich si vzala. Bylo to nějaké starší Bravo. Titulek zněl: Tokio Hotel a láska a tak jsem ním hned začala listovat.
"Co to máš?" zeptal se mě Tom, když dosed vedle mě s plechovkami coly v rukou.
"Ale nic, nějaké Bravo." odpověděla jsem neutrálně a dál si pročítala rozhovory. Narazila jsem na jeden zajímavý článek.
"Tome?" "Hm?"
"Můžu se tě na něco zeptat?" "Jasně, o co jde?" zajímal se.
"Co je pravdy na tom, že už jsi stihnul spát s dvacetipěti holkama?" cukaly mi koutky ale říkala jsem to naprosto vážně. Tom, který zrovna pil vyprskl.
"Ty čteš naše rozhovory?" zeptal se docela vyděšeně.
"No, co je na tom? Je tam snad něco, co bych vědět neměla?" "Nee, ale no víš, někdy jsou tam hrozný kecy a blbosti a..."
"Někdy seš tam vyfocenej i opilej, že?" zeptám se už se smíchem a ukážu mu fotku. Nevadí mi to, vím, že to je už víc jak tři měsíce starý časák.
"No, to se někdy stane.." snaží se z toho vykroutit. Já se jenom směju. Přitáhnu si ho k sobě a dám mu pusu.
"Klid." řeknu mu a Tom, když vidí, že se nemíním naštvat si oddechne.
"tak jak to teda je, hm?" zeptám se ho. Zajímá mě, co je na tom pravdy. Dočetla jsem se, že Tom je vyhlášenej sukničkář, že na každé party má jinou.....
"No, to jsem řekl." vysoukal ze sebe s pohledem zabodnutým do země. "Ale pravda to není." dodal po chvíli ticha.
"A proč si to teda řekl?" Mě osobně to bylo jasné, ale chtěla jsem to slyšet od něj.
"No abych byl machr." Rozesmála jsem se a on po chvilce taky.
"Sem rád, že to bereš takhle, protože jestli budeš číst ještě nějaké, mohlo by se tam objevit oi něco horšího. Ale ne všechno je pravda." dodá a radostně mě obejme. Navzájem se tam tak objímáme, já si potom vezmu ještě nějaké dva časáky, které si čtu(ale jenom to o TH), ale pak mě napadne, jak vlastně vznikli? Zahrabu do té hromady a vytáhnu úplně ten nejspodnější, u kterého správně předpokládám, že je nejstarší. Titulek zní: Přes noc slavnými
To mě zajímá a tak se do toho začtu. ´Hm, to je zajímavý. Já chci taky.´pomyslím si a musím se hořce usmát nad svými sny.
´Jo, oni mají štěstí, ale to se mě nikdy povést nemůže.´ Tom si všiml, že jsem najednou nějak zesmutněla.
"Co se děje? Co ses tam zase dočetla?" "Ne, to není kvůli vám, jenom mě tak napadlo, že máte hrozný štěstí, že se vám tohle všechno povedlo." Tom se usmál. "Jo,to asi jo. Ale nechápu, proč tě to tak rozhodilo. Jedině, že bys..." vykulil na mě ty svoje hnědé oči.
"záviděla." doplním ho. "No ale, ty, neřekla jsi mi, že bys tohle taky chtěla dělat." nevěří mi.
"No, ono je to můj sen, mít kapelu a zpívat, jenže to se mi nikdy nepovede, takže je zbytečné to rozebírat."
"No, to ale asi zbytečné není, protože........." zapřemýšlí.
"Protože co?" napnu uši.
"Protože asi před týdnem náš manažer říká, že potkal docela dobrou kapelu, která hledá zpěvačku." Vyvalila jsem na něj oči. "Co?To si ze mě děláš srandu." vysoukala jsem ze sebe. ´Že bych konečně mohla dostat příležitost?´napadlo mě.
Konec 20.dílu(Zuzilik)

Billíkovo pěkné(spíš zajímavé) fotky

30. dubna 2006 v 10:24 | camaya
Bill na ECHO.
Tak teď nevim,je překvapenej a jásá,nebo že by zíval?Nejlepší je třetí možnost-křičí na Toma:,,Slez už z tý skříně a přestaň si myslet,že umíš lítat!!!!
Billík v akci s jeho super dikobrazim účesem!Taky vidíte tu podobu?:-)he
Taky vám tady někoho připomíná?
Trochu starší fotka,ale to neva,ne?Tý jo ale tady vypadá docela vypracoveně(narozdíl od jinejch fotek)asi nám začal makat v posilovně!

!!!DOTAZY!!!

30. dubna 2006 v 9:53 | camaya |  Dotazy
Ahojík!Sem nám můžete psát všechny vaše dotazy,vzkazy nabo prosby!(lze taky do rubriky vzkazy)Nebo nás rovnou kontaktovat!
NIKISKUL icq:318-337-949, mail: NIKIKUL@seznam.cz
camaya icq:220-957-365, mail: camaya@seznam.cz
Zuzilik icq:260-541-483, mail: Zuzilik@seznam.cz

Napotřetí ho ulovim 3

30. dubna 2006 v 9:26 | camaya |  -*Napotřetí ho ulovim
Napotřetí ho ulovim-3.díl
Teď už nastavim na velkorysej výraz,aby se vědělo,že je to samozřejmě moje zásluha a ještě dodam:,,Hele kluci,berte to ode mě jako zmeškenej dárek k narozeninám!"Tom se zašklebí:,,Tak takovej dárek si necham líbit."A už upíná kukadla na poprsí jedné z tanečnic.Zato Bill moc velkou radost nemá a kejvá na mě hlavou jako že sem úplná kráva nebo aspoň to tak vypadá…Takže si asi teď myslí,že se chci předvádět.Jenže já sem jim vážně chtěla udělat radost.Hm,ten ale nemá žádnej smysl pro humor…Tanečnice jsou tři a ke každé z nich se v rychlosti blesku nahrne jeden z kluků,aby z toho měli co nejvíc zážitků.Jenom Bill stojí opodál.Přistoupim k němu.,,Asi ti budu muset vystačit já,protože čtvrtou striptérku do party nemáme!"Bill se nemile ušklíbne.,,Dobře,tak mi řekni,co sem podělala,že se tak tváříš?Já myslela,že budeš mít radost?"bezmocně se divim.,,Ale jo mam,"usměje se na mě konečně, ,,jenom mě to dost zaskočilo!",,No je to vidět,moc šťastně nevypadáš!"odcházím od něj zklamaně.
Striptérky se zatím přemístily doprostřed místnosti a začínají se předvádět.Kluci sedí na křeslech a hlasitě je povzbuzujou,aby to pořádně rozjely.Samozřejmě,že i přítomní nesedí u zdi a baví se.Tom je doslova přilepenej pohledem na jedné z nich a zdá se,jakoby pomalu začíná slintat.,,Jo jo jo!To je vono!Do toho!"boří pánské osazenstvo málem stěny baráku.Striptérky si začínají sundávat titěrné podprsenky.,,Ty jo,ta má kozy!"vypískne Georg a hltá striptérku pohledem.,,No aby vám nevypadly oči důlků!"plácne posměšně Bill a taky je se zaujetím pozoruje,ale chvilkama mrká kamsi jinam……Náhle jedna ze strpterek odhodí podprsenku přímo na Toma,takže mu přistane na hlavě.,,Ty jo,to si necham jako suvenýr!"křičí radostí.,,Jo a jak si asi myslíš,že od nás odejde,když na sobě měla skoro jen to?"dává Bill Tomovi rozumy.Ten je však nepotřebuje:.,,Tak jí pučíš tvoje tričko!"Bill protočí panenkami:,,Jdu radši za Lucky,vypadá nějak sklesle.",,Jo to bys měl,bestak je to jenom kvůli tobě,"naznačí mu Tom a Bill na něj tázavě pohlédne.
Kvůli mně jo?A to jako proč?Copak můžu za to,že mě nějaký tanečnice zrovna moc nezajímaj?I když byly k nakousnutí!Tom je taky udělanej do každy sukně!Ten mi nemá co řikat.No jo,ale proč se cítim tak provinile?Asi sem to vážně přehnal.Musim jí nějak rozveselit…Vezme ze stolu dva kelímky s Colou a mísu hranolků…..Jdu k ní.,,Tady ti nesu něco k pití!"řeknu s úsměvem,ale ona se moc štěstěně netváří.Tak si k ní přisednu…No původně sem to neměl v plánu-nerad ze sebe dělam deBilla,ale skutečnost si to žádá.Vezmu dvě hranolky,namočim je v kečupu a strčim si je do nosu.No asi sem dost trapnej!,,Hele podívej,já sem mrož!"Lucky se na mě otočí a vyprskne mi všechnu Colu do obličeje.Tak aspoň to pomohlo pomyslim si a cítim jak po mě ta tekutina stéká.,,Jé promiň,he he,ty si praštěnej!"konečně se na mě pořádně směje.A já sem vlastně rád.S úsměvem v obličeji se odcházím převlíct.
,,To byla ale bouřlivá noc!"skáče po místnosti Tom,kterej je zjevně ještě plnej energie.,,Ale copak copak,"tlemí se mu Georg, ,,ty si nám nějak ožil!",,To víš,dostal sem od striptérky bonus!"Georg s Gustavem se na něj překvapeně podívaj.Tom k nim přistoupí s hrdostí v tváři a dodá:,,Podepsala se mi na zadek!"Kluci vyprsknou smíchy.
Je asi kolem dvanáctý a já teprve vstávám.Ten včerejší pokus Billa ulovit se mi nějak nepoved.No,co bych taky chtěla,když sem ho viděla první den po 10 letech!Asi budu muset vymyslet nějakej novej a perfektní plán…….Nejdřív nebyl moc nadšenej,ale když pak ke mně přišel a udělal to s tima hranolka!Myslim,že nějakou šanci mam.Jdu do koupelny.Ještě tak vědět,kde tady vůbec je!Teta mi to včera ani nestihla ukázat,když jí kluci z domu vystrnadili abychom to tu mohli rozjet.Vrátí se až někdy zejtra.He,to budu taky muset jít do školy!Teda nějak moc se mi tam nechce!....Á tohle bude koupelna,řeknu si a rozrazim dveře!Bohužel sem si nevšimla,že tam jaksi někdo je.Ztuhnu když spatřim nahou postavu,jak stojí ve vaně.Je to Bill a zakrejvá se mezi nohama.(Abych ho nevykoukala,že jo?!:-)he!)Jé je,to je ostuda!....,,To neumíš klepat!"pronese naštvaně Bill.Je mi dost trapně.Sem blbá.,,Pro pro promiň."koktam udiveně.Jsem v rozpacích.Dam si ruce před oči.A chystam se k odchodu,ale……..

Nenávist, láska a Tokio Hotel 19

29. dubna 2006 v 21:16 | NIKISKUL |  -*Nenávist, láska a Tokio Hotel
19.díl
Domů jsem se vrátila až kolem čtvrté ráno. Karolína usnula na křesle a tak jsem ji už nebudila a šla do pokoje. Když jsem se probudila, lekla jsem se, protože přede mnoui seděl Tom.
"Co tu děláš?" vyjela jsem na ně. "Pozoruju tě ve spánku. Já, chci se ti omluvit Niki."
"Myslím, že tohle už jsem od tebe jednou slyšela."
Hořce se usmál a posmutněl. "Já vím, ale my jsme nevěděli, jak ti to říct. Prosím tě odpusť mi to." byl hrozně smutnej.
"Tome, jenže já nevím, jestli ti ještě můžu věřit." řekla jsem a zahleděla se mu do očí.
Tom uhnul očima, ale pak se na mě zase podíval. Měl v nich takový, skoro odhodlaný výraz.
"Já myslím, že můžeš." Věděla jsem, že ještě chvíli a odpustím mu to. Byl na něj hrozný pohled, jak tam smutně seděl uprostřed pokoje na zemi.
"Tome, na té zemi sedět nemusíš." řekla jsem. Posunula jsem se o kousek na posteli, aby si mohl sednout. "Já tě miluju. Děláš se mnou něco, co nechápu ani já sám, ale líbí se mi to." řekl po chvíli ticha šeptem. "Já tě taky miluju." řekla jsem a usmála jsem. "Ale už žádné podrazy." zamumlala jsem ještě a políbila ho.
"Niki, můžu?" zaklepala Karolína a vešla do pokoje. S Tomem jsme se od sebe odtrhli.
"Takže všechno dobrý?" zeptala se nejistě. "Jo." vyplázla jsem na ni jazyk, aby viděla, že mi už opravdu nic není. Když jsem ji asi po desátý ujistila, že už je fakticky všechno v pohodě, otočila se a odešla.
"Tak co podnikneme?" koukne se na mě Tom, když sejdeme dolů za Karolínou.
"No, co takhle.......víš co? Nechtěli byste mi předvést, co to vlastně hrajete? Já jsem vás totiž vlastně nikdy neslyšela." zeptám se a Tom mi věnuje snad ten nejkrásnější úsměv, co jsem u něj kdy viděla. ´Hm, asi ta skupina pro něj hodně znamená.´řekla jsem si. ´Tak to si ju budu muset asi taky oblíbit.´zamyslela jsem se už míň nadšeně. ´Ale tak, kdo ví, třeba hrajou vážně dobře a já si jenom vsugerovala, že je to hrůza.´ Tak jsem se zapřemýšlala, že do mě musela Karol drcnout, aby mě vrátila zpět na ,zem,.
"Ježiš, sorry." omluvila jsem se.
"Jsem rád, že si nás chceš poslechnout." řekl mi Tom, když Karolína zmizela z obýváku. "No, chci vědět, co miluje můj kluk ne?" usměju se a dám mu pusu. "Baví tě to?"
"Moc. Já tou skupinou žiju." odpověděl vážně. "Teda, tak to se divím, že na mě máš vůbec čas." popíchnu ho. "No počkej, to znamená, že jak jste nebyli ve škole a ty jsi mi řekl, že jste byli na koncertě znamená, že jste měli vystoupení? Ježiš, že mě to nedošlo." nechápala jsem se.
"Klid, mě by to asi taky nedošlo. Ale je mi fakticky líto, že jsme ti museli lhát, ale když jsi Billovi řekla, co si myslíš o Tokio Hotel a o něm.." zajíknul se smíchy. "Tak jsme to nechtěli riskovat."dokončil větu po chvíli.
"No, ježíš, to mi ani nepřipomínej. Mě je tak trapně. Dyď já jsem ho normálně pomlouvala před ním samým." začervenala jsem se.
"Teda, červenat se jsem tě ještě neviděl." řekne a kouká na mě. "Sluší ti to." řekne, když si mě dostatečně prohlídne. Odkývnu to, jako že děkuju a pokračuju v předešlém tématu.
"No a byl Bill hodně naštvanej?"
"Ne, nebyl, on je na tohle už zvyklej. Stává se často, že si ho někdo splete s holkou, nebo mu řekne, že je buzík."
"Dokonce když si ho nějakej kluk splete s holkou a potom příjde na to, že to je vlastně kluk, vůbec mu to nevadí." dodá a zase se směje.
"Tak to Billa celkem lituju." "No jo no, ale může si za to sám, nikdo ho nenutí se malovat a mít dlouhý vlasy." řekne Tom.
"No a ty? Máš hodně faninek?" Tomovi asi dojde na co narážím a zvážní.
"Mám, ale miluju jenom tebe." "To doufám." zasměju se a shodím ho z gauče. Tom mě chce stáhnout k sobě a skoro se mu to i povede, ale do dveří vejde Karol s Billem a tak mě pustí.
"Ahoj." pozdravíme se navzájem.
"Vidím, že už je po bouři." rýpne si opatrně Bill.
Hodím po něm polštář a prohodím: "Ne, teprve před." Bill si to samozřejmě nenechá líbit a tak, když posbírá všechny polštáře z gauče, protože je k nim blíž, musím letět nahoru do svého pokoje. Tam mám totiž svou zásobu střeliva. Po chvíli se k nám přidají i Karolína s Tomem, kteří nás do té chvíle jen s úsměvem sledovali. Je s toho taková menší válka. Nejlepší na tom je, že je to všichni proti všem, takže chvíli bubnuju polštářem o hlavu Billovi, potom málem udusím Karolínu a nakonec zdrhám před Tomem.
"Dobře, to stačí, já už nemůžu." hýkám, když na mě leží všichni tři, div mě neumačkají.
Slezou ze mě Karolína a Bill, ale Tomovi se to najednou nějak začalo líbit a tak se ani nehnul.
"A ty jako co?" zeptám se. "Já jako nic." a pomalu se zvedá. Toho využiju a plácnu ho polštářem po hlavě až se Tom zamotá a spadne na gauč. Toho zase využiju a lehnui si na něj. Líbezně se usměju a hledím mu do očí.
"Ty seš ale..." nedopoví, protože ho políbím.
"Tome? Měli bychom jít, máme zkoušku." řekne právě přicházející Bill.
"Jasně, holky jdou s náma." řekne a já se z něj odvalím. Upravíme sebe i dům a vyjdeme ven. Kluci nás vedou k Gergově domu, kde mají ve sklepě zkušebnu. Je to ten dům, kde jsem je kdysi viděla.
"Ahoj kluci." řeknou sehraně Gustav a Gerg, když vejdeme dovnitř. Jsou sklonění nad svými nástrojemi, takže si nevšimli nás.
"Nazdar." odpoví kluci.
"Ahojky." řeknem mi a to je donutí zvednout hlavu.
"Ahoj Niki a..."
"Karolína." představím kamarádku.
"Kluci se s ní seznámí a sednou si zpět ke svým nástrojům. To už se k nim připojují i Billa Tom a začínají zkoušet. My s Karol sedíme v rohu a posloucháme. ´Hm, celkem to není špatný.´říkám si.
Po každé písničce se kluci domlouvají na tom, kterou budou hrát dál."tak teď Rette mich.ů řekne Bill.
´Rette mich? To mi něco říká.´vzpomínám. Pořád ale nevím co.
Začnou a já si vzpomenu. "Vždyť to je ta písnička, kterou jsem slyšela v autě." zašeptám. Všimnu si, že Karolína upřeně a možná i zamilovaně hledí na Billa a ten jí pohledy oplácí.
"Ale ne, že by další páreček?" dloubnu do ní.
"Hm. Co jsi říkala?"
"Ale nic. Hrajou suprově." Karolína na mě začne jenom udiveně zírat.
Konec 19. dílu.(Zuzilik)videyka o Tomíkovi:-)

29. dubna 2006 v 19:30 | camaya |  Videjka
Nejlepší videyka o Tomovi,který jsem našla!

videyka o Gustovi:-)

29. dubna 2006 v 19:24 | camaya |  Videjka
Tady máte nějaký videyka o Gustavovi!Jsou docela pěkné,hlavně písničky,které jsou dány jako podklady.Tak snad budete spokojený!

Tomovo pěkné fotky

29. dubna 2006 v 12:21 | camaya
Pro tenhle pohled bych i vrždila!He,vy asi taky co?
He:-)a tady nám Tomík blbne!Že by chytal lentilky?
Kam to asi kouká?Nebo spíš na koho?
Usměv století:-)


Hranolka a salát s ptákem 9-BIG END

29. dubna 2006 v 9:47 | camaya |  -*Hranolka a salát s ptákem
Hranolka a salát s ptákem-9.díl-BIG END
Tak a dost!Tom mě určitě má rád!Kdyby ne,tak by se tak nechoval.Všechno mu řeknu!Teď a tady!......tututututututut…dddddddrrrrrrrrrrrrrrrr…kkkkkkkkkkkkrrrrrrr…výtah se znova zasek,ale tentokrát sebou pořádně trhnul…..,,Do háje!"ječim a padam spolu s Tomem k zemi.Dostala jsem pořádnou šlehu do hlavy.To mi je ale jedno,hlavně,že se válim se po něm.Tomovi to zřejmě moc nevadí,i když se snaží držet si ode mě odstup.Asi sem ho hodně dorazila s Bille.Ale moment,co si tady vzdycham?Dyť on byl první kterej se muckoval s tou blonckou!Tak proč bych mu já měla něco vysvětlovat?Díváme se na sebe.,,Co máš s Billem?"začne.,,Nic,to by si měl říct ty,co máš s tou fiflí???!!!",,Né,počkej,přestaň překrucovat!Já sem se tě ptal první!Když s nim nic nemáš,tak proč ste se líbali?Víš,jak to pro mě bylo hrozný?!"nenechá se odbít mou odpovědí a já zas nemam chuť mu dál kecat:,,Líbala sem se s nim,abych naštvala tebe,protože mě žralo,že se líbáš s tou cuchtlí!Jenže pak… ," zarazim se a Tomovi se značně uleví.,,Co pak?"Uhnu Tomovi pohledem.,,Slyšela sem rozhovor Billa a Kayly.Oni se spulu vsadili,že mě Bill svede!A já sem mu na to málem naletěla!,,Cože!!!"vykřikne Tom,tohle by od vlastního bráchy nečekal:,,Já ho zmlátim,až ho potkam!"řve hrozně nahlas a zkouší provést něco s výtahem.Jenže ten se ani nehne,prostě se zasek.A pochybuju,že ho v 1 hodinu v noci někdo zprovozní.,,Asi tady budem muset ponocovat!"usměje se na mě a sedne si vedle mě.Začne mě hladit po tváři,ale já se od něj odtáhnu.,,Co je,Zoe?",,Nešahej na mě!Já s tebou už nechci nic mít!"z očí se mi spustí slzy:,,Hraješ si na to,že mě máš rád,ale líbáš se s jinou!"Tom se na mě znova podí a začne mě opět hladit.,,Já tě mám rád!Ona se na mě furt lepila a pak mě zničeho nic začala cucat.",,Jo,tak proč si jí od sebe neodtrhnul?",,To sem chtěl,ale dřív něž sem to stih udělat si se objevila ty!Zoe,já ti nelžu!Ještě nikdy sem si nebyl něčim,tak jistej jako teď!Pobláznila si mi hlavu a já se nechal.Když si mi dělala naschváli,líbilo se mi to.Když si mi potom ten polibek na záchodě oplácela,uvědomil jsem si,že sme na tom stejně!Prosím dej mi ještě šanci!"vychrlí Tom za sebe proslov jak nějakej Romeo.Já si uvědomim,že vlastně nemám proč se na něj zlobit.Tolik ho miluju!Přisunu se k němu a pomalu ho začnu líbat.,,To znamená,že mi odpouštíš?"cekne při polibku Tom.,,Jo to znamená,že ti odpouštím!Pokaď si to ještě neposereš!"Tom se usměje a dál se se mnou líbá.Pěkně pomaloučku a něžně.Potřebuju jeho doteky.Nechávám se od něj laskat.Tom se mi pořád dívá do očí:,,Miluju tě,Zoe!"Dál se líbáme,hladíme a naše těla se třou o sebe.Začínáme se svlékat.Jsme v těsném objetí,při kterém se mu chvěju v náručí.Blázním.Šíleně po něm blázním a po zádech mi přejíždí příjemné mražení.Tom má už jenom trenky a snaží se mi rozepnou podprsenku.Moc mu to nejde.,,Kruci,"uleví si.Já se usmívám.Nakonec Tom boj s podprsenkou vyhraje.Jsme skoro nahý.,,Máš kondom?"položim onu známou a důležitou otázku.Tom jenom kývne a už ho souká odněkud ze sundaných kalhot.Čapnu mu ho z ruky,abych ho vyndala z pouzdra a on si mezitím sundá trenky.Oba sme hrozně vzrušený.Teda vidět je to hlavně na Tomovi a jeho(no jak bych to nazvala)malim kamarádovi.,,Sakra!"šílim nervozitou,protože mi ten balíček nejde otevřít.A je po romantice,pomyslim se,ale Tom se stále usmívá.Vůbec mu to nevadí,že já sem z toho vedle,dokonce je na jeho pohledu i vidět,že se mu to líbí.Líbí se mu,když jsem bezbraná a bezmocná…Díkyboho se mi to konečně podaří otevří.No teď ho ještě nandat,pomyslim si a už se k Tomovi přibližuju.Jo to zvládnu říkám si.Ták už mu ho nandávám.Pokoušim se tvářit jako profík,ale určitě mu muselo dojít,že sem totálně nezkušená……..beeeennnkkkkkkkkkk…… ozve se a kondom se vymrští Tomovi do obličeje.No spíš mu málem vystřelí oko.Já si hned strčim ruce před obličej.Celá zrudnu.Tak a teď si musí myslet,že sem úplně blbá,nešikovná a neschopná.Tom se ale jenom pousměje,protře očíčko a přišoupne se ke mně co nejblíž.,,Zoe,ty si ještě nikdy…."já nahlas polknu a dívam se na zem.Tohle je pro mě poprava!Tom si obleče trenky.Jo,takže sem to posrala já!Pak se ale stane něco o čem se si myslela,že kluci nedělaj.Tom mě začne hladit,tak něžně jako kdybych byla pírko a při to mě sladce líbá po celém těle.Šílím vzrušením.Tom moc dobře ví na jakých místečkách se to holce líbí.Chci mu to oplatit,proto ho začínám taky hladit.Jenže on ze sebe sundá moje ruce s řekne:,,Tahle noc patří tobě,Zoe!"Dlouze se na sebe díváme.Blázním okamžiky,kdy je od mých rtů příliš daleko.Chci tyhle něžnosti!Je to nádherné.Možná,že včerejší den byl pro mě nejhorší,ale tahle noc,ta je jedinečná.Teď už vim,že mě má Tom opravdu rád.Nic nepředstírá,jako jeho bráška Bill.Tom mě tak dlouho všude vzrušuje až bez pohlavního styku dosáhnu vyvrcholení.Obá pak usneme ve společné náruči.Ještě cítím jak mě hladí…
Už je ráno.Pořád sedíme vedle sebe ve výtahu a culíme se na sebe.Na druhé straně výtahu se konečně začalo něco dít,takže to vypadá,že budem brzo venku….Dveře výtahu se už otevírají.,,Konečně venku!"usměju se na Toma.,,Copak tobě se vevnitř nelíbilo?" ,,Líbilo a jak!"přitočim se k němu a políbíme se.,,Teď je čas si to s Billem a Kaylou vyříkat."řekneme si s Tomem a jdeme za nima na pokoje.Nikdo tam není,takže usoudíme,že jsou oba ve společné místnosti dole v hotelu a řeší nějaké věci s manažery.Jdeme tedy společně dolu.Právě vejdeme do místnosti a vidíme jen kluky bez Bill a Kaylu,která je pěkně vyšvihlá.Asi se někam chystá.,,Kde je Bill?" spustí Tom na Kaylu.Ona se zašklebí a volá směrem k záchodům:,,Billíe poď se nám představit,zlato!!!"Od záchodů se vyvalí nějaká krasavice v růžovym ohozu s nápisem sexy a neodolatelně svůdnými rty.Bill spustí svůj slogan,který mu Kayla přifařila:,,Sem sexy sem kus a to je moje plus!",,Bille!"vyjekne Tom a natáhne se smíchy na podlahu.Ostatní taky vyprsknou smíchy.Bill se jenom zazubí,dá nohy křížem a celej zčervená.,,To je tvoje práce?"mrkam na Kaylu.Ona kývne.Je jí jasný,že už o tý sázce vim a tak spustí:,,Spolu s Billem jsme se vsadili,že si vás dva prověžíme a když projdete,dáme vás dohromady!Nějak se nám to ale zvrtlo."kouká na mě omluvně.Před nějakou dobou bych jí nejradši přizabila,ale teď….podívám se na Toma a políbím ho:,,Né,nezvrtlo!"zašeptam.Všichni na nás vyšklebeně koukaj a Tom se po chvíli přiblíží k Billovi.,,Ty si ale kočka!"rejpe si do něj a plácne ho přes prdel……….
…..THE END…..

Hranolka a salát s ptákem 8

28. dubna 2006 v 22:04 | camaya |  -*Hranolka a salát s ptákem
Hranolka a salát s ptákem-8.díl
Debil jeden!A já sem blbá!Ne,sem kráva!Takle se do něj zabouchnout!To mu pěkně voplatim!Kdepak je Bill?
....Řítim se rovnou k němu na parket.Jestli Tomíčkovi něco kdysi vadilo,tak výměna za jeho bráchu Billa ho dorazí!,,Ach Bille."přitisknu se k němu se zájmem.Právě začíná vyhrávat oddychový ploužák a to se mi hodí.Bill se ke mně přifaří ještě víc.,,Sluníčko,ty tak krásně voníš!Máš nejhezčí oči!"šeptá mi do ouška.Jéžiš to sou,ale kecy.Co ten mele…Ale co,je sladkej a myslim,že mi ta výměna zas tak vadit nebude…Bill se mi dívá do očí a já jemu…,,Zoe,já tě chci líbat!"ani to nedořekne a už sme na sobě přisátý.Hm,líbá vášnivě!Ale né jako Tom.Béééé.Já ci Toma!!!!!...Kruci dost!Už na něj nesmim myslet!
....Kayla všechno z povzdálí sleduje.Má kyselej výraz.Bill na ní taky po očku pokokuje,aniž bych se něčeho všimla….
Bill mi sjede rukama na zadek.Ty jo,ty to maj snad v rodině,ne?pomyslim si,ale na Billa se usměju.On my úsměv oplatí,sice takovej divnej,jako kdyby chtěl naznačit,že nad nečim vítězí,ale co.No,asi bych si měla všechno ještě jednou pořádně promyslet!V tu chvíli spatřim Toma.Ihned se zase přitisknu k Billovo rtům.A líbam ho nejlíp jak umim s divokou vášnivostí.Tom vyjeveně kouká.Chytá se za hlavu a i z takové dálky jako jsem já s Billem od něj,vidím,že se mu lesknou oči.Ale copak?Že by nebyl natolik z kamene?Bože,je mi ho líto!Nejradši bych se za nim rozběhla!Ale nic takovýho neudělam!Nejsem žádná sentimentální blbka jako z nějaký telenovely.Ať se pěkně užírá!Pořád se na Billa usmívám a trochu popíjím,abych tenhle nápor na moje nervy vydržela.…Stojím zády ke Kayle,která se zrovna moc neusmívá.Bill na ní ukažuje fakáče…….,,Já si nachvíli odskočim,jo?"mrknu na Billa a on kývne.
Už už se vracim k Billovi a vidim Kaylu,jak se s nim o něčem baví.Sakra,oni se baví o mě!Valim za rohem oči,když slyšim kousek jejich rozhovoru.-,,Jede po mě jako kachna po flusu!Asi by sis měla připravit nějakej sexy obleček!"oplývá Bill veselou náladou.No ještě se tak neraduj!Na hotelovej pokoj si jí ještě nedostal!"dořekne Kayla a zmizí opět v davu.Já stojím za rohem a nemůžu tomu uvěřit.Ona se s ním normálně vsadila!To jí pěkně vytmavim a Bill- ať si mě nepřeje!
Jdu znova k pultu za barmanem.,,Prosím,dejte mi velkou sklenici vody!"Barman se na mě jen udiveně podívá,jako kdyby si řikal,že sem ňáká vadná a podá mi ji.Jo jo,Billíček potřebuje trochu ochladit!Vyrazim opět k němu a nastavim super úsměv.On mi ho oplatí.Teď stojím vedle něj a podívám se mu se zlostí do očí.Pozvednu sklenku do výše a cáááááááááááák. To to ale sladce zní do mých uší.Vyleju všechen obsah na Billa.,,Co co to je!"koktá údivem a poblíž nejde přeslechnout Kaylin hlasitej smých.Já se na ní otočim a zpražim pohledem….Jdu od nich pryč!Do hotelu.Dělá se mi z nich špatně!!!
Nastupuju do výtahu.Mám svěšenou hlavu,jako zmrskanej pes.Tohle byl nejhorší den v mym životě.Někdo nastupuje ke mně.Tom!!!Opovržlivě se na mě podívá a já na něj.To je ale vyvedená rodinka!nadávam si pro sebe.Náhle s náma výtah drcne,až ztratim rovnováhu.Tom mě chytne.,,Není ti nic Zoe?"ptá se starostlivě.,,Ne."odpovim jenom a znovu se mu podívám do očí.Proč mam sakra takovou chuť ho líbat?Výtah se znovu rozjíždí.
HE,:-) co myslíte,že se stane dál?camaya